Billy_tramp, fue, 3080 grafts, 4/10/2012

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

'Οταν την κοιτάς απο κάτω φαίνεται, αλλα μόνο σε μας που το προσέχουμε πολυ και ξέρουμε! Κουρεύομαι μόνος μου :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

7μηνου εβαλα,8 μηνου περιμενεις τωρα..
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Σήμερα ξεκινάω μινοξ 5%. Δεν είχε regain και πήρα botafex , υπάρχουν ουσιαστικές διαφορές?
 

galan

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

μπράβω ρε billy πολλη ωραιο....... και μπράβω σου που βαζεις φωτο με βρεγμένο μαλλί. εγω ειμαι στην φαση που με βρεγμενο μαλλι βγαζω φωτο οταν το κινητο ειναι κλειστο χαχαχα..
 

tas

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Billy θεωρείς ότι έχει ακόμα να δώσει η μεταμόσχευση? Η πάνω κάτω αυτό είναι το τελικό αποτέλεσμα?
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

tas όπως ξέρουμε μέχρι τον 11-12ο μήνο υπάρχει ακόμα έκφυση , οποτέ πιστεύω οτι καποιες περιοχες που ειναι λίγο αδειες να γεμίσουν. Και αυτο να ηταν το αποτέλεσμα θα ήμουν πολυ ευχαριστημένος! Πανω κατω δλδ αυτο ειναι το αποτελεσμα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zan

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Billy πραγματικα φοβερο αποτελεσμα...νομιζω θα ηταν πολυ χρησιμο να ανεβαζουν οσοι εχουν κανει πετυχημενες μεταμοσχευσεις και φωτογραφιες που δεν "κολακευουν" το αποτελεσμα (πχ με λαδωμενα/αχτενιστα μαλλια,απο γωνια που θεωρεις οτι υπαρχει κατι που δεν σαρεσει κτλ)
 

Dimit

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

καλο αποτελεσμα αλλα νομιζω οτι θα χρειαστεις λιγο γεμισμα στο κεντρο, αν και μπορεις να το καλυπτεις τωρα.
 

Dimit

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Adriano είπε:
Στην πρώτη δεν φαίνεται πολύ.Στην δεύτερη φαίνεται λόγω ότι είναι ακόμα κόκκινη.Πάντως μια χαρά.Και έχεις κάνει κοντό κούρεμα.Ο κομμωτής τι σου είπε?Το κατάλαβε?Ευχαριστώ για τις φώτο κυρίως γιατί εγώ επέμενα να ανεβάσεις την ουλή.

εγω δεν βλεπω τιποτα πάλι. αν τον δεις στον δρομο θα καταλαβεις καμια ουλή;
 

Adriano

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Εγώ ναι.Έχω εκπαιδευμένο μάτι δυστυχώς.Ακόμα και αν κάνω εγώ δεν ξέρω πόσο άνετα θα αισθάνομαι.
 

Dimit

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

σόρυ αλλά αν πραγματικά βλέπεις ουλή (έστω και λίγο) στην πρώτη φωτογραφία, τότε μην κάνεις καθόλου μτμ.
 

Adriano

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Ποια εννοείς πρώτη φώτο?Σε μία που είναι κόκκινη η ουλή φίλε φαίνεται.Τι να κάνουμε φαίνεται.Τώρα τι να σου πω.Εμένα δεν με πειράζει και τόσο η ουλή (παρότι μου πάει το κοντό μαλλί πάρα πολύ).Το μετά με πειράζει.Που για κάποιο καιρό δεν μπορώ να γυμνάζομαι.Τώρα όσο για την μεταμόσχευση θα κάνω.Την θεωρώ την μόνη λύση στην τριχόπτωση.Μην ζητάς συγγνώμη φίλε.Δεν πρόκειται να με πειράξει ότι και να πει εδώ μέσα κάποιος.Forum είναι.Καλά κάνεις και λες την αποψή σου.
 

Dimit

New Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

στην πρωτη από τις δύο φωτογραφιες που εχει εδω http://www.hairlossgr.com/forum/thread-4614-page-18.html ελεγα. Τελοσπαντων
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

εισαι δυνατος συναγωνιστης,πιστευω κ εγω και εσυ θελαμε λιγο περισσοτερο στο κεντρο πσντως
 

n094

Active Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

John_John1 είπε:
εισαι δυνατος συναγωνιστης,πιστευω κ εγω και εσυ θελαμε λιγο περισσοτερο στο κεντρο πσντως

κέντρο ξεκέντρο, το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό!!!! έχει αλλάξει όλη η εικόνα. Μπράβο Billy είμαι πολύ χαρούμενος για σένα!!!!
 
Μπλουζα