Advanced hair clinic / βεκρής - αλήθεια ή ψέματα?

tasos33

Well-Known Member
Το ρεζουμε λοιπον πιο ειναι απο αυτο το νημα?

1. η AHC κακως αυτοδιαφημιζεται ως η καλυτερη κλινικη διοτι δεν ανακυρηχθηκε ως καλυτερη
κλινικη όσον αφορα τις μμ αλλα επειδη ειναι η καλυτερη στον ιατρικο τουρισμο.Σαφως ΕΠΙΛΗΨΙΜΟ και
ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΟ αφου κερδιζει πελατες διαδίδοντας ψευδη πληροφορια.

2. Οι κυριοι υπερμαχοι της AHC @Tsek και @dimitris50423, αδυνατουν ακομα να αποδεχτουν δημοσιως
το ν.1 αλλα και τα οποια επαναλαμβανομενα λαθη (consulation με το αετισιο ματι
της γραμματεας, ελλειψη πλανου και σχεδιασμου και συmφωνα με δηλωση του @Tsek , σε βαζουν κατω και αρχιζουν να βγαζουν και να βαζουν graft και οπου παει) της κλινικης σε επιπεδο μμ.

3. Κανεις δεν λεει να μην πηγαινει οποιος επιθυμει στην AHC , αλλα αν καποιο νεο κυριως μελος αποφασισει
να παει θα πρπει να ξερει τα υπερ και τα κατα της κλινικης.Ο @achilleas αν θυμαμαι καλα ειχε γνωση της καταστασης
αλλα επελεξε να παει και αυτο ειναι απολυτα σεβαστο ασχετως αποτελεσματος.

4. Νεοτερα μελη η μελη που δεν παρακολουθουν το forum τακτικα καλο θα ηταν να μην γραφουν σχολια για θεματα που ειχαν προκυψει πριν3 η 4 η 5 χρονια επειδη κατι ακουσαν η κατι ειδαν. Ας διαβασουν νηματα προ ετων και να εχουν καλυτερη αποψη για να ξερουν και τι γραφουν.

@CVIAL πιστευω πως το θεμα εξαντληθηκε, πλεον επαναλαμβανονται τα ιδια συνεχως, το νεο μελος που θα διαβασει το
νημα θα καταλαβει. Πλεον το 80% tων μελων του forum συμφωνουν με οσα γραφονται για την AHC η οσα δεν γραφονται
απο τους τσεκ και δημητρη.

@Stripar θα σε παρακαλεσω να σταματησεις να αναλωνεσαι σε αυτο νημα και να αφιερωσεις τον χρονο στην παρουσιαση του Αγγελου που πολυ και πολλοι αναμενουμε καθως και στα νεα που εχουν προκυψει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Μητσο. Με λιγα λόγια ότι και να τους απανταμε η ετυμηγορία θα είναι πως τα κονομισαμε και σήμερα. Χααχαχ κάναμε υπερωρίες. Στειλε μαιλ οτι δωσαμε μαχη και πήγε 13 σελιδες το θέμα να πληρωθούμε γιατι έρχονται και γιορτές.
 

Tsek

Well-Known Member
Την απλή σκεψη οτι μια κλινική αν ήθελε να έχει εναν μισθωμένο εκπρόσωπο θα επελεγε καποιον με γνωσεις επιπεδου στριπαρ και οχι εμενα του ασχετου η του Δημητρη που εδω ανακαλυψε τα βασικά ουτε παλι σας περασε απο το μυαλο.. γελαω με την πονηριά πολλων τελικα
 

dimitris50423

Well-Known Member
εγω τελειωσα εδω. δεν εχω να πω κατι αλλο.. συνεχιστε εσεις.. καντε οποια κριτικη δεν προκειται να σχολιασω δεν εχω καμια διαθεση.
και επισης σε πολλα απο αυτα που λες τασο συμφωνησα και εγω..
καλη συνεχεια. βαρεθηκα. ;)
 

agelosk

Member
Καλησπερα στο ομορφο παρεακι.....
Οπως γραφω και στο νημα μου μετα απο πολυ διαβασμα στο forum και αφου περασα και πολλες ανουσιες συζητησεις και καυγαδες, κατεληξα σε ενα πολυ συμαντικο προσωπο για μενα, τον stripar. Ηταν ο μονος ανθρωπος που με τα λεγομενα του μου ελυνε αποριες και μου ενεπνεε εμπιστοσυνη. Ετσι και αφου του εστειλα μαιλ και μιλησαμε αποφασισα να κατεβω Κρητη να τα πουμε κι απο κοντα.
Δεν σας κρυβω οτι πιστευα πως αυτος ο τυπος κατι ζηταει για ολο αυτο και μαλιστα τον ρωτησα ποσα θες απο μενα για ολη αυτη τη βοηθεια και ταλαιπωρια, αφου του ειχα προτεινει και ειχε συμφωνησει να με συνοδευσει στην Τουρκια. Η απαντηση του ηταν αρνητικη, κατι που με ξαφνιασε πολυ. Επεμεινα να του δωσω καποιο ποσο, αλλα ηταν καθετος..... οχι οχι οχι. Και μαλιστα, επειδη δεν ξερω Αγγλικα, επικοινωνησε εκεινος με την κλινικη και μου κανονισε και καποια δωρακια που αν πηγαινα μονος μου θα τα πληρωνα.
Γι αυτο και τον ευχαριστω παρα πολυ για ολα οσα εκανε για μενα και τον θεωρω εναν ξεχωριστο ανθρωπο, αφου με βοηθησε χωρις κανενα ανταλλαγμα, σε αυτη τη σημαντικη αλλαγη στη ζωη μου.
 

Tsek

Well-Known Member
Πολύ ωραία και μπραβο του. Εγώ λοιπόν ρωταω. Τι πρέπει να κάνω ώστε να λέω την αποψή μου ελεύθερα και να μην ακούω ανυπόστατες κατηγορίες? Να πάρω κάποιον απο το χέρι στην advance και να τον βάλω μετά εδώ να γραψει ότι δεν ζήτησα τίποτα?
 

twilight

Member
Αγαπητέ πολλοί λένε ότι είσαι troll , άλλοι ότι συνεργάζεσαι με την κλινική και τον Βεκρή ,
Αυτό που έχω να σου πω εγώ και βάση της παραπάνω αλλά και τον προηγούμενων απαντήσεων σου ειναι ότι είσαι αξιολύπητος , και προφανώς άνθρωπος χαμηλού μορφωτικού , βιοτικού επιπέδου και κυρίως χωρίς παιδεία και ποιότητα !

Ελπίζω να μην σε αφήσουν να σουλατσάρεις ελεύθερα και να γεμίζεις σκουπίδια το forum , μακάρι να σε μπανάρουν μόνιμα και εσενα και τον Δημήτρη που δημιουργείται τόσα προβλήματα και εντάσεις με την κουτοπονηριά σας!

Υ.Γ : εσυ αν πας κάποιον στην advance θα τον μαδησεις από πολλές πλευρές, όπως μας είπες αδυνατείς να καταλάβεις την ανιδιοτελή προσφορά κάποιον.
Οπότε άσε τους άλλους να προσφέρουν , και εσυ και οι όμοιοι που πρέπει να κονομάτε με τα πάντα κάντε τα παιχνίδια σας εκτός του φόρουμ ομως , όπως λένε και τα παιδιά.

Αν και στο περιθώριο σας έχουν , από ότι διαβάζω τελευταίος , και δικαιως
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Eγω ηταν να συνοδεψω στον Καναδα το παιδι που πηγε ρε γατχια αλλα επελεξε τον stripar που ηξερε καλυτερα αγγλικα και φυσικα ειχες γνωσεις παρολο που εγω ειχα κανει μεταμοχευση.
Στο 90' μου φαγε το ταξιδακι γμτ.
Επισης δημητρη ξερεις πολυ καλα οτι τον σαλονικιο δεν το πηρα απο το χερακι και τον πηγα κυπρο.
Παλι τα ιδια ξανα μανα λες.
 

twilight

Member
Τίποτα,
Γράφετε εδώ και αυτοί τα λένε ίδια και τα ίδια συνέχεια παρόλο που έχουν χεσμένη την φωλιά τους.

Προτείνω τόσο ο @dimitris50423 όσο και ο @Tsek να αποβληθούν μόνιμα από το forum , προκειμένου να προχωρήσουμε μπροστά.
Έπειτα δεν προσφέρουν και τίποτα ουσιαστικό.
Αντί να ασχολείται ο stripar με την παρουσίαση του Αγγέλου, ασχολείται τόσο ο ίδιος όσο και το υπόλοιπο forum με τα troll και τα κορακια

Συμφωνεί κάνεις άλλος?
 

tasos33

Well-Known Member


Οταν η βλακεια ξεπερναει ακομα και την ιδια την βλακεια, κανονικα τα περισσοτερα post σου
θα επρεπε να ειχαν μηχανισμο αυταναφλεξης και να αυτοκαταστρεφονται απο την στγμη που
αναρτωνται, οπως στο βιντεο.


Πολύ ωραία και μπραβο του. Εγώ λοιπόν ρωταω. Τι πρέπει να κάνω ώστε να λέω την αποψή μου ελεύθερα και να μην ακούω ανυπόστατες κατηγορίες? Να πάρω κάποιον απο το χέρι στην advance και να τον βάλω μετά εδώ να γραψει ότι δεν ζήτησα τίποτα?
 

renos espresso

Active Member
Εγώ ρε φίλε δεν θέλω τέτοιες φασιστικές τάσεις..
Το φόρουμ πάνω απ όλα έχει όλες τις απόψεις..

Δλδ να μαζευτούμε 4-5 άτομα να αποφασίσουμε κ να διαταξουμε να τους μπαναρουμε για ποιο λόγο..?

Για μένα μου φαίνονται οπως κ όλα τα παιδιά αμεροληπτοι ...
Αν ο τσεκ τρολαρει το κανει γτ νιώθει σίγουρος για τον εαυτό του ότι είναι αμεροληπτος.. είχε καλή μμ κ δεν το κρίβει.. γτ να μην υπάρχει κ αυτή η άποψή??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

agelosk

Member
Εγω εχω να πω αυτο....ευτυχως δεν εμπιστευτηκα κανεναν απο αυτους που γραφουν ανουσια πραγματα και ευτυχως οσοι διαβαζουν εχουν αντιληψη για να καταλαβουν τι ειναι καλυτερο για τον εαυτο τους. Πρεπει καποιοι να κατανοησουν οτι υπαρχουν ακομα ανθρωποι που ενδοιαφερονται για το καλο του αλλου, οσο κι αν φανταζει ουτοπια. Λυπαμαι για καποιους που γραφουν χωρις πρωτα να σκεφτονται και πρεπει να αντιληφθουν οτι ο κοσμος δεν ειναι χαζος. Αυτα...και εγω αποτραβιεμαι τελειως απο τις συζητησεις, οπως εκανα τοσους μηνες τωρα, αφου με το μονο που ασχοληθηκα ειναι να διαβαζω και να διαβαζω...και να κραταω μονο αυτα που εχουν πραγματικη σημασια για μενα. Χαρας το κουραγιο αυτων που θελουν να ανοιξουν τα ματια των συνανθρωπων τους. Η παρουσιαση μου θα γινει, αν θελει, απο τον στριπαρ.
Ευχαριστω και καλη συνεχεια σε ολους
 

twilight

Member
Εγώ ρε φίλε δεν θέλω τέτοιες φασιστικές τάσεις..
Το φόρουμ πάνω απ όλα έχει όλες τις απόψεις..

Δλδ να μαζευτούμε 4-5 άτομα να αποφασίσουμε κ να διαταξουμε να τους μπαναρουμε για ποιο λόγο..?

Για μένα μου φαίνονται οπως κ όλα τα παιδιά αμεροληπτοι ...
Αν ο τσεκ τρολαρει το κανει γτ νιώθει σίγουρος για τον εαυτό του ότι είναι αμεροληπτος.. είχε καλή μμ κ δεν το κρίβει.. γτ να μην υπάρχει κ αυτή η άποψή??
Η πολύ σιγουριά δεν κάνει καλό.

Και αφού συμφωνούμε όλοι ότι τρολαρει ποια η θέση του εδώ και ποια η θέση του φόρουμ να αφήνει να δημοσιεύονται σκουπίδια?...?
 

renos espresso

Active Member
Νομιζω πως η ουσια του νηματος εχει απαντηθει κ συμφωνουμε ολοι σ αυτο!!
Δλδ στο κακό μαρκετινγκ κ στις λάθος εντυπώσεις..
Ειναι ένα χρήσιμο νήμα που έχει πάρει μεγάλη έκταση..

Όσο αναφορά για την σιγουριά μου είμαι σίγουρος μέχρι την απόδειξη του εναντίον.

Καλό βράδυ σε όλους!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Την απλή σκεψη οτι μια κλινική αν ήθελε να έχει εναν μισθωμένο εκπρόσωπο θα επελεγε καποιον με γνωσεις επιπεδου στριπαρ και οχι εμενα του ασχετου η του Δημητρη που εδω ανακαλυψε τα βασικά ουτε παλι σας περασε απο το μυαλο.. γελαω με την πονηριά πολλων τελικα

Εγω εχω να πω αυτο....ευτυχως δεν εμπιστευτηκα κανεναν απο αυτους που γραφουν ανουσια πραγματα και ευτυχως οσοι διαβαζουν εχουν αντιληψη για να καταλαβουν τι ειναι καλυτερο για τον εαυτο τους. Πρεπει καποιοι να κατανοησουν οτι υπαρχουν ακομα ανθρωποι που ενδοιαφερονται για το καλο του αλλου, οσο κι αν φανταζει ουτοπια. Λυπαμαι για καποιους που γραφουν χωρις πρωτα να σκεφτονται και πρεπει να αντιληφθουν οτι ο κοσμος δεν ειναι χαζος. Αυτα...και εγω αποτραβιεμαι τελειως απο τις συζητησεις, οπως εκανα τοσους μηνες τωρα, αφου με το μονο που ασχοληθηκα ειναι να διαβαζω και να διαβαζω...και να κραταω μονο αυτα που εχουν πραγματικη σημασια για μενα. Χαρας το κουραγιο αυτων που θελουν να ανοιξουν τα ματια των συνανθρωπων τους. Η παρουσιαση μου θα γινει, αν θελει, απο τον στριπαρ.
Ευχαριστω και καλη συνεχεια σε ολους


Αυτο που εκανα και εγω.Στο παρα πεντε θα εκλεινα bergankord και μολις βρηκα το φορουμ διαβαζα και διαβαζα ρωτουσα τον καθενα και ετσι το ανελαβα μετα απο χρονο+ και πηγα κυπρο.
 

twilight

Member
Εγω εχω να πω αυτο....ευτυχως δεν εμπιστευτηκα κανεναν απο αυτους που γραφουν ανουσια πραγματα και ευτυχως οσοι διαβαζουν εχουν αντιληψη για να καταλαβουν τι ειναι καλυτερο για τον εαυτο τους. Πρεπει καποιοι να κατανοησουν οτι υπαρχουν ακομα ανθρωποι που ενδοιαφερονται για το καλο του αλλου, οσο κι αν φανταζει ουτοπια. Λυπαμαι για καποιους που γραφουν χωρις πρωτα να σκεφτονται και πρεπει να αντιληφθουν οτι ο κοσμος δεν ειναι χαζος. Αυτα...και εγω αποτραβιεμαι τελειως απο τις συζητησεις, οπως εκανα τοσους μηνες τωρα, αφου με το μονο που ασχοληθηκα ειναι να διαβαζω και να διαβαζω...και να κραταω μονο αυτα που εχουν πραγματικη σημασια για μενα. Χαρας το κουραγιο αυτων που θελουν να ανοιξουν τα ματια των συνανθρωπων τους. Η παρουσιαση μου θα γινει, αν θελει, απο τον στριπαρ.
Ευχαριστω και καλη συνεχεια σε ολους
Όσο υπάρχουν άνθρωποι , το forum η χωρα κλπ θα πηγαίνει μπροστά!

Να ξέρεις Άγγελε ότι είσαι τυχερός , δεν ξέρω πως θα ήσουν αν είχες επιλέξει Γκούρα η Bergman Korda , ένα παραπάνω που είχες τον stripar σύνοδο.
Να ξέρεις ότι και εγώ επικοινώνησα με τον stripar για να έρθει σαν σύνοδος στην δίκη μου μτχ.
Και παρόλο που του έταξα και έταξα , αρνήθηκε τα πάντα ,
Βέβαια αρνήθηκε και να έρθει και μαζί μου γιατι έχει κουραστεί με τα χρόνια.
Ήσουν από τους τελευταίους τυχερούς

:(

Λέω να το προτύνω στον tsek η στον Δημήτρη , αλλά μάλλον θα μου ζητήσουν τον ουρανό με τα αστρα

:mad:
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
twilight να ερθω εγω? μονο τα τικετ και χοτελ κανε :D αλλα κανα μακρινο ταξιδακι εεε?
 

renos espresso

Active Member
Όσο υπάρχουν άνθρωποι , το forum η χωρα κλπ θα πηγαίνει μπροστά!

Να ξέρεις Άγγελε ότι είσαι τυχερός , δεν ξέρω πως θα ήσουν αν είχες επιλέξει Γκούρα η Bergman Korda , ένα παραπάνω που είχες τον stripar σύνοδο.

Να ξέρεις ότι και εγώ επικοινώνησα με τον stripar για να έρθει σαν σύνοδος στην δίκη μου μτχ.
Και παρόλο που του έταξα και έταξα , αρνήθηκε τα πάντα ,
Βέβαια αρνήθηκε και να έρθει και μαζί μου γιατι έχει κουραστεί με τα χρόνια.
Ήσουν από τους τελευταίους τυχερούς

:(

Υ.Γ : Λέω να το προτύνω στον tsek η στον Δημήτρη , αλλά μάλλον θα μου ζητήσουν τον ουρανό με τα αστρα
Τώρα όμως εσύ τρολαρεις με το Υ.Γ. σου
Φιλικά..
 

twilight

Member

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ανετα ερχομαι,πηγα ιουνιο τουρκια και δε χορτασα την κωνσταντινουπολη γιατι έμενα και σε αλλες πολεις.
 
Μπλουζα