BNP-32

dimos18

Member
Δεν είναι οι παρενέργειες το θέμα μου.Είναι η αποτελεσματικότητα του που δεν έχει αποδειχθεί .Το ότι πατενταρίστηκε δεν σημαίνει κιόλας ότι όσα λέει είναι αλήθεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimos18

Member
Το bnp πλέον έχει σταματήσει να χρησιμοποιείται σχεδόν από όλους.Εκτός από μικρά vellus hair δεν φαίνεται να απέδωσε τα αναμενόμενα.Επομένως δύο τινά συμβαίνουν : είτε η πατέντα ήταν κοινώς ''μούφα'' είτε το bnp που προμηθεύτηκαν δεν ήταν στην σωστή καθαρότητα.
 

panoslydios

New Member
dimos18 είπε:
Το bnp πλέον έχει σταματήσει να χρησιμοποιείται σχεδόν από όλους.Εκτός από μικρά vellus hair δεν φαίνεται να απέδωσε τα αναμενόμενα.Επομένως δύο τινά συμβαίνουν : είτε η πατέντα ήταν κοινώς ''μούφα'' είτε το bnp που προμηθεύτηκαν δεν ήταν στην σωστή καθαρότητα.

Οτιδηποτε τοσο χημικο αντιμετωπιζεται απο τον οργανισμο σαν τοξινη
και οχι σαν βοηθημα αναγεννησης.

Και δεν βγαλανε τριχες και βαλανε μεσα στον οργανισμο τους πραγματα
που δεν ξερουν καν τι ειναι.
 

dimos18

Member
panoslydios είπε:
dimos18 είπε:
Το bnp πλέον έχει σταματήσει να χρησιμοποιείται σχεδόν από όλους.Εκτός από μικρά vellus hair δεν φαίνεται να απέδωσε τα αναμενόμενα.Επομένως δύο τινά συμβαίνουν : είτε η πατέντα ήταν κοινώς ''μούφα'' είτε το bnp που προμηθεύτηκαν δεν ήταν στην σωστή καθαρότητα.

Οτιδηποτε τοσο χημικο αντιμετωπιζεται απο τον οργανισμο σαν τοξινη
και οχι σαν βοηθημα αναγεννησης.

Και δεν βγαλανε τριχες και βαλανε μεσα στον οργανισμο τους πραγματα
που δεν ξερουν καν τι ειναι.

Πληροφοριακά σου λέω ότι η ουσία bnp δεν είναι καν χημική .Κυκλοφορεί στο αίμα μας και παράγεται από την καρδιά.Όταν εμφανίζεται μάλιστα καρδιακό επεισόδιο αυξάνεται παραπάνω η έκκρισή της .
 

kwpous

Member
εγω παντως στο baldtruth εχω διαβασει αισιοδοξα μυνηματα και καπιοι λενε πως εχουν δει και διαφορα...
 

dimos18

Member
Mαλακίες λένε.Πέρα από vellus hair που δεν φαίνονται ούτε σε κάμερα δεν έχουν δει τίποτε άλλο .Με το συγκεκριμένο έχω ασχοληθεί και το έχω ψάξει σε πολύ βάθος και μιλούσα και με άτομα που το χρησιμοποίησαν.Δεν είναι τυχαίο που το παρατήσαν σχεδόν όλοι.
 

kwpous

Member
εγω πιστευω οτι του χρονου θα βγει το σκευασμα της histogen αν και ακριβω θα κανει δουλεια...dimos18 συμφονω μαζι σου..
 

panoslydios

New Member
Ναι Δημο η ουσια bnp κυκλοφορει στο δερμα μας.
Οπως και το cnp και το anp.
Ομως το ιδιο μπορεις να πεις αν κανεις ενεσεις αυξητικης ορμονης στα μαλλια γιατι και αυτη κυκλοφορει στο αιμα μας.
Το θεμα ειναι οτι οτιδηποτ παραπανησιο ο οργανισμο θα το εκλαβει ως
τοξινη και θα προσπαθησει να το βγαλει με νυια και με δοντια.
Γι αυτο και καποιος θα δει κανονικα αποτελεσματα και μακροπροθεσμα
χωρις παρενεργειες με φυσικες θεραπειες.
Καλο κανει να πειραματιζομαστε και απο αυτη την πλευρα αλλα να μην ξεχναμε πως λειτουργει θεμελιωδως ο οργανισμος.
 
Μπλουζα