15-16/12 o lorenzo στην αθήνα για consultation!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

vlafo

Well-Known Member
Oύτε και εγώ το ξέρω αλλά η τάση όπως εγώ την βλέπω και την έχω αξιολογήσει δεν με πείθει προσωπικά.Αλλιώς θα είχαμε εδώ π.χ 10 αποτελέσματα από Ερντογάν.Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι η τιμή είναι εν μέρει δικαιολογία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτό που έχω να πω εγώ είναι ότι από Λορενζο και Erdo στα 10 περιστατικά μόνο το 1, και αν, κάνει παρουσίαση. Ειδικά για Λορενζο που έχω καλή άποψη, κανείς ( και έχουν κάνει αρκετοί απλά δεν γράφουν, μόνο διαβάζουν).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

JOJO

Active Member
Αν δεν είναι η τιμή η βασική αιτία να μην πάει κάποιος στον Ισπανό, τι άλλο μπορεί να είναι; Δεν σε πιάνω, συγγνώμη. Σίγουρα μπορεί να υπάρχει και κάποιος που προτιμά να κάνει strip όπως και κάποιος που φοβάται τα αεροπλάνα, αλλά δεν νομίζω ότι αυτό είναι το νόημα του μηνύματος σου. Αν μπορείς γίνε συγκεκριμένος, γιατί εγώ από τότε που διαβάζω το forum βλέπω συνέχεια το αντίθετο. Όλοι δηλαδή γκρινιάζουν για τις τιμές του. Αυτό εγώ το ερμηνεύω ότι θα ήθελαν να πάνε αλλά αδυνατούν.
 

vlafo

Well-Known Member
Αν κάνουν αρκετοί όπως αναφέρθηκε απλά δεν παρουσιάζουν τότε εντάξει.Σωστά κατάλαβες για το νόημα.Η τιμή για το μέσο Έλληνα στο κομμάτι των μμ όπως την εισπράτω-αντιλαμβάνομαι εγώ είναι στα 3-5k που τη βρίσκουνε εδώ.Με μ.ο τοποθέτησης τα 3000g ας υποθέσουμε,με 2,5€ φθάνει στο ποσό στα 7,5k πράγμα που εμένα δεν με πείθει ότι τα δίνουνε έστω και αν είναι ο κορυφαίος.Τώρα αν είναι τόσο μεγάλο το ποσοστό αυτών που δεν παρουσιάζουνε αλλά κάνουνε μ.μ δεν το ξέρω αλλά μόνο ο mod.Ελπίζω να φανεί στις 15-16/12 και να διαψευσθώ,γιατί για την προσφορά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα είναι δελεαστική.
 

JOJO

Active Member
Έτσι όπως το θέτεις ναι ίσως και να μην κάνουν 10 άτομα. Τώρα αν δεν μας φτάνει η προσφορά που θα κάνει είναι άλλο θέμα. Ok και πάλι λογικό για κάποιους. Αν δεν μπορώ οικονομικά δεν θα το κάνω. Αλλά και σε αυτή την περίπτωση η τιμή δεν είναι εν μέρη δικαιολογία όπως έγραψες, είναι η μόνη αιτία.
 

vlafo

Well-Known Member
Όταν έχεις μια υποτιθέμενη προσφορά για 2,5€-3€/g,όπως καταλαβαίνεις είναι εξωφρενικά χαμηλή τιμή για τα standards αυτών των γιατρών και φυσικά η καλύτερη για εμάς.Αυτό πάλι δεν σημαίνει ότι το ποσό αυτό δεν είναι ένα νούμερο σεβαστό αν όχι μεγάλο για τους πιο πολλούς.Ακριβώς αυτό λέω ότι τελικά το οικονομικό είναι η μία και μοναδική αιτία για όλους για να προχωρήσουνε και έστω και αυτές οι πολύ χαμηλές τιμές δεν καλύπτουνε την κυρίως μάζα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είναι αρκετοί που κάνουν και δεν γράφουν. Το ξέρω γιατί πάρα πολλοί από αυτούς μου έχουν στείλει πληροφορίες από τις μμ τους. Το προφίλ όλων αυτών είναι το εξής: είτε επισκέπτες είτε μέλη με 0 μηνύματα. Διαβάζουν, αποφασίζουν, κάνουν μμ, εξαφανίζονται.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

JOJO

Active Member
Δεν είπες ακριβώς αυτό, ξαναδιάβασε τα δικά σου μηνύματα.. όπως το διατυπώνεις εύλογα καταλαβαίνει κάποιος ότι υπάρχει και άλλος λόγος πέραν του οικονομικού «η τιμή είναι εν μέρη δικαιολογία». Το αποτέλεσμα όμως είναι ότι συμφωνούμε.
Ας περιμένουμε λοιπόν να δούμε αν τα σενάρια θα επαληθευτούν
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μα στο παραδειγμα που δινεις απαντας κ μονος σου οτι το μονο κολλημα ειναι η τιμες του... ναι ... αν χρέωνε 2,5€ Δλδ στα 3000g 7.500€ Θα Λενε οι περισσοτεροι με το περιορισμένο μπατζετ «αντε να σφίξω λιγο κ@@λο να βαλω ενα 2χιλιαρο ακομα να παω στο κορυφαίο!»... οχι ολοι ... σχεδον ολοι ομως ... με τις τωρινές τιμες του ομως στα 3000g θες 12.500€! Ειναι δυσκολο να κτλ δλδ οτι αυτα αφορούν πολυ συγκεκριμένη μερίδα ατόμων ; Ο mc6 στα 5000g εδωσε 4.500€ οταν στα ιδια g ο Ισπανός θελει 17.500€! Ωραιες οι αναλύσεις κ οι λεπτομέρειες της λεπτομέρειας ο λεπτομέρεια που πιστεψε με εξω στο δρομο ο απλός κοσμάκης βλεπει το 1/1000 απ αυτα που βλεπετε εσεις αλλα Δυστηχως για τους περιςςοτερους κ τα χρηματα ειναι σημαντικος παράγοντας κ αμεςα καθοριστικός.
 
Τελευταία επεξεργασία:

JOJO

Active Member
Mod όπως καταλαβαίνεις η υπομονή δεν συγκαταλέγεται στα πολλά προσόντα του forum.
Ζήτησε, σε παρακαλώ, άδεια από τον Ισπανό να μας ανακοινώσεις άμεσα την προσφορά!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mpakalos

New Member
CVIAL αυτα τα περιστατικά που αναφερεσαι πως τα κρινεις βασει αποτελεσματος. Ειδικα του Lorenzo που λες οτι εχεις καλυτερη εικονα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
CVIAL αυτα τα περιστατικά που αναφερεσαι πως τα κρινεις βασει αποτελεσματος. Ειδικα του Lorenzo που λες οτι εχεις καλυτερη εικονα.

Όπως αυτά που βλέπεις στο YouTube. Τυπικά Λορενζο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Harris_G

Well-Known Member
Ηρεμηστε λιγο επειδη καναμε προβλεψεις δε σημαινει οτι δεν εχουμε υπομονη. Ειπε ο mod θα ναι κατι καλο, δεν ειναι κανας παπαρολογος.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Mod όπως καταλαβαίνεις η υπομονή δεν συγκαταλέγεται στα πολλά προσόντα του forum.
Ζήτησε, σε παρακαλώ, άδεια από τον Ισπανό να μας ανακοινώσεις άμεσα την προσφορά!

Ο άνθρωπος μου ζήτησε μια χάρη και κατανοώ απόλυτα τον λόγο για τον οποίο μου την ζήτησε. Θα το σεβαστώ. Υπομονή λοιπόν μέχρι νεωτέρας.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Geo246

Member
Είναι αρκετοί που κάνουν και δεν γράφουν. Το ξέρω γιατί πάρα πολλοί από αυτούς μου έχουν στείλει πληροφορίες από τις μμ τους. Το προφίλ όλων αυτών είναι το εξής: είτε επισκέπτες είτε μέλη με 0 μηνύματα. Διαβάζουν, αποφασίζουν, κάνουν μμ, εξαφανίζονται.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ευχαριστημένοι όλοι τους;
 

vagosx

Well-Known Member
Αυτό πάλι ρε παιδιά που για γιατρους και κλινικες που έχουν χιλιάδες εγχειρήσεις στο ενεργητικό τους, υπάρχουν εκατοντάδες βίντεο με απόλυτα επιτυχημενες επεμβασεις τους στο You Tube, υπάρχουν εκατοντάδες περιστατικά τους σε δεκάδες φόρουμ και εμεις για να αποφανθούμε περιμένουμε να δούμε μια παρουσίαση τους στο Ελληνικό φόρουμ και με βάση αυτό το ένα η αντε δυο περιστατικά βγάζουμε το πορισμα μας, πραγματικά με ξεπερνάει.
Αφήστε δε που αν από καποια από τις σοβαρες κλινικές δεν έχει καμμία παρουσίαση από επέμβαση κάποιου μέλους στο greek hairloss αυτομάτως τιθεται στην κατηγορία Farm Clinic!

Ελλάς το μεγαλείο σου!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα