Τι έπαθαν τα μαλλιά του ντέιβιντ μπέκαμ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Vulpes, στις 7 Σεπτεμβρίου 2018.

1. Vulpes

Vulpes New Member

Last edited: 8 Σεπτεμβρίου 2018
  2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. gianniskritikosback

gianniskritikosback New Member

τιποτα δεν χανει ξανθος με λεπτη τριχα σε πολυ δυνατο ηλιο με κοντο μαλλι αν δεις παλιες φωτο με παρομοιο μηκος φωτο 10 ετιας φενεται σχεδον ετσι αλλα λογο φωτισμου λιγο καλυτερα..... ετσι ηταν

4. pavlakis

pavlakis Member

Καλησπερα βαζει και σκονη πυκνωσης γ να φαίνεται πιο πλουσιο τ μαλλακι του

5. Veron

Veron Active Member

Την οποια πουλατε και αυτη στο χρυσομαλλο.γρ

ΤΗΝ ΛΙΓΟΥΡΕΥΕΣΤΕ?

6. pavlakis

pavlakis Member

Αχαα αλλο τ ενα αλλο τ αλλο εγω οτι βλεπω λεω.

7. John_John1

John_John1 Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic.

Εγω έχω πάρει από το χρυσόμαλλο.gr μια χαρά μου κάθετε και έχει καλή τιμή για μένα.

8. pavlakis

pavlakis Member

Ειπαμε και ξαναλεμε τα μελη εχουνε διαφορετικες τιμες

9. tasos33

tasos33 Well-Known Member

Αγαπητέ gold hair η ποιοτητα της σκόνης σου είναι επιεικώς αποδέκτη, μόνο σε crown στέκεται καλά και αυτό λόγω ιδιομορφιας κρανίου.

Απο τη μέση και μπρος ζορίζεται να αποδώσει, θέλει άλογα πολλά που μονο το τοπικ τα διαθέτει, ο μπεκαμ που συζητάμε σίγουρα δεν βάζει της gold hair.

Στο έχω πει και τηλεφωνικά, αν θες να ξεπουλας σκόνη και να κονομας βρες την σκονη που πουλάνε οι πωλονοι, ειναι σαν τοπικ το ρημάδι και μάλιστα μισή τιμη.

Μιας και έχεις έδρα Bulgaria μπορείς να παίζεις μπάλα άνετα.

Υσ. Στη διάθεσή σου αν θες να παραγγείλουμε ένα 12αρι, αφού δε στέλνουν σε όποιον δεν γνωρίζουν, και να κάνεις την έρευνα σου ώστε να ανακαλυψεις την πηγή.

10. pavlakis

pavlakis Member

John_John1 έχει κάνει like σε συτό.
  11. pavlakis

pavlakis Member

12. Takis Alexiou

Takis Alexiou New Member

Η αίσθηση μου είναι ότι έχει κάνει μεταμόσχευση τελευταία, κρίνοντας από το μπροστά μαλλί του όπως καταλήγει στο κούτελο, αλλά τον έχω δει σε βίντεο που ``υπονοούσαν`` ότι φορούσε προσθετικό.
    Έχω βρει κάποια βίντεο στην Ελλάδα με έναν που μιλάει πολύ αναλυτικά και σοβαρά στο youtube kommotirio1989 αλλά δεν έχω πειστεί ακόμα αν είμαι έτοιμος για τόσο μεγάλο βήμα και ανησυχώ ότι πράγματι δεν έχει επιστροφή πίσω, εφόσον αφαιρεθεί κάποια χρονική στιγμή ( ως συνήθεια).

Πάλι ανησυχώ για της κόλλες (αλλεργία),
    με έχει μπερδέψει η διαφορά της ποιότητας της βάσης η σιλικόνη ή το διάτρητο,
    τη γίνεται που λούζω τα όποια μαλλιά μου κάθε μέρα - δεν το διαπραγματεύομαι -, που ιδρώνω πάρα πολύ το καλοκαίρι...
    Μπορεί να μου δόθηκαν απαντήσεις και εναλλακτικές για το καλοκαίρι αν έχω θέμα, της ταινίες με διπλή κόλληση, αλλά θα ήθελα να ακούσω γνώμη ανθρώπων που ήδη φοράνε προσθετικό, της εμπειρίες τους, όχι επαγγελματίες που όσο ειλικρινείς και να είναι ... είναι επαγγελματίες και στρογγυλεύουν κάποιες γωνίες...

Παρακαλώ όποιος φοράει προσθετικό να απαντήσει, το άκουσα, πιστεύω, κλπ. δεν θα με βοηθήσει.
    Ευχαριστώ όποιον μπει στον κόπο να απαντήσει.

Μοιραστείτε τη σελίδα