Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Θες να μην ξαναγραψω για 6 μήνες και να μπω εδώ τον Μαιο και να μου πεις οτι ήσουν λαθος ότι ειμαι βαλτός και μετα να εξαφανιστώ..?
Σε συμφαίρει. Σκεψου το.

Κάνε ότι καταλαβαίνεις , άλλοθι μήν ζητάς όμως...

Και για να συνοψίσω :

Kλινικές- εταιρείες ή καλύτερα εταιρείες (γιατί κλινικές απέχουν πολύ για να είναι) που στον βωμό του χρήματος ,
εφευρίσκουν ότι ευφάνταστο σενάριο , ψέμα , τακτική , μάρκετινγκ για να προσελκύσουν χειραγωγούς και κατά συνέπεια και θύματα,
χωρίς ίχνος ηθικής , επιστημονικής κατάρτισης και Know How ,

μπορεί να έχουν απήχηση στους "ευεργετημένους καιροσκόπους" και κατά συνέπεια στους αδαής τυφλοπόντικες,
όμως ΔΕΝ έχουν και ΔΕΝ θα έχουν απήχηση στους "ψαγμένους" και σε όλους τους υπόλοιπους με στοιχειώδη αίσθημα ηθικής...

Συνεπώς εγώ,
συνένοχος σε αυτό το πάρτυ παραλόγου δέν θα είμαι

Εσύ που είστε , εβίβα σας !!!
 

tasos33

Well-Known Member
Το τερματίσες, αφενός είχα μεγέθυνει μια φώτο που είχες ανεβάσει σημειώνοντας τα.μόστρα διτριχα και ένα δεν ήταν, αφετέρου εθελοτυφλεις τόσο πολύ που έχεις ξεπεράσει και τον Δημήτρη στα καλά του.

Επίσης πότε δεν απαντάς σε συγκεκριμένα ερωτήματα κάνοντας πλέον και εμένα ( τον λιγότερο καχύποπτο) να πιστεύω διάφορα, αν δε πιστέψω τα διάφορα τότε θα πρέπει να αποδεχτώ πώς τρολαρεις διαρκώς με σαφή διάθεση να γαμησεις την οποία συζήτηση πάει να γίνει.

Σε ρώτησα νωρίτερα πώς κρίνεις το γεγονός ότι εσύ βοήθηκες από φώτο άλλων μελών πχ Δημήτρη και κατέληξες βεκρη ( και καλά έκανες) αλλά ταυτόχρονα στερεις από αλλά νέα και μη μέλη να δουν όχι μόνο τις φώτο της εξέλιξης σου αλλά και το τελικό σου αποτέλεσμα ενώ ταυτόχρονα μη έχοντας να μας δείξεις τίποτα είσαι παρών σε πολλά νήματα διατυπωνοντας άποψη ( και καλά κάνεις) για κάτι που εσύ κρύβεις.(το αποτέλεσμα σου).





Μου βάλαν ένα δίτριχο ομως μπροστά, οποτε τζάπα τα φράγκα..
 

Stripar

Established Member
Επίσης πότε δεν απαντάς σε συγκεκριμένα ερωτήματα κάνοντας πλέον και εμένα ( τον λιγότερο καχύποπτο) να πιστεύω διάφορα, αν δε πιστέψω τα διάφορα τότε θα πρέπει να αποδεχτώ πώς τρολαρεις διαρκώς με σαφή διάθεση να γαμησεις την οποία συζήτηση πάει να γίνει.
Αυτό ακριβώς κάνει!
Troll-άρει με κύριο γνώμονα να πάει την συζήτηση αλλού.

Ο δε @Giorgos-3 spam-άρει.
Μου ειναι αδιανόητο ένας άνθρωπος 35+ , τελωνειακός με στοιχειώδη παιδεία
να μην μπορεί να καταλάβει τα πιο αυτονόητα πράγματα που του λέει το forum τόσο για τον ίδιο (για την περίπτωση του) όσο και σε γενικότερες συζητήσεις μήνες τώρα...

Για παράδειγμα:
Έχει φαγωθεί μία βδομαδα τώρα να του δείξουμε ένα Nw6 του Koray ,
Την μια μπαίνει στη σελίδα του και δεν εμφανίζει το μετά ,
μόλις κάποιος του δείξει κάποια αποτελέσματα , όχι ειναι ακριβός ,
μόλις κάποιος του πει ότι του βγαίνει το ίδιο με την dhi ,
θα βρει κάτι άλλο να πει...

Όπως λένε και στα μέρη μου :

Όσα δεν ποιανει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια...

Το χειρότερο ομως από όλα ειναι ότι δεν εχει μάθει από το λάθη του:

Έχει μια ωραιότατη ουλή ,
ένα υπέροχο φωτοστέφανο,
5-10 διάσπαρτες τρίχες,
Σύντομα θα εξαντλήσει την δοτρία του ,
έχει γίνει το πειραματόζωο της DHI
και αυτός εκεί

Το βιολί - βιολάκι του...
 

dimitris50423

Well-Known Member
Το οτι επιτρεπονται τετοιες προσβολες σε ενα μελος οποια και να ειναι η γνωμη και η αποψη του και να μην προστατευεται με ξεπερναει.

Εγω εχω παρατηρησει εδω και αρκετο καιρο οτι οποιος εχει αλλη αποψη σε συγκεκριμενα θεματα και σε προτιμηση κλινικων δεχεται καταιγισμο προσβολων για να ξενερωσει και να σταματησει να ασχολειται.
Διαβαστε μηνυματα πιο πανω με ευχες προς τον τσεκ. Με τις υγειες μας. Καλο βραδυ.
Σεβασμο στην αποψη του αλλου οταν δεν προσβαλει τη δικη μας.
Επισης και ο Giorgos δεχεται επιθεση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Κακώς ο freethinker έγραψε ότι έγραψε, είμαι αντίθετος, πλην όμως ο τσεκ απαντά με τέτοιο τρόπο ώστε να εκνευρίσει, και το χει πετύχει,η απαντηση τύπου...μπήκε ένα δίτριχο τζάμπα τα λεφτά... είναι γραφόμενα που δεν συνάδουν με τον ορισμό της άποψης.

Και να σου και κάτι άλλο, με σένα είχαμε μαραθώνιες αντιπαράθεσεις και το ξέρεις, ήσουν όμως αξιοπρεπης.



Το οτι επιτρεπονται τετοιες προσβολες σε ενα μελος οποια και να ειναι η γνωμη και η αποψη του και να μην προστατευεται με ξεπερναει.

Εγω εχω παρατηρησει εδω και αρκετο καιρο οτι οποιος εχει αλλη αποψη σε συγκεκριμενα θεματα και σε προτιμηση κλινικων δεχεται καταιγισμο προσβολων για να ξενερωσει και να σταματησει να ασχολειται.
Διαβαστε μηνυματα πιο πανω με ευχες προς τον τσεκ. Με τις υγειες μας. Καλο βραδυ.
Σεβασμο στην αποψη του αλλου οταν δεν προσβαλει τη δικη μας.
 

Stripar

Established Member
Το οτι επιτρεπονται τετοιες προσβολες σε ενα μελος οποια και να ειναι η γνωμη και η αποψη του και να μην προστατευεται με ξεπερναει.

Εγω εχω παρατηρησει εδω και αρκετο καιρο οτι οποιος εχει αλλη αποψη σε συγκεκριμενα θεματα και σε προτιμηση κλινικων δεχεται καταιγισμο προσβολων για να ξενερωσει και να σταματησει να ασχολειται.
Διαβαστε μηνυματα πιο πανω με ευχες προς τον τσεκ. Με τις υγειες μας. Καλο βραδυ.
Σεβασμο στην αποψη του αλλου οταν δεν προσβαλει τη δικη μας.
Επισης και ο Giorgos δεχεται επιθεση.

Προστασία ψάχνεις?
Γιατί?

Όταν τα γραφώμενα κάποιου είναι δομημένα, τεκμηρειωμένα, δέν φωτογραφίζουν
και δέν πάσχουν απο υπέρμετρο οπαδισμό είναι απο όλους καλοδεχούμενα.

Ο Γιώργος απο πού και ως πού δέχεται επίθεση?

Πολύ ευαισθητούλης έγινες...
 

dimitris50423

Well-Known Member
Προστασία ψάχνεις?
Γιατί?

Όταν τα γραφώμενα κάποιου είναι δομημένα, τεκμηρειωμένα, δέν φωτογραφίζουν
και δέν πάσχουν απο υπέρμετρο οπαδισμό είναι απο όλους καλοδεχούμενα.

Ο Γιώργος απο πού και ως πού δέχεται επίθεση?

Πολύ ευαισθητούλης έγινες...

Διαβασε το τελευταιο σου μηνυμα που του αφιερωνεις γυρω στις 40 σειρες. Δεν ειπα οτι τον βριζεις αλλα προσπαθεις να τον συνετισεις και να τον συμμορφωσεις προς τη δικη σου αποψη. Επιτρεψε σε καποιους να εχουν και διαφορετικη αποψη απο τη δικη σου.
Μαλλον εχεις και εσυ υπερμετρο οπαδισμο πολυ παραπανω απο ολους αλλα απο την αντιθετη μερια. Γραφεις συνεχως ποσο αχρηστες ειναι οι δυο ελληνικες κλινικες. Αλλα δεν ειναι τοσο αχρηστες οπως φαινεται απο τα αποτελεσματα.

Τασο δεν εχω λογο να υπερασπιστω κανεναν. Αλλα οταν ακουγονται χοντρες προσβολες χωρις σοβαρο λογο αυτο με εκνευριζει.
Σε φορουμ ανταλλαγης αποψεων και εμπειριων ειμαστε οχι σε γηπεδο. Αυτα ειχα να πω. Καλο βραδυ. :)
 

Stripar

Established Member
Διαβασε το τελευταιο σου μηνυμα που του αφιερωνεις γυρω στις 40 σειρες. Δεν ειπα οτι τον βριζεις αλλα προσπαθεις να τον συνετισεις και να τον συμμορφωσεις προς τη δικη σου αποψη. Επιτρεψε σε καποιους να εχουν και διαφορετικη αποψη απο τη δικη σου.
Μαλλον εχεις και εσυ υπερμετρο οπαδισμο πολυ παραπανω απο ολους αλλα απο την αντιθετη μερια. Γραφεις συνεχως ποσο αχρηστες ειναι οι δυο ελληνικες κλινικες. Αλλα δεν ειναι τοσο αχρηστες οπως φαινεται απο τα αποτελεσματα.

Ποιόν να συνετίσω και να φέρω προς την δική μου άποψη?
Έναν τρέχων ασθενή εν εξελίξη της DHI?

Απλά και τεκμηρειωμένα μαθηματικά αναφέρω , και δεδομένα πασίγνωστα σε όλους.

Όταν λές ότι δέχεται "επίθεση" , προς όφελος εντυπωσιασμού και προς αίτηση "ασύλου"
και μετά αναδιπλώνεσε και λές ότι προσπαθούσα να τον συνετίσω και να τον συμμορφώσω...

Αντιλαμβάνεται ο καθένας πόσο αντιφατικά είναι και πόσο γραφικό σε κάνει αυτή η υπερπροσπάθειά σου !!!

Που ενισχύουν τους ισχυρισμούς μου ,
ότι ψάχνεις προστασία τόσο για εσένα αλλά και για τους υπόλοιπους που τάσονται κατά της κλινικής σου.

Μήν προσπαθείται να κουκουλώσεται τα ασυμμάζευτα του "οίκου" σας...

Περί αποτελεσμάτων:

Δέν έχει σημασία τί δηλώνουν οι ευεργετημένοι χειραγωγοί αλλά
τί δηλώνουν τα ανυποψίαστα θύματα : bruno, akis, andy κ.λ.π
 

Tsek

Well-Known Member
Τάσο μου γράφεις μία για τα 2τριχα που λες οτι ειδες και βλέπεις δεν απαντάω και στο επόμενο ποστ μου το ξαναλες. Δεν εχω αλλο τρόπο να σου δείξω ότι δεν με πειράζει να το πεις και τρίτη. Το πήρα στον χαβαλέ. Είναι δυνατόν να παιρνω λεφτά επειδή γραφω?
Πως αφου Ανοιξα νήμα πριν παω και Παρουσίαση στο μόνιμο τόπικ της advance που μπαίνει αμεσα κάποιος να δει δείγματα δουλειάς δεν έκανα.
Το νήμα μου ήταν κάπου στην 2ερη 3η σελίδα των γενικων θεματων και δεν είχε κανένα τιτλο προσελκυσης κόσμου.
Που να μην κατέβαζα και τις φωτογραφίες δηλαδη!!

Πως τα παίρνω χωρίς νήμα και χωρις παρουσιαση?
Για αυτό αντιμετωπίζω με απαξιωτικό τρόπο τέτοια σχολια μετά την 2ερη-3η φορά που εχω δώσει τις εξηγήσεις μου. Ετσι τους αρμόζει δυστυχώς.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Στο άλλο που με ρωτάς πως θα βοηθήσω τα μέλη η απαντηση είναι μέσα σε ότι μολις εγραψα. Ποτέ δεν εκανα παρουσίαση. Ανεβασα φωτογραφίες στο νήμα που ζητησα πληροφορίες για να τις δουν όσοι μου εγραψαν.

Κάθομαι όμως για να ξεφοβηθουν με κάποιες υπερβολες που γραφονται και απαντάω εδω ,δεχόμενος την κριτική σας.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
τ αφηνω ολα να πεσουν κατω γιατι ειλικρινά βαριεμαι να απανταω και να γραφω ξανα τα ιδια...καποιοι κανουν πτι δεν κτλ τι γραφω κ την πανε την κουβεντα οκου θελουν ....ακριβως έειδη ειμαι 33 κ σκεπτόμενο ατομο τα βαζω ολα σε μια ζυγαριά ...οσο και γνώσεις να χει καποιος και να ξερει το αντικείμενο για μενα χανει την αξιοπιστία του οταν περνει απ το χεράκι καποιον αγνωστο και τον παει σε οποιοδήποτε γιατρό για μμ...μην τρελαθουμε κιολας τωρα ...το οτι δεν μιλαμε δεν σημαινει οτι ειμαστε κ ηλίθιοι ...
 

tasos33

Well-Known Member
Τέτοια Θυσία ούτε η Ιφιγένεια της αυλιδας, τελοσπαντων σε περιπτωση που δε το χεις κατανοήσει, που δεν το πιστεύω γιατί έξυπνος είσαι, ο πυρήνας της διαφωνίας αντιπαράθεσης κτλ είναι η συνεχής άρνηση που έχεις να αναγνωρίσεις τα οποία αρνητικά στοιχεία της. Τουλάχιστον εγώ δεν έχω δει κάποιο ποστ να αναφέρεις κάτι.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μα κάθεται κ μου απανταει ο αλλος σ αυτα που γραφω δες στο φόρουμ τον ταδε που εκανε 4μτχ πριν απο ποσο καιρι κ γω δεν ξερω κ οτι εδωσε 15...στην dhi...δεν εχ αναφερει ουτε μια φορα ρο ο να της κλινικής ...σεν υποστηρίζω καν την κλινική ....ισα ισα κιολας ...κ ολο εσεις την αναφέρεται ...αντι λοιπον να κραζεται την εκάστοτε κλινική ας μείνετε στα καλα των κλινικών που εσεις προτείνεται ...δόξα το θεο οτι κ να λετε αξιοπρεπή αποτελέσματα εχουμε δει και στις δυο κλινικές ειτε σας αρεσει ειτε οχι ...εγω για παραδειγμα δεν εχω ξανα δει περιστατικό να δινει καποιος 11.000€ να παει στον τοπ και να τρεχει στο Βέλγιο και να κανει μια τρύπα στο νερό ...σε κορυφαίο υποτιθεται ...αυρο για μενα ειναι κάτι που με σόκαρε κ εσεις το εχετε περασει στα ψιλα κ ασχολείστε ....
 

akishellas3

Well-Known Member
Δεν μπαινω τοσο συχνα αλλα μιας που εχω παει την συγκεκριμενη εχω α πως πως μου κανανε απλα μια πολυ μετρια προς φτωχη μ.μ. ,π..χ πλεον σταματησα το regain διοτι απο εκει ,μπορειτε να καταλαβετε επισης το τι δουλκεια εκαναν ,οταν λοιπον το σταματησαα με ρωτανε οι φιλοι μου αν τα μαλλια που μεταμοσχευοτε πεφτουν... κ το λενε αυτο διοτι πολυ απλα ηταν που ηταν τα μεταμοσχευμενα τους φαινοντε ακομα πιο αραια ....
Μετρια αποτελεσματα σε εμενα προς απαραδεκτα ,στην κορυφη τοσα μοσχευματα σε μικρο κομματι που ειχα προβλημα τωρα μου λενε οτι φαινεται περισοτερο το κομματι κ λες κ δεν μπηκαν τριχες.Εχ βαρεθει να ανεβαζω κ να κανω γιαυτο μη με ρωτατε κ μην αρχισετε κανας υπερμαχοις της υγκεκριμενης κλινικης διοτι θα κραχτει . Τελοσπαντων με το Big 3 ειχα σαφως ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ HAIRLINE ΕΙΧΕ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ .
Α κ κατι σημαντικο πολυ με ξερετε για την περιπτωση μου για την στρατηγικη που ακολουθησανε που πειραξανε το ενδιαμεσο ,ΝΑΙ ΠΛΕΟΝ Κ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΑΙΩΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ,ΗΤΑΝ ΤΟΟ ΠΥΚΝΑ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΑ ΤΗΝ HAIRLNILE ΑΛΛΑ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΥΚΛΝΩΗ ΤΗΣ HAIRLINE Η ΤΟ ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΞΑΝΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ.
Οσο αφορα για τις συναντησεις μας πολυ παιλαιοτερα κ δεν επεδιωξα φυσικα να παω Σε καποιο αλλο ραντεβου διοτι οταν ακους δικαιολογιες απλα να κονομησουν θελουν ,στις συναντηεις μας λοιπον ελεγαν ενα σωρο δικαιολογιες ΚΑΙ ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΞΑΝΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΟ (ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΚΑΛΥΠΤΩ ΤΗΝ HAIRLINEI ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΥΚΝΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ Μ.Μ ΔΗΛΑΗ ΠΙΡΙΝ ΥΠΟΣΤΕΙ shock loss ) .
Εν ολιγης πιο πολου χτυπιεμαι που μου πειραξανε το ενδιαμεσο διοι απο εκει καλυπτα πολλα πραγματα παρα τα μετρια προς φτωχα αποελεματα στην hairline .
 

Stripar

Established Member
...οσο και γνώσεις να χει καποιος και να ξερει το αντικείμενο για μενα χανει την αξιοπιστία του οταν περνει απ το χεράκι καποιον αγνωστο και τον παει σε οποιοδήποτε γιατρό για μμ...μην τρελαθουμε κιολας τωρα ...το οτι δεν μιλαμε δεν σημαινει οτι ειμαστε κ ηλίθιοι ...
Όταν υπονοείς - υπονοεί χεράκια κλπ , ενώ η πραγματικότητα ειναι άλλη...
Μάλλον είστε...

Μήνες τώρα είσαι με την μανιβέλα και δυσκολεύεσε να καταλάβεις τα πιο απλά πράγματα.
Τελικά κάποιοι πέρνουν , ότι η κεφάλα τους ορίζει...
 

akishellas3

Well-Known Member
Δημηρρη σοβαρα τωρα [ειναι λες κ περνεις ποσοτα τελικα ,αν ισχυει να λεω κ εγω καλά πραγματα ,απορω με εσενα τοσα χρονια ,εμφανιστηκες ξαφνικα οταν αρχισε να γινεται συζχητηση για την κλινικη ,που μιολις προτοεμφανιστηκες ελεγες για τα ωραια αποελεσματα λεγοντας οτι εχεις κανει ΜΙΑ ΜΟΝΟ .Μ.Μ..1 η οτι ειναι δικο σου οντς το κεφαλι η οτι ετσι οντως ησουν πριν την μμ. κτλ κτλ ,επειτα οσοι ενδιαφεροντουσαν να μαθουν οπως εγω ,τους προσεγγιζες να πεις για την κλινικη ,επειτα εσυ δεν εφταιγες πουθενα για τα αποτελεματα κ εσυ ενα σωρο δικαιολογιες ,αλλα κ ευ τους παροτρεινες.... Επειτα καποιες δικαιλογιες για το αποτελεσμα πχ. αν εβαζες regaine τι σαμπουαν κτλ λες κ θα πυκνωσουν ετσι τα νεα μαλλια η θα πλυθηνουν...
Εν ολιγης ημουν εγω στην θεση σου ,μιας που μου κανανε... τοσο καλη δουλεια... θα τους ευχαριστουσα θα τους προβαλα φυσικα αλλα μεχρι εκει μετα θα εκανα τη ζωουλα μου ,ΔΙΟΤΙ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΚΕΙΑ ΤΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ............. δεν θα ημουν απο πανω απο ενα φορουμ για κατι που το ξεπερασα.
Τελοπαντων πλεον καλο δεν κανεις την κλινικη με το να εμφανιζεαι ως συνηγορος διοτι το εχεις καταλαβει οτι χειροτερο κανεις να εισαι τοσο υπερμαχος ασε ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ Κ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ που ειμαι σιγουρος μετα απο μενα θα ειναι πολλα. Φυικα Δημητρης κ δημητρηδες ειναι το πιο ευκολο πραγμα να βρεθει .....
 

Stripar

Established Member
Δεν μπαινω τοσο συχνα αλλα μιας που εχω παει την συγκεκριμενη εχω α πως πως μου κανανε απλα μια πολυ μετρια προς φτωχη μ.μ. ,π..χ πλεον σταματησα το regain διοτι απο εκει ,μπορειτε να καταλαβετε επισης το τι δουλκεια εκαναν ,οταν λοιπον το σταματησαα με ρωτανε οι φιλοι μου αν τα μαλλια που μεταμοσχευοτε πεφτουν... κ το λενε αυτο διοτι πολυ απλα ηταν που ηταν τα μεταμοσχευμενα τους φαινοντε ακομα πιο αραια ....
Μετρια αποτελεσματα σε εμενα προς απαραδεκτα ,στην κορυφη τοσα μοσχευματα σε μικρο κομματι που ειχα προβλημα τωρα μου λενε οτι φαινεται περισοτερο το κομματι κ λες κ δεν μπηκαν τριχες.Εχ βαρεθει να ανεβαζω κ να κανω γιαυτο μη με ρωτατε κ μην αρχισετε κανας υπερμαχοις της υγκεκριμενης κλινικης διοτι θα κραχτει . Τελοσπαντων με το Big 3 ειχα σαφως ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ HAIRLINE ΕΙΧΕ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ .
Α κ κατι σημαντικο πολυ με ξερετε για την περιπτωση μου για την στρατηγικη που ακολουθησανε που πειραξανε το ενδιαμεσο ,ΝΑΙ ΠΛΕΟΝ Κ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΑΙΩΣΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ,ΗΤΑΝ ΤΟΟ ΠΥΚΝΑ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΑ ΤΗΝ HAIRLNILE ΑΛΛΑ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΥΚΛΝΩΗ ΤΗΣ HAIRLINE Η ΤΟ ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΞΑΝΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ.
Οσο αφορα για τις συναντησεις μας πολυ παιλαιοτερα κ δεν επεδιωξα φυσικα να παω Σε καποιο αλλο ραντεβου διοτι οταν ακους δικαιολογιες απλα να κονομησουν θελουν ,στις συναντηεις μας λοιπον ελεγαν ενα σωρο δικαιολογιες ΚΑΙ ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΞΑΝΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΟ (ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΚΑΛΥΠΤΩ ΤΗΝ HAIRLINEI ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΥΚΝΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ Μ.Μ ΔΗΛΑΗ ΠΙΡΙΝ ΥΠΟΣΤΕΙ shock loss ) .
Εν ολιγης πιο πολου χτυπιεμαι που μου πειραξανε το ενδιαμεσο διοι απο εκει καλυπτα πολλα πραγματα παρα τα μετρια προς φτωχα αποελεματα στην hairline .
Κατά τα άλλα,
Βγαίνουν οι «προστάτες» της κλινικής να δικαιολογήσουν το ψέμα και την πονηριά της κλινικής που πραγματεύεται αυτό το νήμα ,
Λέγοντας για τα καλά αποτελέσματα τους...
Ας απαντήσουν τώρα στον Ακή....
 

Stripar

Established Member
Δημηρρη σοβαρα τωρα [ειναι λες κ περνεις ποσοτα τελικα ,αν ισχυει να λεω κ εγω καλά πραγματα ,απορω με εσενα τοσα χρονια ,εμφανιστηκες ξαφνικα οταν αρχισε να γινεται συζχητηση για την κλινικη ,που μιολις προτοεμφανιστηκες ελεγες για τα ωραια αποελεσματα λεγοντας οτι εχεις κανει ΜΙΑ ΜΟΝΟ .Μ.Μ..1 η οτι ειναι δικο σου οντς το κεφαλι η οτι ετσι οντως ησουν πριν την μμ. κτλ κτλ ,επειτα οσοι ενδιαφεροντουσαν να μαθουν οπως εγω ,τους προσεγγιζες να πεις για την κλινικη ,επειτα εσυ δεν εφταιγες πουθενα για τα αποτελεματα κ εσυ ενα σωρο δικαιολογιες ,αλλα κ ευ τους παροτρεινες.... Επειτα καποιες δικαιλογιες για το αποτελεσμα πχ. αν εβαζες regaine τι σαμπουαν κτλ λες κ θα πυκνωσουν ετσι τα νεα μαλλια η θα πλυθηνουν...
Εν ολιγης ημουν εγω στην θεση σου ,μιας που μου κανανε... τοσο καλη δουλεια... θα τους ευχαριστουσα θα τους προβαλα φυσικα αλλα μεχρι εκει μετα θα εκανα τη ζωουλα μου ,ΔΙΟΤΙ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΚΕΙΑ ΤΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ............. δεν θα ημουν απο πανω απο ενα φορουμ για κατι που το ξεπερασα.
Τελοπαντων πλεον καλο δεν κανεις την κλινικη με το να εμφανιζεαι ως συνηγορος διοτι το εχεις καταλαβει οτι χειροτερο κανεις να εισαι τοσο υπερμαχος ασε ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ Κ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ που ειμαι σιγουρος μετα απο μενα θα ειναι πολλα. Φυικα Δημητρης κ δημητρηδες ειναι το πιο ευκολο πραγμα να βρεθει .....
Πες τα Ακή,
Όταν τα φωνάζουμε εμείς λένε ότι είμαστε εγκάθετοι με την κλινική!

Να ομως και ένας αδικημένος ασθενής του Βεκρή που έχει ακριβώς την ίδια άποψη και θέση με αυτή που βροντοφωνάζουμε χρόνια τώρα!!!

Όλα κατασκευασμένα , όλα εκ του πονηρού!...

Μπράβο Ακή!.

Υ.Γ : τώρα θα συν πέσουν ότι,
Το αποτέλεσμα σου ήταν μέτριο , έφταιγε που δεν συνεχίσει την minox , κάπου έφταιγε και ο ανάδρομος Ερμής η Σελήνη κ.τ.λ
 
Μπλουζα