Akis-multi, fue, 2474 grafts, 08/11/2017

Adriano

Well-Known Member
Α ωραία. Και εμένα το όνομά μου είναι Πολύκαρπος Αυξεντίου και είμαι υπεύθυνος πωλήσεων σε εμπορικό αντιπρόσωπο και δεν έχω τίποτα να κερδίσω.

Δεν έχεις αν δεν είσαι στο τμήμα πωλήσεων της AHC σίγουρα.

@Akis-multi

Θηρίο. Τυχερός είσαι. Κράτησες πολύ μαλλί.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Πρώτο κουρεμα.
1522166763188_trimmed.png
 

Akis-multi

Well-Known Member
Δεν έχεις αν δεν είσαι στο τμήμα πωλήσεων της AHC σίγουρα.

@Akis-multi

Θηρίο. Τυχερός είσαι. Κράτησες πολύ μαλλί.
Έτσι νομίζω και γω πως κράτησα αρκετα από τα νεα σε σύγκριση με άλλων παιδιών που έχω δει. Είχα πει σε όλο μου το περιβάλλον ότι μεχρι και τον δεύτερο μήνα θα χάσω σχεδόν όλα τα νεα και κάθε τόσο με ρωτούσαν πότε..ωραίο συναίσθημα αυτό αλλα έκανα τον αδιάφορο μη τα γρουσουζεψω..
 

Akis-multi

Well-Known Member
Θέλω να σας πω ότι, επειδη δε μου άρεσε το μαλλί μου που αλλού ήταν πιο πυκνό και αλλού πιο αραιο, κουρευομουν μετά τον πρώτο μήνα σχεδόν κάθε 3 μέρες.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Και τελευταίες, 4 μήνες και είκοσι ημέρες χθεσινες μετα από κουρεμα στο κομμωτηριο μετά από πολύ καιρό..
DEXATI20180327200739.png
 

Akis-multi

Well-Known Member
Να γράψω και μερικές εντυπώσεις. Μετά από 4,5 μήνες τους οποίους παρακολουθώ και τραβάω φωτογραφίες καθε μέρα τα μαλλιά μου. Τα νιώθω αγρια σκληρα σαν πιο χοντρα όταν τα πιάνω. Ακόμα λούζομαι με φόβο πολύ χαλαρα και πίσω στη δοτρια δε νιώθω τιποτα, δεν της δίνω σημασία καν. Περιμένω να μακρύνουν για να μπορώ να τα χτενίζω κάπως ώστε να σπάει λίγο το σχήμα αυτό μπροστά της hairline. Είμαι ακόμα σχεδόν στον πεμπτο μήνα και νιώθω πάρα πολύ ωραία με την αλλαγη μου ανυπομονώ να ολοκληρωθεί το αποτελεσμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikeles13

Member
φιλε μου μπραβο
αλλαξε πολυ η εικονα σου σε σχεση με πριν

να πω την αμαρτια μου δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου αλλα σε καποιες μεταμοσχευσεις η hairline με χαλαει λιγο γιατι μοιαζει λες και περασε ραπτομηχανη και στην δικη σου περιπτωση (βεβαια ειναι μακρινες ληψεις) μου φερνει λιγο ετσι αλλα και παλι το τι λεω εγω δεν σημαινει τιποτα μιας και μονο απο κοντα αποτυπωνεται η πραγματικη εικονα και σιγουρα σε σχεση με πριν εισαι μια χαρα φιλε μου και σου ευχομαι καλη συνεχεια στο αποτελεσμα σου!
η εικονα σου εχει αλλαξει πολυ και με μια ακομα (εγω θα ελεγα παλι μπροστα και μεση φουλαρισμα και λιγοτερο πισω) θα εισαι super
χωρις να σημαινει οτι και τωρα δεν εισαι καλα!
 

kardinalios

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ . Ασχολούμαι με το θέμα και σας διαβάζω εδώ και χρόνια αλλά το τελευταίο διάστημα έκανα λογαριασμό και ξεκίνησα να επικοινωνώ μαζί σας .
Σχετικά με τον Άκη , βλέπω ένα όμορφο αποτέλεσμα με λίγα grafts σε ένα κεφάλι με αρκετά διάχυτη αραίωση . Για να πω την αλήθεια όταν είδα την αρχική φωτογραφία του περιστατικού και διάβασα τον αριθμό των grafts δεν περίμενα σε καμία περίπτωση αυτή την κάλυψη και αυτό το αποτέλεσμα ειδικά στους 5 μήνες .

Εδώ να πω ότι δεν είμαι πελάτης της εν λόγω εταιρίας και δεν θα γίνω και ποτέ . Έχω κάνει μία ΜΜ στην DHI (βλακεία του νεαρού της ηλικίας μου) και η επόμενη θα είναι σίγουρα Erdo η Lorenzo .

Ωστόσο πρέπει και οφείλουμε να αναγνωρίσουμε ότι εδώ μιλάμε για ένα ωραίο αποτέλεσμα .

Καλή συνέχεια Άκη και καλή συνέχεια στη φύτρωση σου
 

Adriano

Well-Known Member
Μια χαρά φαίνεται.
Άκη όλο αυτό το καιρό η μεγάλη κριτική από όλους μας έχει να κάνει με τη δότρια. Εσένα φαίνεται καλά; Πως την βλέπεις;
 

Akis-multi

Well-Known Member
Ναι το έχω διαβάσει για τη δοτρια, εγω φίλε adriano δε βλέπω κάτι άσχημο, εχθές κουρευτική σχεδόν δέρμα στη δοτρια και δεν δείχνει ασχημο. Πολύ μικρές λευκες κουκιδες παρατηρείς από πολύ κοντά αλλά σε καμια περίπτωση δε φαίνεται κάτι περίεργο. Σαν αίσθηση μετά τον πρώτο μήνα που πραγματικά με ετσουζε, φαινοταν εντονα κόκκινη και είχα ενοχλητική φαγουρα, δεν έχω ξανά ασχοληθεί.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Ναι το έχω διαβάσει για τη δοτρια, εγω φίλε adriano δε βλέπω κάτι άσχημο, εχθές κουρευτική σχεδόν δέρμα στη δοτρια και δεν δείχνει ασχημο. Πολύ μικρές λευκες κουκιδες παρατηρείς από πολύ κοντά αλλά σε καμια περίπτωση δε φαίνεται κάτι περίεργο. Σαν αίσθηση μετά τον πρώτο μήνα που πραγματικά με ετσουζε, φαινοταν εντονα κόκκινη και είχα ενοχλητική φαγουρα, δεν έχω ξανά ασχοληθεί.
Και αυτό το παράθυρο που λέμε δεν το έχω δει σε μενα...όλα καλά τα βλέπω ε;;;έτσι μου φαίνονται μακάρι και να ειναι...
 

Akis-multi

Well-Known Member
φιλε μου μπραβο
αλλαξε πολυ η εικονα σου σε σχεση με πριν

να πω την αμαρτια μου δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου αλλα σε καποιες μεταμοσχευσεις η hairline με χαλαει λιγο γιατι μοιαζει λες και περασε ραπτομηχανη και στην δικη σου περιπτωση (βεβαια ειναι μακρινες ληψεις) μου φερνει λιγο ετσι αλλα και παλι το τι λεω εγω δεν σημαινει τιποτα μιας και μονο απο κοντα αποτυπωνεται η πραγματικη εικονα και σιγουρα σε σχεση με πριν εισαι μια χαρα φιλε μου και σου ευχομαι καλη συνεχεια στο αποτελεσμα σου!
η εικονα σου εχει αλλαξει πολυ και με μια ακομα (εγω θα ελεγα παλι μπροστα και μεση φουλαρισμα και λιγοτερο πισω) θα εισαι super
χωρις να σημαινει οτι και τωρα δεν εισαι καλα!
Ευχαριστώ φιλε,περιμένω να δω το τελικό αποτέλεσμα..για να δουμε..
 

Akis-multi

Well-Known Member
Σε ε
Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ . Ασχολούμαι με το θέμα και σας διαβάζω εδώ και χρόνια αλλά το τελευταίο διάστημα έκανα λογαριασμό και ξεκίνησα να επικοινωνώ μαζί σας .
Σχετικά με τον Άκη , βλέπω ένα όμορφο αποτέλεσμα με λίγα grafts σε ένα κεφάλι με αρκετά διάχυτη αραίωση . Για να πω την αλήθεια όταν είδα την αρχική φωτογραφία του περιστατικού και διάβασα τον αριθμό των grafts δεν περίμενα σε καμία περίπτωση αυτή την κάλυψη και αυτό το αποτέλεσμα ειδικά στους 5 μήνες .

Εδώ να πω ότι δεν είμαι πελάτης της εν λόγω εταιρίας και δεν θα γίνω και ποτέ . Έχω κάνει μία ΜΜ στην DHI (βλακεία του νεαρού της ηλικίας μου) και η επόμενη θα είναι σίγουρα Erdo η Lorenzo .

Ωστόσο πρέπει και οφείλουμε να αναγνωρίσουμε ότι εδώ μιλάμε για ένα ωραίο αποτέλεσμα .

Καλή συνέχεια Άκη και καλή συνέχεια στη φύτρωση σου
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου μακάρι να πάνε όλα καλα. Τώρα έχω αρχίσει λιγο και το συνειδητοποιώ για να είμαι ειλικρινής, τώρα που μακρυναν και τα ψιλοχτενιζω..
 
Μπλουζα