Τι ξερουμε για την κλινικη hlc στην τουρκια?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Μεταμοσχεύση' που ξεκίνησε από το μέλος alexXXX, στις 8 Φεβρουαρίου 2019.

1. alexXXX

alexXXX Member

Παιδες γεια σας !
    Ετυχε να δω μερικα αποτελεσματα απο αυτη την https://www.fue-hlc.com/ κ πιστευω ειναι απο τα καλυτερα π εχω δει .
    γνωριζει κανεις κατι καλυτερα?

2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. leas

leas Active Member

Απο αναφορες και του στριπαρ ειναι μια απο τις δυνατες κλινικες χρεωνει 3 Ε το γκραφτ και επισης αν θυμαμαι καλα εκπαιδευει κιολας προσωπικο για να κανει μμ.Τα βιντεο που κυκλοφορουν ειναι δυνατα οντως.Το μελος prof(δεν εχει παρουσιασει) εχει κανει εκει και την τελευταια του την εκανε στον Kaan Pekiner γιατρο που εργαζονταν σε αυτην την κλινικη και εφυγε ανοιγοντας την δικη του..Σημαντικο ειναι πως η κλινικη νομιζω εχει πολλα αποτελεσματα με μοσχευματα απο μουσια και γενικα ειδικευεται και σε αυτο..

4. vagosx

vagosx Member

Πολυ ακριβή κλινική, αλλά πραγματικά απίστευτα World Class αποτελέσματα που σε ελαχιστότατες κλινικες παγκοσμίως μπορεις να δεις. Άποψη μου με βάση τα αποτελέσματα που εχω δει από πολλές κλινικες στο διαδίκτυο είναι πως μαζί με τον Couto είναι οι δυο πιο δυνατες κλινικες σήμερα. Ο συνδυασμός δε ότι τουλάχιστον στην Ευρώπη παίζει και τα beard grafts στο υψηλότερο επίπεδο την απογειώνει πραγματικά. Ωστόσο είναι δεδομένο ότι με τις τιμές που παίζει, η συντριπτική πλειονότητα των Ελλήνων ασθενών με τους μισθους που υπάρχουν εδώ και παρα πολλα χρονια ούτε απ’ έξω από αυτή την κλινική δε μπορεί να περάσει, εδώ μάλλον ισχυει αυτό που λέει και ο θυμόσοφος Ελληνικός λαός «φάτε μάτια ψάρια και κοιλιά περίδρομο».

Μοιραστείτε τη σελίδα