Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

FreeThinker

Well-Known Member
Να ξέρεις Άγγελε ότι είσαι τυχερός , δεν ξέρω πως θα ήσουν αν είχες επιλέξει Γκούρα η Bergman Korda , ένα παραπάνω που είχες τον stripar σύνοδο.

παιδια ο γκουρας σφαχτης ειναι? εκανε ενας γνωστος μου προσφατα μτχ σ αυτον, πολυ νεος, δεν τον εχω δει απο κοντα απλα το εμαθα οτι εκανε εκει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Η κατάρα σας θα ειναι να ξέρετε τα παντα και να είστε αιώνια καραφλοί. Τέτοιο κομπλεξ δεν εχω ξαναδεί στη ζωή μου. Έχετε γυρίσει όλους τους γιατρούς της γής, κρίνετε τους πάντες και τα πάντα και το μονο που δεν ξέρετε στο τέλος της μέρας είναι η χτένα. Απο εκεί πηγάζουν όλα.!
 

Tsek

Well-Known Member
Πάρτε την ρημάδα την απόφαση να κάνετε την σούπερ-ντουπερ μεταμόσχευσή σας να τελειωνουμε.
 

twilight

Member
Αντιληπτό,
Ομως
Πάρτε την ρημάδα την απόφαση να κάνετε την σούπερ-ντουπερ μεταμόσχευσή σας να τελειωνουμε.
Ο ίδιος αφού έχει κάνει την super μτχ του , γιατι δεν εχουμε τελειώσει και ηρεμησει?

Τέλος δεν υπάρχει κάτι πιο βαρύ πιο αντί φορούν ποιο τιποτένιο από το να
Η κατάρα σας θα ειναι να ξέρετε τα παντα και να είστε αιώνια καραφλοί.
Από το να καταριέται ευθέως και χυδαίος μέλη να ειναι αιώνια καραφλός!!!

Τι έχεις να πεiσ η να κάνεις περί τούτου cvial γιατι κ η υπομονή κ η ανοχή έχει και τα όρια της
 

Tsek

Well-Known Member
Αντιληπτό,
Ομως

Ο ίδιος αφού έχει κάνει την super μτχ του , γιατι δεν εχουμε τελειώσει και ηρεμησει?

Τέλος δεν υπάρχει κάτι πιο βαρύ πιο αντί φορούν ποιο τιποτένιο από το να

Από το να καταριέται ευθέως και χυδαίος μέλη να ειναι αιώνια καραφλός!!!

Τι έχεις να πεiσ η να κάνεις περί τούτου cvial γιατι κ η υπομονή κ η ανοχή έχει και τα όρια της
Η δική μου υπομονή τελειωσε φιλαράκο. Κομμένες οι προσβολές και οι υπαινιγμοί. Το λέμε μιά το λέμε δυό το πάμε στην πλάκα να το σκεφτείτε αλλα εσεις εκει τοίχος. Δεν εχω επαφή με κανέναν και δεν είμαι και άτομο που δέχεται να του λένε τι θα πει.
 

Tsek

Well-Known Member
Και μάθε να διαβάζεις. Δεν καταράστηκα να είναι κάποιος καραφλός. Μόνοι σας καταδικαζετε τον εαυτό σας και γειώνετε όλους τους άλλους. Ότι δεν είναι στα μέτρα που ΘΑ θέλατε να κάνετε το κραζετε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Flosk

Well-Known Member
Δεν κανει ευχη twilight, διαπιστωση κανει. Ειναι θυμωμενος και κανει ενα βαρυγδουπο αρνητικο σχολιο. Η μια ομαδα θα συμφωνησει και η αλλη θα διαφωνησει αναλογως το στρατοπεδο. Ας σταματησει ολο αυτο, δεν πιστευω οτι κερδιζει καποιος κατι απο την εξελιξη του νηματος παρα μονο την εκτονωση της αντιπαραθεσης που ηδη υπαρχει. Τα μελη ακουνε, κατανοουνε, αποφασιζουν και τελικα ακολουθουνε το μονοπατι που θελουν. Ορθα εγινε το νημα, θα επρεπε να υπαρχουν και αλλα ομως με αντιστοιχες κριτικες για να μην κατανταει γηπεδικο στο τελος. Ας γραψει καποιος και για Κυπρο και για D.. για να σχηματιστει πιο αντικειμενικη και ολοκληρωμενη αποψη στα μελη του φορουμ για το τι πρεπει να γνωριζουν, αποφασισουν, προσεξουν, απαιτησουν σχετικα με την ερευνα τους για να κατευνασουν και τα πνευματα..
 

Tsek

Well-Known Member
Μόνο όταν μου λέτε ανυπόστατα πράγματα απαντάω και εγώ σε ανάλογο ύφος και αφού το εχω εξηγήσει 30-40 φορές. Δεν σε κατηγόρησα ότι πήρες λεφτά σιγά μην σου δώσει λεφτά ο Ερντογάν που εχει πελάτες απο ολο τον κοσμο οτι του πήρες 2 ατομα. Τετοιοι γιατροί σας κανουν χάρη που σας αναλαμβάνουν. Δεν μειώνω κανέναν εγώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η κατάρα σας θα ειναι να ξέρετε τα παντα και να είστε αιώνια καραφλοί. Τέτοιο κομπλεξ δεν εχω ξαναδεί στη ζωή μου. Έχετε γυρίσει όλους τους γιατρούς της γής, κρίνετε τους πάντες και τα πάντα και το μονο που δεν ξέρετε στο τέλος της μέρας είναι η χτένα. Απο εκεί πηγάζουν όλα.!

Ανούσιο σχόλιο, πάλι πήγε για «τσιτάτο» κατά παραφθορά της γνωστής διαφήμισης, αλλά είπαμε το αστείο από το γελοίο απέχουν ελάχιστα. Όπως και να έχει νομίζω ότι το παρατραβήξαμε, απλά επαναλαμβάνομαστε


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Stripar

Established Member
@ flosk
Ειναι στο προγραμμα να γίνει αυτό που λες.

Δεν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη εμμονή με την συγκεκριμένη κλινική , αντίθετα με το ότι πιστεύουν μερικοί.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Πειτε για το γκουρα κανεις ρε... να μαθαινω και γω τιποτα για μεταμοσχευσεις.. ουτως η αλλως εκτος θεματος ειμαστε εδω και πολλες σελιδες :p
 

renos espresso

Active Member
Πειτε για το γκουρα κανεις ρε... να μαθαινω και γω τιποτα για μεταμοσχευσεις.. ουτως η αλλως εκτος θεματος ειμαστε εδω και πολλες σελιδες :p
Μακρια απ αυτον...
δεν ειμαι απ τους ειδικους του φορουμ αλλα επειδη ζοριζεσαι σου απαντω.

μεσα στο φορουμ υπαρχουν πολλες αναφορες για κατι τετοιους... ψαξε γενικα και θα παρεις απαντησεις
 

aeratos28

Just aeratos
Ο free thinker δεν ζοριζεται reno espresso..απλά τρολαρισμα κάνει για Γκούρα.!έχει ψάξει το φόρουμ εδώ και καιρο
Μακρια απ αυτον...
δεν ειμαι απ τους ειδικους του φορουμ αλλα επειδη ζοριζεσαι σου απαντω.

μεσα στο φορουμ υπαρχουν πολλες αναφορες για κατι τετοιους... ψαξε γενικα και θα παρεις απαντησεις
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ο free thinker δεν ζοριζεται reno espresso..απλά τρολαρισμα κάνει για Γκούρα.!έχει ψάξει το φόρουμ εδώ και καιρο

Που σε ρε εξαφανισμενος?μονο εσυ δεν μιλησες σαυτο το νημα.
 
Μπλουζα