Τοπικό τονωτικό σκεύασμα Shen Min, Topical Hair Nutrient

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lalakis

Active Member
Kapa πως κανεις εφαρμογή ρολαρεις βάζεις πεπτίδια ξανά ρολαρεις κ μετα nu hair .η πρωτα ρολαρεις και μετα βάζεις πεπτίδια μαζί με nu hair ?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
lalakis είπε:
Kapa πως κανεις εφαρμογή ρολαρεις βάζεις πεπτίδια ξανά ρολαρεις κ μετα nu hair .η πρωτα ρολαρεις και μετα βάζεις πεπτίδια μαζί με nu hair ?

δεν εχω ξεκινησει ακομη και τις 2 λοσιον.
οταν θα ξεκινησω θα το παω ρολαρισμα,σκουπισμα με οινοπνευμα και επιτοπου και τις 2 λοσιον.
δεν εχει σημασια ποια θα ειναι πρωτα,η διαφορά τους θα ειναι πολυ λιγα δεπτερολεπτα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
lalakis είπε:
Περιμένεις να δεις αν θα σου δώσουν καμια διάφορα τα καινούρια πεπτίδια απτό φολλι;

ναι.
απο 3 διαφορετικα σκευασματα πεπτιδιων.
το ενα σε λιγο θα δειξει τι θα κανει και αν,το χρησιμοποιω 3 εβδομαδες τωρα.
θα αργησω λιγο μεχρι την προσθηκη shen min
 

mimis giova

Active Member
εχει διαφορα ρε kapa στην διαχυτη αλωπεκια??θα βοηθησουν αυτα??η μηπως εχεις καπιο αλλο σχημα να προτινεις???
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
mimis giova είπε:
εχει διαφορα ρε kapa στην διαχυτη αλωπεκια??θα βοηθησουν αυτα??η μηπως εχεις καπιο αλλο σχημα να προτινεις???

στην δαχυτη ειναι πιο ζορικα τα πραγματα απο οτι εχει δειξει η ιστορια.
αυτος ο συνδιαζμος ειναι μπομπα http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8039-post-130002.html#pid130002
αλλα θελει και λιγο τυχη με το folligen
το roller 1,5mm με ταυτοχρονη εφαρμογη λοσιον ειναι πολυ αποδοτικο.
γι αυτο και το εκανα και ξεχωριστο θεμα http://www.hairlossgr.com/forum/thread-9569.html
διπλασιαζει τα αποτελεσματα και αξιζει το δικο του κομματι ;)
 

louloukos

New Member
Καλησπέρα παιδιά. Το Shen Min προκαλεί τίποτα παρενέργειες? Επίσης εαν το αρχίσεις θα πρέπει να το παίρνεις για όλη σου την ζωή (εαν θες να κρατήσεις αποτελέσματα και να μην γίνεις χειρότερα από πριν) όπως την μινοξ, ή όποτε γουστάρεις το κόβεις?

Ευχαριστώ!
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
louloukos είπε:
Καλησπέρα παιδιά. Το Shen Min προκαλεί τίποτα παρενέργειες? Οχι γνωστές Επίσης εαν το αρχίσεις θα πρέπει να το παίρνεις για όλη σου την ζωή (εαν θες να κρατήσεις αποτελέσματα και να μην γίνεις χειρότερα από πριν) όπως την μινοξ, ή όποτε γουστάρεις το κόβεις? Οτι θέλεις κάνεις, μιλάμε για τονωτικό, όχι θεραπεία

Ευχαριστώ!
 

lalakis

Active Member
Kapa παράγγειλα το nu hair απο κει που μου υπεδειξες στο ebay εδώ κ 4 μερες .αλλά Τζιφός δεν μ έχει ερθει κανένα mail που να μου δείχνει οτι προετοιμάζεται η παραγγελία. Αναμονή...τσ ίδια σου κάνε κ σένα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
lalakis είπε:
Kapa παράγγειλα το nu hair απο κει που μου υπεδειξες στο ebay εδώ κ 4 μερες .αλλά Τζιφός δεν μ έχει ερθει κανένα mail που να μου δείχνει οτι προετοιμάζεται η παραγγελία. Αναμονή...τσ ίδια σου κάνε κ σένα;
δεν θυμαμαι επειδη εκανα παρα πολλες αγορες το τελευταιο 2 μηνο
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Soralteno είπε:
Για κάποιο λόγο, δένει πολύ καλά με το thermascalp ως συνδυασμός, και τα δύο μαζί επίσης με minox.

να συμπληρωσω οτι δένει πολυ καλα και με το folligen ως συνδιασμος και τα δυο μαζι επισης με derma roller O0
 

lalakis

Active Member
Kapa 20 σταγονες nu hair ποσά ml είναι;και ποσα ml πρεπει να βαζουμε;εσύ βαζεις κάθε μέρα;η μονο με το ρόλερ;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
lalakis είπε:
Ωχ ο κάπα έβγαλε αφανα!:eek:





οχι ακομα αλλα ειμαι σε καλο δρομο :p


lalakis είπε:
Kapa 20 σταγονες nu hair ποσά ml είναι;και ποσα ml πρεπει να βαζουμε;εσύ βαζεις κάθε μέρα;η μονο με το ρόλερ;

μονο μια φορα την εβδομαδα με το roller.
τα ποσα ml ειναι σχετικο,μεχρι να καλυψουμε την επιφανεια που θελουμε
 

louloukos

New Member
Έχει και Saw Palmetto, υπάρχει πηθανότιτα να έχει της ίδιες παρενέργεις που έχουν και οι κάψουλες Saw palmetto? (μείωση της λίμπιντο, γυναικομαστεία κλπ) ή το τοπικό είναι πιο ασφαλή?
 

otherdude

Member
kapa είπε:
lalakis είπε:
K εγ ω έτσι σκέφτομαι να το κάνω shen min με folligen .η εκχύλισμα κάρδαμου με folligen.σκέφτομαι να παραγγειλω. Κ therma scalp.συνεχιζω κανονικά με ρόλερ κ φολι κ υπαρχουν σημάδια ανάκαμψης στους κροταφους

ακολουθησε με δεν θα χασεις ;)
roller 1,5mm+folligen+shen min
παμε για πολυ επανεκφυση :beach:



αρχηγε λεω να δοκιμασω τον παρακατω συνδυασμο μονο που δεν ξερω ποτε και ποιο να παιρνω και ποια στιγμη επισης δεν εχω δοκιμασει ποτε derma roller δεν ξερω πως να το χρησιμοποιησω

πως θα πρεπει να τον δουλεψω αυτο τον συνδυασμο των 3?ποτε dermallroller ποτε folligen και ποτε shen min?

sorry για την noob ερωτηση μου :p
 
Μπλουζα