Akis-multi, fue, 2474 grafts, 08/11/2017

Akis-multi

Well-Known Member
Μακαρι να δώσει κι άλλο..προς το παρόν να πω την αλήθεια μ'αρεσει πολύ αλλά δεν χαίρομαι πραγματικά.. ακόμα είμαι λίγο παγωμενος, πως θέλεις κάτι πολύ και όταν γίνεται κάτι σε κρατάει να χαρείς...ας ελπίσουμε να μου φύγει ίσως με τον καιρο. Το μουσι πάει με το κούρεμα πακέτο...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
na pw tin alithia einai ena polu kalo apotelesma apo tin kliniki pou akouei xiliades kritikes kati tetia apotelesmata vouloune stomata pou lei o logos kai einai akoma ston 4mhna elpizo na foulareis kialo
Καθε κλινική απο Ελλάδα και εξωτερικο εχει και καλά και κακα αποτελέσματα. Εύχομαι σε όλους μας όπου και αν παμε να είμαστε στα καλα τους. Σε ευχαριστώ φίλε μου..
 

hijikos

Active Member
na pw tin alithia einai ena polu kalo apotelesma apo tin kliniki pou akouei xiliades kritikes kati tetia apotelesmata vouloune stomata pou lei o logos kai einai akoma ston 4mhna elpizo na foulareis kialo
Να σου πω εγω την πικρη αληθεια ειναι το δευτερο ατομο στο φορουμ απο την ιδια κλινικη που παιρνει ενα καλο αποτελεσμα σε πυκνοτητα και τπτ παραπανω και εχει δεκαδες αλλα που τους καταστρεψε στην κυριολεξια την δοτρια.
 

RENGAR

Member
Να σου πω εγω την πικρη αληθεια ειναι το δευτερο ατομο στο φορουμ απο την ιδια κλινικη που παιρνει ενα καλο αποτελεσμα σε πυκνοτητα και τπτ παραπανω και εχει δεκαδες αλλα που τους καταστρεψε στην κυριολεξια την δοτρια.
file ego exo dei kai alla atoma pou exoune parei polu kala apotelesmata apo afti tin kliniki apla exo dei oti dexete treli epithesi kai apo to akousma oxi tin upostirizo sigoura therizi dotries alla kai polla apotelesmata pou exo dei einai polu kala se sxesei me ta lefta pou dineis
 

sanmartean20

New Member
Φίλε Άκη, πολλά συγχατήρια και απο εμένα,το αποτέλεσμα σου μέχρι στιγμής είναι πάρα πολύ καλό, και θα δώσει και άλλο.Βέβαια και ο λόγος τριχες ανα γκραφτ βοηθάει, και το είδος της τρίχας. Για τη φυσικότητα της χερλαιν που ειπε ένας φίλος παραπάνω, νομίζω ότι όταν παρει με το καιρό η τρίχα τη φυσιολογική της υφη θα φτιάξεί.
Πάντως, αφού έχεις σκοπό να το συνεχίσεις, θα σου πρότεινα, όπως και ένα φίλος παραπάνω, είτε τη κάνεις στη συγκεκριμένη κλινική η οπουδήποτε, να προσέξεις ιδιαίτερα τα τριγωνακια στα πλαινα, τα οποια πιστευω θα απογειώσουν την εικόνα σου.
Επίσης αν σου είναι εύκολο, θα ήθελα, είτε εσύ, είτε κάποιο άλλο παιδι που έχει κανει μμ, να μου πει αν στις εξετάσεις που σας βαζουν να κάνετε πριν τη μμ, περιέχεται η φεριτίνη κι ο αιματοκρίτης.
εύχομαι και πάλι τα καλύτερα!!!!Θα χαρώ το τελικό σου αποτέλεσμα να τα σπάει κυριολεκτικά. μιας και το πριν σου μοιαζει με τη δική μου κατάσταση κάπως.
 

giannis1312

Active Member
Φίλε Άκη, πολλά συγχατήρια και απο εμένα,το αποτέλεσμα σου μέχρι στιγμής είναι πάρα πολύ καλό, και θα δώσει και άλλο.Βέβαια και ο λόγος τριχες ανα γκραφτ βοηθάει, και το είδος της τρίχας. Για τη φυσικότητα της χερλαιν που ειπε ένας φίλος παραπάνω, νομίζω ότι όταν παρει με το καιρό η τρίχα τη φυσιολογική της υφη θα φτιάξεί.
Πάντως, αφού έχεις σκοπό να το συνεχίσεις, θα σου πρότεινα, όπως και ένα φίλος παραπάνω, είτε τη κάνεις στη συγκεκριμένη κλινική η οπουδήποτε, να προσέξεις ιδιαίτερα τα τριγωνακια στα πλαινα, τα οποια πιστευω θα απογειώσουν την εικόνα σου.
Επίσης αν σου είναι εύκολο, θα ήθελα, είτε εσύ, είτε κάποιο άλλο παιδι που έχει κανει μμ, να μου πει αν στις εξετάσεις που σας βαζουν να κάνετε πριν τη μμ, περιέχεται η φεριτίνη κι ο αιματοκρίτης.
εύχομαι και πάλι τα καλύτερα!!!!Θα χαρώ το τελικό σου αποτέλεσμα να τα σπάει κυριολεκτικά. μιας και το πριν σου μοιαζει με τη δική μου κατάσταση κάπως.
εμενα δεν με ειχαν βαλει να κανω εξετασης πριν την μμ πηγα μπηκα .. με ρωτησαν μονο αν περνω χαπια ή αν εχω καποια αλλεργια αυτο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Φίλε Άκη, πολλά συγχατήρια και απο εμένα,το αποτέλεσμα σου μέχρι στιγμής είναι πάρα πολύ καλό, και θα δώσει και άλλο.Βέβαια και ο λόγος τριχες ανα γκραφτ βοηθάει, και το είδος της τρίχας. Για τη φυσικότητα της χερλαιν που ειπε ένας φίλος παραπάνω, νομίζω ότι όταν παρει με το καιρό η τρίχα τη φυσιολογική της υφη θα φτιάξεί.
Πάντως, αφού έχεις σκοπό να το συνεχίσεις, θα σου πρότεινα, όπως και ένα φίλος παραπάνω, είτε τη κάνεις στη συγκεκριμένη κλινική η οπουδήποτε, να προσέξεις ιδιαίτερα τα τριγωνακια στα πλαινα, τα οποια πιστευω θα απογειώσουν την εικόνα σου.
Επίσης αν σου είναι εύκολο, θα ήθελα, είτε εσύ, είτε κάποιο άλλο παιδι που έχει κανει μμ, να μου πει αν στις εξετάσεις που σας βαζουν να κάνετε πριν τη μμ, περιέχεται η φεριτίνη κι ο αιματοκρίτης.
εύχομαι και πάλι τα καλύτερα!!!!Θα χαρώ το τελικό σου αποτέλεσμα να τα σπάει κυριολεκτικά. μιας και το πριν σου μοιαζει με τη δική μου κατάσταση κάπως.
Φίλε Λουτσιάν Σανμαρτεαν σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχες...Δεν μου ζητήθηκε κάποια εξέταση πριν τη μμ από τη κλινική ωστοσο είχα συζητήσει πολύ με τον γιατρό για ιατρικά θέματα που αντιμετωπίζω και που πιθανόν να μη μου επέτρεπαν να κάνω μμ. Μάλιστα επειδή η περίπτωση μου χαρακτηρίζεται πολύ δύσκολη γιατί παίρνω χάπια για την υπέρταση καθε μέρα και αντιπικτηκο χάπι επίσης κάθε μέρα του ζήτησα να επικοινωνήσει με τον καρδιολόγο μου. Τον πήρε τηλ απευθείας μπροστά μου και κατέληξαν τι δρόμο έπρεπε να ακολουθήσω. Έτσι απαλλάχθηκα από αυτό το άγχος και προχώρησα στη μμ. Επίσης να τονίσω πως ένας πάρα πολύ σημαντικός λόγος (περαν του οικονομικου φυσικα) που αποφάσισα να κάνω Ελλάδα ήταν αυτός. Ότι θα μπορούσε να υπάρχει συνεννόηση του Έλληνα πλαστικού χειρουργού με τον Έλληνα καρδιολόγο.Με έκανε αυτό να νιώσω σιγουριά και προχώρησα. Οποιοδήποτε λόγο υγείας έχει κάποιος σε ένα ραντεβού μπορεί να το συζητήσει, είναι καλύτερο από το να ψάχνει στο ίντερνετ ή να υποθέτει όπως έκανα εγώ 3 χρόνια σχεδον πριν κλείσω επιτέλους ραντεβού.
 

renos espresso

Active Member
Μπραβο σου! πολυ ωραιο αποτελεσμα.
Μου αρεσει η χερλαιν σου!!
Η βενετια ηταν η κοπελα που σου εκανε την μμ?
 

renos espresso

Active Member
Σε ευχαριστω φιλε μου. Η κοπέλα που μου την έκανε λέγεται Έλενα.
απ οτι εχω καταλαβει μ αυτη την κλινικη ειναι οτι οποια κοπελα και να στην κανει ειναι το ιδιο... δεν ξερω πως το εχει καταφερει αυτο ο βεκρης.
ο λογος που σε ρωτησα ειναι οτι ειδα ομοιοτητες στην χερλαιν σου με την δικη μου..

Υ.Γ. δεν εχω ανοιξει ακομα νημα... οποτε μην με ψαχνεις.. (οταν κλεισω εξαμηνο θα ανοιξω...ειμαι στους 4 μηνες τωρα)
 

Akis-multi

Well-Known Member
απ οτι εχω καταλαβει μ αυτη την κλινικη ειναι οτι οποια κοπελα και να στην κανει ειναι το ιδιο... δεν ξερω πως το εχει καταφερει αυτο ο βεκρης.
ο λογος που σε ρωτησα ειναι οτι ειδα ομοιοτητες στην χερλαιν σου με την δικη μου..

Υ.Γ. δεν εχω ανοιξει ακομα νημα... οποτε μην με ψαχνεις.. (οταν κλεισω εξαμηνο θα ανοιξω...ειμαι στους 4 μηνες τωρα)
Είμαστε κοντά δηλαδή εγώ είμαι στους 4 μηνες και 21 μέρες τώρα. Πως τα πάς; πως σου φαινεται;;σε καταλαβαίνουν; Δε ξέρω βέβαια αν είχες μεγάλο πρόβλημα και πως είσαι τώρα..
 

Tosoras

Member
Ακη αυτην εννοείς;
 

Συνημμένα

  • received_1719307594774259.jpeg
    received_1719307594774259.jpeg
    46.1 KB · Προβολές: 255

renos espresso

Active Member
Είμαστε κοντά δηλαδή εγώ είμαι στους 4 μηνες και 21 μέρες τώρα. Πως τα πάς; πως σου φαινεται;;σε καταλαβαίνουν; Δε ξέρω βέβαια αν είχες μεγάλο πρόβλημα και πως είσαι τώρα..
Για την ακρίβεια 4 μήνες κ 10 μέρες... Δυστυχώς για μενα είμαι πολύ πιο δύσκολη περίπτωση..
Κάνε υπομονή κ θα δεις το νήμα μου.
Γενικά είμαι ικανοποιημένος κ συγκρατημένα αισιόδοξος.. Όπως νιώθεις εσύ δλδ.
Σου εύχομαι ανάλογη Καλή συνέχεια!!
 
Μπλουζα