Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

Tsek

Well-Known Member
Αν ειχες πει οτι αυτο ειναι απαραδεκτο απο την κλινικη και εσυ αλλα και ο Δημητρης, δεν θα ακολουθουσε καμια απαντηση.
θα ειχατε καποια likes και θα τελειωνε εκει. Θα καναμε νανι τωρα.
Vag αν ειναι να σου δωσω τον κωδικο μου να γραφεις εσυ οτι θελεις για εμενα και να βαζεις like απο κατω. Εγω λεω την γνωμη μου. Δεν μαζευω λαικ
Η τοποθέτηση μου οσον αφορα την τιμη ειναι σαφης.
Οσον αφορα τον στριπαρ που με κατηγορει μπορω να τον χωσω σε αλλα λουκία. Κατηγορει εμενα και την κλινικη για συνεργασία. Αν τον καλεσω να το αποδείξει αυτο σε καποιο δικαστηριο θα μπορεσει να το κανει αραγε?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
Ρε συ Τσεκ μην δουλευομαστε...
Τους υποστηριζεις και το ξερεις. Τωρα γιατι το κανεις, εσυ το ξερεις και αυτο. Εχεις γινει οπαδος; πληρωνεσαι; το κανεις ως αντιδραση γιατι οντως υπαρχει μενος κατα των Ελληνικων κλινικων; Εσυ το ξερεις.

προσπαθησε να εισαι λιγο πιο αντικειμενικος και κανεις δεν θα σου πει κατι.
Θυμαμαι τις φωτογραφιες σου και μενα μου αρεσε το αποτελεσμα σου. Κριμα ειναι ολο αυτο καθε φορα.
 

vag25

Well-Known Member
Βρε τα παίρνει κανονικά λέμε ,
και πυροβολημένος να ήταν μυαλό θα είχε βάλει!
Δεν θελω να πω οτι τα παιρνει γιατι μπορει να ειναι αδικο. Το να παραδεχτει οτι για καποιο λογο τους υποστηριζει ειναι και αυτο ενα βημα.
 

koumparos

Well-Known Member
Εγω λεω να σβησετε τις βλακειες που γραφετε στα ποστ και να συζητησουμε σαν ανθρωποι επιτελους μια φορα σε αυτο το φορουμ!!!ΗΜΑΡΤΟΝ δηλαδη.
 

koumparos

Well-Known Member
Εαν ισχυει η τιμη νομιζω ειναι εξωφρενικη για επιπεδο ελλαδας και νομιζω κανει στην ιδια την κλινικη ζημια.Απο τη στιγμη που με τις νοσηλευτριες παιρνεις 1,5ε το μοσχευμα και ο ιδιος ζηταει 3,5ε υπαρχει θεμα αξιοπιστιας και αμφισβητησης ποιοτητας υπηρεσιων.Διοτι οι κοπελες εκπαιδευτηκαν απο τον ιδιο αρα σε εμενα περναει το μηνυμα οτι με τις κοπελες θα επαιρνα λιγοτερο ποιοτικοτερες υπηρεσιες απο το να εκανα με τον ιδιο.Κατι παρομοιο συζηταγαμε και στο θεμα της hdc με την νεα γιατρο.
 

koumparos

Well-Known Member
Τσεκ περιμενω απαντηση σε ενα απλο ερωτημα.Εαν πηγαινες στην κλινικη και σου ελεγαν με την ταδε 1.5ε το μοσχευμα και με τον επικεφαλη της κλινικης 3.5ε το μοσχευμα δεν θα εμπαινες σε σκεψεις καχυποψιας σχετικα με την ποιοτητα των αποτελεσματων με βαση αυτες τις τεραστιες διαφορες στην τιμη??Η εμπιστοσυνη σου δεν θα κλονιζονταν και θα σε εβαζε σε δευτερες σκεψεις???
 

Harris_G

Well-Known Member
Αν θυμάμαι καλά, έχει γραφτεί ότι στους ξένους χρεώνει λιγότερο από ότι στους Έλληνες και το περάσατε αβαβά. Κατ'εμέ αυτό είναι 10 φορές χειρότερο από αυτό που συζητάτε εδώ πέρα (βάσει της τρισάθλιας οικονομικής κατάστασης του μέσου 'Ελληνα και ΜΟΝΟ ,μη παει το μυαλό σας αλλού)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
5 σελίδες από τις 1:00 μέχρι τις 3:00, οι περισσότερες με υβριστικά σχόλια τα οποία θα σβηστούν πάραυτα. Δεν είναι επίπεδο συζήτησης αυτό.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η συζήτηση μπορεί να είναι έντονη αλλά πρέπει να είναι ευπρεπής. Όταν ξεφεύγει και αρχίζουν τα υβριστικά σχόλια χάνεται η ουσία του θέματος και στην συγκεκριμένη περίπτωση μας ενδιαφέρει να μην χαθεί η ουσία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alani

New Member
ποια κατα την γνωμη σας ειναι η καλυτερη κλινικη μεταμοσχευσης μαλιων στην ευρωπη
 

agelosk

Member
Μακραν Τουρκια Erdogan.....
Ο τυπος ειναι απιστευτος, αρκει να περιμενεις λιγο την παρουσιαση μου που θα κανει ο Stripar.
Θα πω μονο αυτο....καθε φορα που κοιταζω καθρεφτη αισθανομαι πολυ χαρουμενος μετα απο πολλα χρονια!
 

olaff123

Member
παιδεία πήγα να μπω σήμερα στην σελίδα του βεκρή από περιέργεια και είδα ότι άρχισαν να κάνουν διαγνωση με ψηφιακό φωτοτριχοριζόγραμμα άντε σιγά σιγά μαθαινούν από το φόρουμ!
 

Συνημμένα

  • 29216975_1916847571720837_7215236738757689344_n.jpg
    29216975_1916847571720837_7215236738757689344_n.jpg
    71.4 KB · Προβολές: 127

weznem

Well-Known Member
καλησπέρα σε όλους οι παλαιότεροι θα με θυμούνται,εχω χαθεί απο το φορούμ χρόνια τώρα..ίσως 2-3 δεν γνωρίζω ακριβώς.. διάβασα όλο το νήμα κάηκε το κεφάλι μου(θυμήθηκα τον παλιό καλό καιρό :) )
2-3 πράγματα δίχβως να κουράσω σημαντικά κατε με...
Α) αυτό το πράγμα που γίνρται με τις μ/μ στα νήματα κρατάει απο πλύ παλιά και συνεχίζει κάτι πρέπει να γίνει θυμάμαι να τα χώνουν και στον danceworld ;otanm p;hge gia m/m sthn κύπρο ότι τα πήρε και δεν ξέρω εγω τι αλλο..
β) κάποιος παλιά μου είχε προτείνει να τον συνοδεύσω στον Καναδα ήμουν ενεργό μέλος τότε ,μαλιστα είχαμε μιλήσει στο κιν. λόγω αγγλικων ήθελε το παίδι αλλά δεν πήγα τελικά.. αν είναι ο ίδιος που πήγε ο strippar ας το επιβεβαιωσει να χαθει καθε υποψία για τον strippar..
Γ) dance,strippar kappa,vag,tropheus kai σε οποιον ξεχναω απο τα παλιά συγνώμη, σας Καλησπερίζω με αγωνιστικους χαιρετισμους απο τα βάθη της καράφλας μου :)) χαίρομαι που είστε καλά!
 

tasos33

Well-Known Member
Και εκεί που λες κάτι πάει να γίνει βλέπεις και διαβαζεις κατι τέτοια και απόρεις αν αυτά που ξέρεις ευσταθουν η βρέθηκε λυση να φυτρωνουν τα μμ μαλλιά αμέσως.
 

Συνημμένα

  • IMG_20180919_154314.jpg
    IMG_20180919_154314.jpg
    233.8 KB · Προβολές: 116
  • Screenshot_2018-09-19-15-37-54-596_com.facebook.orca.png
    Screenshot_2018-09-19-15-37-54-596_com.facebook.orca.png
    854.3 KB · Προβολές: 119
  • IMG_20180919_154100.jpg
    IMG_20180919_154100.jpg
    96.6 KB · Προβολές: 113

giamakr1

Active Member
Και εκεί που λες κάτι πάει να γίνει βλέπεις και διαβαζεις κατι τέτοια και απόρεις αν αυτά που ξέρεις ευσταθουν η βρέθηκε λυση να φυτρωνουν τα μμ μαλλιά αμέσως.
Αφού,όπως λέει η πρώτη φωτό "αναγνωρίστηκε παγκόσμιος" ,τι να λέμε εμείς...:D:D
 
Μπλουζα