Billy_tramp, fue, 3080 grafts, 4/10/2012

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

2 μήνες και 15 μέρες μετα τη μεταμόσχευση και έχουν ξεκινήσει τα μαλλάκια να βγαίνουν, θα ανεβάσω φωτογραφίες στο 3μηνο!Εχω επιστρέψει στο παλιο μου σαμπουαν και τοποθετω μινοξ 2%, 2 φορες τη μέρα :)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Billy πως τα πας φιλε εισαι στο 3 μηνα..καμια φωτο??
 

Flosk

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Μια χαρα Billy..εισαι στην αρχη ακομη και δεν βγαινουν πιο πολλα μαλλακια απο αυτα στο 3μηνο συνηθως! Απλα υπομονη αλλους 3 μηνες που θα δεις λογικα και την μεγαλη διαφορα.Απτον 4ο ξεκινανε και τα καλυτερα νομιζω :Dance3:
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

ναι Βilly στον 4 μηνα θα δεις αισθητη διαφορα οπως και σε μενα..
Εγω ισως ημουν ενα τσικ καλυτερα αλλα εβαλα και παραπανω μοσχευματα αποτι βλεπω.
Παιζει και ο φωτισμος βεβαια ρολο.
Σε ενα μηνα απο τωρα θα αρχισει να μαυριζει το κεφαλι παντως..
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Ναι ο φωτισμός αδικει λίγο, αλλα είναι και νωρις ακόμα! Πιστευω και γω σε κανα μήνα να δω το μπαμ! Η ψυχολογια μου ακομα και με αυτα τα λιγα μαλλακια που εχουν βγει΄, έχει ανέβει παρα πολύ και φίλες μου λένε οτι μου παει πολύ το καινούργιο χτένισμα!
 

dk1984

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

ωραιος Βill τωρα αρχιζουν ουσιαστικα να μεγαλωνουν καλη συνεχεια αδερφε!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alekontas

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Billy_tramp είπε:
Ναι ο φωτισμός αδικει λίγο, αλλα είναι και νωρις ακόμα! Πιστευω και γω σε κανα μήνα να δω το μπαμ! Η ψυχολογια μου ακομα και με αυτα τα λιγα μαλλακια που εχουν βγει΄, έχει ανέβει παρα πολύ και φίλες μου λένε οτι μου παει πολύ το καινούργιο χτένισμα!

Tα καλύτερα και απο μένα φιλαράκο...be patient..
 

gkast

Active Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Billy_tramp είπε:
Ναι ο φωτισμός αδικει λίγο, αλλα είναι και νωρις ακόμα! Πιστευω και γω σε κανα μήνα να δω το μπαμ! Η ψυχολογια μου ακομα και με αυτα τα λιγα μαλλακια που εχουν βγει΄, έχει ανέβει παρα πολύ και φίλες μου λένε οτι μου παει πολύ το καινούργιο χτένισμα!

Ωραιο αποτέλεσμα τα καλύτέρα ερχονται φίλε....
 

kouklos10

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

ναι σωστα πολυ νωρις ειναι ακομη. πιστευω στο 9 μηνο θα δεις καλυτερα αποτελεσματα. καλα αποτελεσματα φιλε και υπομονη.
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

μάλλον εμφάνισα ξηροδερμία και βλέπω κομματια δέρματος να ξεκολλάνε , έχει επιπτωση στην έκφυση?
 

n094

Active Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Billy_tramp είπε:
μάλλον εμφάνισα ξηροδερμία και βλέπω κομματια δέρματος να ξεκολλάνε , έχει επιπτωση στην έκφυση?

Θα έλεγα όχι. Το παρουσίασα και εγώ κατά την τελευταία μου μμ πριν από ένα χρόνο μετά τον πρώτο μήνα και το έλυσα με χρήση φουγκοραλ 2 φορές την εβδομάδα.
 
Μπλουζα