Bruno1989, fue, 2500 grafts, 7/3/2016

bruno1989

Active Member
Πωω. Τουμπανο το μαλλι και ωραιο το κουρεμα. Τα κοντα πλαινα δινουν εξτρα πυκνοτητα στα πανω στο ματι.
Δεν βλεπω να υπαρχει σοβαρη αναγκη για πυκνωση αλλα αυτο ειναι στην κριση του καθενος.
Εγω θα εκανα ξανα οταν θα προχωρησει η αραιωση μου σε μερικα χρονια και θα εμπαινα κ στην πρωτη μμ για να εχει και νοημα.
Το σκέφτομαι και αυτό ,θα δείξει
Το μόνο σίγουρο είναι ότι όταν κλείσει ο χρόνος θα ξεκινήσω prp
Πολλοί δεν τους έκανε κάτι αλλά εμένα θυμάμαι ότι οι μαμά τρίχες μεγάλωσαν πολλοί πιο δυνατές
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bruno1989

Active Member
Bruno είσαι καλός ρε man..έκανες κουρεματακι ??δείχνουν πολύ πιο πυκνά σε αυτό το μήκος..βέβαια αν κάνεις όπως λες και μία πύκνωση έτσι θα φαίνονται και πιο μακριά τα μαλλιά..καλή συνέχεια.!εσύ p70 να σου πάει η καρδιά που λες γιατί ήδη δείχνει πολύ καλό ,αν κανείς στη hairline πύκνωση θα δείχνει τσιμέντο το μαλλί..μην το σκέφτεσαι καν.!
Να σαι καλα φίλε ,
Μόνος μου κουρεύομαι με μηχανή τα κάτω και ψαλίδισμα κάθε βδομάδα λίγο τα πάνω
Αλλά αν είχα τα οικονομικά τα 800 grafts αύριο θα τα έβαζα κιόλας
 

P70

Active Member
Όχι δεν καπνιζω. Γενικα η Β ζωνη ειναι πιο αραιη και επειδη δεν ξερω πως θα παει, τι νοημα εχει να ειναι τσιμπεντο μπροστα και β ζωνη να φεγκιζει; για την ωρα περιμενω να δω το συνολικο και βλεπουμε μετα.
 

koumparos

Well-Known Member
Γιατι εγω εξακολουθω να πιστευω οτι με μαλι στο μακρος του δημητρη η του λαριοσο η ακομα και του cvial πριν το κουρεμα θα εχεις καλυτερη εικονα??
Για τετοια κουρεματα σοφη κινηση να κανεις πυκνωση.
Επισης οι φωτο δε λενε τιποτα φιλε μπρουνο γιατι ειναι οι λεγομενες "πονηρουλες".
Επρεπε να βγαλεις με φωτισμο ημερας να δουμε διαφορες σε σχεση με τις σκληρες του ηλιου.
φιλικα...
 

bruno1989

Active Member
Γιατι εγω εξακολουθω να πιστευω οτι με μαλι στο μακρος του δημητρη η του λαριοσο η ακομα και του cvial πριν το κουρεμα θα εχεις καλυτερη εικονα??
Για τετοια κουρεματα σοφη κινηση να κανεις πυκνωση.
Επισης οι φωτο δε λενε τιποτα φιλε μπρουνο γιατι ειναι οι λεγομενες "πονηρουλες".
Επρεπε να βγαλεις με φωτισμο ημερας να δουμε διαφορες σε σχεση με τις σκληρες του ηλιου.
φιλικα...
Αν ανατρέξεις πριν 2 σελίδες έβαλα απόλυτα σκληρές συνθήκες φωτο και μου ζήτησαν αρκετοί να βάλω και πιο κολακευτικές .
 

koumparos

Well-Known Member
Ναι βρε τις ειδα απλα θελαμε και σε κανονικο φωτισμο να συγκρινουμε με τον σκληρο ηλιο που ακομα και τα πολυ καλα αποτελεσματα εχουν θεματακια με την πυκνοτητα.Συνηθως σε φωτισμο ημερας κυκλοφορουμαι γιαυτο το ειπα.Δεν υπονοησα κατι ασχημο για το αποτελεσμα σου που το βρισκω αξιοπρεπες στις σκληρες συνθηκες με ηλιο
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Είσαι πολύ διαφορετικός,μεγάλη αλλαγή προς το καλυτερο, αυτό που δεν μπορω να καταλάβω είναι σε τι κατασταση ηταν τα μαμά μαλλια πριν την μμ,οι παλιές φωτο ειναι θολές και δεν υπάρχει αξιόπιστη εικόνα,απλα έχω την αίσθηση οτι με τα μμαμα και τα μμ μαλιά ίσως θα έπρεπε να ηταν λίγο πιο πυκνό το αποτέλεσμα,βάλε κ μια δοτρια τώρα που τα κουρεψες
Να σαι καλα φίλε ,
Μόνος μου κουρεύομαι με μηχανή τα κάτω και ψαλίδισμα κάθε βδομάδα λίγο τα πάνω
Αλλά αν είχα τα οικονομικά τα 800 grafts αύριο θα τα έβαζα κιόλας
 

bruno1989

Active Member
Ναι βρε τις ειδα απλα θελαμε και σε κανονικο φωτισμο να συγκρινουμε με τον σκληρο ηλιο που ακομα και τα πολυ καλα αποτελεσματα εχουν θεματακια με την πυκνοτητα.Συνηθως σε φωτισμο ημερας κυκλοφορουμαι γιαυτο το ειπα.Δεν υπονοησα κατι ασχημο για το αποτελεσμα σου που το βρισκω αξιοπρεπες στις σκληρες συνθηκες με ηλιο
Δεν παρεξηγούμε ρε αυ αν είναι δυνατόν θα βάλω και σε κΝονθκο φωτισμό μέσα στη βδομάδα
 

bruno1989

Active Member
Είσαι πολύ διαφορετικός,μεγάλη αλλαγή προς το καλυτερο, αυτό που δεν μπορω να καταλάβω είναι σε τι κατασταση ηταν τα μαμά μαλλια πριν την μμ,οι παλιές φωτο ειναι θολές και δεν υπάρχει αξιόπιστη εικόνα,απλα έχω την αίσθηση οτι με τα μμαμα και τα μμ μαλιά ίσως θα έπρεπε να ηταν λίγο πιο πυκνό το αποτέλεσμα,βάλε κ μια δοτρια τώρα που τα κουρεψες
Δυστυχώς με τα μάνα έχω όταν με έβγαλαν από την κλινική 7μηνες ακούρευτο και αυτές τις λίγες
Δεν έβγαζα γενικά
Μόνο με σκουφί και καπέλο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Να σαι καλα φίλε ,
Μόνος μου κουρεύομαι με μηχανή τα κάτω και ψαλίδισμα κάθε βδομάδα λίγο τα πάνω
Αλλά αν είχα τα οικονομικά τα 800 grafts αύριο θα τα έβαζα κιόλας
Το αποτελεσμα σου εινα πολυ καλο αλλα το αδικει το κουρεμα.Φαινεται οτι κουρευεσαι μονος σου,ειναι κριμα να χαλας την εικονα λογω κουρεματος.Στο λεω φιλικα και επειδη ειμαι επαγγελματιας.Παντως η εικονα σου εχει αλλαξει 1000% !!
 

bruno1989

Active Member
Καλησπέρα σε όλους , κάνω μια ενημέρωση , τον Μάρτιο κλείνω 2 χρόνια !! Παρακολουθώ το φόρουμ και χερομαι να βλέπω νέα μέλη !! Καλές γιορτές σε όλους με υγεία!!!
IMG_2014.JPG
IMG_2015.JPG
IMG_2016.JPG
IMG_2019.JPG
IMG_2020.JPG
IMG_2023.JPG
IMG_2024.JPG
IMG_2025.JPG
IMG_2023.JPG
IMG_2024.JPG
IMG_2025.JPG
IMG_2014.JPG
IMG_2015.JPG
IMG_2016.JPG
IMG_2019.JPG
IMG_2020.JPG
 

tasos33

Well-Known Member
Αν εξαιρέσεις λίγο την hairline που μου φαίνεται κάπως αφύσικη κατά τα αλλα μια χαρά. Εσύ πως το βλέπεις?
 

John1924

Active Member
Ως αποτέλεσμα (λήπτρια) μου φαινεται αξιοπρεπέστατο. Η δότρια ομως δείχνει κάπως ταλαιπωρημένη (εκτος αν είναι παιχνίδισμα του φλας). Εχεις σκεφτει να μην τα παιρνεις τόσο κοντα πλαγια και πίσω? Πιστευω με (όχι πολύ) μεγαλύτερο μεγαλύτερο μήκος μαλλιού, η εικόνα θα είναι πολύ καλυτερη. Πάντως μεγάλη βελτιωση σε σχέση με την προ μμ. εικόνα σου. Καλές γιορτές και σε σένα!
 

kolias

Active Member
αν αφηνες τα μπροστα πολυ λιγο πιο μακρυα και πιο free θα γλυτωνες την καρτα (απο γνωστες φυσικα και αν σε απασχολει) γενικα μια χαρα μπραβο
 

koumparos

Well-Known Member
Τα ειπαμε και παλιοτερα.Το αποτελεσμα για τα μοσχευματα που εβαλε ειναι καλο.Σιγουρα θελει ενα retouch α ζωνη.Δυστυχως η δοτρια εχει ουλες και με τετοιο κουρεμα φενεται εντονα.Ομογενοποιηση σωστη επισης δεν εγινε.
Ευχομαι να του αφησαν αρκετα πολυτριχα σε περιπτωση που τα χρειαστει στο κραουν μελοντικα.
 

Tsek

Well-Known Member
Mε όλο το συμπάθειο κουμπαρε. Το retouch πως προκύπτει? Είναι αραιός??
Αν άνοιγε νήμα ένα νεο μελος και εβαζε αυτες τις φωτόγραφίες για αξιολόγηση, θα του έλεγες να σκαλίσει την ά ζωνη ή θα του ελεγες να μείνει όπως είναι? Την αλήθεια παρακαλώ.
 
Μπλουζα