2 αποτυχημενες μεταμοσχευσεις

zotrix

Active Member
τι να σου πως φιλε, παρε γνωμη και από τους αλλους δυο και βλεπεις. απλά να ξέρεις ότι σε όποιος και να πας από αυτους που ανέφερες το δεκάρικο δυσκολα το γλιτωνεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Το τιμολογιο ολα τα λεφτα....τεμαχια ενα.... τιμη 4850....μπακαλικο ρε φιλε... ουτε κ ξερουν ποσα εβαλαν....ουτε κ ξερουν ποσα φυτρωσαν...τι μπουρδελο ειναι αυτο.

Απορω πως ο bisanga προτεινε στριπ....πραγματικα αποριας αξιον...

Φιλε μου η λυση ειναι 1... αυτη που ειπε ο αντριανο αλλα με το συγκεκριμενο πλανο που θα σου πω..

Θα πας σε εναν καλο γιατρο οχι σε αυτους π ειχες παει....
Και θα του γνωστοποιησεις οτι θα κανεις micropingmentation για να το ξερει απο πριν.
Και θα του πεις να σου βαλει με fue, θυλακια σχετικα με ανεκτικη πυκνοτητα και να σου φτιαξει μια χερλαιν. Γιατι αν κανεις τατου απ την αρχη της χερλαιν θα υστερεις σε φυσικοτητα δε θα δειχνει τοσο φυσικο...ενω αν η χερλαιν εχει μια μετρια πυκνοτητα με κανονικο μαλλι ειναι πολυ πιο φυσικη κ αληθινη.
Υστερα εφ οσων θα εχεις βαλει στη χερλαιν κ για ενα βαθος 2.5 - 3 ποντων θυλακες με σχετικα ανεκτη πυκνοτητα 30 με 40 θυλακες ανα τετραγωνικο, θα συνεχισεις σε ολο το υπολοιπο κεφαλι με φυε χαμηλοτερης πυκνοτητας γυρο στα 20 με 25 ωστε να σπειρεις τριχουλες σε ολο το κεφαλι....θα ειναι αραιες αλλα οταν κανεις το ταττου θα πυκνωσουν κανονικα κ θα δειχνεις μια χαρα, κι αυτοι οι 20 - 25 θυλακες θα δειχνουν τριχα ακομα κι οταν σε κοιταζει καποιος σε ευθεια οποτε θα νομιζει οτι κ το ταττου τριχα κανονικη ειναι κ θα φαινεται αληθινο.
Γιατι εκει ειναι το προβλημα με το τατου...αν σε βλεπει καποιος απο πανω δειχνεις οκ.... αν σε βλεπει σε ευθεια ομως κ δεν εχεις καθολου τριχα αλλα μονο τατου δε θα υπαρχει προεκταση προς τα πανω (ως προς τη 3η διασταση ας πουμε... το υψος ) και θα καρφωνεται οτι κατι δε παει καλα... αλλα αυτοι οι θυλακες που θα εχεις μοιρασει εστω κ αραια θα προσδιδουν το 3d και θα δειχνει φυσικο οταν ανακατευεται με το τατου της milena.
Απο κει κ περα οταν θα εισαι στη μιλενα θα της πεις να σου φτιαξει μια ομοιομορφη πυκνοτητα σε ολο το κεφαλι ( γιατι μπροστα για 2 - 3 ποντους θα εισαι πιο πυκνος απ οτι στο υπολοιπο κεφαλι) δλδ θα σου δεσει τη πυκνοτητα της χερλαιν με το υπολοιπο να ειναι συμπαγες κ ομοιομορφο.
Και θα σου φτιαξει επισης κ την δοτρια γιατι σου εχουν κανει μεγαλη ζημια κ θελει γεμισμα αλλα με μελανι,
δε χρειαζεται να χαλασεις θυλακια εκει.
Το μαλλι θα το εχεις παντα κοντο εως 2 με 3 χιλιοστα το μαξιμουμ θα το δεις κ στη πραξη αυτο....δλδ ως ποια χιλιαστα δειχνει φυσικο κ απο ποια χιλιοστα κ πανω αρχιζει και χαλαει...

Υ.Γ
Μη διανοηθεις να κανεις στριπ θα χασεις το ατου του κοντου κουρεματος κ δε μπορει να σου δωσει τη καλυψη που θες επανω με τπτ...κ θα γινεις ακομα χειροτερα κ δε θαμπορεις καν να κοντοκουρευτεις οπως τωρα..

Υ.Γ 2 ) καμμια επεμβαση δε μπορει να διορθωσει μονη της τωρα τα πραγματα ετσι οπως εχουν διαμορφωθει...η μονη λυση για να εχεις μαλλι ειναι αυτη με φυε + τατου... ειναι μονοδρομος....αν δεν εισαι διατεθιμενος γι αυτην τοτε μη κανεις τπτ κ μεινε ετσι οπως εισαι απλα κανε μια φυε να διορθωσεις το σκαψιμο που σου εχουν κανει πισω στη δοτρια να στο καλυψουν ωστε να μη δειχνει οπως τωρα κ κρατα το μαλλι κοντο ξυρισμενο οπως το χεις τωρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mikegad

Well-Known Member
Άσχετο αλλά στην απόδειξη που εβαλές φώτο γράφει ΦΠΑ 0 €
Τι διάολο απαλάσονται οι μεταμοσχέυσεις από το φόρο ή ψεύτικες αποδείξεις μας πασάρουν;;
 

calchas

Member
ο μπισανγκα με ειχε δει τοτε που ειχε ερθει Αθηνα, ειναι πολυ καλος γιατρος μου ειπε οτι οι μεταμοσχευσεις που εχω κανει ειναι πολυ κακες, η δοτρια μου ειναι πλεον φτωχη και δεν μπορει να μου κανει fue μονο strip, αλλα strip δεν θελω να κανω
Τον τιμά που ήταν ειλικρινής.Όντως η καλή δότριά σου εχει σχεδόν εξαντληθεί,αν κάνεις fue θα αναγκαστούν να πάρουν και από περιοχές οι οποίες δεν ενδείκνυνται.Consider smp.
 

tasos33

Well-Known Member
Και εσυ που ξέρεις πως με 2500 ειναι οκ? Εχεις δει την περιπτωση απο κοντά? Ξέρεις οτι αρκούν τα 2500 για την επιφάνεια που θέλει να καλύψει?
Φίλε μη στεναχώριεσαι, αμα έχεις 2500 μοσχεύματα είσαι ΟΚ.

Παρεπιπτόντως έχεις απόδειξη από τη δεύτερη επέμβαση; Σου δόθηκε;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
ποιος γιατρος πιστευετε μπορει να με βοηθησει? εχω κανει 2 fue τη μια στην dhi και την αλλη στην κ@τερινα κ@λογιαννη με τραγικο αποτελεσμα. ψαχνω για καποιον κορυφαιο γιατρο στο εξωτερικο για fue-fut η δοτρια μου ειναι εξαντλημενη,ο erdogan δεν με αναλαμβανει, ο bisanga μου προτεινει strip. αναμενω απαντηση απο lorenzo και feriduni. θελω συμβουλες απο τα εμπειρα μελη του φορουμ τι θα κανατε στη θεση μου??

Από consultation καλά έχεις κινηθεί, περίμενε και τις τελευταίες απαντήσεις. Σε κάθε έναν όμως που πας για consultation προσπάθησε να "ποσοτικοποιείς" την καταστασή σου, για να καταλάβεις και τις επιλογές σου (πόση δότρια έχεις, τι επιφάνεια καλύπτεις, κλπ). Το να σου λένε απλά δεν σε αναλαμβάνω και να φεύγεις έχει μια αξία αλλά καλό είναι να σου δίνουν και κάποια νούμερα έτσι ώστε να μπορεί να καταλάβεις και τις επιλογές σου. Η λύση του Πάνου έχει νόημα και είναι μια καλή επιλογή αλλά νομίζω ότι πρέπει να προηγηθεί μια καλή ανάλυση. Επίσης ρώτησε τον feriduni (που μπορεί να σου προτείνει και strip) για τους ενδοιασμούς σου. Τι ηλικία έχεις?
 
Τελευταία επεξεργασία:

sotos999

New Member
Η λύση σου είναι μία για μένα. FUE με ότι έχει απομείνει. Και scalp micropigmentation στην Milena Lardi.

το micropigmentation ειναι μονιμο? στο φως δεν θα φαινεται οτι ειναι μπογια? κι οταν τα μαλλια αρχισουν να ασπριζουν μετα απο χρονια τι γινεται??
 

sotos999

New Member
Το τιμολογιο ολα τα λεφτα....τεμαχια ενα.... τιμη 4850....μπακαλικο ρε φιλε... ουτε κ ξερουν ποσα εβαλαν....ουτε κ ξερουν ποσα φυτρωσαν...τι μπουρδελο ειναι αυτο.

Απορω πως ο bisanga προτεινε στριπ....πραγματικα αποριας αξιον...

Φιλε μου η λυση ειναι 1... αυτη που ειπε ο αντριανο αλλα με το συγκεκριμενο πλανο που θα σου πω..

Θα πας σε εναν καλο γιατρο οχι σε αυτους π ειχες παει....
Και θα του γνωστοποιησεις οτι θα κανεις micropingmentation για να το ξερει απο πριν.
Και θα του πεις να σου βαλει με fue, θυλακια σχετικα με ανεκτικη πυκνοτητα και να σου φτιαξει μια χερλαιν. Γιατι αν κανεις τατου απ την αρχη της χερλαιν θα υστερεις σε φυσικοτητα δε θα δειχνει τοσο φυσικο...ενω αν η χερλαιν εχει μια μετρια πυκνοτητα με κανονικο μαλλι ειναι πολυ πιο φυσικη κ αληθινη.
Υστερα εφ οσων θα εχεις βαλει στη χερλαιν κ για ενα βαθος 2.5 - 3 ποντων θυλακες με σχετικα ανεκτη πυκνοτητα 30 με 40 θυλακες ανα τετραγωνικο, θα συνεχισεις σε ολο το υπολοιπο κεφαλι με φυε χαμηλοτερης πυκνοτητας γυρο στα 20 με 25 ωστε να σπειρεις τριχουλες σε ολο το κεφαλι....θα ειναι αραιες αλλα οταν κανεις το ταττου θα πυκνωσουν κανονικα κ θα δειχνεις μια χαρα, κι αυτοι οι 20 - 25 θυλακες θα δειχνουν τριχα ακομα κι οταν σε κοιταζει καποιος σε ευθεια οποτε θα νομιζει οτι κ το ταττου τριχα κανονικη ειναι κ θα φαινεται αληθινο.
Γιατι εκει ειναι το προβλημα με το τατου...αν σε βλεπει καποιος απο πανω δειχνεις οκ.... αν σε βλεπει σε ευθεια ομως κ δεν εχεις καθολου τριχα αλλα μονο τατου δε θα υπαρχει προεκταση προς τα πανω (ως προς τη 3η διασταση ας πουμε... το υψος ) και θα καρφωνεται οτι κατι δε παει καλα... αλλα αυτοι οι θυλακες που θα εχεις μοιρασει εστω κ αραια θα προσδιδουν το 3d και θα δειχνει φυσικο οταν ανακατευεται με το τατου της milena.
Απο κει κ περα οταν θα εισαι στη μιλενα θα της πεις να σου φτιαξει μια ομοιομορφη πυκνοτητα σε ολο το κεφαλι ( γιατι μπροστα για 2 - 3 ποντους θα εισαι πιο πυκνος απ οτι στο υπολοιπο κεφαλι) δλδ θα σου δεσει τη πυκνοτητα της χερλαιν με το υπολοιπο να ειναι συμπαγες κ ομοιομορφο.
Και θα σου φτιαξει επισης κ την δοτρια γιατι σου εχουν κανει μεγαλη ζημια κ θελει γεμισμα αλλα με μελανι,
δε χρειαζεται να χαλασεις θυλακια εκει.
Το μαλλι θα το εχεις παντα κοντο εως 2 με 3 χιλιοστα το μαξιμουμ θα το δεις κ στη πραξη αυτο....δλδ ως ποια χιλιαστα δειχνει φυσικο κ απο ποια χιλιοστα κ πανω αρχιζει και χαλαει...

Υ.Γ
Μη διανοηθεις να κανεις στριπ θα χασεις το ατου του κοντου κουρεματος κ δε μπορει να σου δωσει τη καλυψη που θες επανω με τπτ...κ θα γινεις ακομα χειροτερα κ δε θαμπορεις καν να κοντοκουρευτεις οπως τωρα..

Υ.Γ 2 ) καμμια επεμβαση δε μπορει να διορθωσει μονη της τωρα τα πραγματα ετσι οπως εχουν διαμορφωθει...η μονη λυση για να εχεις μαλλι ειναι αυτη με φυε + τατου... ειναι μονοδρομος....αν δεν εισαι διατεθιμενος γι αυτην τοτε μη κανεις τπτ κ μεινε ετσι οπως εισαι απλα κανε μια φυε να διορθωσεις το σκαψιμο που σου εχουν κανει πισω στη δοτρια να στο καλυψουν ωστε να μη δειχνει οπως τωρα κ κρατα το μαλλι κοντο ξυρισμενο οπως το χεις τωρα.

φιλε πανο κατι τετοιο εχω σκεφτει κι εγω, επισης λεω να βαλω και μερικα grafts απο γενια και στηθος για μεγαλυτερη πυκνωση
 

sotos999

New Member
Από consultation καλά έχεις κινηθεί, περίμενε και τις τελευταίες απαντήσεις. Σε κάθε έναν όμως που πας για consultation προσπάθησε να "ποσοτικοποιείς" την καταστασή σου, για να καταλάβεις και τις επιλογές σου (πόση δότρια έχεις, τι επιφάνεια καλύπτεις, κλπ). Το να σου λένε απλά δεν σε αναλαμβάνω και να φεύγεις έχει μια αξία αλλά καλό είναι να σου δίνουν και κάποια νούμερα έτσι ώστε να μπορεί να καταλάβεις και τις επιλογές σου. Η λύση του Πάνου έχει νόημα και είναι μια καλή επιλογή αλλά νομίζω ότι πρέπει να προηγηθεί μια καλή ανάλυση. Επίσης ρώτησε τον feriduni (που μπορεί να σου προτείνει και strip) για τους ενδοισμούς σου. Τι ηλικία έχεις?

28χρ ειμαι, τριχοπτωση δεν εχω εδω και αρκετο καιρο, σκεφτομαι σοβαρα για lorenzo επικοινωνησα με την κλινικη και μου ειπαν πως ειναι καλυτερα να παω εκει για να γινει διαγνωση λογο φτωχης δοτριας
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
28χρ ειμαι, τριχοπτωση δεν εχω εδω και αρκετο καιρο, σκεφτομαι σοβαρα για lorenzo επικοινωνησα με την κλινικη και μου ειπαν πως ειναι καλυτερα να παω εκει για να γινει διαγνωση λογο φτωχης δοτριας

Για τέτοιες δύσκολες περιπτώσεις σαν την δικιά σου νομίζω ότι η επίσκεψη είναι επιβεβλημένη. Το μαλλί θες να το αφήνεις κοντό ή σχετικά μακρύ?
 

Panos1982

Well-Known Member
φιλε πανο κατι τετοιο εχω σκεφτει κι εγω, επισης λεω να βαλω και μερικα grafts απο γενια και στηθος για μεγαλυτερη πυκνωση

Κοιτα η γνωμη μου ειναι να καθησεις πρωτα και να σκεφτεις το εξης. αν σου παει το κοντοκουρεμενο μαλλι ( σχεδον ξυρισμενο δλδ).
Γιατι ειναι αλλοι που τους παει και αλλοι οχι...
αν δε σου παει τοτε δε ξερω αν αξιζει να ασχοληθεις γιατι μαλλι κανονικο ωστε να νοιωθεις οκ ειναι αρκετα δυσκολο να πετυχεις κατι καλο ετσι οπως εξελιχθηκε το θεμα στη περιπτωση σου.
Αν ομως κρινεις οτι σου παει τοτε αξιζει, γιατι αλλο το κοντοξυρισμενο μαλλι σε καποιον καραφλα κι αλλο σε εναν που εχει μαλλι παντου....γιατι αυτο το μαυρο στο κρανιο που προσδιδει η τριχα κανει ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα....
Οποτε αν κρινεις οτι ενα τετοιο λουκ σου παει τοτε να το προσπαθησεις και να βαλεις κ απο σωμα ναι γιατι οχι...συνδιαστικα και με ενα SMP ( tattoo) θα πετυχεις κατι οπτικα καλο.
οσο περισσοτερη τριχα εχεις τοσο πιο πολυ βοηθας κ το τατου να αναδειχθει κ να δεθουν μαζι ωστε να δωσουν μεγαλυτερη ρεαλιστικοτητα κ φυσικοτητα.
Απλα πρεπει να καταλαβεις οτι με αυτη τη λυση θα εχεις παντα μαλλι απο 1-3 χιλιοστα και ποτε παραπανω....

Απ την αλλη αν κρινεις οτι δεν αξιζει αυτο κ δε θα νοιωθεις ικανοποιημενος τοτε κανε ταττου μονο πισω στην δοτρια που φαινεται ετσι σημαδεμενη ωστε να καλυψεις τα σημαδια και κρατα το κουρεμα πολυ κοντο....οπως το χεις στις φωτο η ξυρισμενο...

Η γνωμη μου ειναι οτι μαλλι καλο δε θα πετυχεις να εχεις ... εννοω να κανεις κουρεματα κτλπ... γτ εχει γινει αρκετη ζημια στη δοτρια και εχεις κ μεγαλη αραιωση και δε θα καταφερει κανεις να την καλυψει επαρκως ωστε να εχεις αρκετο μαλλι για styling, κουρεματα κολακευτικα, κτλπ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sotos999

New Member
Για τέτοιες δύσκολες περιπτώσεις σαν την δικιά σου νομίζω ότι η επίσκεψη είναι επιβεβλημένη. Το μαλλί θες να το αφήνεις κοντό ή σχετικά μακρύ?

Αν ειχα μαλλι στο πανω μερος μπορει να το αφηνα λιγο μακρυ, τα πλαινα παντα τα κουρευα κοντα γιατι πετανε δεν στρωνουν κατω με τιποτα, τωρα αναγκαστικα τα ξυριζω ολα
 

sotos999

New Member
Κοιτα η γνωμη μου ειναι να καθησεις πρωτα και να σκεφτεις το εξης. αν σου παει το κοντοκουρεμενο μαλλι ( σχεδον ξυρισμενο δλδ).
Γιατι ειναι αλλοι που τους παει και αλλοι οχι...
αν δε σου παει τοτε δε ξερω αν αξιζει να ασχοληθεις γιατι μαλλι κανονικο ωστε να νοιωθεις οκ ειναι αρκετα δυσκολο να πετυχεις κατι καλο ετσι οπως εξελιχθηκε το θεμα στη περιπτωση σου.
Αν ομως κρινεις οτι σου παει τοτε αξιζει, γιατι αλλο το κοντοξυρισμενο μαλλι σε καποιον καραφλα κι αλλο σε εναν που εχει μαλλι παντου....γιατι αυτο το μαυρο στο κρανιο που προσδιδει η τριχα κανει ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα....
Οποτε αν κρινεις οτι ενα τετοιο λουκ σου παει τοτε να το προσπαθησεις και να βαλεις κ απο σωμα ναι γιατι οχι...συνδιαστικα και με ενα SMP ( tattoo) θα πετυχεις κατι οπτικα καλο.
οσο περισσοτερη τριχα εχεις τοσο πιο πολυ βοηθας κ το τατου να αναδειχθει κ να δεθουν μαζι ωστε να δωσουν μεγαλυτερη ρεαλιστικοτητα κ φυσικοτητα.
Απλα πρεπει να καταλαβεις οτι με αυτη τη λυση θα εχεις παντα μαλλι απο 1-3 χιλιοστα και ποτε παραπανω....

Απ την αλλη αν κρινεις οτι δεν αξιζει αυτο κ δε θα νοιωθεις ικανοποιημενος τοτε κανε ταττου μονο πισω στην δοτρια που φαινεται ετσι σημαδεμενη ωστε να καλυψεις τα σημαδια και κρατα το κουρεμα πολυ κοντο....οπως το χεις στις φωτο η ξυρισμενο...

Η γνωμη μου ειναι οτι μαλλι καλο δε θα πετυχεις να εχεις ... εννοω να κανεις κουρεματα κτλπ... γτ εχει γινει αρκετη ζημια στη δοτρια και εχεις κ μεγαλη αραιωση και δε θα καταφερει κανεις να την καλυψει επαρκως ωστε να εχεις αρκετο μαλλι για styling, κουρεματα κολακευτικα, κτλπ....

Πανο σ ευχαριστω για τις συμβουλες σου, ελεγα να κανω μια τελευταια προσπαθεια με εναν καλο γιατρο να βελτιωθει λιγο αυτη η κατασταση, να γεμισει λιγο το κεφαλι δεν με νοιαζει αν πρεπει να εχω κοντα η μακρια μαλλια. εχεις να μου προτεινεις καποιον καλο γιατρο που ν αναλαμβανει περιπτωσεις σαν τη δικη μου?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν ειχα μαλλι στο πανω μερος μπορει να το αφηνα λιγο μακρυ, τα πλαινα παντα τα κουρευα κοντα γιατι πετανε δεν στρωνουν κατω με τιποτα, τωρα αναγκαστικα τα ξυριζω ολα

Εγώ θα σου πρότεινα, αν έχεις οικονομική δυνατότητα να κάνεις 2 live επισκέψεις σε top γιατρούς και να πας οργανωμένος με δομημένο ερωτηματολόγιο. Να μην πας μόνο σε FUE γιατρό (τύπου Koray, ή Lorenzo) αλλά και σε κάποιον που κάνει STRIP έτσι ώστε να έχεις όλα τα δεδομένα, άσχετα ποιά λύση θα επιλέξεις τελικά. Προσωπικά και το έχω ξαναγραψει και στο νήμα μου θα πήγαινα Lorenzo και Ferudini (λόγω strip) κια εγγύτητας. Φυσικά και Αμερική ή Καναδά υπάρχουν πολύ καλές επιλογες (ειδικά για strip) απλά θα σου στοιχίσει πολύ περισσότερο το ταξίδι.
 

sotos999

New Member
Επισκεψη στον Κ@ρ@λεξη, μου προτεινε 1.200 grafts απο κεφαλι και 300 απο κοιλια με power fue, τιμη 3.000 ε. Τις μεταμοσχευσεις τις κανει ο ιδιος με 2 κοπελες βοηθους, δεν κανει πανω απο 3 μεταμοσχευσεις την εβδομαδα, φαινεται εμπειρος γιατρος με υπομονη και διαθεση να ασχοληθει με τον ασθενη. Το προβλημα ειναι οτι δεν εχω δει καποιο περιστατικο του στο φορουμ, αν υπαρχει καποιος που εχει κανει μεταμοσχευση στον συγκεκριμενο γιατρο ας βοηθησει, ευχαριστω
 

tasos33

Well-Known Member
Σωτο μυαλό δε βάζεις?απο την Καλογιάννη στον καραλεξη? Γνωρίζεις οτι δεν υπάρχει περιθώριο λάθους και οτι πρεπει ο επόμενος γιατρός να κεντησει στο κεφάλι σου κ συ πας κ βλέπεις εναν γιατρο ανευ feedback...σορρυ κ για το επιθετικό υφος
 

sotos999

New Member
Σωτο μυαλό δε βάζεις?απο την Καλογιάννη στον καραλεξη? Γνωρίζεις οτι δεν υπάρχει περιθώριο λάθους και οτι πρεπει ο επόμενος γιατρός να κεντησει στο κεφάλι σου κ συ πας κ βλέπεις εναν γιατρο ανευ feedback...σορρυ κ για το επιθετικό υφος
Ενας κορυφαιος γιατρος στο εξωτερικο δυσκολα θα με αναλαβει γιατι η δοτρια μου πλεον εχει 1.500 grafts το πολυ να δωσει και πρεπει να καλυψω μεγαλη επιφανεια, οποτε και στον καλυτερο να παω θα εχω μετριο αποτελεσμα
 

aeratos28

Just aeratos
εγώ πάντως ψιλοκαηκα..λίγο που κοίταξα ρε man τα μηνύματα σου,εκεί που είπα ωπα.! ο μεγάλος θα πάει σε κορυφαιο όνομα ,lorenzo έβλεπα κτλ ξαφνικά βλέπω power fue καραλεξη ..λέω ο τύπος είναι μπερδεμένος full και μας πάει για κάψιμο..μην βιαζεσαι και χαλάρωσε το μυαλό σου μην κάνεις πάλι βιαστικές κινήσεις και λάθη όπως με την τουμπανιαρα την καλογιαννη ..πάντως είναι τρελό milf αυτή.!;)
 
Μπλουζα