Το splitting και η επίπτωσή του στην τιμή

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Υπάρχει μόνο μία ανακρίβεια.
Εδώ τα είχα πάρει μόνος μου.
Τα πετσόκοψα λίγο και ο κουρέας φώναζε. :p
 

aeratos28

Just aeratos
Πολύ καλής ανάλυσης όπως είπες δεν είναι,χαμηλό φωτισμό έχει,όμως παρόλα αυτά ,είναι σχετικά καλή η εικόνα που έχεις.αν εννοείς τώρα εσύ ότι δεν έχεις παράθυρο,φυσικά και δεν έχεις γιατί για να βγουν αυτά τα grafts που έβαλες δεν φτάνει το παράθυρο για να τα δώσει..αναγκαστικά παίρνουν από παντού.αν βγεις έξω όπως βγήκε ο panos1982 και βγάλεις φωτό ,αν είναι κιόλας σαν του mogan,με τέτοια ανάλυση και με ήλιο,τότε θα δούμε σίγουρα αρκετά καλύτερα από ότι τώρα.ξαναλεω όμως πως είσαι σχετικά καλά,σε σχέση με κάποιους αλλους
 

Tsek

Well-Known Member
Έχω ξεπεράσει το στάδιο να φωτογραφιζομαι αν ειμαι καλός. Είμαι μιά χαρά και το χαίρομαι.
 

aeratos28

Just aeratos
Αδερφέ αλλη κουβέντα έχουμε..δεν έχει σχέση αυτό που είπες..για τη δοτρια μιλάμε και αν είναι σε καλή κατάσταση..το είμαι μια χαρά ,δεν είναι η απάντηση που πρέπει να δώσεις σε ένα φόρουμ,ειδικά όταν σε άλλους εσύ ο ίδιος ζητάς φωτό με μεγάλη ανάλυση και σε συνθήκες σκληρές ..και οι άλλοι μια χαρά είναι αλλά δεν το δέχεσαι..λέω κάτι περίεργο η λάθος?
 

Tsek

Well-Known Member
Πήρες εικόνα πως είμαι. Δεν θα τρέχω στον ήλιο καλοκαιριάτικα. Τα ξεπέρασα αυτά.
Είχα και στο νήμα μου φωτογραφίες δότριας και ποτέ δεν μου είπε κανείς απο εδώ το παραμικρό.
To νήμα εδώ μιλά για το splitting.
Ο Πάνος έκανε splitting και για αυτό βλέπουμε τις φωτογραφίες του επειδή έχει σχέση με το θέμα.
Εγώ δεν έχω κάνει splitting για να μας ενδιαφέρει η δότριά μου στο εν λόγω θέμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε είσαι..φωτό από δοτρια τύπου όπως επιμένεις και ρωτάς και ζητάς απο τους άλλους δεν έχεις ανεβάσει..σου λέμε βγάλε μία φωτό σε εξωτερικές συνθήκες με πραγματικά καλή ανάλυση και καλό φωτισμό,όχι σαν αυτές μεσα στο σπίτι ,δεν θα τρέχω καλοκαίριατικα λες να βγάζω φωτό γιατί είμαι ικανοποιημένος..δεν σου είπε κανείς τπτ γιατί δεν είδε και κανείς φωτό σου.ρωτα τα παιδια εδω αν εχουν αποψη για το πριν και το μετα σου,για την κατασταση πριν και μετα της δοτριας σου..κανεις δεν έχει δει τπτ.anyways ,δεν με ενδιαφέρει να ανεβάσεις φωτό,απλά σου τα λέω γιατί ζητάς επίμονα από όλους πεντακάθαρες φωτό,φωτισμένες φουλ με καλή ανάλυση ,ρωτάς πράγματα που εσύ δεν απαντάς ποτέ και θέλεις να αναλύσεις όλες τις άλλες επεμβάσεις χωρίς να δέχεσαι να κάνεις το ίδιο με την δική σου..
 

koumparos

Well-Known Member
Εχει δικιο ο αερατος.
Που ειναι η μμ σου φιλε τσεκ?
Ολοκληρωμενη με σωστες φωτο?
Αλλα για μανουρες και οπαδισμους ειμαστε πρωτοι.Και το λεω για ολους μας.
 

Tsek

Well-Known Member
Δεν είχα ποτέ σκοπό να κάνω παρουσίαση. Ανέβασα φωτογραφίες επειδή μου ζητήθηκε στο νήμα που άνοιξα για να ρωτήσω πληροφορίες.
Όποιον τον καλύπτουν χαίρομαι, όποιον δεν τον καλύπτουν λυπάμαι, δεν προοριζόταν ποτέ για παρουσίαση και το έχω εξηγήσει 100 φορες. Αν δεν σας αρέσουν το σβήνω και όλο δεν με απασχολεί.
Ο Αερατος που δεν έχουμε δει ούτε την σκιά του ας μείνει εντός θέματος τουλάχιστον. Ότι θυμαται χαίρεται.
 

aeratos28

Just aeratos
Όταν θα κάνω επέμβαση,θα ανοίξω νήμα και θα ανεβάσω κανονικές φωτό.δεν θα παίζω τον παπά..το κατάλαβες φίλε τσεκ.?δεν θα ανεβάζω φωτό ότι γουστάρω χωρίς καμία ουσία ,χωρίς φωτισμό ,θολές,αλλά από τους άλλους θα ζητάω τη μάνα τους και τον πατέρα τους ..γιατί αυτό κάνεις εσύ.οτι λένε σε εσένα για φωτό μια απάντηση έχεις.οποιον τον καλύπτουν αυτές που θέλω εγώ.οποιον δεν τον καλύπτουν δε με νοιάζει..αλλά στους άλλους ένα κάρο απορίες,προβληματισμούς,υπόνοιες για περίεργα πράγματα και προσπάθεια κάλυψης κτλ..στο είπα και πριν..μην ανεβάζεις δεν σου ζητάει κανείς αυτό..αλλά αφού δεν ανεβάζεις εσύ,και κρύβεις την μεταμόσχευση σου,να είσαι πιο σεμνός στους άλλους και να μην ζητάς πράγματα που δεν κάνεις εσύ στο νήμα σου..αυτό και μόνο είναι ότι λέω..αν εσύ το θεωρείς λογικό αυτό που κάνεις,συνέχισε το.θα ήταν προτιμότερο να μην είχες ανεβάσει εξ αρχής καμία φωτό,πάρα αυτές που δείχνουν αυτό που θες εσύ.δεν θα σου έλεγε κανείς τπτ..αλλά τώρα απλά προκαλείς και τπτ αλλο
 

Tsek

Well-Known Member
Με το καλό η επέμβαση, να δούμε έστω τι χρώμα είναι η τρίχα σου. Αγάπη μόνο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ε ναι,σε εμένα θα δουν τι χρώμα έχει η τρίχα μου,γιατί σε εσένα κάνεις δεν είδε..σκέψου ότι άνοιξες και νήμα και δεν είδε κανείς..εσύ θες να δεις σε εμένα χωρίς να έχω ανοίξει νήμα και χωρίς να έχω κάνει επέμβαση? ..που τα είδες αυτά τα έργα ?? Θα το κάνω σαν και εσένα το νήμα μου ,δεν θα ανεβάσω ποτέ,και ότι ανεβάσω θα είναι μόνο αυτό που θέλω εγώ ,υποφωτισμενο και χαμηλής ανάλυσης,και αν μου ζητήσουν κάτι τα μέλη,θα λέω εγώ είμαι ικανοποιημένος,δεν ασχολούμαι πλέον και αν δεν σας καλύπτουν οι φωτό που έβαλα ,δικό σας πρόβλημα.εχω ξεπερασει πλεοβ το να βλεπω αν ειναι οκ τα μαλλια γιατι ειναι...χαχαχα,άνοιξες το δρόμο μεγάλε tsek.. Y.O.L.O
 

Tsek

Well-Known Member
Χαμηλό φωτισμό έχει το μυαλό σου.
Όπου σου καυλώσει γράφεις και δεν σέβεσαι τίποτα.Δεν μπορεί να συζητήσει κανείς μαζί σου
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα