Akis-multi, fue, 2474 grafts, 08/11/2017

Akis-multi

Well-Known Member
Δεν με κατάλαβες καθόλου τι σου είπα. Και η ερώτησή σου στην αρχή δεν κολλάει καθόλου. Δεν σε παρεξηγώ γιατί δεν κατάλαβες τι σε ρώτησα.
Εν πάσει περιπτώσει ρώτησα γιατί δεν παρουσίασες την μεταμόσχευσή σου την ώρα που την έκανες για τους εξής δύο λόγους:

1) Γιατί αν το έκανες εκείνη την περίοδο σίγουρα μα σίγουρα η κλινική θα σε πρόσεχε περισσότερο (όχι ότι έχει πάει κάτι στραβά, μια χαρά φαίνεται)
2) Γιατί πολλοί νέοι χρήστες στο παρελθόν πίστεψαν για κάποιο λόγο ότι μπορούν εδώ να προωθήσουν κλινικές και ότι μπορούν να κοροιδέψουν τους χρήστες πράγμα που από ότι φαίνεται και ευτυχώς δεν ισχύει για σένα.

Τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο.

@koumparos

Θα σε παρακαλούσα και εσύ να αφήσεις εμάς να ρωτάμε ότι θέλουμε. Όταν γίνουμε ολοκληρωμένη ΣΥΡΙΖΑική χούντα σε αυτή τη χώρα τότε δεν θα μπορούμε λέμε ότι θέλουμε. Μέχρι τότε ας το χαρούμε.
Όλα καλά φίλε. Σκοπος μου είναι όπως πήρα πολυ χρήσιμες πληροφορίες έτσι και να δωσω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Και εγω θα σε παρακαλουσα να αφησεις τον ανθρωπο να παρουσιασει την μμ του!Και το πολιτικο κυρηγμα αλλου.Εδω μεσα δεν μας αφορα.

Ξαναλέω. Κουμπάρε με κάθε σεβασμό δεν θα με χειραγωγήσεις εσύ. Θα λέω ότι θέλω και εσύ ότι θέλεις. Και τον Άκη μια χαρά τον αφήνω να παρουσιάσει την μεταμόσχευση και τον ρωτάω για αυτήν μάλιστα.

Το πολιτικό αν δεν σε αφορά αγνόησέ το. Και το A πληθυντικό αν γίνεται να το χρησιμοποιείς όντας παράγοντας του forum. Από όσο θυμάμαι δεν εκπροσωπείς το forum. Είμαι ξεκάθαρος νομίζω. Σε παρακαλώ πολύ θα ήθελα να μιλάμε με σεβασμό.

@Akis-multi

Πως την βλέπεις τη δότρια; Σου είπαν ότι είναι καλή;
 

Adriano

Well-Known Member
Το Α πληθυντικό δεν το είπα για να μου μιλάς στον πληθυντικό φίλε μου. Αλλά δεν διαβάζεις όλο το post και δεν καταλαβαίνεις τι σου λέω. Στο είπα γιατί έγραψες πριν ότι :

Δεν ΜΑΣ αφορά το πολιτικό.

Νομίζω ότι τώρα είμαι κατανοητός.

Κουμπάρε δεν είμαι εχθρός σου. Ψάξε αλλού για κάτι τέτοιο.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Μια εβδομάδα. Κατέβηκε το πρήξιμο από την αναισθησια στα μάτια και μετά μελανιασα αρκετά. Έκανα μασάζ όπως μου ειπαν να περασει απτά πλάγια αλλά δεν τη γλυτωσα.
1522156200962_trimmed.png
1522156200962_trimmed.png
 

Akis-multi

Well-Known Member
Σε φως ημερας για τις πρώτες ημέρες δεν έχω καθόλου δε βγήκα από το σπιτι. Στις επόμενες έχω σε όλες τις συνθήκες θα τις ανεβάζω σιγά σιγά.

Αυτές εδώ τώρα ημέρα 10 που πήγα και για δουλειά. Ένιωθα καλά, εννοώ το πώς φαίνομαι, είχαν φυγει ολα τα κακαδακια είχαν κλείσει και οι πληγές από τη δοτρια, η ληπτρια αρκετά κοκκινη. Το πώς ένιωθα ήταν υποκειμενικό μπορεί σους άλλους να φαινόταν κατι περιεργο.
DEXATI20180327175919.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Τιμή 3000€, τριχοθυλάκια 2474.
Μου ζήτησαν 3800€ στο πρωτο ραντεβου και τους είπα πολύ ευγενικά πως το ανώτερο μου είναι αυτό και αν μπορούν να φτάσουν στο κατώτερο τους θα μπορούσαμε να συνεργαστούμε. Το δέχθηκαν και προχωρήσαμε. Πολυ συζητισιμοι.
 

Tosoras

Member
Σε φως ημερας για τις πρώτες ημέρες δεν έχω καθόλου δε βγήκα από το σπιτι. Στις επόμενες έχω σε όλες τις συνθήκες θα τις ανεβάζω σιγά σιγά.

Αυτές εδώ τώρα ημέρα 10 που πήγα και για δουλειά. Ένιωθα καλά, εννοώ το πώς φαίνομαι, είχαν φυγει ολα τα κακαδακια είχαν κλείσει και οι πληγές από τη δοτρια, η ληπτρια αρκετά κοκκινη. Το πώς ένιωθα ήταν υποκειμενικό μπορεί σους άλλους να φαινόταν κατι περιεργο.
Προβολή συνημμένου 17286
Να σε πω οτι σε παει το ξυρισμένο θα με βρυσεις;
 

Tsek

Well-Known Member
Πρώτο σχόλιο : καλως ορισες. Νομίζω ό,τι έχεις λίγο στραβή hairline αλλά δεν παίρνω όρκο.

Δεύτερο σχόλιο: Δεν φοβήθηκες με αυτά που λένε για την κλινική!!

Χαχαχχα Δεν υπάρχει έτσι!! :D:D
 

Adriano

Well-Known Member
Το γνωστό πέσιμο. Μην γράψει κάποιος ό,τι πήγε advance Κάτι σας πονάει. Δεν εξηγείτε αλλιώς.

Καλησπέρα.

Το όνομά μου είναι Δημήτρης , είμαι μηχανικός πληροφορικής και υπεύθυνος έργου σε μεγάλη τράπεζα. Το αναφέρω για να δείξω ότι δεν έχω και καμιά μεγάλη φαγούρα να ασχοληθώ με την υπεράσπιση καμιάς κλινικής.
Θα ήθελα να σου κάνω δύο ερωτήσεις:

1) Γιατί να με πονάει η AHC; Τι έχω να χάσω και τι να κερδίσω;
2) Εσύ πάντα μπαίνεις και σχολιάζεις ότι και να πει ο καθένας για την κλινική. Έχεις να κερδίσεις ή να χάσεις κάτι; Δεν νομίζω. Μήπως θα ήταν ωραίο να μας αφήσεις να πούμε την άποψή μας;
 

Adriano

Well-Known Member
Πρώτο σχόλιο : καλως ορισες. Νομίζω ό,τι έχεις λίγο στραβή hairline αλλά δεν παίρνω όρκο.

Δεύτερο σχόλιο: Δεν φοβήθηκες με αυτά που λένε για την κλινική!!

Χαχαχχα Δεν υπάρχει έτσι!! :D:D

Χαλάρωσε φίλε. Την άποψή μου λέω από μια φωτογραφία που είδα. Μπορεί να κάνω και λάθος. Χαλάρωσε.
 

Tsek

Well-Known Member
Α ωραία. Και εμένα το όνομά μου είναι Πολύκαρπος Αυξεντίου και είμαι υπεύθυνος πωλήσεων σε εμπορικό αντιπρόσωπο και δεν έχω τίποτα να κερδίσω.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Εδώ τώρα στον μηνα, ήρεμα όλα πέρασε το μούδιασμα αλλά και η τρομερή φαγουρα που ξέχασα να αναφερω πίσω στη δοτρια.
. DEXATI20180327185437.png
 
Μπλουζα