Anargiros88_dhi thessalonikis_2966 grafts_5-6/8/2017

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Εαν εχεις 3500 ριξε 2500 μπροστα 1000 πισω και πας και σε μια τριτη με γενια με λιγο αδυναμο κραουν και τελειωσες.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μια χαρά είσαι φίλε. Ακόμη μια και θα σουλουπωθείς ακόμα καλύτερα.
 

spass

Active Member
έχεις ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα δεδομένου του μεγέθους του προβλήματος και η δοτρια φαίνεται να είναι σε καλή κατάσταση.καλή συνέχεια στο αποτέλεσμά σου
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μια χαρα Αναργυρε. για τα μοσχευματα που μπηκαν εισαι σε καλο δρομο. το μαλλι στο μηκος που το εχεις ειναι καλο. δεν πιστευω να ειναι ωραιο το κοντοκουρεμενο σε αυτη τη φαση. καλη συνεχεια ;)
 

vag25

Well-Known Member
Μη μου βάζεις ιδέες ......


Ε δοκιμασε το μια φορα, σιγα. Καλοκαιρακι ειναι:p

Τασο, Cvial, Δημητρη. Προφανως θα δειχνει λιγοτερο σε density, αλλα αυτο δεν εχει να κανει με την εικονα την προσωπικη(το δικο το κεφαλι) του Αναργυρου. Eιναι 2 διαφορετικα πραγματα.

Μπορει να δειχνει γαματο. Να χανει σε density αλλα να κερδιζει σε εμφανιση. Δεν πανε παντα και απαραιτητα μαζι αυτα.

Ο Ζινταν στο τελευταιο μουντιαλ νομιζω ειχε μπαζ κατ και εδειχνε πολυ καλο. Οσες τριχες εχει ο αναργυρος ειχε και αυτος μπροστα.
http://ryeberg.com/wp-content/uploads/2009/11/4zidane_668601n1.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
Δεν ξερω απο μπαλα πως τα παει, αλλα δεν ειναι και πολυ μακρια απο τον Ζιζου σε μαλλι:p
 

vagosx

Well-Known Member
Δεν είστε καλα μου φαίνεται, ο άνθρωπος είχε κάτι χρονια να χρησιμοποιήσει χτένα και τώρα που επιτέλους μπορεί του λέτε να τα ξυρίσει;
Ανάργυρε αναλογικά για το πρόβλημα που ειχες και τα grafts που εβαλες μια χαρά πήγε! Βουρ τώρα για τη δεύτερη, όπου επειδη η εταιρεία που πηγές δε νομίζω ότι βγάζει πάνω από 3000grafts ανα περιστατικό, άποψη μου είναι ότι πρέπει να ρίξεις τουλάχιστον τα 2000 μπροστά και τα 1000 πίσω.
Καλη συνέχεια!

ΥΓ. Υπάρχουν πάντως κάτι καραφλες τύπου Ζιντάν, Γκουαρντιόλα που είναι ρε φιλε άλλο πραμα λες και τους πάει η καράφλα. Θα μου πεις έχουν ξυρισμένο το κεφάλι και οχι πέντε τρίχες μακριες να ανεμίζουν σαν χαλασμένη σφουγγαρίστρα, ωραία σώματα, ωραίο πρόσωπο, εντάξει δεκτό, αλλά σε κάθε περίπτωση η καράφλα δεν τους ασχημαίνει!
 

vag25

Well-Known Member
Δεν είστε καλα μου φαίνεται, ο άνθρωπος είχε κάτι χρονια να χρησιμοποιήσει χτένα και τώρα που επιτέλους μπορεί του λέτε να τα ξυρίσει;

Aλλο ξυρισμενο και αλλο buzz cut. Yπαρχει μεγαλη διαφορα.

Buzz cut ειναι οπως τα ειχε ο Ζινταν και ξυρισμενο ειναι οπως τα εχει τωρα. To ενα ειναι με μηχανη και το αλλο με ξυραφι.
 

anargiros88

Well-Known Member
Ο Ζινταν στο τελευταιο μουντιαλ νομιζω ειχε μπαζ κατ και εδειχνε πολυ καλο. Οσες τριχες εχει ο αναργυρος ειχε και αυτος μπροστα.

πριν καμιά δεκαετία που άρχισα να βλέπω τα πρώτα σημάδια της απώλειας μαλλιών , ο πρώτος που μου είχε έρθει στο μυαλό σαν εικόνα ήταν ο ζιζου .... από πίσω ξεκίνησε και σε μένα και ήρθε προς τα μπρος

η εταιρεία που πηγές δε νομίζω ότι βγάζει πάνω από 3000grafts ανα περιστατικό, άποψη μου είναι ότι πρέπει να ρίξεις τουλάχιστον τα 2000 μπροστά και τα 1000 πίσω.

Έτσι ακριβώς βαγγο ... και επειδή μιλάνε για τρίχες και όχι για γκραφτ το μάξιμουμ σε τρίχες της dhi είναι 6000 σε διήμερο περιστατικό ..... ούτε τρίχα παραπάνω ....

Δηλαδή τονα Ανάργυρο τον κες κ Ζιντάν ;;;;;!!!!! :p

θα προτιμούσα να ήμουν παίχτης επίπεδου ζινταν παρά να με παρομοιάζουν μόνο για την καράφλα μου !!!!!
 

makis25

Well-Known Member
η δοτρια με αυτο το φωτισμο , αυτο το μηκος και σε αυτες τις φωτογραφιες φαινεται πολυ καλη και μπραβο τους . Πλεον εχεις μαλλι νομιζω βγηκαν τα περισσοτερα πια . Εκει που ηταν αεροδιαδρομος τωρα το πας προς δασος . Στην επομενη ριξε τα μοσχευματα μονο μπροστα . Ξανασχηματισε τη hairline με λεπτομερια και βαλε μεχρι τη μεση . Το προσωπο σου απο μπροστα και πλαι ειναι αυτο που βλεπουν 99% των ανθρωπων οταν σε κοιτανε , ειναι 99% αυτο που βλεπεις απο τον εαυτο σου καθε φορα που κοιτας τον καθρεφτη . Οταν με την επομενη εξαντλησεις τη δοτρια μετα θα μπορουσες να παρεις μερικες χιλιαδες απο τα γενια σου , κατω απο το σαγονι και να βαλεις απ τη μεση μεχρι το crown . Εχουν τα ιδια ποσοστα επιβιωσης τα γενια και με γερη διαμετρο τριχα που θα βολεψει στη καλυψη του crown . Εγω αν μπορουσα να διαλεξω αναμεσα σε λιγοτερο πλουσια γενια και μαλλι θα διαλεγα μαλλι καθε φορα.
 

leas

Well-Known Member
Αναργυρε παμε γερα και για την επομενη να γινει η υπερβαση..
Η διαφορα για το εκτεταμενο προβλημα που επαιζε ειναι μεγαλη και ελπιζω να εχει επιδρασει θετικα στην ψυχολογια σου..
Χαιρομαι πραγματικα γιατι εισαι απο τα κουλ και καλοσυνατα μελη του φορουμ.
 

anargiros88

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους . Δωδεκάμηνο πλέον και ώρα για ανανέωση φώτο

1.1.jpg 1.2.jpg 1.3.jpg 1.4.1.jpg 1.5.jpg
 
Μπλουζα