Bruno1989, fue, 2500 grafts, 7/3/2016

koumparos

Well-Known Member
Ναι ρε συ μπρουνο αν μπορεσεις βαλε με κανονικο φωτισμο ημερας που συνηθως κυκλοφορουμαι τις περισσοτερες ωρες να δουμε διαφορες με τον ξεγυμνωτικο ηλιο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

stelgeo134

New Member
ναι τα πιο κοντά φαίνονται παντα πιο πυκνά συνήθως.
Όσο για το μένος ,θα το εξηγήσω άλλη μια φορά.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΝΟΣ ΜΕ ΚΑΜΟΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ, ΜΕΝΟΣ ΕΧΩ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΜΕΤΑΧΡΟΝΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Ή ΔΙΠΛΕΣ ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ ΣΑΝ ΜΟΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΚΥΣΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΎΜΑΤΑ.
Με την κλινική αυτη δεν έχω τίποτα ίσα ίσα από εκεί παίρνω μινοξ.
Όσο για το value for money σίγουρα αποτελεί μοναδικό προορισμό,θυσιάζοντασ τη δότρια γιατί την επέμβαση την αναλαμβάνουν νοσηλεύτριες ( δεν έχω κάτι με τις κοπέλες) και χρισημοποιούν το τετράγωνο γιατί βγαίνουν πιο ακέραια τα μοσχεύματα, αφού δεν είναι εκπαιδευμένες στο να παίρνουν από πλάγια όπως η κύπρος πχ.
Τώρα για 2η επέμβαση αν μου έλεγες DHI Ή ΒΕΚΡΉ ή γενικά ελλάδα πάλι εκεί θα πήγαινα.
Όμως προτιμώ να μαζέψω λίγα χρήματα για κύπρο.

Το θέμα είναι πριν πας , όπου κ αν αποφασίσεις ότι θα πας , να δεις αποτελέσματα από κοντά , από την κάθε κλινική.
Υ.Γ. ΄Να ξανασκεφτείς πολύ καλά το θέμα strip ,΄γτ όσο καλό κ αν είναι , ποτέ δεν θα μπορέσεις να κουρέψεις πολύ κοντα τα μαλλιά σου & αν κάποια στιγμή μεγαλώνοντας αποφασίσεις να τα ξυρίσεις (για πολλούς κ ποικίλους λόγους) δεν θα έχεις αυτή την δυνατότητα. Καλα αποτελέσματα , ότι κ αν κάνεις
 

bruno1989

Active Member
Το θέμα είναι πριν πας , όπου κ αν αποφασίσεις ότι θα πας , να δεις αποτελέσματα από κοντά , από την κάθε κλινική.
Υ.Γ. ΄Να ξανασκεφτείς πολύ καλά το θέμα strip ,΄γτ όσο καλό κ αν είναι , ποτέ δεν θα μπορέσεις να κουρέψεις πολύ κοντα τα μαλλιά σου & αν κάποια στιγμή μεγαλώνοντας αποφασίσεις να τα ξυρίσεις (για πολλούς κ ποικίλους λόγους) δεν θα έχεις αυτή την δυνατότητα. Καλα αποτελέσματα , ότι κ αν κάνεις
Εδώ με fue που έκανα δεν τολμάω να τα ξύρισω
 

bruno1989

Active Member
Για του λόγου του αληθές παεουσιαζω τα white dots μου σε ήπιες συνθήκες
Φαντάστειτε σε σκληρές
IMG_0598.JPG
 

stelgeo134

New Member
Για του λόγου του αληθές παεουσιαζω τα white dots μου σε ήπιες συνθήκες
Φαντάστειτε σε σκληρές
Προβολή συνημμένου 13967
Ναι αλλά σίγουρα δεν είναι αντιαισθητικό σε αντίθεση με την ουλή από το strip & υποθέτω ότι αν θελήσεις κάποια στιγμή να ξυρίσεις το κεφάλι σου θα μπορέσεις να το κάνεις
 

bruno1989

Active Member
Ναι αλλά σίγουρα δεν είναι αντιαισθητικό σε αντίθεση με την ουλή από το strip & υποθέτω ότι αν θελήσεις κάποια στιγμή να ξυρίσεις το κεφάλι σου θα μπορέσεις να το κάνεις
Βασικά το να έχεις σε μια μεγάλη έκταση τρύπες άσπρες είναι χειρότερο ,γιατί απλά δεν μπορείς να το διορθώσεις
Ενώ μια ουλή στριπ είναι μια γραμμή δεν είναι ένα απλωμένο άσχημο πράγμα ,γιατί πολύ απλά μαζεύεται είτε με το χώσιμο μερικών γκραφτ είτε με tattoo
Αλλά το ενδεχόμενο ξυρίσματος το έχω αποκλείσει λόγω της εντελώς αντιαισθητικές όψης της δοτριας
Και φαντάσου η φωτο αυτή είναι στο σπίτι μέσα
Φαντάσου πως φαίνεται στον ήλιο
 

stelgeo134

New Member
Μάλλον ο καθενας μας το σκέφτεται από την δική του πλευρά. Εγω θα ήθελα να ξυρίσω το κεφάλι , αλλα δεν μπορώ λόγω του strip , στο οποίο παρολο που έχει γίνει πολύ καλή δουλειά , φαίνεται η γραμμή.
Φαντάσου ότι την τελευταία φορά που κουρεύτηκα , με ρώτησε μελος της οικογένειας αν εχω κανει καποιο σχεδιο στο κεφαλι..
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    428.3 KB · Προβολές: 445

geeorgee

Active Member
bruno στα ποσα χιλιοστα ειναι το μαλλι σου στη φωτογραφια?
stelgeo ουτε με fue θα μπορεις να τα ξυρισεις ειδικα με αποτελεσματα σα του bruno
μη σε ξεγελαει η φωτο αμα δεις απο κοντα κακο αποτελεσμα fue ειναι αστα να πανε.
το ξυρισμα ειναι απτα λιγα οπλα που εχει καποιος με α/α και με τετοια αποτελεσματα το χανεις κιαυτο
 

bruno1989

Active Member
bruno στα ποσα χιλιοστα ειναι το μαλλι σου στη φωτογραφια?
stelgeo ουτε με fue θα μπορεις να τα ξυρισεις ειδικα με αποτελεσματα σα του bruno
μη σε ξεγελαει η φωτο αμα δεις απο κοντα κακο αποτελεσμα fue ειναι αστα να πανε.
το ξυρισμα ειναι απτα λιγα οπλα που εχει καποιος με α/α και με τετοια αποτελεσματα το χανεις κιαυτο
Είναι στην δεύτερη σκάλα της μηχανής
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

stelgeo134

New Member
bruno στα ποσα χιλιοστα ειναι το μαλλι σου στη φωτογραφια?
stelgeo ουτε με fue θα μπορεις να τα ξυρισεις ειδικα με αποτελεσματα σα του bruno
μη σε ξεγελαει η φωτο αμα δεις απο κοντα κακο αποτελεσμα fue ειναι αστα να πανε.
το ξυρισμα ειναι απτα λιγα οπλα που εχει καποιος με α/α και με τετοια αποτελεσματα το χανεις κιαυτο

Στην τελευταία σου πρόταση , έχεις όλο το ζουμί , το οποία θα πρέπει να σκεφτούν παρα παρα πάρα πολύ τα νέα παιδιά , πριν μπουν σε διάφορες διαδικασίες!! Πολύ πολύ σωστός!!!
 

bruno1989

Active Member
Ευχαριστώ φίλος και εσυ μια χαρά πας
Τώρα μέχρι τέλος χρόνου η αρχές επόμενου πρώτα ο θεός θα κάνω μια πυκνοσουλα hairline
 

P70

Active Member
Ευχαριστώ φίλος και εσυ μια χαρά πας
Τώρα μέχρι τέλος χρόνου η αρχές επόμενου πρώτα ο θεός θα κάνω μια πυκνοσουλα hairline

κι εμενα μου το λενε και οσο σκεφτομαι να κανω ξυρισμα κεφαλιου και οοοοοολη αυτη τη διαδικασια για ξερω γω 800 grafts.... απλα δεν μου παει καρδια
 

bruno1989

Active Member
κι εμενα μου το λενε και οσο σκεφτομαι να κανω ξυρισμα κεφαλιου και οοοοοολη αυτη τη διαδικασια για ξερω γω 800 grafts.... απλα δεν μου παει καρδια
Ίσα ίσα αν κανείς ξύρισμα δεν θα έχει σχέση με τον πηγές πρώτη φορά
Κτρχας δεν θα είσαι άδειος και μεγαλώνοντας η hairline θα καλύψει την κοκκινίλα και θα δεις και πραγματικά πως δένουν τα μμ με τα μαλλιά
Γενικά θα το περάσεις πιο ανώδυνα σε αχεση με την πρώτη φορά
Να σε ρωτησω καπνίζεις ;
 

dimitris50423

Well-Known Member
Πωω. Τουμπανο το μαλλι και ωραιο το κουρεμα. Τα κοντα πλαινα δινουν εξτρα πυκνοτητα στα πανω στο ματι.
Δεν βλεπω να υπαρχει σοβαρη αναγκη για πυκνωση αλλα αυτο ειναι στην κριση του καθενος.
Εγω θα εκανα ξανα οταν θα προχωρησει η αραιωση μου σε μερικα χρονια και θα εμπαινα κ στην πρωτη μμ για να εχει και νοημα.
 

aeratos28

Just aeratos
Bruno είσαι καλός ρε man..έκανες κουρεματακι ??δείχνουν πολύ πιο πυκνά σε αυτό το μήκος..βέβαια αν κάνεις όπως λες και μία πύκνωση έτσι θα φαίνονται και πιο μακριά τα μαλλιά..καλή συνέχεια.!εσύ p70 να σου πάει η καρδιά που λες γιατί ήδη δείχνει πολύ καλό ,αν κανείς στη hairline πύκνωση θα δείχνει τσιμέντο το μαλλί..μην το σκέφτεσαι καν.!
 
Μπλουζα