Anargiros88_dhi thessalonikis_2966 grafts_5-6/8/2017

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Καλά φαίνεται. Μαυρισε η περιοχή και έχεις καιρό ακόμη μπροστά σου. Καλή συνέχεια στη φυτρωση σου.
Θέλει και λίγο καλύτερη φωτο ώστε να φαίνονται λεπτομέρειες
 

anargiros88

Well-Known Member
Εννοείται πως θα υπάρξει update στις φώτο απλά θέλω πρώτα να κουρευτώ για να έχουμε και εικόνα τις δότριας περιοχής στο εξάμηνο . Σήμερα είχα και το ραντεβού με την DHI Θεσσαλονίκης για τον έλεγχο και από την κλινική .
 

anargiros88

Well-Known Member
Adriano Καλημέρα .
Σιγουρα το πριν και το μεχρι τωρα εχει διαφορα . Εγω περίμενα κατι παραπανω ( οχι τρελα πράγματα ) .
Παλι ομως η εικονα και η ψυχολογία εχει αλλάξει προς το καλύτερο .
Χθες που πηγα στην DHI Θεσσαλονίκης για ελεγχο εξαμηνου μου ειπαν οτι θα εχω φυτρωση και στη συνεχεια καθως Υπάρχουν ακομα φυτρες να δωσουν .
Παντως μου εκανε εντυπωση που μεχρι τωρα δεν ειχες σχολιασει τη μ.μ .
 

Adriano

Well-Known Member
Παντως μου εκανε εντυπωση που μεχρι τωρα δεν ειχες σχολιασει τη μ.μ .

Να σου πω την αλήθεια έχω ψιλοβαρεθεί το forum. Τρεχάματα και με δουλειές. Έχω μπλέξει να πληρώνω τον Αλέξη της καρδιάς μας.
 

aeratos28

Just aeratos
Έτσι και τον πετύχω τον αλ6 πουθενά,θα του πρήξω τα μάτια απο τις μπουνιές..δουλεύουμε και τόν έχουμε κάνει αφεντικό στις δουλειές μας,όχι συνεταιρο που λέγαμε παλιά.πιο πολλά παίρνει αυτός από αυτά που βγάζουμε δουλεύοντας μόνοι μας..το αρχιλαμογιο..για να κάνει διορισμούς στο δημόσιο και να φτιάξει κομματικό κράτος..ουστ
 

koumparos

Well-Known Member
Μετρια πραγματα αδερφε αναργυρε.Ελπιζουμε να βελτιωθει η κατασταση στο επομενο 2 μηνο και να κορυφωθει μεχρι το 12 μηνο.
 

anargiros88

Well-Known Member
Θα ανεβασω φωτο καθερες απο ληπτρια και δοτρια για να μπορέσουμε να κρινουμαι το αποτελεσμα στο εξαμηνο και να δουμε τι ποσοστο φυτρωσης υπαρχει εως σημερα .
Σημερα κουρευτηκα οποτε μεχρι αυριο θα ειναι ετοιμες .
 

koumparos

Well-Known Member
Περιπου στο 60% ειναι εικαζω φιλε αναργυρε.Στο επομενο 2 μηνο εαν παρεις ενα 20% ακομα θα ειναι ενθαρυντικο διοτι μετα με αλλο ενα 10% σε ποιο αργη εξελιξη θα σε φτασει σε ενα καλο ποσοστο φυτρωσης 90%.
 

anargiros88

Well-Known Member
Πολυ αισιοδοξος εισαι φιλε κουμπαρε και μακαρι η ευχη σου να πιασει τοπο και να γινει πραγματικοτητα ! Εκτος απο την κλινικη πριν που κουρευτηκα μου επιβεβαιωσε και η κομμώτρια μου οτι υπαρχουν μικρες τριχουλες στο κεφαλι αλλα εγω δεν περιμενω να μαυρισει το κεφαλι μου στο επομενο δίμηνο !
Για να βγουν οι φωτο πεντακαθαρες θα βοηθουσε να βαλω το κεφαλι μου ακριβως κατω απο τη λαμπα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Που να βρω ρε αερατε φως ημερας τετοια ωρα ; αυριο δεν θα εχω κανενα να με φωτογραφήσει . Τεσπα θα δω τι θα κανω .
 

minoxidilis

Active Member
Φιλαρακι αναργυρε ειναι σαν να βλεπω τ κεφαλι μου ουτε διδυμα να ειμασταν,ειναι νωρις ακομα παλικαρε κανε λιγο υπομονη,εδω εκανες υπομονη να τα χασεις δεν θα κανεις τωρα που θα βγαλεις καινουρια,καλη φυτρωση αδερφε,περιμενω το αποτελεσμα σου για να ακουλουθησω εγω μετα,για τον λογο που ανεφερα ειναι ολοιδια τα κεφαλια μας.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε αναργυρε σου είπα εγώ βγες έξω τώρα και βγάλε με φως ημέρας?πλάκα κάνεις ?βγάλε αύριο,μεθαύριο η οπότε βρεις ευκαιρία..λες να μην ξέρω ότι είναι βράδυ τώρα?πως τα πετάτε έτσι κάτι φορές δεν σας καταλαβαινω.χρειαζεσαι και αλλον για να βγάλεις μια φωτό?δεν μπορείς μόνος σου?
 

anargiros88

Well-Known Member
minoxidilis είπε:
Φιλαρακι αναργυρε ειναι σαν να βλεπω τ κεφαλι μου ουτε διδυμα να ειμασταν,ειναι νωρις ακομα παλικαρε κανε λιγο υπομονη,εδω εκανες υπομονη να τα χασεις δεν θα κανεις τωρα που θα βγαλεις καινουρια,καλη φυτρωση αδερφε,περιμενω το αποτελεσμα σου για να ακουλουθησω εγω μετα,για τον λογο που ανεφερα ειναι ολοιδια τα κεφαλια μας.

Ευχαριστω μινοξιδιλης να σαι καλα . Εσυ ποσο χρονων εισαι ;
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ ψοφάω ρε φίλος?άλλη όρεξη δεν έχω νομίζεις.μια κουβέντα σου είπα,πως τις επόμενες φωτό βγάλτε έξω σε φως μέρας και μου λες είναι βράδυ..που να βρω φως ημέρας..λες και σου είπε βγες έξω τώρα βγάλε φωτό..χαχαχαχαχαχα
 

anargiros88

Well-Known Member
Εγώ ψοφάω ρε φίλος?άλλη όρεξη δεν έχω νομίζεις.μια κουβέντα σου είπα,πως τις επόμενες φωτό βγάλτε έξω σε φως μέρας και μου λες είναι βράδυ..που να βρω φως ημέρας..λες και σου είπε βγες έξω τώρα βγάλε φωτό..χαχαχαχαχαχα

Ειμαι σιγουρος πως αν δεν κανεις σαματα μια μερα δεν σου κάθεται καλα .. χαχαχα ελα ρε πλακα κανω και εγω , απλα μονος μου δεν θα μπορεσω να βγαλω δοτρια
 

minoxidilis

Active Member
Ευχαριστω μινοξιδιλης να σαι καλα . Εσυ ποσο χρονων εισαι ;
39.5 Ειχα κανει το 2005 στην laser line τοτε,γαμα τα ρουλετα,μου βαλανε 700 με 800 graft ειχαν πει,τωρα ετοιμαζομαι για επιθετικη προσεγγιση,δλδ συνολο 5000 graft σταδιακα,πισω δεν προκειτε να χαλασω graft γιατι θα πεσει micro pigment,οπως και μπροστα καθετα απο τις γωνιες,μετα ξουρα ολο το κεφαλι περιμετρικα και τα πανω μαλλια στα 2εκ με 1.5.
 
Μπλουζα