Τι ξερουμε για την κλινικη hlc στην τουρκια?

vlafo

Well-Known Member
Για να στα λέω αυτά δεν στα αναφέρω τυχαία.
Έχω επίσημες απαντήσεις απο τη συγκεκριμένη κλινική και πουθενά δεν προέκυψε κάτι τέτοιο σε όλες τις ερωτήσεις που τους έκανα δηλαδή αν το κόστος πέφτει σε άλλες εναλλακτικές με βοηθους κ.λ.π
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

D

Deleted member 23017

Κανε έναν κόπο και επικοινώνησε μαζί τους και ρώτησε τους για τον γιατρό Serdar Gokrem και ποιος είναι και τι τιμή έχει αν την κάνεις σε εκείνον και αν είναι η ίδια κλινική κλπ δεν υπάρχει άλλη δεν είναι δυνατόν να μην ξέρω που πήγα να κάνω χειρουργείο. Μια είναι η HLC στην Αγκυρα.
 

vlafo

Well-Known Member
Θα κάνω αλλά πέρα τούτου η απόκλιση και πάλι είναι χαώδης.
Άλλο 2.5€/g και να πέφτει σε 2€/g και άλλο 0.5€/g.
Πουθενά δεν μπορεί να προκύψει τέτοια μείωση μα πουθενά.
 
D

Deleted member 23017

Εντάξει τότε δεν έχουμε κάτι άλλο να πούμε. Αυτά είχα να πω για να βοηθήσω.
 

paulo

Active Member
Εγώ πιστεύω πηγές hlc για consultation και μετα πηγές άλλου και Απλα κανεις διαφήμιση .
 
D

Deleted member 23017

Ρε παιδιά πλακα μου κάνετε; Εδώ με τα χίλια ζόρια πήγα εγώ και περίμενα να δω ο ίδιος αποτελέσματα από το γιατρό για να πάω. Τι θα κερδίσω από τη διαφήμιση; Είπα γιατρό και κλινική πάρτε τηλ. και ρωτήστε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

vlafo

Well-Known Member
Μάλλον δεν καταλαβαίνεις τι σου λέμε τόση ώρα.
Έχω μιλήσει προσωπικά μαζί τους και μέσω mail και τηλεφωνικά και δεν έχουνε καμία σχέση αυτά που λες εσύ. Άρα άτοπα όλα.
Και ο γιατρός που λες στην κάρτα του πουθενα δεν αναφέρει HLC όπως επιβάλλεται.
Μόνο με τα επίσημα στοιχεία της μμ μπορούμε να κάνουμε περαιτέρω συζήτηση.
 
D

Deleted member 23017

Μάλλον δεν καταλαβαίνεις τι σου λέμε τόση ώρα.
Έχω μιλήσει προσωπικά μαζί τους και μέσω mail και τηλεφωνικά και δεν έχουνε καμία σχέση αυτά που λες εσύ. Άρα άτοπα όλα.
Και ο γιατρός που λες στην κάρτα του πουθενα δεν αναφέρει HLC όπως επιβάλλεται.
Μόνο με τα επίσημα στοιχεία της μμ μπορούμε να κάνουμε περαιτέρω συζήτηση.
Όπως ξαναείπα κάνε ένα κόπο και πάρε στην κλινική και όχι στα τηλέφωνα της κάρτας και ρωτά για τον γιατρό αυτόν.
 

paulakos266

Active Member
τελικά ποσά πλήρωσες??εκεί νομίζω έκανε και ένα παιδί που είναι στο forum.αν μπορείς πες τους να σου στείλουν τα στοιχεία της μμ που έκανες με email και πόσταρε τα εδώ για να σε πιστέψουμε και μην πεις δεν μπορώ η δεν θέλω έτσι για το γαμότο γιατί αυτή η τιμή που λες δεν γίνεται είναι μία απο της top κλινικές και δεν παίζουν σε αυτές τις τιμές που λες αλλιώς θα πηγαίναμε όλοι εκεί για μμ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

paulakos266

Active Member
Παιδιά έκανα μεταμόσχευση στην κλινική HLC, ακόμα δε μπορώ να πω σίγουρα αποτελέσματα γιατί είμαι στις 25 μέρες. Προς το παρόν πολύ ευχαριστημένος και γενικά είναι επαγγελματίες. Κατέληξα στην κλινική γιατί έκανε ένας γνωστός μου πριν από 4 μήνες και είδα πολύ καλά αποτελέσματα (Κιόλας). Το μόνο παράπονο που έχω είναι ότι σε δυο σημεία έχω ακόμα «καυκαλο» ενώ στα υπόλοιπα έχει φυγει με τα λουσιματα και με την πρώτη μετεγχειρητική εξέταση από το γιατρό. Από θέμα μεθόδου έκανα fue manual και πήρε περίπου 2500 με 3000 ρίζες. Στην δότρια περιοχή ήδη δε φαίνεται τίποτα μετεγχειρητικά.
και κάτι άλλο λες ότι σου πήρανε 2500 με 3000 μοσχεύματα και υπαρχει διαφορα 500 μοσχευματα και μου κάνει εντύπωση γιατί αυτή η κλινική μιλάει με ακριβές στοιχεία και νούμερα αρα κάτι δεν πάει σωστά
 

crossfire

Well-Known Member
Η κλινική αυτή είναι top και δεν έχει καμία σχέση με τα εκατοντάδες ‘’ σουπερμαρκετ’’ της Τουρκίας που χρεώνουν με τη συνεδρια και σε τιμές παρόμοιες με τα λεφτά που έδωσες.
Οι τιμές είναι όπως τις λέει ο @vlafo και έπρεπε ήδη να ξέρεις τον ακριβή αριθμό grafts , ποσά μόνοτρίχα, ποσά διτριχα, ποσά τριτριχα κτλ.
Επίσης, έπρεπε να σου είχαν δώσει χαρτιά με αναλυτικά στοιχεία τις μεταμόσχευσης .
Το όνομα τους είναι κορυφή για να έχουν και υπηρεσίες β διαλογής.
Ο μόνος που μπορεί να μας απαντήσει είναι ο @PROF που έκανε εκεί
 
Μπλουζα