5 μηνες προπισια

felaini

Active Member
Πεντε μηνες φινα..χωρις μινοξ την οποια θα την βαλω κ αυτη στο παιχνιδι.. εχει γινει η τριχα χοντρη εχει σταματησει η τριχοπτωση κ εχουν βγει καποιες τριχες φωναζοντας μου ειμαστε κ εμεις εδω.. τες πα σκοπος μου ειναι να δυναμωσω δοτρια κ οτι βγει παραπανω τριχες ας βγει.. σε επικοινωνια με ερντογαν πριν 10 μερες μου λεει πως παει αρκετα καλα η φινα κ να ξαναμιλησουμε τελος του χρονου.. ανεβαζω δυο φωτο η μια ειναι 2,5 μηνες φινα κ η αλλη στους πεντε...σημειωση μονος πηρα πρωτοβουλια για φινα κ δεν μου την επιβαλλαν απο τουρκια..
 

Συνημμένα

  • E41426FC-12D2-4992-AEA2-9D302F41F29C.jpeg
    E41426FC-12D2-4992-AEA2-9D302F41F29C.jpeg
    1.9 MB · Προβολές: 229
  • 8BF4C8C6-BCF4-4493-99E4-0C8CCB190CAA.jpeg
    8BF4C8C6-BCF4-4493-99E4-0C8CCB190CAA.jpeg
    2.3 MB · Προβολές: 221
  • 22C3E053-FD41-481A-B624-BD90B6467787.jpeg
    22C3E053-FD41-481A-B624-BD90B6467787.jpeg
    2 MB · Προβολές: 220

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis

Well-Known Member
Η μόνη διαφορα που βλέπω ειναι πως τα υπάρχοντα μαλλιά δείχνουν πιο χοντρά κ πιο υγειη. Κατα τα αλλα αν κ νωρίς νγ 5 που δε μπορεί να αλλάξει κάτι ούτε με τάμα στη Τήνο.
 
Μπραβο φιλε καλη συνεχεια!!!θα δεις διαφορα και με μινοξ..δωσε χρονο στο χαπι..1mg παιζεις;;Νικο γιατι δεν αλλαζει;;αμα μπορεσει να κρατησει τη θεραπεια και τον πιασει κι αλλο σε συνδιασμο με ερντογαν μια χαρα θα τα παει
 

felaini

Active Member
Καμια παρενεργεια που να πεις το κοβω το χαπι.. αν εξαιρεσεις πως εχω παρει 3-4 κιλα.. εαν δε πινεις δε καπνιζεις κ κανεις σχετικα καλη διατροφη το χαπι ειναι οκ.. απο αποτελεσματα περιμενω παντως κ αλλα... το μαλλι πλεον χτενιζεται καθως η τριχα εχει παχυνει κ δεν πεφτει τιποτα στο πατωμα.. ημουν σχεδον αδειος σχεδον σ ολο το βερτεξ πανω.. τες πα για ερντο ειμαι κ ειμαι σ εποικοινωνια μαζι τους καθε διμηνο να δουν που θα κατσει η μπιλια..
 

koumparos

Well-Known Member
Φιλε καλη επιτυχια με το φαρμακο αλλα και με την προσεχως μμ σου.Φανταζομαι οτι εχεις καταλαβει οτι εισαι μια δυσκολη περιπτωση και θα χρειαστεις εναν μεγαλο αριθμο μοσχευματων για να πετυχεις οσο το δυνατον καλυτερη επαναφορα(με την τωρινη σου εικονα).
Μακαρι μεχρι να φτασει η ωρα της μμ να κατεβεις μια κλιμακα και τοτε θα ειναι ποιο κοντα και ποιο ευκολη η επαναφορα.
Καλη τυχη.
 

felaini

Active Member
Το ξερω κουμπαρε.. γιαυτο περνω κ φινα μπας κ κατεβω κλιμακα..ο τουρκος μιλησε για γυρω στα 5000μ (αλλα πολλα λεφτα ρε γαμωτο) κ απο κοντα στην dhi που με ειχαν δει ειχαν πει πως εχω αρκετα καλη δοτρια αλλα μου ειπαν για 5000τριχες κ την εκανα λουης.. να δουμε πως θα παει δεν αγχωνομαι αληθεια..τελος του χρονου αν εχω μαζεψει τα φραγκα εφυγα τουρκια αν οχι πακετο.. θα δουμε αναλωγος κ θα πραξω.. παντως το χαπι οντως δουλευει ρε συ.. ηταν αδυναμα σαν αρρωστα τα μαλια πανω κ κατευθειαν φτιαξανε! Φαντασου εχω μαλι πανω αλλα ειναι αρεωμενο πολυ.. πως θα γεμισει αυτο;; Πως;;
 

koumparos

Well-Known Member
Θα δειξει τι αλλο μπορει να δωσει.Μαζεψε λεφτα και πηγαινε στον τουρκο να τελειωνεις.Αυτη τη στιγμη αποτελει το καλυτερο value for money σε σχεση με την ποιοτητα υπηρεσιων που προσφερει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα