Anar,fue,2752 grafts,5-6/12/2016 (2η μεταμοεχευση)

ANAR

Well-Known Member
Καλησπερα παιδες.
Εκανα και την 2η μεταμοσχευση οπως ειχα προγραμματίσει με τον κ.Μαρα στις 5 και 6 δεκεμβρίου.
Για την μεταμοσχευση....εγινε μια μικρη πύκνωση στην ζωνη Α ( 1η μεταμοσχευση ) περιπου 150 τριχοθυλακια και ολα τα αλλα τοποθετήθηκαν στην ζωνη Β.....η διαδικασία και τις 2 μερες διήρκεσε 15 ωρες περιπου και αυτη την φορα δεν πονεσα καθολου σε σχεση με την 1η μεταμοσχευση.
Υπολείπεται ενα κομμάτι στο πισω μερος οπου θα κλείσει στην 3η μεταμοσχευση σε 12 μηνες περιπου.
Ευχαριστω τον γιατρο και τους βοηθους του που ασχολήθηκαν με την μεταμοσχευση μου και τον κ.Φιουρη για την φιλοξενια την δικια μου και της γυναίκας μου στο υπεροχο δωμάτιο(402) της κλινικης.

1η Μέρα (05/12): 1309 ΤΘΛ
2η Μέρα (06/12): 1443 ΤΘΛ

ΣΥΝΟΛΟ: 2752 ΤΘΛ.

Φωτογραφιες της κλινικης δεν εχω διότι εφυγα κυριακη και η κλινικη ειναι κλειστή....θα τις παρω οταν ερθει ο κ.Φιουρης στην ελλαδα.

Οι φωτογραφίες παρακατω ειναι σημερινές 12 μερες μετα την μεταμοσχευση.

DSCN0235.JPG DSCN0234.JPG DSCN0236.JPG
DSCN0237.JPG DSCN0238.JPG DSCN0239.JPG

Δεν ξερω αν υπαρχει καποιο θεμα στο φορουμ αλλα δεν με αφηνει να ανεβασω φωτογραφιες με μεγαλη αναλυση....ουτε με 20m ουτε και με 10m.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

naruto

Well-Known Member
Καλη επιτυχια
τι προγραμματισατε για την επομενη μεταμοσχευση?
Δηλαδη ποσα μπορει να δωσει ακομα η δοτρια σου και ποσα υπολογιζετε οτι χρειαζεσε για το crown?
 

ANAR

Well-Known Member
Καλη επιτυχια
τι προγραμματισατε για την επομενη μεταμοσχευση?
Δηλαδη ποσα μπορει να δωσει ακομα η δοτρια σου και ποσα υπολογιζετε οτι χρειαζεσε για το crown?

Δεν μιλήσαμε για το ποσα χρειάζονται παρα μονο ποσα μπορει να δωσει η δοτρια στην 3η μεταμοσχευση....περιπου 3.000 ακομα.
 

ANAR

Well-Known Member
Καλή επιτυχία! Η hairline έχει διαφορά στον δεξί κρόταφο ή με ξεγελά η φωτό;

Δεν εχω διαπιστώσει κατι τετοιο φιλε.....μαλλον για την δευτερη φωτογραφια λες...όντως φαίνεται καπως αλλα ειναι μια χαρα κανονικότατη.
 

naruto

Well-Known Member
ψψψψ 3000 ακομα δινει η δοτρια!?!?!Κ εχεις παρει ηδη 5500 grafts.
Εισαι τυχερος στην ατυχια σου φιλε Anar.Με 8000+ δοτρια γινοντε παπαδες.
Το μαρουλι να εχεις και γινεσε μαλουμπας-κοτσιδας-αφανας.
Καλη συνεχεια σου ξαναευχομαι
 

ANAR

Well-Known Member
ψψψψ 3000 ακομα δινει η δοτρια!?!?!Κ εχεις παρει ηδη 5500 grafts.
Εισαι τυχερος στην ατυχια σου φιλε Anar.Με 8000+ δοτρια γινοντε παπαδες.
Το μαρουλι να εχεις και γινεσε μαλουμπας-κοτσιδας-αφανας.
Καλη συνεχεια σου ξαναευχομαι

Ευχαριστω φιλε μου
 

koumparos

Well-Known Member
Οντως αναρ εισαι πολυ τυχερος.Καλη επιτυχια με την δευτερη και εχεις καιρο να σκεφτεις την τριτη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Καλησπέρα παίδες
Αύριο κλείνω 5 μήνες από την δεύτερη μεταμόσχευση,η φυτρωση αυτή τη φορά ήταν πολυ γρήγορη σε σχέση με την πρώτη μεταμόσχευση και όλα δείχνουν ότι πάει πολυ καλά.
Συγνωμη για την ελλιπή ενημέρωση αλλά έχω τρεχάματα.

IMG_0202.JPG IMG_0203.JPG IMG_0204.JPG IMG_0205.JPG IMG_0206.JPG
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Anar πιστευω τα εχεις παει καλα για τελειως φαλακρος που ησουν.Υπαρχουν κατι κενακια.
Περιμενε το τελικο αποτελεσμα και αφησε τα και πιο μακρια να δουμε πως θα εισαι αλλα και με κοντο.
 

ANAR

Well-Known Member
Τα ξύρισα γιατί είχαν διαφορά στο μάκρος τα μαλλιά,πρώτη με δεύτερη μεταμοσχευση
 

ANAR

Well-Known Member
Anar πιστευω τα εχεις παει καλα για τελειως φαλακρος που ησουν.Υπαρχουν κατι κενακια.
Περιμενε το τελικο αποτελεσμα και αφησε τα και πιο μακρια να δουμε πως θα εισαι αλλα και με κοντο.

Γιάννη στο 5μηνο είμαι ακόμα.
Να πω ότι μόνο βιταμίνες βιοτική
παίρνω δεν βάζω τίποτα άλλο στο κεφάλι.
 
Μπλουζα