Τιμες ΜΜ ανα χωρα

gianniskritikos2

Active Member
Παιδια επειδη και εγω ενδιαφερομαι για μμ και ψαχνω καλες τιμες με αξιολογο αποτελεσμα βαση της τιμης μπορειτε να ενημερωνετε εδω για οτι ξερεται βεση του θεματος? Προσωπικα με νοιαζει να ξερω στο περιπου τις τιμες ελλαδας και κυπρου ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zotrix

Active Member
φιλε gianniskritikos2 μην προχωρησεις σε μεταμόσχευση γιατι εισαι πολυ μικρός. κανε πρωτα θεραπεια με ριγκειν υγρο για 1 χρονο και μετα βλεπεις.
 

giwrgos athina

Active Member
Οι τιμες σε ελλαδα και τουρκια ειναι σχεδον ιδιες..Εγω το 2011 που εκανα την πρωτη μου μμ στην ελλαδα σε πλαστικο χειρουργο τον παντελη β*αλβη πληρωσα 2000 e για strip περιπου 1500 με 2000grafts δεν μου ειχε πει ακριβη αριθμο..Η τιμη ηταν καλη...Αυτος βεβαια ζητουσε 4000e αλλα με παζαρια τον καταιβασα στα μισα...Το αποτελεσμα ομως πολυ μετριο... Το θεμα ομως ειναι οτι ελλαδα ειναι ρισκο να κανεις και τουρκια ακομα δεν εχει ξεκαθαριστει αν υπαρχει καποιος αξιολογος γιατρος.......
 

mimis giova

Active Member
παντως σε σχεση τιμης,αποτελεσματος,ευκκλοτερη προσβαση κ γλωσσα..η κυπρος ειναι καλη επιλογη!!μετα πας προς εξωτερικο..αν εχεις το μαρουλι κ τον χρονο φυσικα!!!
 

nucky

Active Member
H strip είναι σαφώς πιο φτηνή . Αν είσαι NW4 και πάνω είναι κατά τη γνώμη μου μονόδρομος , ακόμα καλύτερα σε συνδυασμό και με FUE
 

gianniskritikos2

Active Member
ωραια ευχαριστω φιλε ζορτιχ εκανα θεραπειες με μινοξ καλα πηγε ειχα ομως αριθμιες ταχυπαλμιες και χαλαδες..... τον εκοψα η μινοξ δεν υπαρχει πια για μενα... εγω εχω αρχισει την αποτομη κατο βολτα το οτι θα χριαστω κιαλη μεταμοσχευση το ξερω... μιας και δεν εχει σταθεριποιηθει το μονο που με ανχωνει ειναι αν επειδη εξελισετε ακομα το προβλημα μην μου πεσουν και τα μμ παιζει αυτο? αν ο γιατρος πχ ειναι καλος και ολα πανε καλα επειδη ο οργανισμος μ ακομα ειναι σε λειτουργια εντονη δεν εχει χαλαρωσει λιγο να μου ρηξει και τα μμ? γιατι αν οχι κανω φετος μμ κανω σε 2 χρονια και μετα μια καλη σε καποια χρονια φανταζομαι.... δεν καταλαβαινω γιατι ειναι κακο να αρχισω απο τωρα 22 ειμαι κανω μια τωρα μια στα 25 ασπουμε και μια ποιο μετα αν χρειαστει.. που μαλλων θα χριαστει


απλα το θεμα ειναι τα λεφτα τα περιμενα στα 3 ευρο και οταν ακουω 2μισι και 1μιση ευρο εσθανομαι καπως καλυτερα και σκεφτομαι αν ειναι τοσο φθηνοτερη η στριπ να το παω σε στριπ....
 

giwrgos athina

Active Member
Giannh και εγω 21 χρονων εκανα την πρωτη μου μεταμοσχευση..κοντευω 3 χρονια απο τοτε και δεν νομιζω να εχασα μμ μαλλια απο την πρωτη επεμβαση...Ημουν ομως και μεγαλοno norwood και ειχε ξεσπασει λιγο η μπορα...Τωρα οπως βλεπεις στο φορουμ ολα πιθανα ειναι ακομα και να φυγουν τα μεταμοσχευμενα..Για μενα μην βιαστεις να κανεις μμ ψαξου παρα πολυ καλα γιατι μια λαθος κινηση μπορει να ειναι η μοιραια..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gianniskritikos2

Active Member
Γεια σου γιωργο κατι αλλο απο το να κανω μμ δεν υπαρχει για μενα σαν πλανο θεραπειες με μινοξ τελος μου βαγαλαν παρενεργειες και τα αποτελεσματα προσορινα... αντιανδρογονα δεν περνω υπομονη για μηπος τυχων θαυματουργες θεραπειες περασα ενα χρονο δεν ειναι πολυς αλλα μεσα στον χρονο εφαγα μεγαλη κατηφορα που απογοητευτηκα ξερω οτι οτι και να κανω περα απο αντι ανδρογονα και μινοξ τα μαλλια μου θα πεφτουν αλλα και να μην πεσουν η τωρινη κατασταση μου δεν μου αρεσει αρα δεν αρκουμε στο να μεινω ετσι.. αρα ολα οδηγουν σε μια μμ ... το πολυ πολυ να κανω λιγη υπομονη μηπως πεσουν λιγο οι τιμες σε μισο χρονο η γινει κατι καλυτερο στις μμ γιατι πλεων μονο ο κλαδος τον μμ με ενδιαφερει...
 

giwrgos athina

Active Member
Giannh καλα κανεις που δεν ασχολεισαι πλεον με θεραπειες...Οτιδηποτε αλλο εκτος απο φινα και ντουτα ειναι να χαμε να λεγαμε..Και τα φαρμακα δεν ειναι παιχνιδι..Δεν αξιζει για μενα λοιπον...Υπαρχει και το τοπικ που σ ου δεινει το χρονο να καθυστερησεις το πραγμα ωστε να μαζεψεις λευτα και να πας στον καλυτερο γιατρο....
 

zotrix

Active Member
φίλε αν στα 21 σου χωρίς θεραπείες, κάνεις μεταμόσχευση, να είσαι σίγουρος ότι σύντομα θα θες δευτερη και τρίτη κτλ. Συζητησε το με τους γονεις σου πολυ καλά το θεμ αυτό.
 

gianniskritikos2

Active Member
μετρησα τα τετραγωνικα εκατωστα σε 70 τριχες ανα τετραγονικο και μου βγαινουν περιπου 1300 γραφτσ αλλα 70 θα πρεπε να μπουνε σε γυμνη περιοχη εγω δεν θα κατεβασω χαιρλινε τπτ απλα θα πυκνωσω εκει που εχω μαλλια αρα λογικα θελω λιγοτερα στο κροουν δεν θα βαλω αν και εχω αραιωση γιατι εχω πολλα μαλλια απλα ειναι πολυ λεπτα δεν εχουν πεσει ακομα και επησεις δεν εχω λεφτα και για κροουν αρα μετα την μμ περιμενω σε καποιο διαστημα να χασω τα μαμα απο μπροστα και απο το κροουν αρα να χριαστω αλλη μια σιγουρα μεγαλη μμ και μετα βλεπω νομιζω μετα την μεγαλη θα θελω μια μικρη 3τη αλλα και παλι παω συντηριτικα δεν κατεβαζω χαιρλινε μεχρι τα φριδια να μια φοτο μου με το προβλημα


[attachment=7016][attachment=7017][attachment=7018][attachment=7019]


εσεις ποσα λετε οτι χρειαζομαι? οι 3 με φλασ η τελευταια μεπολυ υψηλο φωτισμο δεν ειμαι τοσο χαλια οσο η τελευτεαια
 

Συνημμένα

  • IMG_4095.JPG
    IMG_4095.JPG
    452.7 KB · Προβολές: 146
  • IMG_4103.JPG
    IMG_4103.JPG
    316.6 KB · Προβολές: 138
  • IMG_4103 - Αντίγραφο.JPG
    IMG_4103 - Αντίγραφο.JPG
    327.2 KB · Προβολές: 132
  • IMG_4021.JPG
    IMG_4021.JPG
    842.9 KB · Προβολές: 137

langweilig

New Member
Κάπου είχα διαβάσει το ποσοστό επιτυχίας φυτρώσεις από τα γενιά...η 50% ήτανε η 70%,δεν θυμάμαι που το είχα δει, ας μας θυμίσει κάποιος.
 

Δημητρης38

Active Member
langweilig είπε:
Κάπου είχα διαβάσει το ποσοστό επιτυχίας φυτρώσεις από τα γενιά...η 50% ήτανε η 70%,δεν θυμάμαι που το είχα δει, ας μας θυμίσει κάποιος.

Εγω για 50% ξερω οτι ειναι το ποσοστο φυτρωσης απο τα γενια
Σοβαρα τωρα... θα πληρωνατε 3000 ευρω για παραδειγμα 1.000 μοσχευματα για να σας φυτρωσουν το 50% τουλαχιστον αυτων ?
 
Μπλουζα