Anar,fue,2752 grafts,5-6/12/2016 (2η μεταμοεχευση)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Στην επόμενη μμ βάζεις και λίγα graft σε forelock, το ενισχυεις και τελειώνεις. Η νύχτα με την μέρα είσαι. Σε βλέπω τώρα σε θυμάμαι στην αρχή με την καραφλοκοτσιδα και είσαι άλλος άνθρωπος.

Όταν μπορέσεις βαλέ φωτογραφικό υλικό και από την δότρια.
 

Flosk

Well-Known Member
Anar για εσενα που εισαι 6ρης ενδεχομενως να εχεις δικιο και να ηταν δυσκολο αλλα και στο δικο μου το κεφαλι που δεν ημουν 6ρης ειναι ενα σχετικα αδυναμο σημειο και θα ηθελα να το βελτιωσω. Γιαυτο το ειπα. Ισως να ειναι θεμα προσεγγισης καθαρα απο το γιατρο και οχι θεμα ικανοτητων(ετσι πιστευω). Για οικονομια grafts ας πουμε.. αλλα.. εδω μεσα εχουμε δει και μαθει πολλα τοσα χρονια οποτε γινομαστε ολο και πιο απαιτητικοι ακομα και αν ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι απο αυτο που πηραμε απο την κλινικη.
 

Adriano

Well-Known Member
Φωτογραφίες μέσα στο αμάξι με βρεγμένο μαλλί και τζελ.
Στους 11 μήνες από την δεύτερη μεταμοσχευση.
Προβολή συνημμένου 15950 Προβολή συνημμένου 15952

Πραγματικά από τις πιο εντυπωσιακές αλλαγές που έχω δει. Είμαι χαρούμενος για σένα. Η γυναίκα σου σε ξαναερωτεύτηκε έτσι;
 

ANAR

Well-Known Member
Πραγματικά από τις πιο εντυπωσιακές αλλαγές που έχω δει. Είμαι χαρούμενος για σένα. Η γυναίκα σου σε ξαναερωτεύτηκε έτσι;

Ευχαριστώ Αντριάνο .....η γυναίκα δεν είχε σταματήσει να είναι ερωτευμένη μαζί μου χαχαχα.....το πρόβλημα είναι μην με ερωτευθούν και άλλες χαχα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θεωρώ ότι η επέμβαση του ΑΝΑR είναι απόλυτα επιτυχημένη δεδομένης της έκτασης και το πιο βασικό: του πολύ μικρού λόγου που είχε. Αν στην τρίτη γίνει και ένα μικρό touch up στην μπροστινή περιοχή στο κέντρο που αγγίζει και το μπροστινό μέρος του forelock (απόλυτα εφικτό δεν χρειάζονται πολλά graft) θα δείξει πολλαπλάσια καλύτερο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

koumparos

Well-Known Member
Αναρ τεραστια αλαγη.Θες δουλιτσα μπροστα αλλα εαν εσυ εισαι ευχαριστημενος φτιαξε το κραουν και συνεχισε τη ζωη σου και μην ασχοληθεις ξανα με τριχες.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Anar βρίσκεσαι περίπου στους 16 μήνες μετά την δεύτερη μεταμόσχευση.
Πως πάει το μαλλάκι? Στρώνει καλύτερα από πριν? Το μεγάλωσες και άλλο?
 

ANAR

Well-Known Member
Anar βρίσκεσαι περίπου στους 16 μήνες μετά την δεύτερη μεταμόσχευση.
Πως πάει το μαλλάκι? Στρώνει καλύτερα από πριν? Το μεγάλωσες και άλλο?

Γιαννη το κροουν είναι χάλια όποτε μέχρι να κάνω την 3η μεταμοσχευση έχω υιοθετισει το ξυρισμένο λουκ....υπομονή μέχρι τον Νοέμβρη.
 

minoxidilis

Active Member
Το αποτελεσμα ειναι απιστευτο,φοβερη τριχα φυσικοτητα,φιλε απλα εγινες αλλος ανθρωπος σου ευχομαι τα καλυτερα στην τριτη και τελευταια μμ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Αναρ βάλε καμια φρεσκια φώτο αν έχεις ακουρευτη
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα