15-16/12 o lorenzo στην αθήνα για consultation!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πρέπει να υπάρχει μαλλί σε όλο το κεφάλι για να δει την κάλυψη και την εικόνα με το μαλλί, φορά τρίχας, σγουρή/ίσια, κόντραστ, κλπ. Αν πας ξυρισμένος δεν καταλαβαίνεις τίποτα παρά μόνο πυκνότητα και μέτρηση λόγου.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

leas

Well-Known Member
Το ρωτάω γιατί εγώ στο επάνω μέρος τα έχω σχετικά μακριά.. Ενώ στην δοτρια σχεδόν ξυρισμένα.. Άρα θα πρέπει να ξεκινήσω να τα μακραινω και στη δοτρια όσο προλαβω αλλιώς δεν θα μπορουμε να έχουμε μια ολοκληρωμένη εικόνα..
 

athenian

Well-Known Member
Προλαβαινεις οριακα,2 μηνες ειναι και λιγο πανω απο 2 ποντους μεγαλωνουν τα μαλλια σε αυτο το διαστημα,οποτε προλαβαινω κι εγω!
 

leas

Well-Known Member
CVIAL τα βίντεο του Λορέντζο ήταν πάντα αυτά που έβλεπα και έλεγα υπάρχει ελπίδα γιατί για εμένα είναι κορυφή στην fue.
Ένα πράγμα που με προβληματίζει και με στεναχωρεί και έχει συζητηθεί βέβαια είναι η χρήση της φίνας. Πιστεύεις θα αναλάμβανε περιστατικό νεαρού στα 27-30 χωρίς χρήση φίνας γνωρίζοντας ο ίδιος πως θα συνεχίσει να χάνει έχοντας ρεαλιστικές προσδοκίες και με συντηρητικο πλάνο, που θα ήθελε όμως να το παλέψει χώρις αυτήν;; Αν και πραγματικά θα ήθελα να ακούσω και την άποψη του ίδιου καθώς είναι χρήστης φίνας αρκετά χρόνια.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
CVIAL τα βίντεο του Λορέντζο ήταν πάντα αυτά που έβλεπα και έλεγα υπάρχει ελπίδα γιατί για εμένα είναι κορυφή στην fue.
Ένα πράγμα που με προβληματίζει και με στεναχωρεί και έχει συζητηθεί βέβαια είναι η χρήση της φίνας. Πιστεύεις θα αναλάμβανε περιστατικό νεαρού στα 27-30 χωρίς χρήση φίνας γνωρίζοντας ο ίδιος πως θα συνεχίσει να χάνει έχοντας ρεαλιστικές προσδοκίες και με συντηρητικο πλάνο, που θα ήθελε όμως να το παλέψει χώρις αυτήν;; Αν και πραγματικά θα ήθελα να ακούσω και την άποψη του ίδιου καθώς είναι χρήστης φίνας αρκετά χρόνια.

Leas θα στα πει κατ´ιδίαν στο consultation. Κοντός ψαλμός...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σε επικοινωνία με τον γιατρό χθες αποφασίστηκε ότι όλοι όσοι έχουν δηλώσει συμμετοχή στο consultation θα πρέπει να στείλουν φώτο για να γίνει μια προ-αξιολόγηση της περιπτωσής τους και να συμπληρώσουν ένα ερωτηματολόγιο. Δεδομένου ότι ήδη η συμμετοχή είναι πολύ μεγάλη κατ' αυτό τον τρόπο θα αποκλειστούν εκ των προτέρων όσοι είναι ακατάλληλοι για μμ και έτσι θα μείνει χρόνος γι αυτούς που είναι κατάλληλοι. Σε επόμενο ποστ θα δώσω αναλυτικά οδηγίες για τις φώτο και το πως θα μου τις στείλετε. Το email μου για να στείλετε τις φώτο θα το κοινοποιήσω με pm.
 

athenian

Well-Known Member
Η καταλληλότητα θα έχει να κάνει με τις προσδοκίες που έχει ο καθένας σε συνάρτηση με την δοτρια και την διάθεση ή όχι για λήψη φαρμακευτικής αγωγής να υποθέσω?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα χρειστούν οι παρακάτω φώτο. Πριν αρχίσετε να στέλνετε μελετήστε προσεκτικά τις γωνίες λήψεις. Οι φώτο πρέπει να είναι ευκρινείς με καλό φωτισμό.

1. Donor occipital.jpg 2. Donor paretial.jpg 3. donor paretial temporal detail .png 4. crown.jpg 5. panoramic.jpg 6. recipient front side.jpg 7. recipient front.jpg

To ερωτηματολόγιο με το ιατρικό σας ιστορικό συμπληρωμένο. Τυπώστε, συμπληρώστε και μετά σκανάρισμα ή φώτο.

Medical History page 1.jpg Medical History page 2.jpg


Όλα τα παραπάνω (φώτο και ιατρικό ιστορικό) τα στέλνετε μέσω της παρακάτω δωρεάν υπηρεσίας για να έχουν καλή ανάλυση.
https://wetransfer.com

we.jpg

Τελική ημερομηνία αποστολής: 30 Νοεμβρίου, όσοι έχετε πολύ κοντό μαλλί να περιμένετε να μεγαλωσει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Geo246

Member
To ερωτηματολόγιο με το ιατρικό σας ιστορικό συμπληρωμένο. Τυπώστε, συμπληρώστε και μετά σκανάρισμα ή φώτο.

Μπορείτε να κατεβάσετε την φωτογραφία, να την ανοίξετε με το paint και να την συμπληρώσετε έτσι
 

Συνημμένα

  • paradeigma.jpg
    paradeigma.jpg
    38.3 KB · Προβολές: 197
Θα χρειστούν οι παρακάτω φώτο. Πριν αρχίσετε να στέλνετε μελετήστε προσεκτικά τις γωνίες λήψεις. Οι φώτο πρέπει να είναι ευκρινείς με καλό φωτισμό.

Προβολή συνημμένου 19631 Προβολή συνημμένου 19632 Προβολή συνημμένου 19633 Προβολή συνημμένου 19634 Προβολή συνημμένου 19635 Προβολή συνημμένου 19636 Προβολή συνημμένου 19637

To ερωτηματολόγιο με το ιατρικό σας ιστορικό συμπληρωμένο. Τυπώστε, συμπληρώστε και μετά σκανάρισμα ή φώτο.

Προβολή συνημμένου 19639 Προβολή συνημμένου 19640


Όλα τα παραπάνω (φώτο και ιατρικό ιστορικό) τα στέλνετε μέσω της παρακάτω δωρεάν υπηρεσίας για να έχουν καλή ανάλυση.
https://wetransfer.com

Προβολή συνημμένου 19630

Τελική ημερομηνία αποστολής: 30 Νοεμβρίου, όσοι έχετε πολύ κοντό μαλλί να περιμένετε να μεγαλωσει.
Εμενα μου εριξε πορτα απτο consultation μεσω φωτο.Fina και βλεπουμε μου ειπε μετα απο χρονια,γιατι βλεπει πολυ μικρη δοτρια.Μου ηρθε βαρυ παντως.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τουλάχιστον ξέρεις τι σου γίνεται. Φαντάσου να πήγαινες για μμ και να μπεις σε ένα παιχνίδι χωρίς τέλος και αποτέλεσμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τουλάχιστον ξέρεις τι σου γίνεται. Φαντάσου να πήγαινες για μμ και να μπεις σε ένα παιχνίδι χωρίς τέλος και αποτέλεσμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Δεν ξερω φιλε,δεν ειμαι και μικρουλης 39 ειμαι με καποιο μαμα μαλλι.Αν και τον θαυμαζω μου φαινεται λιγο υπερβολικο αυτο με την πολυ περιορισμενη δοτρια.Να ανοιξω νημα να στειλω φωτο?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα