ΦΑΓΟΥΡΑ ΑΠΟ REGAINE

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aggelos20

Member
Καλησπέρα χρειάζομαι τη βοήθεια σας! Έχω κλίσει τους 3 μήνες εφαρμογής του regaine 5% 2 φορές τη μέρα και χρησιμοποιώ εδώ και 1 μήνα fungoral! Ενώ μέσα σε αυτό το διάστημα είχα που και που φαγούρα τις τελευταίες 2 βδομάδες δεν μπορώ να ηρεμήσω λόγω της φαγούρας και πέρα απο αυτό από την αρχή της εφαρμογής του regaine το δέρμα στα σημεία που το εφαρμόζω είναι καπώς πολύ μαλακό και λιπαρό σε σημείο που όταν το ξίνω βγάζω κατι σαν λιπαρά κομάτια δέρματος! :( Από αποτελέσματα θα έλεγα πως με βοήθησε ελάχιστα στο μπροστά μερος (κροτάφους) και πίσω καθόλου ένω από τι ξέρω βοηθάει πιο πολύ στην κορυφή (πίσω) παρά μπροστά... Περημένω τη βοήθειά σας...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexXXX

Active Member
Απ: ΦΑΓΟΥΡΑ ΑΠΟ REGAINE

πεταξε το να σωθεις ειναι οτι χειροτερο .εμενα μου εκανε μεγαλη ζημια με ερεθισμους και εχασα πολλα μαλλια εξαιτιας του . το φουγκοραλ ειναι οκ το αλλο μαζι με κατι ρεβινογκεν και λοιπα τοπικα μακρυα .μιλαω απο προσωπικη εμπειρια δεν εχω να κερδισω τιποτα γιατι καποιοι εδω μεσα στενοχωριουνται!
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΦΑΓΟΥΡΑ ΑΠΟ REGAINE

XxxxX είπε:
πεταξε το να σωθεις ειναι οτι χειροτερο .εμενα μου εκανε μεγαλη ζημια με ερεθισμους και εχασα πολλα μαλλια εξαιτιας του . το φουγκοραλ ειναι οκ το αλλο μαζι με κατι ρεβινογκεν και λοιπα τοπικα μακρυα .μιλαω απο προσωπικη εμπειρια δεν εχω να κερδισω τιποτα γιατι καποιοι εδω μεσα στενοχωριουνται!

Ο λογαριασμός σου αποκλείστηκε. 7SFGSFG
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΦΑΓΟΥΡΑ ΑΠΟ REGAINE

aggelos20 είπε:
Καλησπέρα χρειάζομαι τη βοήθεια σας! Έχω κλίσει τους 3 μήνες εφαρμογής του regaine 5% 2 φορές τη μέρα και χρησιμοποιώ εδώ και 1 μήνα fungoral! Ενώ μέσα σε αυτό το διάστημα είχα που και που φαγούρα τις τελευταίες 2 βδομάδες δεν μπορώ να ηρεμήσω λόγω της φαγούρας και πέρα απο αυτό από την αρχή της εφαρμογής του regaine το δέρμα στα σημεία που το εφαρμόζω είναι καπώς πολύ μακακό και λιπαρό σε σημείο που όταν το ξίνω βγάζω κατι σαν λιπαρά κομάτια δέρματος! :( Από αποτελέσματα θα έλεγα πως με βοήθησε ελάχιστα στο μπροστά μερος (κροτάφους) και πίσω καθόλου ένω από τι ξέρω βοηθάει πιο πολύ στην κορυφή (πίσω) παρά μπροστά... Περημένω τη βοήθειά σας...
η γυρνας σε rogaine foam,η ξεκινας αλοη τζελ
και στις δυο περιπτωσεις η φαγουρα θα φυγει
θα ελεγα το πρωτο γιατι η προπυλαινογλυκολη ειναι που σου δημιουργει το προβλημα
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΦΑΓΟΥΡΑ ΑΠΟ REGAINE

Adriano είπε:
Γιατί Φένι τι έκανε?

Ο XxxxX αγνόησε επανειλημένα προιδοποιήσεις που το είχαν γίνει. Αρκεί να δει κανείς τα τελευταία μυνήματα που είχε στείλει στο φόρουμ για να καταλάβει ότι αυτός ο άνθρωπος μόνο κακό προκαλούσε με τέτοια συμπεριφορά. http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=302
Του το είχα πει ότι αμα συνεχίσει το ban θα είναι μόνιμο http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,3774.msg65018.html#msg65018 .
Δεν υπήρχε λόγος πλέον να γράφει στο φόρουμ. Είναι σαν εμένα ας πούμε να μην μου αρέσει το ποδόσφαιρο και να μπω σε forum για ποδόσφαιρό και να τους λέω να μην παίζουν μπάλα.
 

MANKAR

Active Member
Απ: ΦΑΓΟΥΡΑ ΑΠΟ REGAINE

Fenimore είπε:
Ο XxxxX αγνόησε επανειλημένα προιδοποιήσεις που το είχαν γίνει. Αρκεί να δει κανείς τα τελευταία μυνήματα που είχε στείλει στο φόρουμ για να καταλάβει ότι αυτός ο άνθρωπος μόνο κακό προκαλούσε με τέτοια συμπεριφορά. http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=302
Του το είχα πει ότι αμα συνεχίσει το ban θα είναι μόνιμο http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,3774.msg65018.html#msg65018 .
Δεν υπήρχε λόγος πλέον να γράφει στο φόρουμ. Είναι σαν εμένα ας πούμε να μην μου αρέσει το ποδόσφαιρο και να μπω σε forum για ποδόσφαιρό και να τους λέω να μην παίζουν μπάλα.



χαχαχαχ :D :D :D :D διαβασα τα σχολια του φιλου και το μονο που εκανα ειναι να ξερα8ω στα γελια , μηλαμε το παληκαρι κενταγε στα σχολια του , εβγαζε μια οργη με ειρωνεια μαζι σε ολα τα σχολια του!!!!απο οτι καταλαβα τα εχει με το φιδελαιο κυριως!!!!
 

aggelos20

Member
Απ: ΦΑΓΟΥΡΑ ΑΠΟ REGAINE

Λεω και εγω τι μου λεει ο τυπος :eek: Να σε ρωτησω φιλε μου ο αφρος regaine κανει την ιδια δουλεια με τη λοσιον δηλαδη ειναι εξισοθ καλος? και αν ναι τον πουλανε στα φαρμακεια? και κατι τελευταιο ποια θα ειναι η δοσολογια του? γιατι για τη λοσιον ας πουμε ειναι 6 ψεκασμοι 2 φορες τη μερα για τον αφρο πως παει?
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΦΑΓΟΥΡΑ ΑΠΟ REGAINE

aggelos20 είπε:
Λεω και εγω τι μου λεει ο τυπος :eek: Να σε ρωτησω φιλε μου ο αφρος regaine κανει την ιδια δουλεια με τη λοσιον δηλαδη ειναι εξισοθ καλος? και αν ναι τον πουλανε στα φαρμακεια? και κατι τελευταιο ποια θα ειναι η δοσολογια του? γιατι για τη λοσιον ας πουμε ειναι 6 ψεκασμοι 2 φορες τη μερα για τον αφρο πως παει?

Ναι εξίσου καλός, αλλά υπάρχουν και πηγές που αναφέρουν ότι είναι και καλύτερος από υγρή μινοξ, ενώ άλλες πηγές το αντίθετο. Εφόσσον έχει 5% μινοξιδίλη μην ανυσυχείς. Μπορείς να αγοράσεις foam απο εδώ http://www.minoxidil-direct.co.uk/index.htm
Δοσολογία, βάζεις περίπου όσο το μισό καπάκι της συσκευασίας του, ένα μικρό μπαλάκι. Έχει οδηγείες.
 
Απ: ΦΑΓΟΥΡΑ ΑΠΟ REGAINE

εγω παντως παιδεια τον πρωτο μηνα ειχα μονο λιγο κνησμο μετα μου περασε ειμαι στον τεταρτο μηνα χρησης ξεκινησα 21 σεπτεμβριου μαζι με ρεβιβο. παμε πολυ καλα νομιζω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα