Agnwstos1990, fue, 2003grafts, 4/8/2017

Νικολας νικ

Well-Known Member
Φιλε Γιαννη, αν ειναι ετσι οι τιμες, για ποιο λογο αυτος που θελει να βαλει 2000 grafts, να επιλεξει τη Χριστινα και οχι τον Μαρα (αφου οι τιμες ειναι ιδιες);
Ποιος ο λογος να "ρισκαρει" και να μην προτιμησει την πολυετη εμπειρια του επικεφαλης της κλινικης;
Τολ, δεν νομιζω να υπαρχει ρισκο, απο τη στιγμη που την εμπιστευεται η κλινικη να κανει περιστατικα σημαινει οτι η γιατρος εχει εκπαιδευτει και ειναι καλη σε αυτο που κανει, βεβαια οχι μονη αλλα πλαισιωμενη με placers και ομαδα που δουλευουν χρονια εκει, αλλωστε η hdc ειναι ηδη απο το 2000 στο χωρο και εκει εχουν εκπαιδευτει βασει της τεχνικης του J.Cole γιατροι οπως ο bisanga, Μαρρας και τωρα η Βριονιδου. Η τιμη ειναι αρκετα συμφερουσα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Αληθεύει ότι ο Μάρας έμαθε από τον Γεωργίου? Ρωτάω γιατί ξέρω ότι ήταν επικεφαλής αρκετά χρόνια.
 

Harris_G

Well-Known Member
Φίλε @tol,

Και ρωτάω και γω με τη σειρά μου γιατί στην τιμή 2,5/graft να μη πάει κάποιος στην ASMED που είναι τοπ3 στην Ευρώπη?Ενδεχομένως και νο1? Σε μια κλινικη που ντρεπεσαι να πατησεις, ανοιγοκλεινουν ολα με φωτοκυτταρα, τηρουνται πρωτοκολλα υγιεινης επιπεδου NASA, ειδικες θερμοκρασιες στο χωρο του χειρουργειου και και και? Βάσει της γνωστής καραμέλας ότι θα σου βάλει 4000grafts ενώ είσαι για 3500? Κλαϊν Μαϊν.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η HDC ακολουθεί τις τεχνικές του Cole ο οποίος ήταν ο πρώτος διδάξας της κλινικής.
Αυτό που έχει σημασία είναι πόσο ψηλά φθάνει ο ίδιος ο γιατρός και ποιες είναι οι δικές του ειδικές τεχνικές που ακολουθεί είτε αυτός ονομάζεται Μάρας,είτε Χριστίνα είτε Μιχάλης.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Η HDC ακολουθεί τις τεχνικές του Cole ο οποίος ήταν ο πρώτος διδάξας της κλινικής.
Αυτό που έχει σημασία είναι πόσο ψηλά φθάνει ο ίδιος ο γιατρός και ποιες είναι οι δικές του ειδικές τεχνικές που ακολουθεί είτε αυτός ονομάζεται Μάρας,είτε Χριστίνα είτε Μιχάλης.
Γιαννη κ ο ερντογαν εχει τη δικη του τεχνικη κ την εξελεισει οπως και τις εγκαταστασεις του και εχει φτασει τον πηχυ ψηλα επενδυοντας σε αυτο που κανει, ειναι κατι που δεν μπορει να αμφισβητηθει...η επιλογη της κλινικης ομως γινεται με βαση τα προσωπικα κριτηρια του καθε υποψηφιου. Καθε κλινικη μπορει να εχει διαφορετικη προσεγγιση στο αντικειμενο, επιτυγχανοντας το θεμιτο.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Αληθεύει ότι ο Μάρας έμαθε από τον Γεωργίου? Ρωτάω γιατί ξέρω ότι ήταν επικεφαλής αρκετά χρόνια.
και ο κ. Γεωργιου που ειναι καλος γιατρος εκπαιδευτηκε στην hdc αλλα νομιζω συνεργαζοταν με τους Βοσκο κ Καραγκουνη τοτε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
και ο κ. Γεωργιου που ειναι καλος γιατρος εκπαιδευτηκε στην hdc αλλα νομιζω συνεργαζοταν με τους Βοσκο κ Καραγκουνη τοτε.

Το 2012 που έκανα εγώ δεν υπήρχε ο Γεωργίου. Νομίζω είχε φύγει 2011.
 

tasos33

Well-Known Member
Αυτό είχε γίνει πριν χρόνια πολλά, το θέμα είναι πόσο εξελίχθηκαν έκτοτε.

Σίγουρα έχουν εξελιχθεί αλλά πιστεύω θα μπορούσαν και πολλά περισσότερα. Ακόμα δεν έχουν πέσει κάτω από το 1 σε punch. Αυτό είναι λίγο οπισθοδρομηση.
Επίσης κάτι πρέπει να γίνει με τα consultation, ο φιουρης δεν είναι γιατρός. Προκύπτουν σφάλματα από αυτήν την πρακτική.


Η HDC ακολουθεί τις τεχνικές του Cole ο οποίος ήταν ο πρώτος διδάξας της κλινικής.
Αυτό που έχει σημασία είναι πόσο ψηλά φθάνει ο ίδιος ο γιατρός και ποιες είναι οι δικές του ειδικές τεχνικές που ακολουθεί είτε αυτός ονομάζεται Μάρας,είτε Χριστίνα είτε Μιχάλης.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αυτό είχε γίνει πριν χρόνια πολλά, το θέμα είναι πόσο εξελίχθηκαν έκτοτε.

Σίγουρα έχουν εξελιχθεί αλλά πιστεύω θα μπορούσαν και πολλά περισσότερα. Ακόμα δεν έχουν πέσει κάτω από το 1 σε punch. Αυτό είναι λίγο οπισθοδρομηση.
Επίσης κάτι πρέπει να γίνει με τα consultation, ο φιουρης δεν είναι γιατρός. Προκύπτουν σφάλματα από αυτήν την πρακτική.

Τάσο o Cole είναι πολύ σημαντικός στην fue και γενικότερα στον τομέα αυτό,αυτό που λες για το punch δεν ισχύει, από που το σκέφτηκες; η HDC όπως και κάθε κλινική ακολουθεί την δίκη της πρακτική με σκοπό το καλύτερο για αυτήν,έτσι δουλεύει τόσα χρονιά και δεν είναι τυχαίο ότι έχει επιλέξει συγκεκριμενους ανθρώπους για κάθε πόστο, μάλλον κάτι θα ξέρουν περισσότερο.
Η HDC έφθασε εκεί που έφθασε με τα consultation του Φιούρη από το 2003 και δεν πρόκειται να αλλάξει αυτήν την πολίτικη.
Καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση φίλε.
 

Tsek

Well-Known Member
Μέλη όπως Stripar και CVIAL πιστεύω καλύτερο consulation μπορούν να κάνουν από τον προαναφερθέντα.
Δεν νομίζω πως το θέμα όποιου κάνει consultation είναι να πέσει 100% μέσα στο τί μπορεί να δώσει το κεφάλι του ασθενή αλλά να καταφέρει να τον πείσει και να κλείσει την δουλειά (λαμβάνοντας βέβαια υπόψιν την καταστασή του και τις δυνατότητες της κλινικής που εκπροσωπεί).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Δεν νομίζω πως το θέμα όποιου κάνει consultation είναι να πέσει 100% μέσα στο τί μπορεί να δώσει το κεφάλι του ασθενή αλλά να καταφέρει να τον πείσει και να κλείσει την δουλειά (λαμβάνοντας βέβαια υπόψιν την καταστασή του και τις δυνατότητες της κλινικής που εκπροσωπεί).
Tsek πιστεύεις ότι στα ανεπιτυχή αποτελέσματα της συγκεκριμένης κλινικής έπαιξε ρόλο το consultation με μη-ιατρό?
 

dimitris50423

Well-Known Member
Tsek πιστεύεις ότι στα ανεπιτυχή αποτελέσματα της συγκεκριμένης κλινικής έπαιξε ρόλο το consultation με μη-ιατρό?

Hari εγω θα σου πω οχι. Το consultation με μη ιατρο ειναι μεχρι να παει στην κλινικη ο ενδιαφερομενος. Απο εκει και περα ο ιατρος η ο υπευθυνος της μεταμόσχευσης εχει την αποκλειστικη ευθυνη.
Στις εντυπωσεις για το τι μπορει να περιμενει καποιος μπορει να εχει ευθυνη και αυτος που κανει το πρωτο consultation.
 

Harris_G

Well-Known Member
Hari εγω θα σου πω οχι. Το consultation με μη ιατρο ειναι μεχρι να παει στην κλινικη ο ενδιαφερομενος. Απο εκει και περα ο ιατρος η ο υπευθυνος της μεταμόσχευσης εχει την αποκλειστικη ευθυνη.
Στις εντυπωσεις για το τι μπορει να περιμενει καποιος μπορει να εχει ευθυνη και αυτος που κανει το πρωτο consultation.
Δημητρη απολύτως σεβαστη η αποψη σου. Η αποψη μου εμενα ειναι η εξης: Εαν κλεισει η δουλεια, εχει δωθει προκαταβολη, εχει παρει το αεροπλανο ο ασθενης μετά συνοδού και κατεβουν Κυπρο, τι θα τους πει ο γιατρος? Σηκω φυγε δε κάνεις για ΜΜ?
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δημητρη απολύτως σεβαστη η αποψη σου. Η αποψη μου εμενα ειναι η εξης: Εαν κλεισει η δουλεια, εχει δωθει προκαταβολη, εχει παρει το αεροπλανο ο ασθενης μετά συνοδού και κατεβουν Κυπρο, τι θα τους πει ο γιατρος? Σηκω φυγε δε κάνεις για ΜΜ?

Στην περιπτωση που κρινεται η καταλληλοτητα του υποψηφιου για μεταμοσχευση σωστη η τοποθετηση σου. Εκει πρεπει να κρινει ο πρωτος που θα δει το περιστατικο.
 

Agnwstos

Member
Καλημέρα σε όλους μια ενημέρωση στους 8 μήνες και 20 μέρες .....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agnwstos

Member
Καλημέρα σε όλους μια ενημέρωση στους 8 μήνες και 20 μέρες .....
 

Συνημμένα

  • F08D9E29-47D8-4A09-B8F8-A7CB7F83CE19.jpeg
    F08D9E29-47D8-4A09-B8F8-A7CB7F83CE19.jpeg
    1.5 MB · Προβολές: 499
  • 1A1267B1-D9BA-4B38-A875-8F195C1778FA.jpeg
    1A1267B1-D9BA-4B38-A875-8F195C1778FA.jpeg
    930.2 KB · Προβολές: 429
  • B5C220F9-DFB9-4EA4-B807-9A33D89BAB55.jpeg
    B5C220F9-DFB9-4EA4-B807-9A33D89BAB55.jpeg
    915.5 KB · Προβολές: 505

Agnwstos

Member
Καλησπέρα σε όλους ..... 9 μήνες σήμερα ....
 

Συνημμένα

  • 4B53B3E8-CB29-4CDF-98E0-823DC2985ECF.jpeg
    4B53B3E8-CB29-4CDF-98E0-823DC2985ECF.jpeg
    723.1 KB · Προβολές: 400
  • 3265A6F7-7027-47F9-88ED-33F9D32F3ACC.jpeg
    3265A6F7-7027-47F9-88ED-33F9D32F3ACC.jpeg
    615 KB · Προβολές: 422
  • 96421769-0876-4F69-8B4B-C7DF0ED6E1EB.jpeg
    96421769-0876-4F69-8B4B-C7DF0ED6E1EB.jpeg
    648.2 KB · Προβολές: 426
Μπλουζα