Τι έπαθαν τα μαλλιά του ντέιβιντ μπέκαμ;

Vulpes

New Member
«Χάνει μαλλιά ο Ντέιβιντ Μπέκαμ;» σημειώνει η Daily Mail για τον 43χρονο σε σημερινό της δημοσίευμα.

rsz_david_beckham_hair_loss-1.jpg

4FCCCB5900000578-6141309-image-a-1_1536279037744.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

τιποτα δεν χανει ξανθος με λεπτη τριχα σε πολυ δυνατο ηλιο με κοντο μαλλι αν δεις παλιες φωτο με παρομοιο μηκος φωτο 10 ετιας φενεται σχεδον ετσι αλλα λογο φωτισμου λιγο καλυτερα..... ετσι ηταν
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω έχω πάρει από το χρυσόμαλλο.gr μια χαρά μου κάθετε και έχει καλή τιμή για μένα.
 

tasos33

Well-Known Member
Αγαπητέ gold hair η ποιοτητα της σκόνης σου είναι επιεικώς αποδέκτη, μόνο σε crown στέκεται καλά και αυτό λόγω ιδιομορφιας κρανίου.

Απο τη μέση και μπρος ζορίζεται να αποδώσει, θέλει άλογα πολλά που μονο το τοπικ τα διαθέτει, ο μπεκαμ που συζητάμε σίγουρα δεν βάζει της gold hair.

Στο έχω πει και τηλεφωνικά, αν θες να ξεπουλας σκόνη και να κονομας βρες την σκονη που πουλάνε οι πωλονοι, ειναι σαν τοπικ το ρημάδι και μάλιστα μισή τιμη.

Μιας και έχεις έδρα Bulgaria μπορείς να παίζεις μπάλα άνετα.

Υσ. Στη διάθεσή σου αν θες να παραγγείλουμε ένα 12αρι, αφού δε στέλνουν σε όποιον δεν γνωρίζουν, και να κάνεις την έρευνα σου ώστε να ανακαλυψεις την πηγή.



Ειπαμε και ξαναλεμε τα μελη εχουνε διαφορετικες τιμες
 

Takis Alexiou

New Member
«Χάνει μαλλιά ο Ντέιβιντ Μπέκαμ;» σημειώνει η Daily Mail για τον 43χρονο σε σημερινό της δημοσίευμα.


4FCCCB5900000578-6141309-image-a-1_1536279037744.jpg
Η αίσθηση μου είναι ότι έχει κάνει μεταμόσχευση τελευταία, κρίνοντας από το μπροστά μαλλί του όπως καταλήγει στο κούτελο, αλλά τον έχω δει σε βίντεο που ``υπονοούσαν`` ότι φορούσε προσθετικό.
Έχω βρει κάποια βίντεο στην Ελλάδα με έναν που μιλάει πολύ αναλυτικά και σοβαρά στο youtube kommotirio1989 αλλά δεν έχω πειστεί ακόμα αν είμαι έτοιμος για τόσο μεγάλο βήμα και ανησυχώ ότι πράγματι δεν έχει επιστροφή πίσω, εφόσον αφαιρεθεί κάποια χρονική στιγμή ( ως συνήθεια).

Πάλι ανησυχώ για της κόλλες (αλλεργία),
με έχει μπερδέψει η διαφορά της ποιότητας της βάσης η σιλικόνη ή το διάτρητο,
τη γίνεται που λούζω τα όποια μαλλιά μου κάθε μέρα - δεν το διαπραγματεύομαι -, που ιδρώνω πάρα πολύ το καλοκαίρι...
Μπορεί να μου δόθηκαν απαντήσεις και εναλλακτικές για το καλοκαίρι αν έχω θέμα, της ταινίες με διπλή κόλληση, αλλά θα ήθελα να ακούσω γνώμη ανθρώπων που ήδη φοράνε προσθετικό, της εμπειρίες τους, όχι επαγγελματίες που όσο ειλικρινείς και να είναι ... είναι επαγγελματίες και στρογγυλεύουν κάποιες γωνίες...

Παρακαλώ όποιος φοράει προσθετικό να απαντήσει, το άκουσα, πιστεύω, κλπ. δεν θα με βοηθήσει.
Ευχαριστώ όποιον μπει στον κόπο να απαντήσει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα