Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

Tsek

Well-Known Member
Athinean.
Ολα τα αποτελεσματα τις advance ειναι μεχρι στιγμης σε αδεια κεφάλια. Περιμενω να δω αντιστοιχα αποτελεσματα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Αν συγκρίνεις μεταμόσχευση 20000 ευρώ με 3000 ευρώ και θέλεις το ίδιο αποτέλεσμα, τότε μάλλον άλλος είναι που δεν καταλαβαίνει, όχι εμείς οι κάποιοι.
 

athenian

Well-Known Member
Οχι σε εμενα αυτα φιλε μου.Ουτε θα μπω στο τριπακι ουτε θα βγει πουθενα.Η κλινικη αυτη ειναι value for money για οποιον θελει να εχει μαλλια στο κεφαλι του.Μεχρι εκει.Αυτη ειναι η γνωμη μου κι αν δεν σου αρεσει δικαιωμα σου αλλα τις ειρωνιες σου αλλου.
 

mic6

Well-Known Member
Γιατι αυτη η κλινικη δεν εχει επιτυχημενα αποτελεσματα για τα στανταρντς του φορουμ.Αν δεν καταλαβαινετε κι αυτο καποιοι...
Αν συγκρίνεις μεταμόσχευση 20000 ευρώ με 3000 ευρώ και θέλεις το ίδιο αποτέλεσμα, τότε μάλλον άλλος είναι που δεν καταλαβαίνει, όχι εμείς οι κάποιοι.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν βρίζετε τον Βεκρή από οπαδισμό και συμφέροντα οπως είπατε, τότε να αγνοήσουμε εμείς οι ουδέτεροι το συγκεκριμένο νήμα όπως και όλα τα άλλα αντίστοιχα [emoji6][/QUOTE]

Εσείς οι «ουδέτεροι» καλό είναι να διαβάζετε καλύτερα αυτά που σας γράφουν, να τα καταλαβαίνετε και μετά να απαντάτε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

athenian

Well-Known Member
Αν συγκρίνεις μεταμόσχευση 20000 ευρώ με 3000 ευρώ και θέλεις το ίδιο αποτέλεσμα, τότε μάλλον άλλος είναι που δεν καταλαβαίνει, όχι εμείς οι κάποιοι.
Τωρα μιλας σωστα.Βεβαια υπερβαλεις λιγο στην διαφορα τιμων.Οπως εγραψα και πιο πανω,η ahc κατα τη γνωμη μου ειναι καλη για αυτο που προσφερει.Σαν ενα κινεζικο παπακι των 1000 ευρω.Μεχρι εκει.
 

Tsek

Well-Known Member
Αν βρίζετε τον Βεκρή από οπαδισμό και συμφέροντα οπως είπατε, τότε να αγνοήσουμε εμείς οι ουδέτεροι το συγκεκριμένο νήμα όπως και όλα τα άλλα αντίστοιχα [emoji6]

Εσείς οι «ουδέτεροι» καλό είναι να διαβάζετε καλύτερα αυτά που σας γράφουν, να τα καταλαβαίνετε και μετά να απαντάτε.


Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]




Τα παίρνει και ο mic6.
Εμεις στερουμε τα λεφτά των κοριτσιών.
 

mic6

Well-Known Member
Γιατι υπερβάλλω ;
Πόσα θα έδινα στον Λορέντζο για 5036 μοσχεύματα; Στα ραντεβού πάντως της Κύπρου στο Σύνταγμα μου έβγαλαν κουστούμι 10000 για 3800. Και τωρα πλήρωσα 4500 για 5036.
 

mic6

Well-Known Member
Εγώ βγήκα βαλτός του Βεκρή από το πρώτο μου ποστ πρόπερσι με το καλημέρα
Οπότε μια χαρά μην αγχώνεσαι
 

athenian

Well-Known Member
Γιατι υπερβάλλω ;
Πόσα θα έδινα στον Λορέντζο για 5036 μοσχεύματα; Στα ραντεβού πάντως της Κύπρου στο Σύνταγμα μου έβγαλαν κουστούμι 10000 για 3800. Και τωρα πλήρωσα 4500 για 5036.
Στην Κυπρο κανεις με 2 ευρω το μοσχευμα αρα 7600 ευρω.Οχι 10000.
 

mic6

Well-Known Member
Στην Κυπρο κανεις με 2 ευρω το μοσχευμα αρα 7600 ευρω.Οχι 10000.
Το καλοκαίρι του 2016 συνάντησα τον γιατρό στο Σύνταγμα στο ξενοδοχείο και μου είπε 10000 για 3800 μοσχεύματα. Άσε να ξέρω εγώ τα δικά μου και πες εσύ τα δικά σου. Μπορεί να έπεσαν οι τιμές έκτοτε, αλλά ψέματα δεν λέω για κανέναν λόγο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Εγώ βγήκα βαλτός του Βεκρή από το πρώτο μου ποστ πρόπερσι με το καλημέρα
Οπότε μια χαρά μην αγχώνεσαι
Α ναι?
Εγω ανοιξα ενα νημα πριν κανω την μμ και μου φερονταν καλά.
Μετα την επεμβαση όμως "απέκτησα καταθέσεις στην Ελβετία" οπως λενε
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατι υπερβάλλω ;
Πόσα θα έδινα στον Λορέντζο για 5036 μοσχεύματα; Στα ραντεβού πάντως της Κύπρου στο Σύνταγμα μου έβγαλαν κουστούμι 10000 για 3800. Και τωρα πλήρωσα 4500 για 5036.

Και τι με νοιάζει πόσα θα έδινες. Άλλα συζητάμε εδώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

athenian

Well-Known Member
Το καλοκαίρι του 2016 συνάντησα τον γιατρό στο Σύνταγμα στο ξενοδοχείο και μου είπε 10000 για 3800 μοσχεύματα. Άσε να ξέρω εγώ τα δικά μου και πες εσύ τα δικά σου. Μπορεί να έπεσαν οι τιμές έκτοτε, αλλά ψέματα δεν λέω για κανέναν λόγο.
Δεν ειπα οτι λες ψεματα,επεσαν οντως οι τιμες και ειναι αυτες που γραφω.
 

athenian

Well-Known Member
Σε άλλον ήταν η απάντηση που τον νοιάζει
Ουτε εμενα με ενδιαφερει.Δεν καταλαβαινω ομως που διαφωνουμε.Ειπα οτι η ahc ειναι vfm για οποιον απλα θελει μαλλια στο κεφαλι του και συμφωνησες λεγοντας οτι δεν μπορεις να συγκρινεις τα αποτελεσματα των 10000 με αυτα των 2000 ευρω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σε άλλον ήταν η απάντηση που τον νοιάζει

Αυτή την απάντηση την ξέρει και μόνος του. Αυτό που ψάχνει να βρει είναι αυτό που δεν θα του πείτε εσείς γι αυτό διαβάζει το φόρουμ να ακούσει και τα αρνητικά. Να τα βάλει στη ζυγαριά και να αποφασίσει. Δύσκολο είναι να το καταλάβεις;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

mic6

Well-Known Member
Αυτή την απάντηση την ξέρει και μόνος του. Αυτό που ψάχνει να βρει είναι αυτό που δεν θα του πείτε εσείς γι αυτό διαβάζει το φόρουμ να ακούσει και τα αρνητικά. Να τα βάλει στη ζυγαριά και να αποφασίσει. Δύσκολο είναι να το καταλάβεις;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Πάμε από την αρχή λοιπόν. Εγώ εξέφρασα μια απορία. Γιατί αντίστοιχα αποτελέσματα του Βεκρή και του εξωτερικού τα αντιμετωπίζουμε άνισα. Και απάντησες γιατί πάντα θα υπάρχει οπαδισμός και συμφέροντα! Γιατί θα πρέπει να συνεχίζω να διαβάζω το νήμα μετά από αυτή την απάντηση;
 
Μπλουζα