Akis-multi, fue, 2474 grafts, 08/11/2017

sanmartean20

New Member
Σε ευχαριστώ πολύ Ακή για την άμεση απάντηση.Συνέχισε να μας ενημερώνεις, καλή συνέχεια, και αν πας για δευτερη, θυμήσου με για τα τριγωνακια που σου ειπα. Θα δεις τεράστια διαφορα!!!!

Υγ.:Υπήρχε παλιά σε ένα νήμα μια έρευνα αν θυμάμαι καλά για τη σχέση στίγματος μεσογειακής αναιμίας(απο αυτό εχω), μαζί με όλα τα συμπαραμαρτούντα, όπως φεριτίνη χαμηλή, αιματοκριτης κ.α με τη τριχόπτωση, kaι τη φύτρωση σε μμ. Την έχει κανείς υπόχη που μπορώ να την ξαμαβρώ.

Σορρυ γιατο offtopic
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Για την ακρίβεια 4 μήνες κ 10 μέρες... Δυστυχώς για μενα είμαι πολύ πιο δύσκολη περίπτωση..
Κάνε υπομονή κ θα δεις το νήμα μου.
Γενικά είμαι ικανοποιημένος κ συγκρατημένα αισιόδοξος.. Όπως νιώθεις εσύ δλδ.
Σου εύχομαι ανάλογη Καλή συνέχεια!!
Να σαι καλά φίλε μου τα καλυτερα σου εύχομαι..
 

athenian

Well-Known Member
fapla exo dei oti dexete treli epithesi kai apo to akousma oxi tin upostirizo sigoura therizi dotries
Τον λογο της ''επιθεσης'' τον αναφερεις μονος σου.Δεν υπαρχει καποια συνωμοσια.Αν δεν εκανε αυτο το πολυ σημαντικο λαθος μια χαρα επιλογη θα ηταν.Τωρα ομως δεν ειναι.Δικο τους το προβλημα λοιπον.
 

PROF

Active Member
Καταρχίν να ευχηθούμε στο φίλο Άκη καλή επιτυχία στο εγχειρημά του!

Όσοι από το forum όμως νομίζουν ότι με 2500grafts θα λύσουν το πρόβλημα της ΑΑ πλανώνται οικτρά, αν ήταν έτσι δεν θα
υπήρχε κανένας φαλακρός στον κόσμο.

Όσον αφορά τα temples, τριγωνάκια, κλπ. αυτά φτιάχνονται όταν έχεις κλείσει το υπόλοιπο
κεφάλι σου και ο φίλος εδώ αν κρίνω από τις αρχικές φωτογραφίες μάλλον έχει αρκετό μέλλον με το υπόλοιπο
κεφάλι.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Καταρχίν να ευχηθούμε στο φίλο Άκη καλή επιτυχία στο εγχειρημά του!

Όσοι από το forum όμως νομίζουν ότι με 2500grafts θα λύσουν το πρόβλημα της ΑΑ πλανώνται οικτρά, αν ήταν έτσι δεν θα
υπήρχε κανένας φαλακρός στον κόσμο.

Όσον αφορά τα temples, τριγωνάκια, κλπ. αυτά φτιάχνονται όταν έχεις κλείσει το υπόλοιπο
κεφάλι σου και ο φίλος εδώ αν κρίνω από τις αρχικές φωτογραφίες μάλλον έχει αρκετό μέλλον με το υπόλοιπο
κεφάλι.
Φίλε ευχαριστω για τις ευχές. Πάντως πάνω σε αυτό που λες πως δε θα υπήρχαν φαλακροί αν με 2500 grafts έλυνες το πρόβλημα δε μπορεί να ισχύει. Άλλοι χρειάζονται λίγα άλλοι πολλά άλλοι είναι ανικανοποιητοι και θέλουν το τέλειο άλλοι αρκούνται με τη βελτίωση της εικόνας τους και άλλους δεν τους απασχολεί το μαλλι και δεν τους πειράζει. Υπάρχουν αποτελέσματα με 2500grafts που είναι πάρα πολύ ωραία και φυσιολογικά. Και στον δρόμο άμα δεις δεν υπάρχουν μόνο αφανες ή καραφλοι υπάρχουν και "κανονικοι" ας πούμε που δείχνουν ωραίοι. Αν από φαλακρός γίνεις "κανονικός" και όχι απαραίτητα αφανας μπορείς να είσαι ικανοποιημένος.
 

aeratos28

Just aeratos
Prof ,ξέρεις δεν είμαστε όλοι νοργουντ 4-5-6...υπάρχουν πολλά παιδιά εδώ που δεν χρειάζονται καν πάνω από 2000-2500grafts..και αν τα βάλουν αυτά δεν θα χρειαστούν απολύτως τπτ πάλι ποτέ και θα ειναι μετα σαν να μην είχαν χασει ποτε μαλλια..βλεπε πχ τον agnwstos..το πρόβλημα της αα δεν έχει να κάνει με την μεταμόσχευση ..
 

sito

Active Member
Λαμβάνοντας υπόψη τα προηγούμενα αποτελέσματα της κλινικής, τον αριθμό των γκραφτς και την τιμή, μπορώ να πω οτι ειναι ένα αξιοπρεπέστατο αποτέλεσμα το οποίο δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα.

Ερώτηση: Μίνοξ είχες χρησιμοποιήσει και πριν την ΜΜ;
 

Akis-multi

Well-Known Member
Λαμβάνοντας υπόψη τα προηγούμενα αποτελέσματα της κλινικής, τον αριθμό των γκραφτς και την τιμή, μπορώ να πω οτι ειναι ένα αξιοπρεπέστατο αποτέλεσμα το οποίο δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα.
Όχι ποτε μου. Πρώτη φορα μετά τη μμ από τη δέκατη μέρα πρωί βράδυ.

Ερώτηση: Μίνοξ είχες χρησιμοποιήσει και πριν την ΜΜ;
 

Akis-multi

Well-Known Member
Λαμβάνοντας υπόψη τα προηγούμενα αποτελέσματα της κλινικής, τον αριθμό των γκραφτς και την τιμή, μπορώ να πω οτι ειναι ένα αξιοπρεπέστατο αποτέλεσμα το οποίο δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα.

Ερώτηση: Μίνοξ είχες χρησιμοποιήσει και πριν την ΜΜ;
Όχι ποτέ μου. Πρώτη φορά μετά τη μμ απο την δέκατη μέρα πρωί βράδυ.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Ενημερωση της κατάστασης μου. Σήμερα 5 μήνες και μια εβδομάδα μετά τη μμ. Φωτογραφίες με βρεγμένο μαλλί μετά από κούρεμα και λουσιμο.
DEXATI20180414120811.png
Screenshot_2018-04-14-14-18-30-487.jpeg
Screenshot_2018-04-14-14-18-20-825.jpeg
Screenshot_2018-04-14-14-19-07-197.jpeg
Screenshot_2018-04-14-14-18-50-291.jpeg
 

Akis-multi

Well-Known Member
Και μετά από χτένισμα με λίγο κερι φωτογραφίες από εξωτερικό χώρο, μπαλκόνι.
 

Συνημμένα

  • DEXATI20180414152452.png
    DEXATI20180414152452.png
    1.4 MB · Προβολές: 564
  • DEXATI20180414152427.png
    DEXATI20180414152427.png
    1.4 MB · Προβολές: 573
  • DEXATI20180414152402.png
    DEXATI20180414152402.png
    1.6 MB · Προβολές: 575
  • DEXATI20180414152335.png
    DEXATI20180414152335.png
    1.3 MB · Προβολές: 551
  • DEXATI20180414152256.png
    DEXATI20180414152256.png
    1.8 MB · Προβολές: 549
  • DEXATI20180414152516.png
    DEXATI20180414152516.png
    1.7 MB · Προβολές: 552

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nickname

New Member
Πολλά συγχαρητήρια και από εμένα !!! Αν θέλεις μπορείς να μας πεις εκτός από την Έλενα ποια άλλη κοπέλα ήταν στο χειρουργείο γιατί από ότι ξέρω είναι πάντα δύο.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Πολλά συγχαρητήρια και από εμένα !!! Αν θέλεις μπορείς να μας πεις εκτός από την Έλενα ποια άλλη κοπέλα ήταν στο χειρουργείο γιατί από ότι ξέρω είναι πάντα δύο.
Σε ευχαριστώ πολύ φιλε. Να είμαι ειλικρινής δε θυμάμαι πολύ καλά το όνομα της δεύτερης κοπέλας για αυτό δεν τον έχω αναφέρει μη κάνω λάθος και δεν ειναι σωστο. Να ρισκαρω νομιζω την λένε Κατερινα, ξανθιά κοπελα με πράσινα μάτια αδυνατη με γυαλλακια,πολύ ευγενική με χιουμορ και πολύ δουλευταρου. Δεν ξερω αν πετυχα το ονομα ομως την περιεγραψα ακριβως....η Έλενα έκανε την εξαγωγή και τοποθέτηση και η Κατερίνα(ελπίζω να μη κάνω λάθος) το διαχωρισμό καταμέτρηση και πολλά άλλα.
 

minoxidilis

Active Member
Και μετά από χτένισμα με λίγο κερι φωτογραφίες από εξωτερικό χώρο, μπαλκόνι.
Φιλαρακι η δουλεια που εγινε ειναι τρελη,το ευχαριστο ειναι πως εχουμε ιδια τριχα,φοβερος σου ευχομαι οτι καλυτερο με την καινουρια ομορφη εμφανιση σου.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ακη έχεις ήδη ένα δυνατό αποτέλεσμα από το 5μηνο. Φαντάσου τι θα γίνει στη συνέχεια. Επίσης η δοτρια σου είναι σούπερ. Και όλα αυτά τα πήρες στην πιο χαμηλή τιμή συγκρινοντας κλινικές σε Ελλάδα και εξωτερικό. Κανείς δεν θα σου έβαζε αυτή τη στιγμή 2474 μοσχευματα με 3000ευρώ και να έχεις αυτή τη φυτρωση και την βελτίωση στην εικόνα σου.
Αυτό κάνει την επιλογή σου value for money και το αποτέλεσμα σου επιτυχημένο έως τώρα. Εύχομαι ανάλογη συνέχεια και να φυτρωσουν όσα μοσχευματα έβαλες.
Καλή συνέχεια ;)
 

Dim10

Active Member
Ακη έχεις ήδη ένα δυνατό αποτέλεσμα από το 5μηνο. Φαντάσου τι θα γίνει στη συνέχεια. Επίσης η δοτρια σου είναι σούπερ. Και όλα αυτά τα πήρες στην πιο χαμηλή τιμή συγκρινοντας κλινικές σε Ελλάδα και εξωτερικό. Κανείς δεν θα σου έβαζε αυτή τη στιγμή 2474 μοσχευματα με 3000ευρώ και να έχεις αυτή τη φυτρωση και την βελτίωση στην εικόνα σου.
Αυτό κάνει την επιλογή σου value for money και το αποτέλεσμα σου επιτυχημένο έως τώρα. Εύχομαι ανάλογη συνέχεια και να φυτρωσουν όσα μοσχευματα έβαλες.
Καλή συνέχεια ;)

Να πω οτι δεν ισχύουν αυτα π λες Δημήτρη; θα ηταν ψεμμα οκ.
Τελειως φιλικα ομως επειδη εχεις ισως παρεξηγηθει στο παρελθον για την ahc , μεχρι και οτι εισαι απο μεσα κλπ, ο τροπος που μιλας πιο πανω δε κανουν και τον πιο καχυποπτο να επιβεβαιωσει αυτα π εχει πει;;
Φιλικα παντα . Εχουμε μιλησει κ μαζι σε pm δε σε κράζω , απλα αναρωτιέμαι
 

Akis-multi

Well-Known Member
Φιλαρακι η δουλεια που εγινε ειναι τρελη,το ευχαριστο ειναι πως εχουμε ιδια τριχα,φοβερος σου ευχομαι οτι καλυτερο με την καινουρια ομορφη εμφανιση σου.
Ευχαριστώ πολύ φίλε minoxidilis μπορώ να πω ότι έχω αρχίσει να συνηθίζω σιγα σιγά πως έχω μαλλιά αρκετά ώστε να μη χρειάζεται να αγχώνομαι πως δείχνω αν με κοιτάνε στο μαλλί και όλα αυτά που με προβληματιζαν πριν, αρχίζει να μου αρεσει..
 

Akis-multi

Well-Known Member
Ακη έχεις ήδη ένα δυνατό αποτέλεσμα από το 5μηνο. Φαντάσου τι θα γίνει στη συνέχεια. Επίσης η δοτρια σου είναι σούπερ. Και όλα αυτά τα πήρες στην πιο χαμηλή τιμή συγκρινοντας κλινικές σε Ελλάδα και εξωτερικό. Κανείς δεν θα σου έβαζε αυτή τη στιγμή 2474 μοσχευματα με 3000ευρώ και να έχεις αυτή τη φυτρωση και την βελτίωση στην εικόνα σου.
Αυτό κάνει την επιλογή σου value for money και το αποτέλεσμα σου επιτυχημένο έως τώρα. Εύχομαι ανάλογη συνέχεια και να φυτρωσουν όσα μοσχευματα έβαλες.
Καλή συνέχεια ;)
Ευχαριστω Δημητρη ήδη αισθάνομαι, εκ του αποτελέσματος πάντα, πως έκανα σωστή επιλογή και νιώθω τυχερος..είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής μακάρι να συνεχίσει έτσι και να γίνει ακόμα καλύτερο. Να σε ρωτήσω δηλαδή θα φυτρώσουν και άλλα; Ή θα δυναμώσουν αυτά; Έχω διαβάσει και ξέρω πως μέχρι 8μηνο ίσως και 12μηνο φυτρώνουν όσα ακόμα είναι να φυτρώσουν όμως δε βλέπω να υπάρχουν μικρές τριχες που μόλις βγήκαν, όλες είναι ώριμες και στο ίδιο μηκος.Σα να ολοκληρώθηκε στα μάτια μου (που ξέρω ότι κανω λάθος από όσα έχω διαβασει). Πείτε μου πως εξελίσσεται από εδώ και πέρα αν μπορείτε.ευχαριστω.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Να πω οτι δεν ισχύουν αυτα π λες Δημήτρη; θα ηταν ψεμμα οκ.
Τελειως φιλικα ομως επειδη εχεις ισως παρεξηγηθει στο παρελθον για την ahc , μεχρι και οτι εισαι απο μεσα κλπ, ο τροπος που μιλας πιο πανω δε κανουν και τον πιο καχυποπτο να επιβεβαιωσει αυτα π εχει πει;;
Φιλικα παντα . Εχουμε μιλησει κ μαζι σε pm δε σε κράζω , απλα αναρωτιέμαι

Dim γιατί να παρεξηγηθώ εγώ δεν καταλαβαίνω που γράφω μια αλήθεια όπως λες και εσύ και λέω τι γνώμη μου για ένα πολύ καλό αποτέλεσμα από ότι δείχνει έως τώρα της κλινικής. ο John John που σου κάνει και like δείχνει ξεκάθαρα με αυτά που λέει ότι εκπροσωπεί την κλινική του στο φόρουμ. Ενημερώνει πάντα για τα νέα της κλινικής και την υπερασπιζεται μέχρι τελικής πτώσης. Δεν είδα κανέναν να του λέει τίποτα. Ειδικά από τότε που επέστρεψε στο φόρουμ το έχει πάρει πολύ ζεστά το θέμα. Δεν νομίζω ότι πρέπει να ενοχλήσει κάποιον το μήνυμα μου λέγοντας μια αλήθεια και εκφράζοντας τη γνώμη μου. Βλέπω για άλλη μια φορά τα στραβά μάτια σε κάποιους και υπερβολική ευαισθησία αλλού. Όπως βλέπεις δεν ασχολούμαι στο να πω ότι κάποιοι υπερασπιζονται κλινικές ούτε καν ότι επιτίθενται στην a*c. Αλλά οσο είμαι εδώ θα λέω αυτό που σκέφτομαι.
Δεν αφήνω να εννοηθεί τίποτα για σένα απλά πέφτεις στην παγίδα όσων έχουν γραφεί έως τωρα. Άλλοι πλεκουν τα εγκωμιο των κλινικων τους.
Τέλος δεν με νοιάζει τι θα πουν οι καχυποπτοι γιατί μπορεί να έχουν και όφελος.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα