15-16/12 o lorenzo στην αθήνα για consultation!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Τουλάχιστον ξέρεις τι σου γίνεται. Φαντάσου να πήγαινες για μμ και να μπεις σε ένα παιχνίδι χωρίς τέλος και αποτέλεσμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεν ξερω φιλε δεν ειμαι και πιτσιρικας.39 ειμαι με λιγο μαμα μαλλι.Μου φανηκε λιγο αυστηρος με τη δοτρια και μου εκανε εντυπωση που προτεινα να παω Μαδριτη να με δει απο κοντα και ευγενικα με απετρεψε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επειδή έχει περιορισμένο χρόνο, βλέπει μόνο αυτούς που (κατά την κρίση του) είναι κατάλληλοι για μμ. Το ίδιο θα γίνει και εδώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Geo246

Member
Δεν ξερω φιλε δεν ειμαι και πιτσιρικας.39 ειμαι με λιγο μαμα μαλλι.Μου φανηκε λιγο αυστηρος με τη δοτρια και μου εκανε εντυπωση που προτεινα να παω Μαδριτη να με δει απο κοντα και ευγενικα με απετρεψε.

Το ίδιο φοβάμαι ότι μπορεί να συμβεί και με μένα. Τουλάχιστον αυτός είναι ειλικρινής

Κάτι άλλοι μου είπαν "μπορούμε να πάρουμε 6000 τρχθ άνετα"
 
Το ίδιο φοβάμαι ότι μπορεί να συμβεί και με μένα. Τουλάχιστον αυτός είναι ειλικρινής

Κάτι άλλοι μου είπαν "μπορούμε να πάρουμε 6000 τρχθ άνετα"
Ναι το θεμα ειναι οτι εγω δεν μπορω να μαθω ποσα εχω ακριβως κσι αυτο με τρελαινει.Εκανα προσπαθεια μεγαλη να παω ειτε Ισπανια ειτε Τουρκια για καλο consultation εδω και 3 μηνες.Ισπανια εφαγα πορτα,Τουρκια μετα κοπων κσι βασανων εκλεισα 15 Νοεμβρη αλλα με βλεπω νσ φευγω εξωτερικο για δουλεια.Καλα Ελλαδα με 3000 grafts θα με εφτιαχναν,πιο ροδινσ παντα εδω αλλα και παλι μονο λογο και grafts ανσ τεκ εμαθα
 
Το ίδιο φοβάμαι ότι μπορεί να συμβεί και με μένα. Τουλάχιστον αυτός είναι ειλικρινής

Κάτι άλλοι μου είπαν "μπορούμε να πάρουμε 6000 τρχθ άνετα"

Πηγα B... και D.. απο Ελλαδα.Ομολογω πως στην πρωτη με ειδε η κοπελα που ολοι ξερετε και δεν θα εκφρασω συμπερασμα μεχρι να με δει ο ιδιος ο Β.,στην δευτερη ομως εμαθα για ενα λογο 2.20 και 125-130 τριχοθυλακια ανα τ.εκ στην δοτρια και μου αρεσε περισσοτερο η αντιμετωπιση μεχρι τωρα με οτι γνωση εχω παρει απτο φορουμ για τις δυνατοτητες τους.
 
125-130 grafts/cm φιλε λιγο δυσκολο..
Μπορει και να κανω λαθος αλλα νομιζω ετσι μου ειπε.Με καθε επιφυλαξη για δικο μου λαθος.Και μαλιστα αν θυμαμαι καλα μου ειπε για 150-160 πισω στη safe zone και 90-100 στα πλαινα και εβγαλε ενα μο 120-130 σε ολη τη δοτρια.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τρίχες μπορεί, τριχοθυλακια με τίποτα. Μήπως όμως να ανοίξεις νήμα;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Μπορει και να κανω λαθος αλλα νομιζω ετσι μου ειπε.Με καθε επιφυλαξη για δικο μου λαθος.Και μαλιστα αν θυμαμαι καλα μου ειπε για 150-160 πισω στη safe zone και 90-100 στα πλαινα και εβγαλε ενα μο 120-130 σε ολη τη δοτρια.
64D83369-7C49-4E71-B9B3-C577AF22FB19.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Φιλε μου σιγουρα σου ειπαν για τριχες στην D.. .πρεπει να τα ξερεις καλα αυτα τα νουμερα
 
Φιλε μου σιγουρα σου ειπαν για τριχες στην D.. .πρεπει να τα ξερεις καλα αυτα τα νουμερα
Εχεις δικιο και δεν μπορω να σου αποδειξω οτι ζητησα διευκρινιση,αλλα ζητησα.Αλλα προς αποφυγη παρεξηγησεων πιθανολογω να μην καταλαβα εγω καλα.Παντως τα νουμερα αυτα ηταν τα θυμαμαι καλα.
 
@osonoupo karaflos νομίζω χρειάζεσαι 4000 περίπου δεν ξέρω σε τι φάση είναι το μαλλί που έχεις στο middle
Ναι τουλαχιστον και λιγα παρσπανω οπως λεει ο Lorenzo.Καλο ειναι προς το παρον αλλα καποια στιγμη θα φυγει.Πολυ καλυτερο απτις φωτο παντως.Το θεμα ειναι τι θα μεινει μετα.
 

alex7

Well-Known Member
αφού απέρριψε εσένα που δεν είσαι και η πιό βαριά περίπτωση, τότε είναι βέβαιο ότι θα απορίψει τους περισσότερους που έχουν ζητήσει συνάντηση μαζί του.Θά πάρει προφανώς τα πιό ευνοΪκά περιστατικά
Δεν νομιζω οτι ειμαι ευκολη περιπτωση,ειναι πολυ δυνατος γιατρος και εμπιστευομαι την κριση του.Θεωρω αυστηρο το κοψιμο της safe zone καθως το εχει φερει στο ινιακο οστο που αποτι ξερω κανουν strip.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
αφού απέρριψε εσένα που δεν είσαι και η πιό βαριά περίπτωση, τότε είναι βέβαιο ότι θα απορίψει τους περισσότερους που έχουν ζητήσει συνάντηση μαζί του.Θά πάρει προφανώς τα πιό ευνοΪκά περιστατικά

Το πρόβλημα εδώ είναι η retrograde που δυστυχώς είναι «κακιά» στην περίπτωση σου γιατί έχει ανέβει ψηλά στην occipital και την έχει περιορίσει αρκετά. Οι 90-100 τρίχες που σου είπαν στα πλαϊνά στην D σημαίνει ότι δεν παίρνεις τίποτα από εκεί και οι 150-160 πίσω σημαίνει ότι έχεις max 25gx160cm2~4.000g safe area δηλαδή ότι χρειάζεσαι για τώρα χωρίς καμμία άλλη δυνατότητα για τις περιοχές που σίγουρα θα χάσεις στο μέλλον. Άρα ρισκάρεις σίγουρα. Φυσικά είσαι η κλασική περίπτωση που σε πολλές κλινικής θα σου έβαζαν 2500-3000g για να μην χάσουμε τον πελάτη και ....έχει ο θεός στο μέλλον.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα