Φρυδάς σε απόγνωση

thanos_tj's

New Member
Πφφ...δεν το πίστευω ότι ανοίγω τέτοιο θέμα αλλά τι να κάνουμε μιας και φτάσαμε σε αυτό το σημείο θα χρειαστω τη βοήθεια σας.Λοιπόν είμαι 17 χρόνων και επειδή ειλικρινά τα φρύδια μου δεν είναι και τα καλυτερα, μάλλον δεν ήταν μέχρι προπέρσι που είχα μονοφρυδο,πέρσι ομως που αρχησα να τα βγαζω μπορώ να πω ότι τα εφερα σε πολύ ικανοποιητικό στάδιο και φέτος ακόμα καλυτερα, όλα μόνος μού ψαλιδακι,ταινίες προσώπου,τσιμπιδακι και λίγο από τη βοήθεια του youtube έχω πολύ ωραία φρύδια. Ευτυχώς δηλαδή γιατι όση τρίχα είχα παλιά σε όλο μου το σώμα σύνολο την είχα μόνο στο ένα φρύδι ούτε ο Καραμανλής δηλαδή χαχαχα εντάξει μην το παρακανουμε.Μπαίνω στο κυρίως θέμα βαρέθηκα να τα βγαζω,εννοώ είμαι άντρας δεν έχω την όρεξη να ασχολούμαι με αυτά τα πράγματα,για αυτό :
Υπάρχει κάποιος άλλος ποιο αποτελεσματικός τρόπος που να κρατάει και περισσότερο ;
ειδικότερα για όταν βγαζεις τα φρύδια από το πάνω και κάτω μέρος του φρυδιου.Εκτός από λέιζερ δηλαδή γιατι δεν μας πέρνει στα χρηματα,αν και εκεί θα καταληξω στο τέλος (μελλοντικός στόχος μέσα στο επόμενο 6μηνο)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Αναλόγως την τρίχα (χρώμα - caliber) περίπου όμως 6-9 φορές.
Τα χνούδια και οι άχρωμες τρίχες ταλαιπωρούν πιό πολύ.
Αξίζει τα λεφτά του όμως...θα ηρεμήσεις για μιά ζωή.
 
Μπλουζα