γνωριμια μελων

Panayotis19

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Με λένε παναγιώτη και είμαι 19 χρόνον και μένω αθηνα
είμαι norwood 1 προς 2 νομίζω πιο polo μειωμένη ανάπτυξη τριχών στο πάνω μέρος έχω τη τελευαίο χρόνο έχω μακρύ μαλλί ως το στήθος και θα μου φανει κάπως η φαλάκρα :/
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

toppik_man

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Σπύρος είπε:
επειδή μου είναι δύσκολο να γράφω τα nicknames (&hair^%$!!!),
κάνω την αρχή και όποιος θέλει γράφει...

με λένε Σπύρο,

είμαι 34 χρονών και 3ν,

και ζω Καβάλα(προσωρινά!),γεν. Λάρισα


Καλησπέρα φίλε Σπύρο,
έτυχε να διαβάσω στο forum απο ένα άλλο μέλος οτι τυχαίνει να είσαι ο προστάτης των νέων μελών(;);
Έψαξα λοιπόν και σε βρήκα εδώ και μια που είμαι νέο μέλος σκέφτομαι να ξεκινήσω την γνωριμία μου με σένα, φυσικά και με όλα τα υπόλοιπα αγαπητά μέλη!! Εύχομαι να γνωρίσω πάρα πολλούς για να ανταλλάξουμε απόψεις!!
 

toppik_man

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Να συστηθώ και εγώ με την σειρά μου καθώς βλέπω πολύ κόλλημα με τη συγκεκριμένη σελίδα! :p
Δεν θα ήθελα να αποκαλύψω το όνομα μου (sorry guys) αλλά είμαι 28 και απο Αθήνα.
Πριν 2 χρόνια περίπου έκανα την πρώτη μεταμόσχευση (στους κροταφους) και τώρα χρησιμοποιώ το Toppik.
Επίσης αυτά τα τελευταία 2 χρόνια έχει αρχίσει η τριχόπτωση στην κορυφή και προς τα μέσα, δεν ξέρω όμως γιατί τόσο "απότομα".
Αυτά..

Εύχομαι να μπαίνεται σε τακτά χρονικά διαστήματα να τα λέμε.. :) :) :)
 

MANKAR

Active Member
Απ: γνωριμια μελων

γεια σας , Μανουσος , 26 χρονων με αραιωμα στους κροταφους!!!απο οτι εχω παρατιρησει η τριχοπτωση υπαρχει απο τις μικρες ηλικιες πλεον!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Χαιρετώ του πάντες με πολλή αγάπη!

Είμαι ο Χρήστος και ζω στην "Balearic" Σαλαμίνα / Νησί αργοσαρωνικού στην αττική. Είμαι στα 25 και nw 2 ίσως 2, κάτι με ελπίδα για αναστροφή σε nw πίθηκα :p

Καλό κουράγιο σε όλους! Το φάρμακο για την καράφλα είναι κάτω από την μύτη μας! :grandpa:
 

xDante

Member
καλώς ήλθες φίλε Chs και απ ότι παρατηρώ μπήκες δυναμικά στο καραφλοφόρουμ μας !!!!!!!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
xDante είπε:
καλώς ήλθες φίλε Chs και απ ότι παρατηρώ μπήκες δυναμικά στο καραφλοφόρουμ μας !!!!!!!

Έμ τι καράφλα θα παραδόσουμε στο μέλλον?? Αν δεν είναι γεμάτη μαλλί τι δυναμικότητα θα έχει.. :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
νομιζω,δεν εχω γραψει εδω..οποτε αν και καθυστερημένα
ειμαι ο ανδρεας 25 χρονων,μενω γεννηθηκα πατρα..
ευχομαι υγεια σε ολους,μακαρι να βρεθει κατι μονιμο για την ραφλα μας..
εχω αρραιωση στους κροταφους αλλα αντιστρεφω παλι την διαδικασια ραφλας..ειδωμεν..........
 

John83

Member
Χρόνια και εγώ παρακολουθώ το site αλλά ούτε και εγώ έχω συστηθεί εδώ!!
Γιάννης από Αθήνα ..σε κανά εξάμηνο 30ρίζω και εγώ (πω πω...). Αραίωση στους κροτάφους και στη hairline... Το παλεύω με θεραπείες (fina + fungoral) κατά διαστήματα μιας κ δε θέλω να παίρνω fina συνεχώς.. Σιγά σιγά πιστεύω πως έφτασε η ώρα για μια μ.μ...

'Αντε να 'μαστε καλά!!!
 

bouklakias

New Member
Απ: γνωριμια μελων

Καλώς σας βρήκα.
Εδώ και λίγες μέρες έχω βρει το συγκεκριμένο site όπου με έκπληξη βλέπω ότι ασχολείται με ένα θέμα που όταν άρχισε να με απασχολεί η δικιά μου καράφλα ήταν ταμπού.
Εγώ άρχισα να χάνω μαλλιά το 1990. μέχρι σήμερα δεν έχω δει βελτίωση με κανένα προιον και γι αυτό έχω πολλά χρόνια να ασχοληθώ με το θέμα αυτό.
Εδώ και 3 μήνες παίρνω proscar 1/4 κάτι που το ήξερα από παλιά αλλά τότε δεν μπορούσα να το πάρω λόγω παντρειας είχαμε βάλει μπρος για παιδιά και από ότι ήξερα απαγορεύεται λόγω κινδύνου για το φύλο του παιδιού.
Καλώς σας βρήκα λοιπόν
 

Turbobox

New Member
Ρε σεις όσοι είστε Αθήνα ψήνεστε να βρεθούμε για κάνα καφέ να τα πούμε κι από κοντά; Α, κι όποιος έχει τα πιο πολλά μαλλιά κερνάει έτσι; :21m:
 

baldy

Member
παιδια μηπως ειναι ενοχλητικο το avatar μου? ειπα να βαλω και εγω κατι,δεν ξερω τι λετε σας πειραζει.
 
Μπλουζα