Το ποτάμι δεν γυρίζει πισω...

kos1987

New Member
Ρε παιδες, χαλαρωστε λιγακι...ουτε πουλαω κατι, ουτε υποσχομαι τιποτα, απλα γινεται δοκιμη των νεων ερευνων.Ολες οι προσπαθειες στο παρελθον απετυχαν, ομως δεν εκαναν και κατι το επαναστατικο.Δοκιμαζαν το ιδιο πραγμα ξανα και ξανα.Θα ηθελα πολυ να μου λυθει και εμενα η απορια, γι'αυτο και συμμετειχα.
Τωρα σχετικα με τη μεθοδο επανεκφυσης της δοτριας, του Νιγκαμ...Δεν υπαρχει καμια επιστημονικη αποδειξη.Ελπιζω να σας καλυψα:down

Δεν με ενδιαφερει εαν καποιος θα με παρει στα σοβαρα.Ουτε βαλτός ειμαι, ουτε φραγκα βγαζω απο ολο αυτο...ειναι καθαρα επιστημονικη περιεργεια....κτηνιατρος ειμαι.
Πλεον το θεμα μαλλια δεν το παιρνω κατακαρδα.Ριχνω πιο ευκολα γκομενες τωρα που ειμαι nw3, απ'οτι οταν ειχα το μαλλι κοτσιδα:angel: Απο το φορουμ αποχωρησα γιατι δεν αντεχω αυτη τη μαυριλα, το ψυχοπλακωμα.Τωρα μπαινω μια στο τοσο, γιατι δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο ή οταν εχω προτιμω να κανω βολτες με παρεες, απ'το να καθομαι μπροστα στον υπολογιστη με τις ωρες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

George3V

Member
kos1987 σορυ αν είναι οφτοπικ η ερώτηση μου αλλά πάντα είχα την περιέργεια να σε ρωτήσω: με αυτό που λες στην υπογραφή σου ότι η καράφλα νικήθηκε το 2012 τι ακριβώς εννοείς;
 

weznem

Well-Known Member
καλη επιτυχια κος!! χαιρομαι που επεστρεψες.. ελπιζω να συμμετεχεις οποτε μπορεις στο φορουμ...
μπορεις να βοηθησεις πολλούς... μην χανεσαι... :)
 

Georgex6

Well-Known Member
Welcome back kostaki :))) στο θεμα μας
Τωρα εσυ πιστευεις οτι ολοκληρη aderans με δεκαετια ερευνων και τετοια ομαδα γιατρων και πρωτοκολα και δε καταφερε τιποτα (πουλαει ΛΕΝΕ τον εξοπλισμο και κλεινει την εταιρεια με τις ερευνες γιατι ειναι ζημιογονα και κραταει μονο τις περουκες και τις μεταμοσχευσεις τραγικο!!!) και θα τα καταφερει ενας απλος ινδος αμφιβολου εγκυροτητας? δε ξερω εγω εχω απογοητευτει λιγακι...
καλο ειναι που ασχολειται βεβαια αλλα δε περιμενω πολλα
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
kos, απ ότι φαίνεται ο Αρμάνι έκανε πίσω τελικά...

http://www.newswire.ca/en/story/1224019/alvi-armani-hair-loss-research-discontinues-hair-cloning-research-hair-replication-not-a-feasible-technology-to-focus-on-patented-origenere-tr1-natura

φαντάζομαι κάτι σε κάτι ανάλογο αναφερόσουν...?

Στροφή στα τοπικά λοιπόν και φέξε μου και γλίστρησα


Το όνειρο της κλωνοποίησης, δείχνει να ακολουθεί τον δρόμο όλων των υπόλοιπων ελπιδοφόρων θεραπειών...
 

dk1984

Member
http://www.origenere.com/haircare/tr1-super-hair-formula.aspx
Εχουμε και αυτο... Ωραια θα δοκιμαζουμε συνδιασμους ρολλερ με cappilogain ρολλερ με cg210 roller lipogain roller με @#$% 3μηνες το καθενα χρειαζεται παει και το 2014
 

Batist

Member
ειναι κριμα γιατι καποια παιδια απο εδω μεσα θα πιστεψουν στα λογια του Kos και μετα θα απογοητευτουν. Παρολα αυτα ευχομαι καλη επιτυχια και μακαρι να διαψευθω.


και για να μιλαω χειροπιαστα απλα τσεκαρετε το link αν ξερετε αγγλικα... ο περιφημος Nigams εχει συμμετασχει μεχρι και σε διαφημιση με θεμα την απωλεια βαρους... http://www.hairrestorationnetwork.com/eve/169512-dr-nigam-stem-cell-hair-multiplication-patients-result-discussions-3.html ...

α και κατι αλλο αγαπητε kos για να ξερεις... ο dr nigams ειναι ο ιδιος με τον dr nigam καθως σε 2 διαφορετικα φορουμ του εξωτερικου δινουν το ιδιο email... http://www.hairrestorationnetwork.com/eve/169512-dr-nigam-stem-cell-hair-multiplication-patients-result-discussions-2.html και http://www.baldtruthtalk.com/showpost.php?p=126107&postcount=8


ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ ΜΑΓΚΕΣ


φιλικα...
 

dk1984

Member
http://www.hairsite.com/hair-loss/forum_entry-id-122333-page-0-category-1-order-last_answer.html
http://www.hairsite.com/hair-loss/forum_entry-id-122338-page-0-category-1-order-last_answer.html
 

ffdd

New Member
Γεια σε όλους! Μόλις είδα αυτό thebaldtruth.com/hair-transplant-surgeons/the-next-evolution-in-surgical-hair-restoration-can-this-be-what-weve-been-waiting-for/ (δεν μπορώ να βάλω κανονικό λινκ ακόμα)
και γράφτηκα στο forum για να το ποστάρω.
Πολύ ελπιδοφόρα τα λέει και ο Dr. Mwamba. Λέτε?
 

3746741

Member
ffdd είπε:
Γεια σε όλους! Μόλις είδα αυτό thebaldtruth.com/hair-transplant-surgeons/the-next-evolution-in-surgical-hair-restoration-can-this-be-what-weve-been-waiting-for/ (δεν μπορώ να βάλω κανονικό λινκ ακόμα)
και γράφτηκα στο forum για να το ποστάρω.
Πολύ ελπιδοφόρα τα λέει και ο Dr. Mwamba. Λέτε?

τι λεει σε γενικες γραμμες?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ffdd

New Member
3746741 είπε:
τι λεει σε γενικες γραμμες?

Απ'ότι κατάλαβα ο συγκεκριμένος είναι αξιόλογος χειρουργός μεταμοσχεύσεων από το Βέλγιο, που επισκέφτηκε τον Nigams στην Ινδία και πιστεύει ότι είναι πολύ πιθανό να ισχύουν αυτά που υπόσχεται ο Nigams και πλέον συνεργάζεται μαζί του, και θα αρχίσει πειραματικά να τα εφαρμόζει και στην κλινική του.
 

3746741

Member
ffdd είπε:
3746741 είπε:
τι λεει σε γενικες γραμμες?

Απ'ότι κατάλαβα ο συγκεκριμένος είναι αξιόλογος χειρουργός μεταμοσχεύσεων από το Βέλγιο, που επισκέφτηκε τον Nigams στην Ινδία και πιστεύει ότι είναι πολύ πιθανό να ισχύουν αυτά που υπόσχεται ο Nigams και πλέον συνεργάζεται μαζί του, και θα αρχίσει πειραματικά να τα εφαρμόζει και στην κλινική του.

λογικα ο kos θα ξερει να μας πει επ αυτου!!!

ας περιμενουμε να μας πει κ αυτος νεα!!
 

kos1987

New Member
Χαιρετω το φορουμ!
Λοιπον εχω νεα...ο νιγκαμς εκανε τις ενεσεις που σας ελεγα ακολουθωντας το πρωτοκολλο με dp κυτταρα απο γενια, σε δικο του ασθενη.Στις φωτογραφιες που εστειλε λεει οτι βγηκαν λιγες τριχες και η ολικη πυκνοτητα στη γυρω περιοχη εχει βελτιωθει...Εγω κατι τετοιο δεν διαπιστωσα :slap Βεβαια ειπε οτι εκαναν μλακια στο εργαστηριο με τη συγκεντρωση των κυτταρων και οι ενεσεις ηταν αραιωμενες και σε 2 βδομαδες θα ξανακανει εγχυσεις...τεσπα...Δεν θα ανεβασω φωτο γιατι πρωτον δεν τον ξερω τον Ινδο ασθενη και δευτερον δεν εχει νοημα.ο κοσμος καλα κανει και ειναι επιφυλακτικος με τον νιγκαμς, κυνηγαει το ευκολο χρημα.Σε λιγο καιρο θα γινει δοκιμη στο "φιλαρακι" οποτε θα γνωριζω με απολυτη ακριβεια την ολη πορεια.
Που πηγαινει το ολο πειραμα απ'οτι βλεπω...στην ευρωπη, ανεπισημως εννοειται, σε εργαστηριο που εχει ηδη ολοκληρο τον απαιτουμενο εξοπλισμο.

@georgex6
Η aderans δεν εφαρμοσε ποτε να νεα ευρηματα και δεν ξερω το γιατι.
Επισης ειδα οτι εστειλες ερωτησεις σε γνωστο τριχοεπιστημονα :) ωραια κινηση, αλλα δεν θεωρεις οτι ειναι καλυτερο καποιος (οχι ο νιγκαμς) να μπορει να πεταξει μεχρι το σαν φρανσισκο και να μιλησει προσωπο με προσωπο την Τεταρτη με τον Jahoda, σχετικα με τις προσφατες μελετες του (πριν λιγες μερες τις ανακοινωσαν - τα φορουμ εδω και λιγες ωρες τις εντοπισαν) και για το πως μπορουν να εφαρμοστουν ανεπισημως?
Αντε καληνυχτα, εχω εφημερια αυριο με ηδη 1 στειρωση στο προγραμμα χαχα :m01:
Θα ενημερωνω για οτιδηποτε νεωτερο!!!
 

edyuser1

Active Member
τελικα τι γινετε ρε παιδια με αυτο το θεμα εχουμε κανενα νεο?κος πως βλεπεις τα πραγματα θα γινει τιποτα? το φιλαρακι σου εκανε την δοκιμη?
 

weznem

Well-Known Member
BobMnk είπε:
Μια ενημερωση kos . Οσοι τον ξερετε απο πιο παλια, ετσι αραια ποσταρει κατι ?

εχει χαθει τον τελευταιο χρονο για προσωπικους του λογους και αυτο νημα στο οποιο εγραψε οτι εγραψε ηταν απροσμενο.. οποτε μην περιμενεις τιποτα. αν απαντησει εχει καλώς, αλλιως..
 
Μπλουζα