Bruno1989, fue, 2500 grafts, 7/3/2016

bruno1989

Active Member
Kαλησπέρα , επειτα απο ερευνα σε Ελληνικές κλινικές (λογω χαμηλού budget) αυριο θα κάνω μμ στον κ.Β..ή
Αρχικά είχα παει για ερευνα στην ΒΕ...Ν Κ...D οπου ασχολήθηκαν πολυ μαζί μου ο κος Βαρ..ς και μου είπε 3ευρω/τριχθυλακιο .
Επειτα με DhI οπου πανω κατω ιδιο ποσο (2.800ευρω/1800 τριχθυλάκια)
μετα επικοινώνησα με πλαστικο όπου είχα δει καταπληκτικά αποτελέσματα απο ένα γνωστό μου και πολύ καλή τιμή μου έδωσε αλλα κάνει μονο strip (ελπίζω να μην το μετανιώσω που δεν έκανα εκεί.)
Τελικά μετα απο επικοινωνία με την κλινική του κου Βεκρή κλείσαμε ραντεβου για αυριο.
Ελπιζω να πανε ολα καλα. φωτο θα ανεβάσω αυριο απο την κλινική .
Εχω πολυ αγχος και ελπίζω να πάνε όλα καλα.!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ποιος εκανε μονο strip?
Καλη δυναμη για αυριο.
Ανχος δεν χρειαζεται εαν ενοεις πονο δεν καταλαβενεις τιποτα.
Τι τιμη σε δωσε ο βεκρης?ποσα grafts τελικα? οσο βγουνε?
2400 εως 2800?
 

Tasmania

Active Member
καλη επιτυχια Μπρουνο οτι καλυτερο να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις. Ανεβασε και καμια φωτο τωρα αν θες και οταν τελειωσεις παρε και τις φωτο απο κλινικη που θα σε βγαλουν :) Μην αγχωνεσαι απολαυσε το, ειναι αισθητικη επεμβαση για την παρτυ σου και μονο .
 

bruno1989

Active Member
ο κος Γκο...ας ειναι που κανει μονο στριπ και οπως είπα εναν γνωστό μου τον εκανε αγνώριστο.
η τιμή ηταν προσφορά διότι ειχαν ακυρωση την μέρα εκείνη και μπήκα εκτακτα. Αρχικα ηταν 2,800 ευρω η τιμη και μου το εκαναν 2.400 ευρώ και τα τριχοθυλάκια μου είπαν 2.400 εως 2.800. όσα χρειαστεί.
Δεν με αγχωνει ο πονος αλλα το αποτέλεσμα......
 

Tasmania

Active Member
2400 ευρω για 2400-2800 γραφτς ειναι τιμη 1 προς 1 για τα 2400 , και κατεβαινει κατω απο 1 ευρω >2400γραφτς.... σου ειπανε ποια θα ειναι η περιοχη που θα τοποθετηθουν τα γραφτς (δλδ μονο προσθια ή και πιο πισω ) ?
 

Tasmania

Active Member
τί προσδοκιες εχεις σε σχεση με πυκνοτητα ? Ρωταω γιατι 2400-2800 για τις περιοχες που λες ειναι λιγα...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
βγαλε φωτο και με κατα πανω το μαλλακι.
να σε βγαλουν και στην κλινικη για να καταλαβουμε καλυτερα.
Καπου τοσα θες χωρις το μπιφτεκι ομως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tasmania

Active Member
καταρχην θα εκανα πρωτα α,β ζωνη μπροστα και υστερα θα ασχολιομουν με crown αν ημουν στη θεση σου..στην πλαγια φωτο που εβαλες βλεπω και αραιωση στα temple points στους κροταφους...οποτε αδρη εκτιμηση 2800-3000 για μονο μπροστα... χωρις το crown δλδ
 

tol

Well-Known Member
Παιδια, αν και οι φωτογραφιες δεν ειναι διαφωτιστικες, θεωρω οτι 2600 ειναι αρκετα. Ο φιλος φαινεται οτι διαθετει αρκετα δικα του μαλλια. Περισσοτερο θεωρω πως υπαρχει κινδυνος σοκ λος παρα αν θα εχει ικανοποιητικη πυκνοτητα.
 

aeratos28

Just aeratos
ξεκινησατε ορισμένοι να βγαζετε αστρονομικά νούμερα.αυτά που θα βάλει ο φίλος είναι υπέρ αρκετά..μια χαρά.ρε john και με σηκωμένο μαλλί να βάλει τι πιστεύεις ότι θα δεις διαφορετικό??bruno μην τρελενεσαι όχι άγχος και για τα grafts μην το σκέφτεσαι..είναι όσα χρειαζεσαι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
να δουμε τι αραιωση εχει και αναμεσα στα μαλλια.
Αυτες οι φωτο δεν ειναι καθολου διαφωτιστικες.
 

andy.k

Active member
Ρε παιδιά κ εμένα 2400-2800 μου φαινονται πολλά για τις πυκνότητες που δουλεύει στα ως τώρα περιστατικά ο Β. Βέβαια δε φαίνεται το τι γίνεται στην κορυφή από τις φωτό...καλή επιτυχία φιλέ...ενημέρωσε μας ποιος γιατρός σε ανέλαβε, πόσες
τρίχες/gtaft σου βγαλανε κλπ...
 

bruno1989

Active Member
παιδιά μακαρι να υπάρχουν καλα ποσοστά φύτρωσης και αν ειναι λιγα τα grafts παμε και για δεύτερη μμ. ελπιζω πρώτων σε καλα ποσοστά φύτρωσης και δεύτερον σε όσο το δυνατόν λιγότερο σοκλοσ.
Φώτο θα βάλω αύριο που θα με γουλέψουν .
Μια ερωτηση που ξέχασα να αναφέρω στο γιατρό. Το τσιγάρο παιζει ρολο?
Πριν και μετα την μμ πρεπει να περιοριστεί ξέρει κάποιος?
 
Μπλουζα