Billy_tramp, fue, 3080 grafts, 4/10/2012

Billy_tramp

Member
Ηρθε λοιπόν και η σειρά μου! Αύριο πετάω για Κύπρο και η επέμβαση θα γίνει στις 4 Οκτώβρη! Είμαι 23 χρονών μόλις, ξέρω οτι είμαι αρκετα μικρος αλλα η ψυχολογία μου όλο και χειροτερεύει με την απώλεια μαλλιών και θέλω να προλάβω την κατάσταση ώστε να μην αλλαξει το πρόσωπο μου! Λόγο κληρονομικότητας λοιπόν θα φτάσω σε μεγάλο norwood ! Οι γιατροι μου είπαν οτι θα μου τοποθετήσουν 2700 (+-) στην hairline με τη μέθοδο στριπ! Η τιμή είναι γύρω στα 6500 ευρω και θα επιστρέψω την τρίτη στις 9/10!





 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

να σαι καλα john83!! Σήμερα έφτασα στην μεγαλόνησο και αύριο είναι η επεμβαση!
 

zan

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Καλη επιτυχια και απο μενα Biily....περιμενουμε νεα σου...
 

tak7

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

καλη τυχη φιλε μου και απο εμενα..μακαρι να παν ολα καλα..
να σε ρωτησω..σου ειπαν τιποτα οι γιατροι για το νεαρο της ηλικιας σου?
α και strip την επελεξες λογω χρηματων?
καλο ταξιδι φιλε και περιμενουμε νεωτερα.
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

σ'ευχαριστώ πολύ pan7 , ναι οι γιατροι μου ειπαν οτι ειμαι μικρος , αλλα μπορω να προβω σε επέμβαση και παράλλληλα να κάνω χρήση propecia (αυτο δεν ξερω αμα θα το κανω). Φυσικα θα ακολουθήσουν και άλλες σε βάθος χρόνου γτ οι υπόλοιπες τρίχες θα πέσουν. Αλλα πιστεύω οτι είναι ένας 23χρονος έχει αναγκη το μαλλι του γτ να κανεις καράφλα τοσο νωρις είναι άσχημο πολύ. Κάνω στριπ για οικονομικους λόγους, μακαρι να μπορουσα να κάνω fue!
 

tropheus

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Καλή επιτυχία φίλε billy ...
Θεωρώ ότι λόγο της μικρής σου ηλικίας η επιλογή της strip είναι απόλυτα σωστή...
Είμαι σίγουρος ότι όλα θα πάνε καλά :)
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Ευχαριστώ πολύ tropheus!!Για ποιο λόγο πιστεύεις οτι ειναι σωστή??
Κατα τη γνωμη μου επειδη θα κάνω και στο μέλλον, η πρώτη θα πρέπει να είναι στριπ..
 

Leonidas

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Καλή επιτυχία μικρέ! Μην φοβάσαι την φιναστερίδη, πάρτην άφοβα, πάρτην τώρα που "γυρίζει" και είσαι πιτσιρικάς. Είναι η 2ρη θεραπεία εκλογής μετά την μεταμόσχευση. Είμαστε μαζί σου συμπολεμιστή. Περιμένουμε νέα σου και μην μας ξεχάσεις μετά τον 4το μήνα όπως αρκετοί εδώ μέσα.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Παιδια σας ευχαριστω πολύ για την υποστήριξη σας με κανετε και νιωθω πολυ καλύτερα, πριν λιγη ωρα βγήκα απο την πολύωρη επέμβαση! Ολα πήγαν καλα, τελικά μπηκαν 3000 grafts περιπου. Η επέμβαση διήρκεσε σχεδον 11 ωρες ηταν αρκετη η κουραση αλλα πιστευω πως αξιζε τον κόπο. Η στριπ(η εξαγωγή μοσχεύματος) δεν με πόνεσε καθόλου και διήρκησε λίγο, το δύσκολο μερος ηταν η τοποθέτηση και η πιο πολύωρη!! Τωρα έχω πρήξιμο στο μπροστινο μέρος και νιώθω το κεφαλι μου σαν να παει να εκραγει αλλα ολο αυτό είναι λογικό! Εννοείτε οτι θα ανεβάσω φωτογραφίες, η ψυχολογια μου είναι περίεργη , δεν μπορω να πιστέψω ακομα οτι το εκανα...
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

gorilas το πρήξιμο οφείλεται στην αναισθησία που γίνεται στη hairline , είτε κανεις fue είτε στριπ. Ειμαι μαζι με έναν ισπανό ο οποιος έχει κανει fue και έχει ακριβως το ίδιο πρήξιμο!


Σε 3-4 μέρες φεύγει αυτο, κάθε ώρα βάζω πάγο και κάνω μασαζ ωστε να περιοριστεί όσο γίνεται!
 

gorilas

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Σημερα πως αισθανεσαι πονας???Υποφερεται γενικα η αιθηση που εχεις?
 
Μπλουζα