Billy_tramp, fue, 3080 grafts, 4/10/2012

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Καλημερίζω τα μελη του forum , σήμερα κλείνω 30 μέρες και τα περισσότερα μοσχεύματα έχουν πέσει! Αντε να περνάει ο καιρος σιγα σιγά! Σας παραθέτω φωτογραφίες!
 

Flosk

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Billy είσαι στη χειρότερη φάση της διαδικασίας..απο δω και πέρα μόνο καλύτερα έρχονται! κανε υπομονή και όλα θα πανε καλά
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

floskara ψυχολογικά μια χαρά είμαι σε γενικές γραμμές. Λογικά θα έχω γρήγορα αποτελέσματα επειδη έχουν πέσει τα μοσχευματα απο τόσο νωρις! Κανεις δεν ξέρει! Ο καιρός θα δείξει!
 

tak7

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

billy να σε ρωτησω το οτι σ επεσαν γρηγορα τα grafts ειναι καλο η κακο σημαδι??
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

pan7 νομίζω πως είναι καλο γιατι μετα θα βγουν πιο γρήγορα...Ας μας πουν και οι παλιότεροι!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

υπομονη στο 3 μηνα θα αρχισεις να βλεπεις φως στο τουνελ...σε λιγο βαζω φωτο στις 112 μερες που βρισκομαι...δες τα δικα μου στο θεμα που ανοιξα..
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

John_John1 παρακολουθώ συνεχώς το θέμα σου και τα πας τέλεια! Τώρα ξεκινάνε τα καλα για σένα! Καλη επιτυχια και σου εύχομαι τα καλύτερα και επιθυμητά αποτελέσματα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

να σαι καλά no94! Χθες ξεκίνησα και γυμναστικούλα λιγους κοιλιακους, push ups και τρέξιμο!
 

tak7

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

γεια σ φιλε billy..τι κανεις πωσ παει η μ/μ τωρα που αρχισες και τι γυμναστικη?
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

φίλε pan7 όλα καλα σχεδόν το χω ξεχάσει..Είμαι στον 1 μιση μήνα και είμαι σχεδον οπως ήμουν πριν την μ/μ ( λίγο χειροτερα λόγο sockloss) όταν έχω κάποια βελτίωση θα αναβάσω φώτος! Περιμένω να κλείσει και το 2μηνο να ξεκινήσω βάρη ξανά.
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Λοιπον σήμερα πήγα να πάρω στο φαρμακείο minoxidil 2% και προς μεγάλη μου εκπληξη η τιμή είχε πέσει κατακόρυφα!!!! Περίμενα να δώσω κανα 40αρι και μου λέει 15!! so happy :D :D
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Καλησπερίζω τους φίλους του φορουμ , σήμερα κλείνω δύο μήνες, τα πράγμα είναι στάσιμα , βάζω μιινοξιδίλη 2% δυο φορες τη μέρα και πάνω απολα κάνω υπομονή! Δεν βάζω φωτογραφία γιατι δεν υπάρχει κάτι καινούργιο πάνω στο κεφάλι μου!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

15 ευρω πηγε?θα κρατησει η θα το ξαναγυρισουν στα 38?ρωτησες?
 
Μπλουζα