Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

Stripar

Established Member
Όχι. Οποιος και να το πεί αυτό θα τον προσπερνουσα. Λαθος του.

Και γιατί τότε ,
έχουμε "φάει" 5 σελίδες να σου απαντάμε σε όλα τα άλλα που λές για την κλινική (φυτρώσεις , αποτελέσματα κ.τ.λ),
απο την στιγμή που το νήμα πραγματεύετε αυτό και μόνο?

Και αφού όπως λές είσαι άνθρωπος τον πράξεων , τί έχεις σκοπό να κάνεις?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Tsek, πάλι κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις και αλλάζεις θέμα. Δεν είπα ότι δεν υπάρχει πρωτόκολλο, είπα ότι φαίνεται ότι δεν υπάρχει πίστη εφαρμογή του πρωτοκόλλου όπως προκύπτει από τα δικά τους βίντεο. Αυτό δεν διαπιστώνεται με στημένες επίσκεψεις για το ξεκάρφωμα. Μόνο από μαρτυρίες.

Ας μην έβγαζαν τέτοιο βίντεο να μην σχολιάζαμε. Αλλά όταν κάποιος τολμά και ανεβάζει τέτοιο βίντεο δείχνει ότι υπάρχει θέμα πειθαρχίας. Όσο και να θες να το προσπεράσεις έτσι είναι.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Tsek

Well-Known Member
Και γιατί τότε ,
έχουμε "φάει" 5 σελίδες να σου απαντάμε σε όλα τα άλλα που λές για την κλινική (φυτρώσεις , αποτελέσματα κ.τ.λ),
απο την στιγμή που το νήμα πραγματεύετε αυτό και μόνο?

Και αφού όπως λές είσαι άνθρωπος τον πράξεων , τί έχεις σκοπό να κάνεις?
Επειδή η κλινική για αυτό που προσφέρει αξίζει. Έκαναν μία ανυπόστατη μαρκετίστικη δήλωση, αλλά το να φοβερίζουμε κάποιον να πάει καταπιανόμενοι απο αυτό, το θεωρώ λάθος.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επειδή η κλινική για αυτό που προσφέρει αξίζει. Έκαναν μία ανυπόστατη μαρκετίστικη δήλωση, αλλά το να φοβερίζουμε κάποιον να πάει καταπιανόμενοι απο αυτό, το θεωρώ λάθος.

Ποιος φοβερίζει κάποιον να μην πάει; Θα μας τρελάνεις; Θέλω να πιστεύω ότι είναι απλό λεκτικό ατόπημα.

φοβερίζω = εκφοβίζω, απειλώ διάφορον του φοβίζω = προκαλώ φόβο ή ανησυχία, κάνω κάποιον να τρομάξη


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stripar

Established Member
Επειδή η κλινική για αυτό που προσφέρει αξίζει. Έκαναν μία ανυπόστατη μαρκετίστικη δήλωση, αλλά το να φοβερίζουμε κάποιον να πάει καταπιανόμενοι απο αυτό, το θεωρώ λάθος.

Εμείς εδώ σχολιάζουμε την ηθική της πράξεώς τους...

Εσύ γιατί αναλώνεσαι σε όλα τα υπόλοιπα, αφού δέν αποτελεί αντικείμενο συζήτησης του συγκεκριμένου θέματος ?...?
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Πάντως το τι πίκρα βλέπω στα συμβουλευτικά του Μιχάλη απο διάφορα παιδιά που προέρχονται απο Ελληνικά σφαγεία δεν λέγεται. Απο B. δεν ήρθε κανείς σφαγμένος, δεν ξέρω αν ειναι θετικό για την κλινική αυτή, ωστόσο έρχονται αρκετοί που πέρασαν απο ραντεβού απο εκεί και ξενέρωσαν με την όλη εμπειρία, μέχρι απο Τουρκία ήρθε σήμερα ένας απο έναν που δεν θυμάμαι, οχι γνωστό, με 1 ευρώ το μόσχευμα καταλαβαίνεται. Πρωταθλητής στην αναπηρία ντο.....ι, μαγκούρας, αναστ..... μπεργκερ κορντ, μεντι, λειζερ, ντι ειτσ παλια. Η ντι ειτσ ειναι πιο safe επιλόγή για ελλάδα, με ταβάνι τα 2400 και γνωρίζοντας οτι θα πάρεις φτωχή πυκνότητα στα 35 g/cm2 ειναι μια φθηνή επιλογή αν πέσεις σε προσφορά. Ο Β το κυνηγάει αλλά προσπαθεί να πουλήσει κάτι που δεν ειναι, δυστυχώς, και ειναι πιο επικίνδυνος λόγω επιθετικής προσέγγισης χωρίς να μπορεί να το υποστηρίζει, με ερασιτεχνισμούς, μην τυποποίηση και ομογενοποίηση της διαδικασίας, χωρίς τήρηση πρωτοκόλλων, χωρίς διαχείριση δότριας και πολλά ακόμη. Μέσα στους τυφλους της Ελλάδας αυτός και η ντι ξεχωρίζουν, σαν μονόφθαλμοι βέβαια. Αν το budget ειναι ελάχιστο και ο πελάτης μπορεί να συμβιβαστεί με μια απελπιστική μετριότητα, ειναι μια άριστη επιλογή.
 

tasos33

Well-Known Member
Λεω για την ελλαδα ειναι μονοδρομος γιατι στους τυφλους βασιλευει
ο μονοφθαλμος. Αρα μπορουν να ισχυουν και τα δυο.
οπως εγραψες σε καποιο αλλος post σου...η κλινικη αξιζει γιαυτο που προσφερει...

Αξιζει γιατι:
στην φυτρωση το εχει,
αξιζει γιατι εχει προσιτες τιμες,
ομως δεν προσφερει αλλα βασικα,
οπως καλη διαχειριση δοτριας , σε εσενα και στον δημητρη δεν εγινε κατι,
στον bruno στον achilleas οπως και σε αλλα μελη εγινε. Μην λησμονεις οτι
πολλα μελη μελη σε consulation στον B. ζητουσαν επιμονα να παρθουν graft
απο ολοκληρη την δοτρια, εκει επαιξε ρολο το forum. Επισης διαχειρηση δοτριας
δεν ειναι μονο το τετραγωνο αλλα οπως και στην δικη σου περιπτωση που μαλλον
δεν εβρισκαν οσο μονοτριχα χρειαζοταν η hairline σου και εχτισαν hairline με πολλα διτριχα.
Αν αξιζε λοιπον θα σου εκαναν spliting και θα προεκυπταν τα απαραιτητα μονοτριχα .

Επομενως η κλινικη αξιζει γιαυτο που προσφερει. Αυτα ειναι βασικα ζητηματα που
δεν μπορουμε να τα παραβλεψουμε. Εσυ πηγες στον Β. με κριτηριο τις φωτο του
Δημητρη, ο Δημητρης ομως ηταν ο mister perfect για ιδανικο αποτελεσμα λογω
τριχας , λογου, πισω μαλλιων κτλ ετσι δεν αποτελει παραδειγμα προς μιμηση. Λιγοι υποψηφιοι διαθετουν
τοσο καλες προυποθεσεις. Eπισης εσυ βοηθηθηκες απο φωτογραφιες αλλων μελων, βεβαια με την τακτικη σου
να μην παρουσιαζεις τις δικες σου και το τελικο αποτελεσμα πως το κρινεις?

Αυτα λοιπον οπως και πολλα αλλα πρεπει ενας νεος να τα γνωριζζει και αφου μετρησει τα δεδομενα
αν θελει να παει στον Β. καλως να παει. Αλλωστε και ο Bruno kai o achilleas λιγο πολυ τα ειχαν δει ολα
αυτα, ηταν ενημερωμενοι αρκετα και εκαναν την επιλογη τους. Αν και ποσο ευχαριστημενοι ειναι αυτο
εχει να κανει με τις απαιτησεις του καθενος





Θεωρώ ότι πολλά μέλη που εχουν κάνει μμ αλλού, ασκουν αποτρεπτική προς την advance αλλα δες τώρα το παραδοξο!!
Οι πιό πολλοί για Ελλάδα θα σου πουν Βεκρή όπως το είπες και εσυ τώρα.!
Δεν μπορούν να ισχύουν και τα 2 ταυτόχρονα ρε φίλε.
 

tasos33

Well-Known Member
https://www.hairlossexperiences.com/view_topic.php?id=9426&forum_id=4&highlight=asmed
https://www.hairlossexperiences.com/view_topic.php?id=9277&forum_id=4&highlight=asmed
https://www.hairlossexperiences.com/view_topic.php?id=9036&forum_id=65&highlight=asmed
https://www.hairlossexperiences.com/view_topic.php?id=8914&forum_id=65&highlight=asmed
https://www.hairlossexperiences.com/view_topic.php?id=8460&forum_id=65&highlight=asmed
http://bellicapelli.forumfree.it/?t=71572276
http://bellicapelli.forumfree.it/?t=73908255 (αυτος εδω με λογο 1,74)

πιστευω να μην ζητησεις και αλλα.


Κ κατι που μου διέφυγε πριν και ξεχαςα να αναφερω οταν μιλουσαμε για μικρα κ μεγαλα nw...μπαίνοντας στην σελίδα του Τούρκου πας να δεις αποτελέσματα του κ σου δειχνει ανα nw πριν κ μετα ... στο nw5 k nw6 σου δειχνει μονο το πριν χωρις να δημοσιεύει κανενα περιστατικό το μετα ...γιατι αραγε ; Οπως λετε ισα ισα αυτα ειναι και τα ευκολα γι αυτους ...Ε ας διαφιμησουν ενα ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αν εξαιρέσεις τον πρωτο που εγινε τούμπανο με τους αλλους δεν τρελάθηκα ...και εναν 6αρη που μου εδειξες ειναι αυτο που λεγαμε σε αλλο νημα ..πηγε 3αρης ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Και τι θες να γίνεις 18αρης? Από nw 5-6 να γίνεις nw 1.5?


Οι περισσότεροι είχαν επαρκεια για επιπλέον μμ άρα θεωρητικά θα μπορούσαν να πετύχουν ακόμα καλύτερο αποτέλεσμα.





Αν εξαιρέσεις τον πρωτο που εγινε τούμπανο με τους αλλους δεν τρελάθηκα ...και εναν 6αρη που μου εδειξες ειναι αυτο που λεγαμε σε αλλο νημα ..πηγε 3αρης ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Κοιτα πως το βλεπω εγω ...αυτος ο 6αρης που μου εδειξες εβαλε 8.000 γκραφτς που μεταφράζονται 20.000€ αν οντως ισχυει κ το 2.5€/γκραφτ...για την μμ μιλαμε μονο...γι αυτο το αποτελεσμα ευχαριστω δεν θα παρω ....εχουμε ξεφύγει λιγο πιστευω ...προτιμω ελλαδα με τα μισα για οτι καλυτερο ...
 

Stripar

Established Member
Γιατι ποιος σου λέει ότι ειναι τα μισά?

Για 8000g και με ένα συντηρητικό λόγο 2.2 δηλ 17600 τρίχες θα πλήρωνες στην Dhi 19.600 euro !!!
Άν ο λόγος ήταν μεγαλύτερος (που είναι και το επιδιωκόμενο)θα πλήρωνες πολύ πολύ παραπάνω από ότι έξω...

Γιατι ενώ έχουμε κάνει άπειρες αναλύσεις κάποιοι εξακολουθούν να είναι με τον γρύλο?...?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πες μου εναν στην ελλαδα που πηγε κ εδωσε τετοιο ποσο ...εστω και σπαστά σε 3-4 μμ....πανω απο 10αρικο δεν παει ....εξαλου οπως δείχνουν και τα αποτελέσματα γι αυτο τους τιμούν οι ευρωπαίοι κ ερχονται η τους φωνάζουν....
 

Tsek

Well-Known Member
Γιατι ποιος σου λέει ότι ειναι τα μισά?

Για 8000g και με ένα συντηρητικό λόγο 2.2 δηλ 17600 τρίχες θα πλήρωνες στην Dhi 19.600 euro !!!
Άν ο λόγος ήταν μεγαλύτερος (που είναι και το επιδιωκόμενο)θα πλήρωνες πολύ πολύ παραπάνω από ότι έξω...

Γιατι ενώ έχουμε κάνει άπειρες αναλύσεις κάποιοι εξακολουθούν να είναι με τον γρύλο?...?
3.700 έδωσα εγώ για 2ήμερη και μου έβαλαν 10.000 και κατι ψιλά τρίχες.
 

Stripar

Established Member
Πες μου εναν στην ελλαδα που πηγε κ εδωσε τετοιο ποσο ...εστω και σπαστά σε 3-4 μμ....πανω απο 10αρικο δεν παει ....εξαλου οπως δείχνουν και τα αποτελέσματα γι αυτο τους τιμούν οι ευρωπαίοι κ ερχονται η τους φωνάζουν....

Γιώργο είσαι στο forum 2-3 μήνες ,
δέν έχεις διαβάσει ούτε τα βασικά και έχεις απόλυτες απαντήσεις , χωρίς να γνωρίζεις τί ακριβώς γίνεται στο forum 1-2-3-4-5 χρόνια πρίν.
Tropheus 4 μτχ (πάνω απο 25κ)
Hairlosscured 5 μτχ (4 στην DHI , πάνω απο 15Κ)
Και να μήν συνεχίσω γιατί η λίστα είναι μεγάλη , θα νυχτώσουμε , και ούτε σι άλλως εσύ στο τέλος , πάλι τα δικά σου θα λές.

Τσάμπα κόπως δηλ.

3.700 έδωσα εγώ για 2ήμερη και μου έβαλαν 10.000 και κατι ψιλά τρίχες.

Ο Βεκρής είναι ποιό φτηνός απο την Dhi , βασικότερα είναι η πιό τσαμπαντζήδικη λύση στην Ελλάδα,
πόσο μάλλον ότι για να πάρεις την τιμή αυτή που πήρες (που δέν είναι κανόνας - αλλά εξαίρεση) ,
υποσχέθηκες τα σόδομα και τα γόμαρα...

(κάτι που το βλέπουμε στην πράξη Day by day)

συνεπώς ξεβρακώθηκε και ο Βεκρής προκειμένου να σηκώσεις το λάβαρο...

Για μένα κορόιδο σε έπιασε...
 

Tsek

Well-Known Member
Θες να μην ξαναγραψω για 6 μήνες και να μπω εδώ τον Μαιο και να μου πεις οτι ήσουν λαθος ότι ειμαι βαλτός και μετα να εξαφανιστώ..?
 
Μπλουζα