Billy_tramp, fue, 3080 grafts, 4/10/2012

Adriano

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Με άλλη μία συνδυαστική με fue καλύπτεις crown και όποια κενά δημιουργηθούν και θα φυσάς.Το προφίλ σου έχει αλλάξει πολύ ε ;;;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Adriano ναι σε μερικά χρόνια που θα φύγουν θα γεμίσω και τις πίσω περιοχες! Είμαι άλλος άνθρωπος!!!!
Flosk χαχαχαχαχαχαχ!
 

Flosk

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Ρε Billy το vertex και το crown δεν ειναι το ίδιο σημείο;;;
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

ναι το ίδιο είναι τώρα το τσέκαρα! εννοούσα στην κορυφή της κεφαλής!
http://www.bernsteinmedical.com/images/avoiding-pitfalls-fig3.jpg
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

ενταξει καμια σχεση με παλια,εχεις γινει αλλος ανθρωπος μπραβο.
στο 7 μηνα τωρα θα δεις περισσοτερα 5-6 εγω σχεδον ημουν ιδιος..
αλλα αυτο ειπαμε παιζει απο ατομο σε ατομο
 

kouklos10

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

φιλε στο 5 μηνο και εχεις τετοιο αποτελεσμα????? βλεπω στον χρονο πανω να εισαι τουμπανο. μπροστα νομιζω καθαρισες. ισως μετα απο καμια 5ετια αναλογος και την πορεια της τριχοπτωσης να θελεις και μια ακομη για ποιο πισω. συγχαρητηρια φιλε !!!!
 

alekontas

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Ωραίος φιλαράκι!!!
Εμένα θα με ενδιέφερε να μας πεις εσύ πως αισθάνεσαι..
Αν περίμενες κατι αλλο..
Αν εισαι 100% ευχαριστημένος..
Αν είναι απόλυτα φυσικό το πως φαίνεσαι...αλήθεια ο περίγυρος σου το κατάλαβε???σχόλια??
Η hairline είναι λιγο ψηλά η φαίνεται έτσι στισ φωτος??
Αν θα προέτρεπες τλικά καποιον να το κάνει..
Και ότι αλλο θεσ..
Ελπιζω να μη σε κουράζω..
Τα καλυτερα ερχονται νομίζω!!
 

giannis1991

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

billy φοβερος...οι φωτο τα λενε ολα...αλλα μετραει πιστευω και ο τυπος μαλλιου σου...εχεις σγουρο-ιδανικο για καλυψη μαλλι....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

αλεκοντας θα προσπαθήσω να απαντήσω μια μια τις ερωτήσεις σου!
-Αισθάνομαι τέλεια
- Και εδω να έμενα δεν θα είχα πρόβλημα, αλλα ξέροντας οτι έχω αλλο τόσο Ναι περιμένω να πυκνώσει κι αλλο
- Είμαι 200% ευχαριστημένος, νιώθω πολύ ωραίος!
-Είναι φυσικοτατο δεν καταλαβαίνει κανεις τπτ, μονο σε αυτους που το έχω πει ξέρουν οτι ειναι απο μ/μ και μου λένε οτι δεν φαίνεται οτι ειναι επέμβαση.
- Η hairline ειναι εκει που έπρεπε να είναι , απλα στις φωτος φαίνεται ψηλα και γενικα το κεφάλι μου φαίνεται πιο μεγάλο.
-Το αν θα πρότεινα εξαρτάται απο το πρόβλήμα του καθενος. Αμα δεν μπορει να βλέπει τον εαυτο του στον καθρέφτη όπως εγω και εχει την οικονομικη δυνατότητα ναι θα του έλεγα να κάνει.
Πλεον φαίνομαι στην ηλικία μου , τα φλερτ έχουν αυξηθει και νιώθω όμορφος!! Αυτα :p


ναι giannis σίγουρα μετράει και η ποιότητα και οτι είναι ψιλοσγουρα!
 

kosbas13

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

φιλαρακι πολυ καλο το αποτελεσμα.πολλα μπραβο!!και εμενα με βλεπω σε λιγο καιρο για κυπρο μερια!!μια ερωτηση μονο!!μετα την μεταμοσχευση αρχισες και θεραπεια με φιναστεριδη η μονο μινοξιδιλη?ο γιατρος σου προτεινει καποιο dht-blocker?
 

alekontas

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Billy_tramp είπε:
αλεκοντας θα προσπαθήσω να απαντήσω μια μια τις ερωτήσεις σου!
-Αισθάνομαι τέλεια
- Και εδω να έμενα δεν θα είχα πρόβλημα, αλλα ξέροντας οτι έχω αλλο τόσο Ναι περιμένω να πυκνώσει κι αλλο
- Είμαι 200% ευχαριστημένος, νιώθω πολύ ωραίος!
-Είναι φυσικοτατο δεν καταλαβαίνει κανεις τπτ, μονο σε αυτους που το έχω πει ξέρουν οτι ειναι απο μ/μ και μου λένε οτι δεν φαίνεται οτι ειναι επέμβαση.
- Η hairline ειναι εκει που έπρεπε να είναι , απλα στις φωτος φαίνεται ψηλα και γενικα το κεφάλι μου φαίνεται πιο μεγάλο.
-Το αν θα πρότεινα εξαρτάται απο το πρόβλήμα του καθενος. Αμα δεν μπορει να βλέπει τον εαυτο του στον καθρέφτη όπως εγω και εχει την οικονομικη δυνατότητα ναι θα του έλεγα να κάνει.
Πλεον φαίνομαι στην ηλικία μου , τα φλερτ έχουν αυξηθει και νιώθω όμορφος!! Αυτα :p


ναι giannis σίγουρα μετράει και η ποιότητα και οτι είναι ψιλοσγουρα!


Πραγματικά πολυ χαιρομαι μ αυτά που λες!!!!
Εγω είμαι 33 δεν έχω κανένα θέμα με το οικονομικό(φτου φτου)και το σκεφτομαι εδω και 4 χρονια...και ο μόνος λόγος να μη γίνω είναι επειδή βλεπω γύρω μου αρκετές αποτυχημένες επεμβάσεις και λεω καλύτερα καραφλός παρα γελοίος..
Δεν ξέρω αν με πιάνεις..
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

kosbas όχι δεν κάνω κάποια θεραπεία και αυτος είναι ο λόγος που έκανα μ/μ . Δεν θέλω να μπλεχτώ με ορμόνες! Οι γιατροί μου είπαν να πάρω φινα μόνο αν θέλω να κρατήσω τα πίσω μαλλάκια, αλλα εφόσον θα κάνω και δεύτερη αργότερα δεν υπάρχει λόγος.

alekontas το θέμα είναι να κάνεις σωστη επιλογή στην κλινικη. ;)
 

koskar

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

alekontas είπε:
Πραγματικά πολυ χαιρομαι μ αυτά που λες!!!!
Εγω είμαι 33 δεν έχω κανένα θέμα με το οικονομικό(φτου φτου)και το σκεφτομαι εδω και 4 χρονια...και ο μόνος λόγος να μη γίνω είναι επειδή βλεπω γύρω μου αρκετές αποτυχημένες επεμβάσεις και λεω καλύτερα καραφλός παρα γελοίος..
Δεν ξέρω αν με πιάνεις..
Υπάρχουν όμως και επιτυχημένες επεμβάσεις που δεν μπορεις να τις καταλάβεις αρα μην μένεις σε αυτην την διαπιστωση με τις αποτυχημενες που τυχόν βλέπεις.
Το σημαντικότερο είναι να κάνεις σωστη επιλογή στην κλινική και στον γιατρο. Δεν γνωριζω τι NW εισαι αλλα σίγουρα στα 33 σου ειναι μια πολυ καλή ηλικία να κάνεις την πρωτη σου επεμβαση. Μην το καθυστερεις αλλωστε και οι τιμές πλέον έχουν πέσει αρκετά.
Απλως προσεξε πότε θα πας να την κάνεις γιατι το καλοκαιρι ειναι γενικα η πιο δυσκολη εποχη για την μεταμοσχευση μαλλιών.
 

Flosk

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Γιατι το καλοκαίρι ειναι δύσκολη εποχή;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

εγω 16 ιουλιου που εκανα δεν με πηραξε γιατι ουτε θαλασσα πηγα ουτε με την δουλεια μου ημουν στον ηλιο.
ισα ισα μπορεις να λουζεσαι και με κρυο νερο αντι ζεστο το χειμωνα...
Billy rogain βαζεις?εγω το κοψα λογο φαγουρας αλλα συνεχιζω την φινα μαζι με fungoral αυτα μονο απο θεραπειες..
την φινα την περνω 6 μηνες και πιστευω εως και χρονο θα την περνω,θα δειξει.
 

alekontas

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

koskar είπε:
alekontas είπε:
Πραγματικά πολυ χαιρομαι μ αυτά που λες!!!!
Εγω είμαι 33 δεν έχω κανένα θέμα με το οικονομικό(φτου φτου)και το σκεφτομαι εδω και 4 χρονια...και ο μόνος λόγος να μη γίνω είναι επειδή βλεπω γύρω μου αρκετές αποτυχημένες επεμβάσεις και λεω καλύτερα καραφλός παρα γελοίος..
Δεν ξέρω αν με πιάνεις..
Υπάρχουν όμως και επιτυχημένες επεμβάσεις που δεν μπορεις να τις καταλάβεις αρα μην μένεις σε αυτην την διαπιστωση με τις αποτυχημενες που τυχόν βλέπεις.
Το σημαντικότερο είναι να κάνεις σωστη επιλογή στην κλινική και στον γιατρο. Δεν γνωριζω τι NW εισαι αλλα σίγουρα στα 33 σου ειναι μια πολυ καλή ηλικία να κάνεις την πρωτη σου επεμβαση. Μην το καθυστερεις αλλωστε και οι τιμές πλέον έχουν πέσει αρκετά.
Απλως προσεξε πότε θα πας να την κάνεις γιατι το καλοκαιρι ειναι γενικα η πιο δυσκολη εποχη για την μεταμοσχευση μαλλιών.
Ναι φίλε μου καλά τα λες,
Μακάρι να υπάρχουν καλές που δεν τις καταλαβαίνουμε...αν και όλοι εμείς που είμαστε ψιλιασμένοι τα καταλαβαίνουμε πιο εύκολα..
Καταλαβαίνεις για ποιές περιπτώσεις μιλάω και πολλες φορές στεναχωριέμαι που βλέπω έτσι κάποιους στο δρόμο....απ αυτό παράδειγμα προτιμώ χίλιες φορές τη ξούρα...
4-5 ΝW είμαι αλλά το καλύπτω σχεδον τέλεια με toppik με όλους τους περιορισμους και τα άγχη που έχει αυτή η φάση..
Οσο για το καλοκαίρι που λες είναι και αυτός ένας λόγος που το καθυστερώ...λόγω της φύσης τησ δουλειάς μου που έχει να κάνει με πολύ κόσμο(και δν θέλω να γίνει βούκινο)και πως πάντα 'εχω όλο τον Αύγουστο πάντα άδεια...
Οπότε αφήνω το whiskey μου να ωριμάσει σαν λαλάκας...
Οσο για το οικονομικό που λες...δν είμαι ο γιος του Μαρινάκη...αλλα για αυτό το θέμα θέλω τον καλύτερο στο κόσμο(όσο περιεργο κ αν σου ακούγεται) και είμαι διατεθιμένος να το πληρώσω...και γ αυτό σκεφτομαι Rahal..
Συγνώμη αν χαλάω το νήμα του φιλου και για την πολυλογία..
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

John ναι κανονικά! Εχω όμως ξηροδερμια γμτ, έχω πάρει ένα σαμπουαν α΄λλα οπως φαίνεται δεν έχει κάνει τπτ! Εχετε να προτείνεται κατι?
 
Μπλουζα