Alexandros- athens- dhi- 1304 grafts, 17/01/2018

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Χθες αγόρασα για πρώτη φορά Regain αφρό (από το φαρμακείο του Mall) και μου ήρθε νταμπλάς! 39+ ευρώ? Κάθε μήνα; Δεν έχω βάλει ακόμα, θα το ξεκινήσω τέλη του μήνα. Καμιά πηγή για πιο οικονομική αγορά ίσως?
https://www.minoxidil2u.com ο αφρός regain βγαίνει γύρω στα 22 ευρώ ανάλογα με την συσκευασία στα στελνει η acs σπιτι σου εντός 5-6 ήμερων το πολύ , χωρίς φόρους η τελωνεία κτλπ
 

dimitris50423

Well-Known Member

piros75

Well-Known Member
Ναι ίδια εταιρεία, απλώς σε κάποιες χώρες ήταν κατοχυρωμένο το όνομα regain και το πλασάρανε ως rogain
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member

jothess

Member
με ενα μινι γκαλοπ που εχω κάνει εχει υπάρχουν κι φθηνοτερα απο αυτά που λέτε παιδια.έχουν ειδική έκπτωση για εμάς εδώ στο harloss με κουπόνια.περισσοτερα στειλτε pm.
 

alexandros _athens

Active Member
Καλησπέρα. Βασικά, ακόμα δεν έχω ξεκινήσει ούτε το Regain, σκέφτομαι από τον άλλο μήνα. Όχι φίλε @vlafo δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ φίνα και ούτε πρόκειται με όλα αυτά που έχω διαβάσει κ ακούσει. Ξέρω πως αν χρησιμοποιούσα η φύτρωση θα έκανε ΜΠΑΜ και το αποτέλεσμα θα έδειχνε εντυπωσιακό σε σύντομο χρονικό διάστημα- όπως συμβαίνει με όλους όσους χρησιμοποιούν. Προσωπικά όμως δεν το ψήνω με τίποτα να ρισκάρω την υγεία μου για πέντε τρίχες παραπάνω ή για πιο γρήγορη φύτρωση. Και βασικά, στην DHI μου είπαν να χρησιμοποιήσω μόνο Regain και αυτό, όχι για πάντα. Για τη φίνα είναι κάθετα αντίθετοι όπως κ εγώ άλλωστε που δεν γουστάρω να πλακωθώ στα φάρμακα για το μαλλί. Άμα είναι να κάνουμε μεταμόσχευση και να πλακωνόμαστε και στα φάρμακα, χαίρω πολύ, θα δείχνουμε ok αλλά μπορεί και να ψάχνουμε να τον... βρούμε ;) οπότε, άστο για άλλους πιο τολμηρούς. Ούτε Regain έχω ξαναβάλει. Ούτε την πρώτη φορά έβαλα και πήγα καλά. Απλά τώρα λέω να του δώσω μια βοήθεια μιας και είναι η δεύτερη φορά. Και φαντάσου, το έχω πάρει και ακόμα δεν έχω βάλει. Θα δούμε.

Δύο μήνες και κάτι ψηλά, η φύτρωση έχει ξεκινήσει κανονικότατα, σύντομα θα βάλω και φωτογραφίες.
 

vlafo

Well-Known Member
Καλησπέρα. Βασικά, ακόμα δεν έχω ξεκινήσει ούτε το Regain, σκέφτομαι από τον άλλο μήνα. Όχι φίλε @vlafo δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ φίνα και ούτε πρόκειται με όλα αυτά που έχω διαβάσει κ ακούσει. Ξέρω πως αν χρησιμοποιούσα η φύτρωση θα έκανε ΜΠΑΜ και το αποτέλεσμα θα έδειχνε εντυπωσιακό σε σύντομο χρονικό διάστημα- όπως συμβαίνει με όλους όσους χρησιμοποιούν. Προσωπικά όμως δεν το ψήνω με τίποτα να ρισκάρω την υγεία μου για πέντε τρίχες παραπάνω ή για πιο γρήγορη φύτρωση. Και βασικά, στην DHI μου είπαν να χρησιμοποιήσω μόνο Regain και αυτό, όχι για πάντα. Για τη φίνα είναι κάθετα αντίθετοι όπως κ εγώ άλλωστε που δεν γουστάρω να πλακωθώ στα φάρμακα για το μαλλί. Άμα είναι να κάνουμε μεταμόσχευση και να πλακωνόμαστε και στα φάρμακα, χαίρω πολύ, θα δείχνουμε ok αλλά μπορεί και να ψάχνουμε να τον... βρούμε ;) οπότε, άστο για άλλους πιο τολμηρούς. Ούτε Regain έχω ξαναβάλει. Ούτε την πρώτη φορά έβαλα και πήγα καλά. Απλά τώρα λέω να του δώσω μια βοήθεια μιας και είναι η δεύτερη φορά. Και φαντάσου, το έχω πάρει και ακόμα δεν έχω βάλει. Θα δούμε.

Δύο μήνες και κάτι ψηλά, η φύτρωση έχει ξεκινήσει κανονικότατα, σύντομα θα βάλω και φωτογραφίες.
 

vlafo

Well-Known Member
Οκ σεβαστό και κατανοητό,ούτως συ άλλως με τη φίνα είναι ένα θέμα που δεν κλείνει ποτέ με αντικρουόμενες απόψεις και θεωρώ ότι δεν καταλήγει πουθενά.Οπως κάθε τι έχει συν και πλην και ο καθένας επιλέγει.Εχουνε χιλιοειπωθεί.
Αναμενουμε φωτός σου ανανεωμένες.
 
με ενα μινι γκαλοπ που εχω κάνει εχει υπάρχουν κι φθηνοτερα απο αυτά που λέτε παιδια.έχουν ειδική έκπτωση για εμάς εδώ στο harloss με κουπόνια.περισσοτερα στειλτε pm.
ρε φίλε πάλι τις ίδιες τακτικές κάνετε και προσπαθείτε να κοροϊδέψετε τα μέλη του φόρουμ, 30 euro το ρογκειν πουλάτε, ενω στο εξωτερικο κανει περιπου 20-22 ευρω...
 
Μπλουζα