Akis-multi, fue, 2474 grafts, 08/11/2017

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αkis το αποτελεσμά σου είναι καλό όπως και οι φώτο σου με τις γνωστές παρατηρήσεις και σχόλια. Να σου πω την αλήθεια περίμενα βιντεάκι με την τρέχουσα κατάσταση σου. Βιντεάκι όμως στον ίδιο χώρο (αυτοκίνητο) με την κατάσταση πριν από σχεδόν 1 χρόνο και με κινήσεις να φαίνεται όλο το κεφάλι και βιντεάκι με την κατάσταση μετά με τις ίδιες κινήσεις τι να πω: μπράβο σου, δείχνει ότι το είχες προσχεδιάσει με καλή οργάνωση εδώ και πολύ καιρό!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Αkis το αποτελεσμά σου είναι καλό όπως και οι φώτο σου με τις γνωστές παρατηρήσεις και σχόλια. Να σου πω την αλήθεια περίμενα βιντεάκι με την τρέχουσα κατάσταση σου. Βιντεάκι όμως στον ίδιο χώρο (αυτοκίνητο) με την κατάσταση πριν από σχεδόν 1 χρόνο και με κινήσεις να φαίνεται όλο το κεφάλι και βιντεάκι με την κατάσταση μετά με τις ίδιες κινήσεις τι να πω: μπράβο σου, δείχνει ότι το είχες προσχεδιάσει με καλή οργάνωση εδώ και πολύ καιρό!
Υλικό από τη κατάσταση πριν τη μμ έχω αφθονο..ήθελα να έχω μετρό σύγκρισης αν θα πήγαινα καλά ή όχι.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ωραιο το βιντεο. Σπανια καποιος σκέφτεται να κρατησει το πριν σε τετοιο βαθμο.
Εγω φωτογραφιες αποκαλυπτικες ειχα τραβηξει την προηγουμενη μερα της επεμβασης στο ξενοδοχειο αλλιως θα ειχα ελαχιστο υλικο.
 

vag25

Well-Known Member
Βιντεάκι όμως στον ίδιο χώρο (αυτοκίνητο) με την κατάσταση πριν από σχεδόν 1 χρόνο και με κινήσεις να φαίνεται όλο το κεφάλι και βιντεάκι με την κατάσταση μετά με τις ίδιες κινήσεις τι να πω: μπράβο σου, δείχνει ότι το είχες προσχεδιάσει με καλή οργάνωση εδώ και πολύ καιρό!

Για να μη πω οτι εχει περισσοτερο φωτισμο στο μετα. Σε αντιθεση με καποιες φωτογραφιες κλινικων που στο μετα ο φωτισμος γινεται πιο ρομαντικος...:p
Ωραιο αποτελεσμα για 2.500 grafts
 

Adriano

Well-Known Member
Καλησπέρα.

Σε έκραξα στο νήμα του άλλου παιδιού (δικαιολογημένα κατά την άποψή μου γιατί προσπάθησες να με μειώσεις όταν τίμια παραδέχτηκα ότι δεν ήμουν απόλυτα σίγουρος για κάτι) αλλά οφείλω να παραδεχτώ την τιμιότητα της παρουσίασης σου.

Μου αρέσει το αποτέλεσμα αν και κάποια θεματάκια τα έχει. Τα έχει αναφέρει και ο CVIAL Έχει κάποια θεματάκια η hairline ως προς το δέσιμο στους κροτάφους.
Εμμένω ότι τελικά το παράθυρο φαίνεται. Και πολύ μάλιστα δυστυχώς. Εγώ πχ που το θέλω με zero guard κούρεμα δεν θα μπορούσα να το δεχτώ στο κεφάλι μου .

Κατά τα άλλα εξαιρετική παρουσίαση.

Συγχαρητήρια.
 

mic6

Well-Known Member
Καλησπέρα.

Σε έκραξα στο νήμα του άλλου παιδιού (δικαιολογημένα κατά την άποψή μου γιατί προσπάθησες να με μειώσεις όταν τίμια παραδέχτηκα ότι δεν ήμουν απόλυτα σίγουρος για κάτι) αλλά οφείλω να παραδεχτώ την τιμιότητα της παρουσίασης σου.

Μου αρέσει το αποτέλεσμα αν και κάποια θεματάκια τα έχει. Τα έχει αναφέρει και ο CVIAL Έχει κάποια θεματάκια η hairline ως προς το δέσιμο στους κροτάφους.
Εμμένω ότι τελικά το παράθυρο φαίνεται. Και πολύ μάλιστα δυστυχώς. Εγώ πχ που το θέλω με zero guard κούρεμα δεν θα μπορούσα να το δεχτώ στο κεφάλι μου .

Κατά τα άλλα εξαιρετική παρουσίαση.

Συγχαρητήρια.
Νομίζω ότι το πρόβλημα σε αυτό το φόρουμ είναι ότι υπάρχουν δύο κατηγορίες μελών. Αυτοί που περιμένουν να βαθμολογήσουν με το μάτι του ειδικού και εμείς οι υπόλοιποι που βλέπουμε έναν καράφλα να έχει γίνει θάμνος με 3000 ευρώ.

Στα μάτια μου είναι όλα τέλεια [emoji16]
 

Adriano

Well-Known Member
Νομίζω ότι το πρόβλημα σε αυτό το φόρουμ είναι ότι υπάρχουν δύο κατηγορίες μελών. Αυτοί που περιμένουν να βαθμολογήσουν με το μάτι του ειδικού και εμείς οι υπόλοιποι που βλέπουμε έναν καράφλα να έχει γίνει θάμνος με 3000 ευρώ.

Στα μάτια μου είναι όλα τέλεια [emoji16]

Έμμεσα καταδεικνύεις ένα πανμέγιστο πρόβλημα της κοινωνίας μας. Ο σύγχρονος και λανθασμένος κανόνας ότι υπάρχουν μόνο δύο δρόμοι, μόνο δύο αποτελέσματα, μόνο δύο απόψεις, μόνο δύο ομάδες.

Δεν ισχύει το binary στη ζωή. Δεν υπάρχουν οι κατηγορίες που λες στο forum. Κάποιοι το συμπεραίνουν αυτό λόγω άρνησης να δουν την πραγματικότητα ως έχει.
 

mic6

Well-Known Member
Έμμεσα καταδεικνύεις ένα πανμέγιστο πρόβλημα της κοινωνίας μας. Ο σύγχρονος και λανθασμένος κανόνας ότι υπάρχουν μόνο δύο δρόμοι, μόνο δύο αποτελέσματα, μόνο δύο απόψεις, μόνο δύο ομάδες.

Δεν ισχύει το binary στη ζωή. Δεν υπάρχουν οι κατηγορίες που λες στο forum. Κάποιοι το συμπεραίνουν αυτό λόγω άρνησης να δουν την πραγματικότητα ως έχει.
Ωραίος να γράψεις βιβλίο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Αν σου πω ότι είμαστε ίδιοι με τον τύπο στο Avatar θα το πιστέψεις; Τρομερή ομοιότητα.
Είναι ο Θεός μου όντας φανατικός μπασκετόφιλος και γαύρος. Μου έχει δώσει επανειλημμένως και προσκλήσεις VIP στο ΣΕΦ μέσω κοινής φίλης.
 

aeratos28

Just aeratos
O multi έγινε πολύ καλός,γέμισε μαλλί.ακρως επιτυχημενη η επέμβαση που έκανες ,φυτρωση στο φουλ ,οκ θεματακια υπαρχουν,σε ολους καποια θεματακια υπαρχουν,σχεδον παντα.ισως εχουν και πολυ μικρη σημασια κιολας..καλή συνέχεια να έχεις..
 

Veron

Well-Known Member
@Akis-multi Εχω 3 παρατηρησεις για το βιντεο

1) Στο πριν , προσπαθεις να κουνηθεις μεσα στο αμαξι και ΦΟΡΑΣ ΖΩΝΗ!
2)αλλαξε ονομα στο βιντεο (καντο αγγλικο) μπας και παρεις κανα view και κανεις αποσβεση την μ.μ
3)Αλλαξε το ονομα σου στο youtube...Θ.Β

Περα απο την πλακα,να το χαρεις οσο δεν παει πολυ καλη αλλαγη!
 

Akis-multi

Well-Known Member
@Akis-multi Εχω 3 παρατηρησεις για το βιντεο

1) Στο πριν , προσπαθεις να κουνηθεις μεσα στο αμαξι και ΦΟΡΑΣ ΖΩΝΗ!
2)αλλαξε ονομα στο βιντεο (καντο αγγλικο) μπας και παρεις κανα view και κανεις αποσβεση την μ.μ
3)Αλλαξε το ονομα σου στο youtube...Θ.Β

Περα απο την πλακα,να το χαρεις οσο δεν παει πολυ καλη αλλαγη!
Ρε φίλε έχεις δίκιο σε όλα ...
 

Akis-multi

Well-Known Member
Καλημέρα σε όλους. Σήμερα κλείνω ακριβώς 12 μήνες από τη μεταμόσχευση. Το αποτέλεσμα της μεταμοσχευσης μου ολοκληρώθηκε και δε περιμένω να αλλάξει κάτι. Απο τον πρωτο μηνα και μετα βαζω regaine 2 φορες τη μερα και λουζομαι καθε μερα με nanogen shampoo. Ελπιζω να ήμουν κατατοπιστικός όλους αυτούς τους μήνες και η παρουσίαση μου να κάλυψε όποιον ενδιέφερε. Παρακάτω ανεβάζω τελικές φωτογραφιες και βιντεο με το ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Καλή επιτυχία σε όλους πραγματικα μέσα απτή καρδιά μου και μια συμβουλή από την εμπειρία μου..παιδιά αν υπάρχουν οι συνθηκες τολμήστε το.. αξίζει κάθε ευρώ κάθε τσίμπημα κάθε άγχος κάθε ταλαιπωρια.. να πάνε όλα καλά..
 
Μπλουζα