Billy_tramp, fue, 3080 grafts, 4/10/2012

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Φίλε πρέπει να είσαι πολύ χαρούμενος έτσι; Δώσε πληροφορίες στο λαό. (Τιμή,grafts) Σου έβαλαν και στην μέση του κεφαλιού;
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Adriano βασικα δεν ξέρω ακομα τι είμαι, δεν το έχω συνειδητοποιήσει οτι το έκανα! Εχω δώσει ολες τις πληροφορίες πιο πάνω :D
floskara χωρις να είμαι σίγουρος στην hairline βαλαν 70 τριχ/τ.εκ και στα πιο πισω 40-50 θα ρωτήσω αύριο να σου πω ακριβως!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Billy φιλε καλη επιτυχια και απο μενα...
εγω φτανω στο τριτο μηνα σε 2 μερες και ανεβαζω φωτο,σαν να βλεπω φως στο τουνελ,αρχιζει μαυριζει το κεφαλι σιγα σιγα και μου το λενε και στην δουλεια αλλα περιμενω το τελικο αποτελεσμα για να μην λεω μεγαλα λογια..
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

ΝΑ σαι καλα John και σε σενα εύχομαι τα καλύτερα! Μολισ είδα 2 grafts διπλα να φεύγουν στο λούσιμο!! Βρίσκομαι στη 10η μέρα , είναι φυσιολογικο να ξεκινήσουν να πέφτουν απο τώρα??
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

ΦΦΦ! Ευχαριστώ! σε 4 μερες θα ανεβάσω φωτογραφίες, οπου θα έχω βγάλει και τα ράμματα, το καλό ειναι απο οτι βλέπω οτι δεν υπάρχει κοκκινίλα στην ουλή!
 

Flosk

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Εγω την κοκκινιλα την είχα μέχρι το χρόνο..στη ληπτρια έφυγε πολυ γρήγορα ο ερεθισμος!ο καθένας ειναι διαφορετικός και αντιδράει διαφορετικά, το θέμα ειναι να εμπιστευθεις τους κατάλληλους ανθρώπους ωστε να μην μπαίνεις σε αυτήν την διαδικασία μετα που μπορει να σε δοκιμάζει και να σε τρελαίνει κάθε μερα. Κατα τη γνώμη μου έκανες καλη επιλογη οποτε ηρεμησε και περιμενε μονο βελτιωση απο εδω και πέρα
 

tak7

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Τι γίνεται billy πως παει η μ/μ..περιμένουμε φωτό..γιατί κ εγώ είμαι στην ίδια ηλικια κ περιμένω πως κ πως να δω την πορεία σ για να δω τι θα κανω..αντε να γίνεις τούμπανο μπας κ πάρουμε κ εμείς σειρά..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Αντε με το καλο τωρα ,υπομονη...εγω σε λιγο ανεβαζω φωτο στο 3μηνο ακριβως..
 

Adriano

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Billy_tramp είπε:
Περιμένουμε John! Βασικα είναι πολύ μικρες οι φωτο.... :/

Βασικά με log in τις βλέπεις μεγάλες.

Ρε John άρχοντας είσαι.Και είσαι μόνο στο τρίμηνο.Τα βλέπω πάρα πολύ καλά τα πράγματα.

ΛΑΘΟΣ ΠΟΣΤ!!! ΣΟΡΡΥ!!!!
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

zan δεν έχω ενοχλήσεις! εχω αφησει και το μαλλάκι και μου λένε οτι δεν φαίνεται τπτ, ειναι σαν να έχω βγάλει το καπέλο! Αισθάνομαι πιο ανετα τώρα και κυκλοφορω και χωρις καπέλο (το βράδυ εννοειτε)..
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Μια βδομάδα έμεινε για να ολοκληρωθεί ο μήνας! Το περιμένω πως και πως για να ξαναρχίσω τη γυμναστική! Εχω κουρέψει το μαλλάκι κοντο (15 εκ περίπου ) , φαίνεται λιγάκι η ουλή αλλα δεν κάνει και μπαμ! Εχουν φύγει τα περισσότερα μοσχεύματα απο τη λήπτρια οποτε έχω την εικόνα περίπου οπως ήμου πριν (λίγο χειρότερα βέβαια λόγο shock loss). Οποτε κυριακή 4 Νοεμβρίου ανεβάζω φωτος για να μου πείτε γνώμες!!
 

sofo

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC

Καλή επιτυχία φίλε. Πόσο καιρό μετά την επέμβαση κουρεύτηκες?
Ψαλίδι η μηχανή?
 
Μπλουζα