Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

FreeThinker

Well-Known Member
οσο για το καλυτερη κλινικη στον κοσμο εννοειτε οτι ειναι υπερβολη.

Υπερβολη, ειναι απλα να πουν οτι η advanced hair clinic ειναι η καλυτερη κλινικη στην Ελλαδα. Ψεμα, ειναι να πουν οτι ειναι η καλυτερη κλινικη στην Ευρωπη. Ηλιθιοτητα, ειναι να λενε οτι ειναι η καλυτερη στον κοσμο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Υπερβολη, ειναι απλα να πουν οτι η advanced hair clinic ειναι η καλυτερη κλινικη στην Ελλαδα. Ψεμα, ειναι να πουν οτι ειναι η καλυτερη κλινικη στην Ευρωπη. Ηλιθιοτητα, ειναι να λενε οτι ειναι η καλυτερη στον κοσμο.

Στην πρωτη προταση μονο δεν συμφωνω ετσι οπως εξελισσονται τα πραγματα για Ελλαδα θεωρω οτι ειναι πρωτος αυτη τη στιγμη. Αλλα ειπαμε οτι χωρις συνεχεια και συνεπεια αυτο μπορει και να αλλαξει.
Σε βαθος χρονου η ανεβαινει μια κλινικη η κατεβαινει και μπορει να πιασει και πατο.
 

s@d

New Member
καλησπερα παιδια μολις γραφτηκα στο φορουμ καθως παρακολουθω συζητησεις σας καμποσο καιρο και αποτι καταλαβαινετε ειμαι και εγω ενας απο τους τυχερους σαν και εσας που τα εχασα. εχω κανει δυο στριπ και μια fue με την τελευταια πριν απο εννεα μηνες στην ad.h c και τις δυο πρωτες strip πηγα σαν προβατο στην σφαγη σε εναν κομπογιαννιτη με σχεδον μηδεν αποτελεσματα.γενικα με το προβλημα παλευω τα τελευταια 7 χρονακια(απο τα 23) και ψυχολογικα την ακουσ σοβαρα και ακομα δεν εχω συνελθει.με την 3η επεμβαση fue οπως σας ειπα υπηρξε μια διαφορα βεβαια το οτι εβγαλα καποια μαλλια δεν σημαινει κιολας οτι εχω μαλλια.αν μπορεσω να ανεβασω φωτογραφιες γιατι δεν το πολυ εχω και με τους υπολογιστες θα σας δειξω φωτο να πειτε γνωμες
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
καλησπερα παιδια μολις γραφτηκα στο φορουμ καθως παρακολουθω συζητησεις σας καμποσο καιρο και αποτι καταλαβαινετε ειμαι και εγω ενας απο τους τυχερους σαν και εσας που τα εχασα. εχω κανει δυο στριπ και μια fue με την τελευταια πριν απο εννεα μηνες στην ad.h c και τις δυο πρωτες strip πηγα σαν προβατο στην σφαγη σε εναν κομπογιαννιτη με σχεδον μηδεν αποτελεσματα.γενικα με το προβλημα παλευω τα τελευταια 7 χρονακια(απο τα 23) και ψυχολογικα την ακουσ σοβαρα και ακομα δεν εχω συνελθει.με την 3η επεμβαση fue οπως σας ειπα υπηρξε μια διαφορα βεβαια το οτι εβγαλα καποια μαλλια δεν σημαινει κιολας οτι εχω μαλλια.αν μπορεσω να ανεβασω φωτογραφιες γιατι δεν το πολυ εχω και με τους υπολογιστες θα σας δειξω φωτο να πειτε γνωμες


Μαλιστα!!!
Καλως ορισες μελος με το πρωτο σου μυνημα που γραφτηκες μολις ενω παρακολουθεις συζητησεις καμποσο καιρο και ξαφνου μπαινεις σε ακυρο νημα.
 

ItsAllGone

Active Member
Τραγικο marketing,για μενα ειναι πολυ πιο κατακριτεο να δινει καλυτερες τιμες στους ξενους για τις ιδιες υπηρεσιες απο το να λεει οτι ειναι η καλυτερη κλινικη στον κοσμο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με έχει χώσει ο Stripar να του μοντάρω ένα βιντεάκι με τον Erdo. Βρήκα λοιπόν τον καιρό να μοντάρω (και το ποστάρω εδώ) και ένα βιντεάκι από τους φίλους μας της AHC με κάποιες ακόμα "ανακρίβειες" (για να το πω κομψά)....

 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Έχει φάει σκάλωμα ο Στριπαρ αλλά δεν πειράζει. Ούτε ο πρώτος είναι, ούτε ο τελευταίος όπως βλέπω.
:D:D
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σκάλωμα με τι Τσεκ; Με τις καραμπινάτες «υπερβολές» (για να το πω κομψά) για τις οποίες δεν τολμάει να μιλήσει κανείς.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dimitris50423

Well-Known Member
Σκάλωμα με τι Τσεκ; Με τις καραμπινάτες «υπερβολές» (για να το πω κομψά) για τις οποίες δεν τολμάει να μιλήσει κανείς.

Ρε cvial σε τετοια βιντεακια μπορεις να βρεις να σχολιασεις πολλα πραγματα.
Ανοιξτε κανενα νημα να προστατεψετε κανεναν ανθρωπο που μας διαβαζει και μπορει να παει medi j η laserlin* cl. απο τη διαφημιση που γινεται καθημερινα στην ελληνικη τηλεοραση και καταστρεφεται κοσμος.
τουλαχιστον στην ahc δινουν αποτελεσματα στις μμ.
Για εμενα οπως λεει και αλλη κλινικη το αποτελεσμα μετραει και απο αυτο κρινονται ολες οι κλινικες. τωρα αν θα μου το κανει ιατρος ή η Αντωνια λιγο με ενδιαφερει. αυτο που με ενδιαφερει ειναι να ειναι επιτυχημενη η μμ και να λυσω το προβλημα μου.

επισης βλεπουμε οτι και σε μεγαλα ονοματα στη μμ ιατρων ενα μεγαλο μερος της επεμβασης γινεται απο το υπολοιπο προσωπικο και ο ιατρος κανει τις υποδοχες μονο. οποτε το αποτελεσμα οποιο και αν ειναι οφειλεται και σε αυτες τις περιπτωσεις σε ενα μεγαλο ποσοστο στην ομαδα και οχι στον ιατρο.

Η ahc και dhi ειναι οι μονοι στην Ελλαδα που μπορουν να δωσουν ενα καλο τελικο αποτελεσμα και για αυτο το λογο ειναι οι μονες κλινικες που απασχολουν το φορουμ. μακαρι να υπαρξουν και αλλοι που θα μπορουν να δωσουν αξιοπρεπη αποτελεσματα γιατι μονο αν υπαρχει ανταγωνισμος θα προχωρησουν και οι δυο που προανεφερα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δημήτρη, ούτε το γραφείο τύπου της AHC δεν έχει τέτοια ταχύτητα αντίδρασης. Απίστευτο.

Το τι νήμα θα ανοίξουμε άσε να το αποφασίσουμε εμείς. Εδώ πάντως μιλάμε για τον Β.

Πολύ εύκολα προσπερνάς την ουσία αυτών που λέει ο ίδιος, ο οποίος βέβαια αυτοαναιρείται από την πραγματικότητα. Εν κατακλείδι αυτό που μένει είναι βαρύγδουπες δηλώσεις για να πουλήσουμε «σοβαροφάνεια» και στο δια ταύτα «Αντωνία». Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις νοσηλεύτριες και το έχω πει. Η υποκρισία με ενοχλεί και η εν λόγω κλινική αποπνέει έντονη...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Μπορειτε να μου πειτε γιατι σας ενοχλει το μάρκετινγκ και οι υπερβολές των ελληνικών κλινικών μονο και οχι οι διαφιμηςεις καιοι υπερβολές των ξένων ;εκτος αν στις αντίστοιχες ξένες κλινικές κςνουν διαφιμηση μιλώντας 100% με εντιμότητα ...πειτε μια διαφιμηση ενος οποιοδήποτε προϊόντος σε οποιοδήποτε σημειο του πλανήτη που να συναιβει ;αυτο το πραγμα που απο του πουθενα στοχοποιητε και χλευάζεται δεν ειναι και το πιο έντιμο ...
 

Tsek

Well-Known Member
Και για να πάμε στο θέμα μας. Προφανώς δεν είναι η καλύτερη κλινική του κόσμου όμως για εμένα είναι η πιό αξιόπιστη κλινική αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα. Στην dhi πας και δεν έχεις αποτέλεσμα. Εκεί πας και έχεις.

Άρα στην Ελλάδα για εμένα πας εκεί. Τέλος.
 

dimitris50423

Well-Known Member
ανοιξε οτι νημα θες και κραξε ελευθερα δεν με απασχολει. εγω γραφω τη γνωμη μου πανω σε αυτο και συνεχιστε.
εγω αυτο που λεω ειναι οτι ολοι κρινονται εκ των αποτελεσματων τους. και επισης το οτι προσωπικα δεν με απασχολει το οτι τη μμ μου την εκανε νοσηλευτρια εφοσον εκπαιδευτηκε σε αυτο και απο οτι φαινεται το εχει.
οποιος θελει αποκλειστικα ιατρο υπαρχουν και αλλες επιλογες.
αλλη ελληνικη κλινικη που διαφημιζεται καθημερινα λεει οτι εφερε και τα βλαστοκυτταρα. και πολλα αλλα απιστευτα.
αν ψαξει καποιος παρομοια βιντεο σιγουρα θα βρει υπερβολες και ανακριβειες. αυτο δεν ειναι απολυτα σωστο αλλα υπαρχει γενικα σε απειρες περιπτωσεις γιατι ετσι ειναι η διαφημιση.

και καταληγω ξανα οτι αν παρεχει καποιος αυτο για το οποιο πληρωνεται μου αρκει. και απο μενα κρινεται για αυτο.
οι διαφορες κλινικες ή ανεβαινουν στην υποληψη σου ή πεφτουν αναλογα με τα αποτελεσματα που βγαζουν.
 

Tsek

Well-Known Member
Και πάμε λίγο παραπέρα τώρα απο το θέμα μας.

Βλέπω πολλά μέλη εδώ που κάνουν την τρίχα τριχιά και ψάχνοντας την λεπτομέρεια χλευάζουν μία κλινική που έχει καλά αποτελέσματα και την συγκρίνουν με τις τοπ κλινικές του εξωτερικού. Σαν να λέμε ό,τι παίζει καλή μπάλα ο ολυμπιακός αλλά δεν είναι μπαρτσελόνα..

Δεκτό και σεβαστό. Για αυτό υπαρχουν και οι τοπ κλινικές με άλλες χρώσεις και αλλες τιμές. Κατηγορείτε δηλαδή μία κλινική που παρεχει καλό αποτέλεσμα με 3 χιλιαρικα ότι δεν κάνει την ιδια λεπτοδουλειά που κάνει μια φιρμα του εξωτερικού με χρεωση 8-10 χιλιαρικα.
Ντάξει μην τρελαθούμε.

Εγώ προσωπικά χαίρομαι που εμφανίστηκε στην Ελλαδα η advance και αποτελεί καλή και οικονομική λύση και οχι δεν θα ήθελα να έπαιζε στο επιπεδο του ερντογαν και να με χρεωνε τα διπλο-τριπλάσια χρήματα γιατί αν θέλω την λεπτομέρια πάω εκεί και τελειώνω. Τι να δώσω 10.000 για την μμ τι να δωσω 10.500 με τα εισιτήρια. Προτιμώ να υπάρχει μία καλη και φθηνη κλινική εδώ γιατί αν έπρεπε να ταξιδεψω και να χαλασω άλλα 500 ευρώ σε εξοδα για μεταμόσχευση του 3 χίλιαρου θα με χάλαγε. Αυτά απο μένα.
 
Μπλουζα