Alexandros- athens- dhi- 1304 grafts, 17/01/2018

Συζήτηση στο φόρουμ 'DHI' που ξεκίνησε από το μέλος alexandros _athens, στις 15 Φεβρουαρίου 2018.

1. tasos33

tasos33 Well-Known Member

και hairway τσεκ, δε λαδωνει στεγνωνει γρηγορα και κανει την τριχα βουρτσα.

2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. piros75

piros75 Well-Known Member

4. ironmaiden3

ironmaiden3 New Member

https://www.minoxidil2u.com ο αφρός regain βγαίνει γύρω στα 22 ευρώ ανάλογα με την συσκευασία στα στελνει η acs σπιτι σου εντός 5-6 ήμερων το πολύ , χωρίς φόρους η τελωνεία κτλπ

5. dimitris50423

dimitris50423 Well-Known Member

Ποτε πηρες τελευταια φορα απο εδω;
    Πολυ καλη τιμη βλεπω στο regain.

6. alexandros _athens

alexandros _athens Active Member

Μεγάλη διαφορά στις τιμές! Τελικά Regaine και Rogaine είναι το ίδιο προϊόν, ίδια εταιρία;

7. piros75

Ναι ίδια εταιρεία, απλώς σε κάποιες χώρες ήταν κατοχυρωμένο το όνομα regain και το πλασάρανε ως rogain

8. makis25

makis25 Active Member

καλα αλεξανδρε , με σχεδον 4000 grafts και αν βαλεις και minoxidil συστηματικά τωρα θα πας για μαλλί μοκέτα !

alexandros _athens έχει κάνει like σε συτό.
  9. vlafo

vlafo Active Member

Aλέξανδρε φίνα δεν παίρνεις έτσι;

10. kostaspar

kostaspar New Member

11. ironmaiden3

ironmaiden3 New Member

εε όταν το έγραψα, πριν 6-7 μέρες.. υπολόγισε :p

12. Tosoras

Tosoras Member

ποσο κοστισε η επεμβαση;

13. piros75

μπορεί να μην στέλνει πλέον, εγώ παρήγγειλα πάνω από ένα χρόνο τώρα, πήρα την προσφορά με τα 18 μπουκάλια

14. nikolakis

nikolakis Active Member

eBay uk

15. jothess

jothess Member

με ενα μινι γκαλοπ που εχω κάνει εχει υπάρχουν κι φθηνοτερα απο αυτά που λέτε παιδια.έχουν ειδική έκπτωση για εμάς εδώ στο harloss με κουπόνια.περισσοτερα στειλτε pm.

16. alexandros _athens

alexandros _athens Active Member

Καλησπέρα. Βασικά, ακόμα δεν έχω ξεκινήσει ούτε το Regain, σκέφτομαι από τον άλλο μήνα. Όχι φίλε @vlafo δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ φίνα και ούτε πρόκειται με όλα αυτά που έχω διαβάσει κ ακούσει. Ξέρω πως αν χρησιμοποιούσα η φύτρωση θα έκανε ΜΠΑΜ και το αποτέλεσμα θα έδειχνε εντυπωσιακό σε σύντομο χρονικό διάστημα- όπως συμβαίνει με όλους όσους χρησιμοποιούν. Προσωπικά όμως δεν το ψήνω με τίποτα να ρισκάρω την υγεία μου για πέντε τρίχες παραπάνω ή για πιο γρήγορη φύτρωση. Και βασικά, στην DHI μου είπαν να χρησιμοποιήσω μόνο Regain και αυτό, όχι για πάντα. Για τη φίνα είναι κάθετα αντίθετοι όπως κ εγώ άλλωστε που δεν γουστάρω να πλακωθώ στα φάρμακα για το μαλλί. Άμα είναι να κάνουμε μεταμόσχευση και να πλακωνόμαστε και στα φάρμακα, χαίρω πολύ, θα δείχνουμε ok αλλά μπορεί και να ψάχνουμε να τον... βρούμε ;) οπότε, άστο για άλλους πιο τολμηρούς. Ούτε Regain έχω ξαναβάλει. Ούτε την πρώτη φορά έβαλα και πήγα καλά. Απλά τώρα λέω να του δώσω μια βοήθεια μιας και είναι η δεύτερη φορά. Και φαντάσου, το έχω πάρει και ακόμα δεν έχω βάλει. Θα δούμε.

Δύο μήνες και κάτι ψηλά, η φύτρωση έχει ξεκινήσει κανονικότατα, σύντομα θα βάλω και φωτογραφίες.

Giorgos-3 έχει κάνει like σε συτό.
  17. vlafo

vlafo Active Member

18. vlafo

vlafo Active Member

Οκ σεβαστό και κατανοητό,ούτως συ άλλως με τη φίνα είναι ένα θέμα που δεν κλείνει ποτέ με αντικρουόμενες απόψεις και θεωρώ ότι δεν καταλήγει πουθενά.Οπως κάθε τι έχει συν και πλην και ο καθένας επιλέγει.Εχουνε χιλιοειπωθεί.
    Αναμενουμε φωτός σου ανανεωμένες.

19. ironmaiden3

ironmaiden3 New Member

ρε φίλε πάλι τις ίδιες τακτικές κάνετε και προσπαθείτε να κοροϊδέψετε τα μέλη του φόρουμ, 30 euro το ρογκειν πουλάτε, ενω στο εξωτερικο κανει περιπου 20-22 ευρω...

20. Tosoras

Tosoras Member

Αυτος πολυ υποπτος ειναι.Με εστειλε και pm

21. felaini

felaini Active Member

Κ σε μενα εστειλε pm

Μοιραστείτε τη σελίδα