2 αποτυχημενες μεταμοσχευσεις

bruno1989

Active Member
να κάνω μια ερώτηση? ειναι και σχετικό και άσχετο απλά εχω απορία μιας και επιλογή του φίλου ειναι ελληνας πλαστικός.
Εχει κανένας προσωπική εμπειρία απο επέμβαση στον Π@ΝΤ3ΛΗ Β@ΛΒΗ? προσωπική όμως όχι να εχει ακούσει από αλλους.
Πριν ειπωθεί κάτι φαίνεται και απο τις παρουσιάσεις ότι δεν εκανα εκεί επέμβαση απλα αν παρω απάντηση θα εξηγήσω τον λόγο που ρωτάω.
Ευχαριστώ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geeorgee

Active Member
να κάνω μια ερώτηση? ειναι και σχετικό και άσχετο απλά εχω απορία μιας και επιλογή του φίλου ειναι ελληνας πλαστικός.
Εχει κανένας προσωπική εμπειρία απο επέμβαση στον Π@ΝΤ3ΛΗ Β@ΛΒΗ? προσωπική όμως όχι να εχει ακούσει από αλλους.
Πριν ειπωθεί κάτι φαίνεται και απο τις παρουσιάσεις ότι δεν εκανα εκεί επέμβαση απλα αν παρω απάντηση θα εξηγήσω τον λόγο που ρωτάω.
Ευχαριστώ

υπηρχε καποιος απο το forum που ειχε κανει νομιζω σε αυτον με πολυ κακο αποτελεσμα
 

Flosk

Well-Known Member
Ναι ελεγα ομως μηπως δουλευε παλια Mikegad. Οταν ειχα παει εκει πριν 6 χρονια ηταν ενα πολυ ωραιο Μιλφακι γιατρος που θα με αναλαμβανε αλλα ευτυχως δεν ψαρωσα.. Ελεγα μηπως ηταν αυτη απλα.. Μια ξανθια..
 

bruno1989

Active Member
υπηρχε καποιος απο το forum που ειχε κανει νομιζω σε αυτον με πολυ κακο αποτελεσμα
την εποχή που άρχισε να κάνει επεμβάσεις μόνος του? Ρε σεις εχω εναν γνωστό κουρέα που έκανε σε αυτόν και τυχαία τον ειδα μετα απο χρόνια . Ο τύπος είχε ΝW6 το λιγότερο και τον είδα με μαλλούρα.
Τον ρώτησα και που είπε ότι έκανε strip στον Β@λβη. και είχα κλείσει και εγώ για εκεί και τελευταία στιγμή έκανα εκεί που εχω αναφέρει στο νήμα μου . Απλά μου έκανε εντύπωση, Μια λογική που βρίσκω έίναι να του έκανε 2 επεμβάσεις η να τον διαφημίζει??? τι να πω
 

aeratos28

Just aeratos
όχι ρε φίλε δικη της (κλινική) έχει αυτή..δεν την έχετε δει ποτέ στην τηλεόραση?γυρναγε σε κάτι κανάλια της συμφοράς και έλεγε και αυτή τα δικά της με αποτελέσματα από άλλες κλινικές κτλ..εγώ είχα αναγνωρίσει 2 περιστατικά από hdc που τα εμφάνιζε για δικά της.άστα να πανε
Δουλευε D@I αυτη aeratos?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πες οτι ηταν δικο μου αποτελεσμα να την μυνησω για πνευματικα μπας και βγαλω κανα φραγκο
 

aeratos28

Just aeratos
χαχαχα όχι ρε john δυστυχώς..πολλοί το κάνουν αυτό να ξέρεις..δέν θυμάμαι και ποιος άλλος έχει βάλει από hdc ..δικός μας ελληνας και αυτός..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στην bergankord αν πας θα δεις απο πολλες εταιριες αποτελεσματα αστοοοοοοοο!!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εχω κανει lazerline 6μηνη θεραπεια το 2006 αλλο και τουτο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν ηξερα τι μου γινοταν πρωτου βρω το φορουμ........
 

sven

Active Member
Μετα απο 2 αποτυχημενες μεταμοσχευσεις

Ρε συ, δεν έχει περάσει ένας μηνας που κάπου εδώ πέρα διάβασα ένας που είχε ποστάρει κάτι και έλεγε ότι ο δημιουργός τις FUE λέει ότι πρέπει να γίνετε μια εξέταση να δούνε αν ο υποψήφιος θα είναι κατάλληλος για αυτή την μέθοδο (που για τις κλινικές φυσικά αυτό δεν είναι απαραίτητο) αλλιώς αν κάνει θα έχει αποτυχία . Μάλιστα έδινε και ένα link .

Οποιος το έκανε αυτό post ας το κάνει άλλη μια φορα εδώ πέρα.
 
Μπλουζα