Agelosk, dr. erdogan, m.fue w keep, 3200 grafts, 8/11/2017

aeratos28

Just aeratos
Δεν υπάρχει θέμα κανένα με τον prof..ο άνθρωπος μιλάει πολύ ήρεμα ούτε ειρωνικά ούτε τπτ..δεν υπάρχει καμία παρεξήγηση και ούτε πρόκειται..το ξεκαθαρίζω για να μην υπάρχει παρεξήγηση και αν είπα κάτι προσβλητικό προς τη μεριά του το παίρνω πίσω ζητώντας συγγνώμη.δεν έχω καμία πρόθεση να έχουμε φασαρία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Prof. Οντως εχει μεγαλο ενδιαφερον να βλεπουμε δουλεια απο νεους ιατρους ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα. Ετσι γινεται πλουσιοτερο το φορουμ πιστευω.
Αν θελεις ξεκινησε μια παρουσιαση. Την καθε παρουσιαση μμ πιστευω θα πρεπει να τη σεβομαστε ολοι απο οπου και αν προερχεται οταν τηρουνται καποιοι βασικοι κανονες.
Ελπιζω λοιπον να δουμε την περιπτωση σου. ;)
 

ItsAllGone

Active Member
Απο την μία ξυρίζεις το κεφάλι σου και απο την άλλη θέλεις να αποφύγεις το κούρεμα στην κλινική?
Ποιό το νόημα?

Οταν μπαινει ξυριστικη μηχανη σε ενα τοσο μικρο μηκος μαλλιου επειδη δεν περισευει μαλλι να κοψει δημιουργει μια σκονη σαν ροκανιδι που ειναι πολυ ενοχλητικη μπαινει παντου στα ρουχα, στα αυτια, στα ματια ειναι μια πολυ δυσαρεστη κατασταση.
 

Stripar

Established Member
Δεκτόν ,
δεν γνωρίζω επι προσωπικού.

Πάντως άν σε ενδιαφέρει η μτχ ,
η λήπτρια περιοχή θα πρέπει να είναι ακούρευτη για κάμποσες εβδομάδες προκειμένου να έχει μακρίνει αρκετά το μαλλί
και να μπορεί η κλινική να κάνει τον σωστο σχεδιασμό.

Βέβαια άν είσαι NW5-NW6 λίγο σημασία έχει

:)
 

ItsAllGone

Active Member
Καλα κανατε και τα ειπατε με τον CVIAL ειμαι σιγουρος πολλοι δεν θα τα προσεχαν αυτα.Εγω ειμαι NW5 βεβαια οποτε πιο πολυ ανισυχουσα για τη δοτρια,αν και εχω και κατι ''απομειναρια μιας μεταμοσχευσης'' στη hairline.
 

tasos33

Well-Known Member
Χαχα ελα ρε αερατε, κλεινει τετραμηνο,κατι θα εχει αρχισει να φεγγει στην ακρη του τουνελ.
 

aeratos28

Just aeratos
Ειρωνικοτατα το έγραψα το βιάζεσαι..το ξέρω ότι είναι στους 4 μήνες..μια φωτό στο 6μηνο θα βάλει και μια στο χρόνο και thats all.οπως και ο konakihotel..κοροϊδεύουν το φόρουμ..μην ακούσω κανένα πάλι να ζητάει φωτό από άλλους όμως..και για να μην παρεξηγηθω,δεν με ενδιαφέρει αν θα βάλει η όχι φωτό,δεν ζήτησα τπτ,αλλά υπάρχουν και παλιοί (πίσω) από αυτές τις παρουσιάσεις ,με την έννοια του ότι ξέρουν πως πρέπει να γίνει μια σωστή παρουσίαση ,όπως ζητάνε ανά τακτά χρονικά διαστήματα κιόλας από όλους τους άλλους φωτό,και εδώ βλέπουμε αδιαφορία πλήρης για ενημερωση
 

turnfiji123

Active Member
Φωτιά ο αεράτος δε χαρίζει κάστανα εύγε. Χωρίς πλάκα τώρα και γω θέλω να δω τι έγινε με τον άγγελο μακάρι να πηγαίνει καλά η περίπτωση του.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
O Άγγελος πάει εξαιρετικά ,
απλά επειδή οι πληροφορίες που πρέπει να δημοσιεύσω είναι πολλές και απαιτεί χρόνο ,
δέν έχω βρεί τον απαιτούμενο για να το κάνω.

Θα το κάνω όμως κάποια στιγμή και να δώ τι θα λένε τότε κάποιοι....
 

konakihotel

Member
Ειρωνικοτατα το έγραψα το βιάζεσαι..το ξέρω ότι είναι στους 4 μήνες..μια φωτό στο 6μηνο θα βάλει και μια στο χρόνο και thats all.οπως και ο konakihotel..κοροϊδεύουν το φόρουμ..μην ακούσω κανένα πάλι να ζητάει φωτό από άλλους όμως..και για να μην παρεξηγηθω,δεν με ενδιαφέρει αν θα βάλει η όχι φωτό,δεν ζήτησα τπτ,αλλά υπάρχουν και παλιοί (πίσω) από αυτές τις παρουσιάσεις ,με την έννοια του ότι ξέρουν πως πρέπει να γίνει μια σωστή παρουσίαση ,όπως ζητάνε ανά τακτά χρονικά διαστήματα κιόλας από όλους τους άλλους φωτό,και εδώ βλέπουμε αδιαφορία πλήρης για ενημερωση

όχι και κοροϊδεύω...να προσέχουμε τι λέμε...
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ειρωνικοτατα το έγραψα το βιάζεσαι..το ξέρω ότι είναι στους 4 μήνες..μια φωτό στο 6μηνο θα βάλει και μια στο χρόνο και thats all.οπως και ο konakihotel..κοροϊδεύουν το φόρουμ..μην ακούσω κανένα πάλι να ζητάει φωτό από άλλους όμως..και για να μην παρεξηγηθω,δεν με ενδιαφέρει αν θα βάλει η όχι φωτό,δεν ζήτησα τπτ,αλλά υπάρχουν και παλιοί (πίσω) από αυτές τις παρουσιάσεις ,με την έννοια του ότι ξέρουν πως πρέπει να γίνει μια σωστή παρουσίαση ,όπως ζητάνε ανά τακτά χρονικά διαστήματα κιόλας από όλους τους άλλους φωτό,και εδώ βλέπουμε αδιαφορία πλήρης για ενημερωση

Και εγω περιμενα να δω πιο σωστη παρουσιαση απο τα μελη που εκαναν στο εξωτερικο. Με μια φωτο στην αρχη μετα στο 5μηνο και στο χρονο δεν ειναι καν παρουσιαση.
Θα ειχε ενδιαφερον να δουμε αν πεφτουν τα μοσχευματα στο διμηνο και ποτε ξεκιναει η φυτρωση με τις τεχνικες που δουλευουν.
Ουτε εγω ζηταω αν και θα ηθελα πιο λεπτομερη παρουσιαση.
 

aeratos28

Just aeratos
Oι κάποιοι είπαν ήδη..δεν έχω πλέον κάτι άλλο να πω.το αν κάποια στιγμή ανέβουν κάποιες φωτό,δεν λέει κάτι..ε ναι θα μπουν κάποιες φωτό όπως μπήκαν και στου konakihotel..και τι έγινε?θεωρείται σωστή ενημέρωση νήματος αυτή?πλάκα κάνετε?σε άλλους έχουν ζητηθεί φωτό σχεδόν ανά μήνα ,και φωτό σε όλες τις συνθήκες ,μόνο κρεμασμένοι ανάποδα που δεν ζητήθηκε να είναι..και ανέβαζαν φωτό ανά μηνα..αυτό είναι το ένα άκρο,και το άλλο άκρο είναι αυτό που γίνεται εδώ τώρα..αν γινόταν σωστά η ενημέρωση δεν θα μαζεύονταν τόσες πληροφορίες και δεν θα απαιτούσε τόσο χρόνο..
 

aeratos28

Just aeratos
Μην το παίρνεις προσωπικά κονακιχοτελ..με το κοροϊδεύουν,εννοω ότι δείχνουν την πλήρη αδιαφορία για ενημέρωση σε ένα φόρουμ που στη δική σου περίπτωση σου έκανε δώρο αυτό που έχεις τώρα και αν μη τι άλλο θα έπρεπε να εδειχνες μια συνέπεια σε βασικά πράγματα όπως η σωστή ενημέρωση και στην περίπτωση του φίλου εδώ οκ,είναι πιο light,αλλά μπήκε εδώ μίλησε με στριπαρ,βρήκε ωραία άκρη,και λόγο ότι ο στριπαρ ξέρει πως πρέπει να γίνεται μια παρουσίαση σωστά ,βλέπουμε ότι δεν έχει γίνει καμία τέτοια ενέργεια ως προς αυτό. Δικαίωμα του καθενός είναι,απλά να μην ακουστουν πάλι πουθενά κουβέντες για φωτό και τα ρεστα
 

Stripar

Established Member
Aerate,
Μιας και πρίν ήσουν ειρωνικός και παρόλο την απάντησή μου , συνέχισες τα καυστικά και ειρωνικά σχόλια,
Θα στο πω όσο ποιο ωμά γίνεται :

ΕΧΟΥΜΕ & ΔΟΥΛΕΙΕΣ ,
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΕΣΕΝΑ !!!

Η παρουσίαση θα γίνει όταν βρω τον κατάλληλο χρόνο και θα υπέρ Αναλυτική οπως συνηθίζω, που αυτό είναι το και το ζητούμενο.

Τον χρόνο θα τον επιλέξω εγώ , βάση του προγράμματος μου και τον υποχρεώσεων μου, και δεν νομίζω να χρειάζεται να δικαιολογήσω η να εξηγήσω περαιτέρω...
 

aeratos28

Just aeratos
Σου είπε κανένας να ασχοληθείς μαζί μου??ο Τάσος ρώτησε για κάνα νέο μετά από 4 μήνες και του είπα μη βιάζεσαι.στο επόμενο μνμ μου είπα ότι δεν με ενδιαφέρει καν αν θα ενημερώσει κάποιος ή όχι.
Το πιάνεις τι σου λέω?διαπιστώσεις κάνω και τπτ άλλο..το αν έχεις δουλειές δεν σε ρώτησε κανένας..αν εσύ θέλεις να κάνεις υπεραναληση σε κάθε τι δεν στο ζήτησε κανένας..θα μπορούσε να έχει γίνει μια ενημέρωση σαν τον panos1982 και θα ήταν αρκετό..είδες να μιλάει κανείς στον Πάνο και να του λεει κάτι?όχι,γιατί πολύ ωραία και σωστή παρουσίαση κάνει χωρίς φανφάρες και σάλτσες περιττες
 

Stripar

Established Member
Οπως είπες στον Τάσο ,
ΉΣΟΥΝ ΕΙΡΩΝΙΚΌΣ ! και έπειτα καυστηκός με τα περαιτέρω σχόλιά σου,
συνεπώς μήν πάς να εκμηδενίσεις ή να γυρίσεις το περιεχόμενο των σχολίων σου!.

Το forum για τον βιαστικό και ανυπόμονο αναγνώστη έχει πάρα πολλά θέματα και νήματα για να διαβάσει,
ΔΕΝ έχει όμως υπεραναλυτικά νήματα και συγκεκριμένα απο την εν λόγω κλινική και γιατρό.

Συνεπώς...
Ο τρόπος που θα παρουσιάσω μία μτχ είναι δικό μου θέμα και σίγουρα όχι δικό σου για να κάνεις και υποδείξεις!!!
 

aeratos28

Just aeratos
Ειρωνικός ως προς την απάντηση στον Τάσο,που του είπα μην βιάζεσαι..μετά έκανα διαπιστώσεις όπως είπα..αν δεν δέχεσαι διαπιστώσεις είναι δικό σου θέμα..όμως δεν είναι δικό σου θέμα το να μου κάνεις υποδείξεις για τις διαπιστώσεις μου..αυτό είναι καθαρά δικό μου..και ξαναλέω,αδιάφορο μου είναι αν θα γίνει αναλυτική ενημέρωση κάποια στιγμή..αν έχεις δει δεν έχω πει πουθενά πριν τον Τάσο γιατί δεν ενημερωνεται το νήμα με φωτό κτλ..άρα ούτε ανυπομονο μπορείς να με πεις ούτε ότι επίμονα ζητάω κάτι για να ασχολείσαι μαζί μου όπως είπες νωριτερα
 
Μπλουζα