Anargiros88_dhi thessalonikis_2966 grafts_5-6/8/2017

dimitris50423

Well-Known Member
Καλησπέρα και καλό μήνα να έχουμε ! Έτσι για την ιστορία ανεβάζω 4 φώτο με την συμπλήρωση 3 μηνών

Προβολή συνημμένου 15832 Προβολή συνημμένου 15833 Προβολή συνημμένου 15834 Προβολή συνημμένου 15835

Στην πρώτη φώτο φαίνεται ότι η πυκνότητα κέντρο αριστερά είναι μεγαλύτερη σε σχέση με κέντρο δεξιά ! Με δεδομένο ότι η φύτρωση δε ξεκίνησε ακόμα που μπορεί να οφείλεται αυτό ?Επίσης το αριστερό πλαϊνό σε σχέση με το δεξιό πλαϊνό φαίνεται πιο άδειο η είναι η ιδέα μου ?

Δεν ξερω που μπορει να οφειλεται αλλα δεν εχει σχεση με το πως θα εξελιχθει η με το πως θα ειναι το τελικο αποτελεσμα.
Εισαι στην ωραια περιοδο τωρα. Το επομενο 3μηνο ειναι καθοριστικο για το αποτελεσμα. Καλη συνεχεια. ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John1924

Active Member
Καλη φυτρωση Αναργυρε και μην ανχωνεσαι ειναι ακομα νωρις.
Eύκολο να το λες, δύσκολο να το κάνεις... Είμαι στους 3,5 μήνες και παίζει να κοιτάω τα μαλλια μου ανά μισάωρο λες και στο ενδιάμεσο θα έχει φυτρώσει καμία τρίχα!!! Πολύ ανυπομονησία φίλε, δεν παλεύεται!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

anargiros88

Well-Known Member
Σήμερα συμπληρώθηκε ο 4ος μηνάς από την μ.μ και ήρθε η ώρα για ενημέρωση

M1.jpg P1.jpg PA1.jpg PD1.jpg
 

Eltherion

Member
Τωρα εισαι μεσα στους μηνες που πρεπει να γινει τ μπαμ...παντως σε αυτο το μηκος που εχεις την δοτρια φαινεται οργωμενη και βλεπεις πλ ευκολα τ white dots...ισως πρεπει να το αφησεις λιγο περισσοτερο
 

dimitris50423

Well-Known Member
Η δοτρια συνεχιζει να επουλωνεται. Δεν ειναι η τελικη εικονα.
Το επομενο διμηνο θα ειναι η αισθητη αλλαγη. Παντως υπαρχει διαφορα με του τριμηνου τις φωτο.
Καλη συνεχεια στη φυτρωση. ;)
 

piros75

Well-Known Member
Με τον αριθμό μοσχευμάτων και τη διασπορά που έκανες πάντως δεν θα πρέπει να περιμένεις και πολλά. Θεωρώ ότι ήδη έχει δείξει σε μεγάλο βαθμό.
 

makis25

Well-Known Member
Φυσικα και θα φυτρωσουν . Ιδανικο αποτελεσμα θα ειναι στο 12μηνο να εισαι 90-95% οπως ησουν 10-15 μερες μετα τη μεταμοσχευση Οταν ειχε καθαρισει η περιοχη απο τις πληγες και δεν ειχαν πεσει ακομα τα μοσχευματα. Θυμασαι πως ησουν? μια τετοια εικονα να εχεις στο νου σου για καλο αποτελεσμα . Δε ξερω γιατι το ειπε ο piros75 αυτο. Στις φωτο ειδα πως εχουν φυτρωσει καποια πολυτριχα πρωτα . Ξεχωριζουν .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Η ερώτηση ήταν προσωπική για τον Piros75 . O piros75 είτε γνωρίζει κάτι παραπάνω για την εξέλιξη της μ.μ μου είτε δεν διάβασε από την αρχή το νήμα που στο πρώτο μνμ γράφω ξεκάθαρα τι ξεκίνησα να κάνω αλλά και στο δεύτερο μνμ του νήματος το γράφει και ο CVIAL !

Έχοντας γνώση του προβλήματος μου ( μεγάλη έκταση λήπτριας ) , κρατώντας μικρο καλάθι και έχοντας ρεαλιστικές απαιτήσεις πήρα την απόφαση και προχώρησα .


Είναι προφανές ότι για την έκταση του προβλήματος δεν φτάνει με τίποτα (θέλει άλλα τόσα και κάτι παραπάνω)
 

piros75

Well-Known Member
Ναι βρε, δεν είπα ότι δεν θα φυτρώσουν άλλα, απλά είπα ότι η τοποθέτηση που έγινε είναι αραιή και δεν θα πρέπει να περιμένεις και θαύματα! Μην αγχώνεσαι και σου πέσουν τα υπόλοιπα.
 

minoxidilis

Active Member
Φιλαρακι καλη φυτρωση,υπομονη πανω απο ολα,εγω οταν ειχα κανει στο παρελθον στο 10 μηνο ειχε κορυφωσει το αποτελεσμα,για ελλαδα πολυ καλη δουλεια.Ποσο κοστισε αν επιτρεπεται
 

minoxidilis

Active Member
Εκανα στην lazer line to 2005 hairline front και κροταφους,εδωσα 2500 ευρο τοτε,μου εκανε καλη δουλεια,λιγα graft,αλλα καλα βαλμενα,καποια ramona απο ιταλια μου ειχε κανει την επεμβαση τοτε,ειχε ερθει για λιγο καιρο ελλαδα απο τι εμαθα.
 

anargiros88

Well-Known Member
Φτάσαμε στο 6 μηνο .

2.jpg 1.jpg

Επειδή δεν κουρεύτηκα δεν ανεβάζω φώτο από την δότρια περιοχή . Θα ανεβάσω μόλις κουρευτώ για να φανεί σε τι κατάσταση είναι .
 
Μπλουζα