Akishellas3, fue, 2500 grafts, 2/3/2016

dimitris50423

Well-Known Member
Ακη εγω βλεπω αν δεν κανω λαθος οπως λες και εσυ οτι τους προηγουμενους μηνες ηταν καλυτερα τα μαλλια σου. Ισχυει αυτο; μηπως προχωραει και η τριχοπτωση; αν βλεπεις να φευγουν τριχες νομιζω οτι πρεπει να βαζεις μινοξιδιλη.
Για το λαδι στη 10 μερα που εβαλες στο ειχαμε πει πιο πριν μονο στη σαλατα οχι στο κεφαλι. Δεν μπορω να σου πω αν το μασαζ με το λαδι στη 10 μερα και το πλυσιμο με πρασινο σαπουνι εκανε ζημια η οχι παντως οι οδηγιες που δινει η καθε κλινικη για μετα τη μμ πρεπει να τηρουνται με ευλαβεια. Θα καθησω να δω τις φωτο προσεχτικα το μεσημερακι.
Γραψε αν θες και με τι λουζεσαι κ τι θεραπειες κανεις ακριβως τους τελευταιους 2-3 μηνες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Δεν γίνεται να προχωράει ξαφνικά η τριχόπτωση τόσο γρήγορα όλως τυχαίως μετά την μμ. Έγινε μάλλον μόνιμο shock loss λόγω κακής τεχνικής. Επίσης τα ματζουνια που έβαλε ο φίλος θα είναι η δικαιολογία της κλινικής για να μην παραδεχθεί την αποτυχία της. Στην hair line δεν εχει φυτρώσει σχεδόν τίποτα.
Δεν ξέρω αν θα μπορούσε να βοηθήσει τον φίλο κάποια προσωρινή θεραπεία για να στρώσει λίγο η εικόνα του αλλά μάλλον δεν πρόκειται να αλλάξει προς το καλύτερο. Μακάρι να κάνω λάθος βέβαια.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν όντως ο Ακης έβαλε λίγο λάδι για να μαλακώσουν τα κακάδια μια μέρα (την 11η) είναι αδύνατον αυτό να ευθύνεται για την μη φυτρωση. Το ίδιο ισχύει και για το πράσινο σαπούνι αν το χρησιμοποίησε σε υγρή μορφή. Για την δότρια και το middle είναι εύλογα αυτά που τόνισε ο aerators, και τα οποία για μένα στοιχειοθετούν "ερασιτεχνική" αντιμετώπιση όπως προείπα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Αν εβαλε ο φίλος μια φορά λάδι στη 10η ημέρα δε πιστεύω οτι ευθύνεται για το έως τώρα αποτέλεσμα,είναι συνολικα μια κακή δουλεια ,η δοτρια δείχνει οργωμενη,η hairline και αυτή κακή, συν οτι πολύ κακώς μπήκαν στο midle,προφανώς και υπάρχει θέμα με σοκ λος και ελπίζω να μην είναι μόνιμο, Δημητρη πιστεύω έχει ερθει η ωρα να ρίξεις ενα Κράξιμο στην κλινική μιας και είσαι ο μόνος που την παραχαιδευει συνεχώς και πολύ κακώς κανείς φυσικα,θα πρεπε να ήσουν πολύ αυστηρος κριτής της κλινικής ,ώρες ώρες πιστεύω πως είσαι ερωτευμένος
Ακη εγω βλεπω αν δεν κανω λαθος οπως λες και εσυ οτι τους προηγουμενους μηνες ηταν καλυτερα τα μαλλια σου. Ισχυει αυτο; μηπως προχωραει και η τριχοπτωση; αν βλεπεις να φευγουν τριχες νομιζω οτι πρεπει να βαζεις μινοξιδιλη.
Για το λαδι στη 10 μερα που εβαλες στο ειχαμε πει πιο πριν μονο στη σαλατα οχι στο κεφαλι. Δεν μπορω να σου πω αν το μασαζ με το λαδι στη 10 μερα και το πλυσιμο με πρασινο σαπουνι εκανε ζημια η οχι παντως οι οδηγιες που δινει η καθε κλινικη για μετα τη μμ πρεπει να τηρουνται με ευλαβεια. Θα καθησω να δω τις φωτο προσεχτικα το μεσημερακι.
Γραψε αν θες και με τι λουζεσαι κ τι θεραπειες κανεις ακριβως τους τελευταιους 2-3 μηνες
 

tasos33

Well-Known Member
εδω φαινεται και το σημα κατατεθεν της κλινικης ,το κλασσικο τετραγωνο το οποιο αποτυπωνεται πληρως στην φωτο παρολο που ειναι και σκοτεινη
 

Συνημμένα

  • P_20160917_145203_1.jpg
    P_20160917_145203_1.jpg
    292.3 KB · Προβολές: 795
  • P_20160303_222743_1_p.jpg
    P_20160303_222743_1_p.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 814

crossfire

Well-Known Member
Ουτε τα λάδια,ουτε το πράσινο σαπούνι ευθύνεται...
Κακή δουλειά....
Αν σηκώνει ο οργανισμός σου τη φίνα,δεν έπρεπε να τους ακούσεις.
Γνώμη μου μην κάνεις άλλη επέμβαση άμεσα.
Φίνα για minimum 8 μήνες και μετά προγραμματίζεις την επόμενη.
Ισως boostαριστουν ξανά και ψιλοεπανελθουν.
 

akishellas3

Well-Known Member
Δεν γίνεται να προχωράει ξαφνικά η τριχόπτωση τόσο γρήγορα όλως τυχαίως μετά την μμ. Έγινε μάλλον μόνιμο shock loss λόγω κακής τεχνικής. Επίσης τα ματζουνια που έβαλε ο φίλος θα είναι η δικαιολογία της κλινικής για να μην παραδεχθεί την αποτυχία της. Στην hair line δεν εχει φυτρώσει σχεδόν τίποτα.
Δεν ξέρω αν θα μπορούσε να βοηθήσει τον φίλο κάποια προσωρινή θεραπεία για να στρώσει λίγο η εικόνα του αλλά μάλλον δεν πρόκειται να αλλάξει προς το καλύτερο. Μακάρι να κάνω λάθος βέβαια.

ποια ματζουνια ρε παιδιά ,ξαναλέω λίγο λαδάκι με το σαμπουάν της εταιρίας αφρό απαλό μασάζ εκείνη την μέρα κ τέλος δηλαδή μετα πως υπήρχαν οι τρίχες κ.μεγάλωναν,ματζουνια κτλ.ναι αυτά ήταν πριν κάνω την Μ.μ κ φυσικά οι της κλινικής θα το υποστηρίξουν και.θα υποστηρίζουν οι της κλινικής όπως βλέπετε... η θα δείτε,λάθος δεν κάνουν αυτοί... πως λοιπόν θα δικαιολογηθούν στα και οι τους που απο την αρχή δεν παραδεχτηκαν ;εδώ δεν έβλεπαν shock loss κ λένε πως έπρεπε στο ενδιάμεσο να μπουν τρίχες...
Πως φαίνεται ότι στην hairline δεν έχει φυτρώσει τίποτα;...βγήκαν τρίχες εκεί απλά ήθελα πιο πυκνό; Έτσι φαίνεται;
 

naruto

Well-Known Member
Ακη περα απο την χαμηλη φυτρωση στη hairline και στο crown που νταξει να πουμε οτι συμβαινει για τον α ή β λογο,στις περισσοτερες κλινικες εχουν συμβει αλλωστε περιστατικα με χαμηλη φυτρωση.Αντε να πουμε οτι ετυχε ...
Αυτο που ομως δεν ετυχε αλλα σιγουρα ''πετυχε'' ειναι το τραγικο πλανο.Τραγικο σε πραγματικα ολους τους τομεις.Επελεξαν να σπαταλησουν grafts στο υγιες middle,με αποτελεσμα να γινει χειροτερα απο πριν.Την ιδια στιγμη που τα εναπομειναντα grafts για crown και hairline ηταν λιγοτερα απο οσα χρειαζοσουν,συν την ατυχια με χαμηλη φυτρωση με αποτελεσμα την ανεπαρκη εικονα και σε crown αλλα κυριως hairline.K φυσικα το σημα κατατεθεν την κλινικης,το τετραγωνο εξαγωγης στη δοτρια,που το διακρινει ακομα και καποιος με 15 βαθμους μυωπια.Μολις 2500 grafts παρθηκαν και ειναι λες κ εχει πεσει βομβα.Εγω προσωπικα την συγκεκριμενη κλινικη για αυτο το λογο και μονο ουτε τζαμπα δεν την επελεγα.

Τι μπορεις να κανεις πλεον?Ταπεινη μου συμβουλη,σκεψου παλι για φιναστεριδη.Δυστηχως ειναι το μονο πλεον που μπορει να καλυτερεψει την εικονα σου σε crown κ middle κυριως.
Κ δευτερον καπου πηρε το ματι μου οτι μια απο τις κυπριακες κλινικες ερχετε αθηνα αρχες του 2017 για συναντησεις.Σκεψου να κανονισεις μια συναντηση μαζι τους,οχι απαραιτητα για νεα μεταμοσχευση,αλλα κυριως για αξιολογηση της εναπομεινωντας δοτριας,ωστε να ξερεις τι επιλογες εχεις και να μπορεις να τις ζυγισεις οσο καλυτερα γινετε.
Καλη συνεχεια
 

akishellas3

Well-Known Member
Ουτε τα λάδια,ουτε το πράσινο σαπούνι ευθύνεται...
Κακή δουλειά....
Αν σηκώνει ο οργανισμός σου τη φίνα,δεν έπρεπε να τους ακούσεις.
Γνώμη μου μην κάνεις άλλη επέμβαση άμεσα.
Φίνα για minimum 8 μήνες και μετά προγραμματίζεις την επόμενη.
Ισως boostαριστουν ξανά και ψιλοεπανελθουν.


Naruto επεμβαση ,ακόμα κ να γίνει αυτή τη φορά καλή τα μαλλιά πίσω πως θα καλυφθούν (διότι θα παρά είναι αραιά μετα κ δεν.το θέλω) εχει κανείς να.δώσει;:D.
Να πάρω φίνα 0.5 mg κάθε μέρα κ έπειτα 0.5 mg ανα μέρα μήπως γίνουν καλύτερα τα πράγματα;
Εσείς οι πιο έμπειροι τι λέτε;
 
Τελευταία επεξεργασία:

zafi1988

Member
Naruto επεμβαση ,ακόμα κ να γίνει αυτή τη φορά καλή τα μαλλιά πίσω πως θα καλυφθούν (διότι θα παρά είναι αραιά μετα κ δεν.το θέλω) εχει κανείς να.δώσει;:D.
Να πάρω φίνα 0.5 mg κάθε μέρα κ έπειτα 0.5 mg ανα μέρα μήπως γίνουν καλύτερα τα πράγματα;
Εσείς οι πιο έμπειροι τι λέτε;
φιλε ασε τα περι φιναστεριδης καλυτερα..εχεις ηδη ενα προβλημα με τη μεταμοσχευση μην προσθετεις αλλο..επρεπε να παθω για να το πω αυτο..ασε που 0.5 δυσκολο να δουλεψει και αν δουλεψει πανω απο 6 μηνες οποτε δωρο αδωρο..ηρεμησε καλυτερα και τωρα τυπας εισαι και κατσε να σκεφτεις μια εναλλακτικη μεθοδο να ξενοιασεις
 

dimitris50423

Well-Known Member
http://www.hairlossgr.com/attachments/img_20160923_071650_1-jpg.13546/
http://www.hairlossgr.com/attachments/img_20161012_141612_hdr_1-jpg.13552/
http://www.hairlossgr.com/attachments/img_20161012_140654_hdr_1-jpg.13560/
http://www.hairlossgr.com/attachments/img_20161012_141612_hdr_1-jpg.13563/

σε αυτες τις φωτο Ακη δεν φαινεται εμφανες shockloss. εσυ φυσικα θυμασαι πως ησουν αλλα απο τις φωτο εγω δεν βλεπω αραιωση. η hairline σου ειναι αραιη συμφωνω. taso δεν ειμαι ερωτευμενος με τη εταιρεια αλλα δεν μπορει να διαβεβαιωσει κανεις νομιζω αν βαζοντας αγριελαιο την 11 μερα με μασαζακι για να καθαρισει το κεφαλι που απο οτι φαινεται δεν ηταν ετοιμα να φυγουν αν εγινε καποια ζημια. τα κακαδακια βγηκαν ολα και καθαρισε..
για καποιο λογο υπαρχουν οι οδηγιες που δινονται απο τις κλινικες. σε καθε μηνυμα που εγραφε ο Ακης για τα λαδια και το πρασινο σαπουνι δες οτι ημουν απο τους πρωτους που προσπαθουσα να τον αποτρεψω. μαζι και ο aeratos δεν το σκεφτηκα τωρα ετσι ξαφνικα.
ουτε μπορω να του πω οτι αυτο φταιει για τη hairline που ειναι πιο αραιη. μπορει να το ισχυριστει η κλινικη βεβαια γιατι δεν ακολουθησες τις οδηγιες που σου εδωσαν.
Ακη δεν ξερω επισης ποιο πρασινο σαπουνι χρησιμοποιεις. θα ελεγα να πας σε δοκιμασμενα σαμπουαν κατα τις τριχοπτωσης.
εγω θα σου προτεινα σε καποιο επομενο μηνα να ξαναεπικοινωνησεις με την κλινικη να δουν το αποτελεσμα στο χρονο. συνεχισε τη μινοξιδιλη και ενημερωνε μας για τη συνεχεια.

αυτη τη στιγμη τι βαζεις στα μαλλια σου? απο μινοξιδιλη σαμπουαν κτλ?
αν θες ριξτα και ενα κοντο κουρεμα να δουμε τι φυτρωσε και τι εγινε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Aυτο για τα λαδια και το σαπουνι ειναι φθηνη δικαιολογια.Ακη πηγαινε σε καποιο consultation των κυπριων που θα ερθουν αθηνα να δεις τι δοτρια εχεις ακομα και πηγαινε να φτιαξεις hairline και θα εισαι τουμπανο.Τα μεσαια ακομα καλα ειναι και το κραουν δε χρειαζεται ακομα.Με μια δυνατη hairline θα τα ξεχασεις ολλα και δεν θα πανε οι κοποι σου χαμενοι.Μην ασχοληθεις καν με αυτους πλεον ειναι απαραδεκτοι και ειχαν την κλασσικη ελληνικη συμπεριφορα "μετα την απομακρυνση απο το ταμειο ουδεν λαθος αναγνωριζεται" και φυσικα αμεσως κουβεντα για δευτερη μην χασουν το μεροκαματο...
 

koumparos

Well-Known Member
Ναι με τη β ζωνη δεν εχει προβλημα απλα ειναι ξενερωμενος με την hairline και το μυαλο παει στο χειροτερο.Απλα λαθος στρατηγικη και χαμηλη φυτρωση.Αν του τα ριχνανε ολλα μπροστα θα ειχε καλυτερη εικονα παρα τη χαμηλη φυτρωση
 

dimitris50423

Well-Known Member
koumparos εγω λεω να μιλησει μαζι τους ξανα μολις περασουν κανα 2 μηνες και φτασει το 12 μηνο. αν δεν βρει ακρη μαζι τους ας κανει οτι πιστευει απο εκει και περα.. ο bouklas που πηγε κυπρο 2 χρονια περιμενε να δει τι θα γινει. αξιζει μια προσπαθεια ακομη και συζητηση μαζι τους πιστευω.
και εγω δεν βλεπω κατι ιδιαιτερο στο middle αν υπαρχει προβλημα να το δουμε γιατι απο τις φωτο που εβαλε φαινεται οτι επανηλθε.
για τη hairline ας τον δουν ξανα σε κανα δυο μηνες που θα ειναι στο 12 μηνο
 

koumparos

Well-Known Member
Το σωστο θα ηταν να του ζητησουν συγνωμη για την καταστροφικη στρατηγικη και να του προσφερουν διορθωτικη με τον ιδιο τον βεκρη.Τοτε ναι θα μιλαγαμε για μια σοβαρη κλινικη που σεβεται τον πελατη και το ονομα της και δεν θα της ελεγε κανενας τιποτα για την κακη φυτρωση που ολλες οι κλινικες στο κοσμο κατα καιρους εχουν.
 

Adriano

Well-Known Member
Συμφωνώ με τον koumparos. Άκη ζήτα διόρθωση τζάμπα, αλλιώς δικηγόρο. Γιατί δεν θα διορθωθούν ποτέ. Και κατά την άποψή μου μην περιμένεις καθόλου. Γραπτά προσπάθησε να εξασφαλίσεις ότι θα σου διορθώσουν το πρόβλημα και με το Βεκρή παρόντα. Τέρμα τα παραγοντιλίκια. Και με αυτόν μαζί στη διορθωτική για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
 

nine

Active Member
Χωρις να γνωριζω πολλα σε μμ το shock loss δεν ειναι προσωρινο; Εφοσον δεν ευθυνεται η αγα για αυτο. Αν μιλαμε για προσωρινη απωλεια σε δικα του μαλλια μπορει να επανελθει.

Τωρα σε σχεση με τα μαλλια της μμ μπορει οντως να ειναι μια μετρια δουλεια αλλα να χαλαει η συνολικη εικονα λογω shock loss.
Στις φωτογραφιες του οκτωβριου μια χαρα ειναι το μαλλι σου εκτος hairline
 
Τελευταία επεξεργασία:

P70

Active Member
Ειμαι ο μονος που βλεπει οτι με αυτην την δοτρια στην κατασταση που ειναι, πρεπει να του κανει μεταμοσχευση ο ιδιος ο Θεος, ωστε να μην γινει το κεφαλι του λες και εχει γυροειδη αλωπεκια;
 

akishellas3

Well-Known Member
http://www.hairlossgr.com/attachments/img_20160923_071650_1-jpg.13546/
http://www.hairlossgr.com/attachments/img_20161012_141612_hdr_1-jpg.13552/
http://www.hairlossgr.com/attachments/img_20161012_140654_hdr_1-jpg.13560/
http://www.hairlossgr.com/attachments/img_20161012_141612_hdr_1-jpg.13563/

σε αυτες τις φωτο Ακη δεν φαινεται εμφανες shockloss. εσυ φυσικα θυμασαι πως ησουν αλλα απο τις φωτο εγω δεν βλεπω αραιωση. η hairline σου ειναι αραιη συμφωνω. taso δεν ειμαι ερωτευμενος με τη εταιρεια αλλα δεν μπορει να διαβεβαιωσει κανεις νομιζω αν βαζοντας αγριελαιο την 11 μερα με μασαζακι για να καθαρισει το κεφαλι που απο οτι φαινεται δεν ηταν ετοιμα να φυγουν αν εγινε καποια ζημια. τα κακαδακια βγηκαν ολα και καθαρισε..
για καποιο λογο υπαρχουν οι οδηγιες που δινονται απο τις κλινικες. σε καθε μηνυμα που εγραφε ο Ακης για τα λαδια και το πρασινο σαπουνι δες οτι ημουν απο τους πρωτους που προσπαθουσα να τον αποτρεψω. μαζι και ο aeratos δεν το σκεφτηκα τωρα ετσι ξαφνικα.
ουτε μπορω να του πω οτι αυτο φταιει για τη hairline που ειναι πιο αραιη. μπορει να το ισχυριστει η κλινικη βεβαια γιατι δεν ακολουθησες τις οδηγιες που σου εδωσαν.
Ακη δεν ξερω επισης ποιο πρασινο σαπουνι χρησιμοποιεις. θα ελεγα να πας σε δοκιμασμενα σαμπουαν κατα τις τριχοπτωσης.
εγω θα σου προτεινα σε καποιο επομενο μηνα να ξαναεπικοινωνησεις με την κλινικη να δουν το αποτελεσμα στο χρονο. συνεχισε τη μινοξιδιλη και ενημερωνε μας για τη συνεχεια.

αυτη τη στιγμη τι βαζεις στα μαλλια σου? απο μινοξιδιλη σαμπουαν κτλ?
αν θες ριξτα και ενα κοντο κουρεμα να δουμε τι φυτρωσε και τι εγινε.

θελεις να βρω φωτο πριν την επεμβαση να τις συγκρινεις με αυτονα δεις ποσο πιο πυκνο ηταν το μαλλι μου εκει Δημητρη? Δεν ξερω εγω το μαλλι μου κ ξερεις εσυ ? μηπως δεν εγινε shock loss ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΠΛΕΟΝ ? Και εκει που δειχνει στις φωτο που ανεβασες ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΙΑΙΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΣΟ ΣΗΜΕΡΑ ,ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗΝ Μ.Μ.
Θελεις να σου πω οτι εγινε η ζημια με το αγριελαιο να καλυψω την εταιρια ?
βεβαια μη πεις πουθενα πως λιγο λαδακι με το σαμπουαν τις εταιρειας μια μερα για να φυγοτυν πιο γρηγορα τα μαυρακια εκανε την ζημια,ειδικα το λαδακι... ΑΛΛΩΣΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΩΤΟ Κ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΑΝ ΓΙΑ ΒΡΕΣ ΤΕΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΤΙ ? θελεις επισης να σου πω οτι εκανε ζημια το πρασινο σαπουνι ? τωρα σοβαρα εκανε ζημια το πρασινο σαπουνι :rolleyes:... τι να πω ,,,εγω απο σενα ειδικα κ ξερεις τι λεω δεν μπορω να τους δικαιολογεις αλλο ΣΤΑ ΛΑΘΟΙ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΕΞΑΡΧΗΣ .
Επισης αν επιμενεις εφοσον εχεις δει ενα σωρο φωτο οτι δεν εχει γινει shock loss μην ξαναγραψεις ,διοτι δεν ειπα οτι δεν εγινε καλυτερη η κατασταση επειτα το shock loss ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΠΛΗΡΩΣ.
Εδω στην κλινικη με την κοπελα που μιλησα απο μονη της μου ειπε πως λογικα επηλθε αραιωση στο ενδιαμεσο ΔΙΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ :rolleyes: ... Εν ολιγης μηπως το καταλαβεις εφτιαξαν τα μαλλια ΣΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ Μ.Μ.
 

akishellas3

Well-Known Member
Αυτη την στιγμη βαζω μια φορα μονο μινοξιδιλη ,σαμπουαν συνεχιζω το nanogen και το hairforce μου εχει τελειωσει κ η βιοτινη εδω κ μερες ,αυτα ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΓΩΓΗ .
θα κανω κουρεμα Δημητρη μολις εχω ψχολογια διοτι πανω αριστερα ειναι αραιο το σημειο κ θα κανει ακομα μπιο μπαμ ,πριν ενα μηνα ηταν πιο καλυτερα τα μαλλια ,παρεπιμπτοντως πριν ενα μηνα εβαζα δυο φορες μινοξ.λη τοτε σταματησα κ εβαζα μια...επειδη ειδα οτι πηγαινανε καλυτερα τα πραγματα στο ενδιαμεσο ,α ναι κ μινοξ εβαζα κ στο ενδιαμεσο ...
Σκεφτηκα το αλλο μηπως επεσαν λογο μειωσης μινοξ η πολυ απλα κανουν καποιο κυκλο πεφτουν κ ξαναβγουν ,ελπιζω το δευτερο .
Ναι θα ξαναπαω τον 12ομηνα στην κλινικη ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ειναι πως απο την αρχη δεν ειχα καλη δοτρια το ηξερα κ ας μου λεγανε τα δικα τους.... κ αν ξαναεκανα παλι ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ.
 
Μπλουζα