Akishellas3, fue, 2500 grafts, 2/3/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

georgexevo80

New Member
Έχουνε αναπτυχθει εξ αρχής κάποια μοσχεύματα χωρις να πέσουν σε τελογενη φάση, ωστόσο δε μπορώ να ξέρω το ποσοστό( ελπίζω να είναι μικρο- ώστε το υπόλοιπο
ποσοστό (που έπεσαν) να
βελτιώσει την εικόνα, τους
προσεχείς μήνες). Πάντως
φυτρωση ακόμα δε βλεπω
, τουλάχιστον εντονη.

Andy από τον τέταρτο και μετά είδες φυτρωση δλδ έντονη όπως λες; Σε ρωτάω γτ είμαι στο τέταρτο μήνα παρά μια εβδομάδα, και ακόμα τπτ έντονο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Andy από τον τέταρτο και μετά είδες φυτρωση δλδ έντονη όπως λες; Σε ρωτάω γτ είμαι στο τέταρτο μήνα παρά μια εβδομάδα, και ακόμα τπτ έντονο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Φιλε παμε μαζι χρονικά (ειμαι 2 εβδομαδες μπροστα ) ...κανε λιγο ακομα υπομονη ... αυτο το 2μηνο θα γινει μπαμ...
 

akishellas3

Well-Known Member
Καλημερα εδω ειναι η εξελιξη της καταστασης...να φανταστειτε μπροστα στην hairleine περιπου εχω ριξει το σπρει του μανε . Δε σωζεται με τιποτα η κατασταση μονο με τατου . Κορυφη τιποτα ,hairline σκορπια διαδηλωση κ ενδιαμεσο καταντησε κες κ ειμαι καμια αρρωστη κοτα .Αν προσεξετε απο τη μια μερια στο ενδιαμεσο ειναι λιγο πιο πυκνη διοτι δεν την πειραξαν εκει οσο την αλλη.
 

Συνημμένα

  • 20190606_070559.jpg
    20190606_070559.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 640
  • 20190606_070556.jpg
    20190606_070556.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 638
  • 20190606_070553.jpg
    20190606_070553.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 646
  • 20190606_070540.jpg
    20190606_070540.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 618

koumparos

Well-Known Member
Την ζημιά στην έκανε σταδιακά η αα.Αραιωνεις και β και γ ζωνη.Ξεκινα άμεσα φιναστεριδη.Η μινοξ θα σου είναι νεράκι.
 

akishellas3

Well-Known Member
στα 43 μου ? Πες μου απο που περνετε σκευασματα φινας εχω πολλα χρονια να ψαχτω ακριβως τι πρεπει να παρω οσο αφορα φινα,επισης παλλια που ειχα δει πολυ καλα αποτελεσματα με φινα ειχα ξεκινησει με 1 mg καθε μερα κ μετα επερνα 1mg ανα μερα αλλα μου παρουσιασε προβλημα οσο αφορα την στυση κ την σεξουαλικη απολαυση ...οποτε να ξεκινησω 0.5 mg καθε μερα κ μετα να παω ανα μερα ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
Την ζημιά στην έκανε σταδιακά η αα.Αραιωνεις και β και γ ζωνη.Ξεκινα άμεσα φιναστεριδη.Η μινοξ θα σου είναι νεράκι.

Ποια αα κουμπάρε.... και ας υποθέσουμε ότι στη μέση του έκανε τη ζημιά η αα, εκεί που δεν είχε τίποτα από τρίχες και έβαλε τα μοσχεύματα ο άνθρωπος και είναι αραιός σαν μαλλί της γριάς, η αα φταίει;;;
 

koumparos

Well-Known Member
Δεν του κάναν καλή δουλειά είναι δεδομένο.Αλλα η αα έχει προχωρήσει νομίζω και φενεται.Ειδικα στις πίσω ζώνες.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα