ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΛΙΜΠΙΝΤΟ...

nothinggr

Member
Και οι βιταμίνες της optimum, οι optimen, υποτίθεται ότι έχουν κάποιο blends που βοηθούν.

Amino-male Blend (l-arginine, l-glutamine, l-valine, l-leucine, l-isoleucine, l-cystine, l-lysine, l-threonine)800 mg*%  
 Viri-male Blend (saw palmetto, powdered [berries], damiana, powdered [leaf], Korean ginseng, powdered [root], pygeum africanum, powdered [bark], gingko biloba, powdered [leaf], raw oyster concentrate, nettles, powdered [leaf], pumpkin seed)525 mg*%   
Phyto-male Blend (citrus bioflavonoids [fruit], deodorized garlic, powdered [bulb], green tea powder, grape seed extract [vitis vinifera] [seed] [standardized to 95% polyphenols], blueberry powder, cranberry powder, wild yam powder, carrot powder, papaya powder, orange fruit powder, pineapple powder, spinach powder, elderberry fruit powder, bilberry fruit powder, black currant fruit powder, cauliflower powder, kale powder, Brussels sprouts powder, broccoli powder, apple fruit powder, kiwi fruit powder, grapefruit powder)240 mg*%   
Enzy-male Blend (papain, bromelain, alpha amylase, lipase)50 mg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ενα ωμο παντζαρι τη μερα με μηλο και καροτο στο μπλεντερ το κανεις smoothies και αν τα καταφερεις να το πιεις καλως...κανει καλη δουλεια το δοκιμασα για 2 βδομαδες ..νομιζω το παντζαρι κανει ολη τη δουλεια βασικα


Επισης agnus castus βαμμα λυγαριας σε μεγαλη δοσολογια σε κανει υπερτουρμπο δοκιμασμενο και αυτο και επισης ριχνει την προλακτινη αλλα θελει προσοχη γιτι σε μικρες δοσεις εχει ακριβως τα αντιθετα αποτελεσματα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
τελος το πανυγηρη.3- 4 μερες κρατησε.
πως τα καταφερνει το σωμα μου και αποβαλει τα παντα ενω τα συνεχιζω δεν μπορω να το καταλαβω,ετσι κανει και στις θεραπειες.
δεν μπορω να παω κοντρα στο DNA μου με τιποτα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
για πολλοστη φορα με την εναρξη ψευδαργυρου η λιμπιντο εφτασε στα υψη.αλλα τα γνωστα ειναι για λιγες μερες μονο.
εχω χασει το μετρημα πλεον :violin:
 

geeorgee

Active Member
kapa είπε:
μετα απο χρονια ξανα ξεκινησα oral zinc gluconate 30mg.
δεν εχω ιδεα τι εχει συμβει στις ορμονες με την προσθηκη αλλα η λιμπιντο ανεβηκε κατα 300%?

Μηπως ξερεις αν ο oral zinc picolinate εχει τα ιδια αποτελεσματα με
zinc gluconate και γενικα αν εχουν διαφορες αυτα τα δυο?ειχα παρει
ενα κουτι zinc 50 mg για να το δοκιμασω καποια στιγμη αλλα δε το προσεξα
οτι ηταν Picolinate
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
geeorgee είπε:
kapa είπε:
μετα απο χρονια ξανα ξεκινησα oral zinc gluconate 30mg.
δεν εχω ιδεα τι εχει συμβει στις ορμονες με την προσθηκη αλλα η λιμπιντο ανεβηκε κατα 300%?

Μηπως ξερεις αν ο oral zinc picolinate εχει τα ιδια αποτελεσματα με
zinc gluconate και γενικα αν εχουν διαφορες αυτα τα δυο?ειχα παρει
ενα κουτι zinc 50 mg για να το δοκιμασω καποια στιγμη αλλα δε το προσεξα
οτι ηταν Picolinate

δεν το γνωριζω.
εχω χρησιμοποιησει μονο gluconate σε συμπληρωμα
 

otherdude

Member
το καλυτερο natural testosterone booster χαλαρα...


geeorgee είπε:
kapa είπε:
μετα απο χρονια ξανα ξεκινησα oral zinc gluconate 30mg.
δεν εχω ιδεα τι εχει συμβει στις ορμονες με την προσθηκη αλλα η λιμπιντο ανεβηκε κατα 300%?

Μηπως ξερεις αν ο oral zinc picolinate εχει τα ιδια αποτελεσματα με
zinc gluconate και γενικα αν εχουν διαφορες αυτα τα δυο?ειχα παρει
ενα κουτι zinc 50 mg για να το δοκιμασω καποια στιγμη αλλα δε το προσεξα
οτι ηταν Picolinate




μια και σας βλεπω να μιλατε γαιυτο..
το zinc picolinate βοηθαει στην στυση και γενικα στην υγεια του πεους
παιρνω και εγω

οταν ενας αντρας εκσπερματωνει το τι χανει μαζι με το σπερμα του δεν συζητιεται ..και κυριως το zinc που χανετε σε μεγαλη ποσοτητα με την εκσπερματιση
δλδ οταν καποιος το παρακανει με το sex και τον αυνανισμο προκαλειτε zinc deficiency λογω συνεχομενων εκσπερματισεων,
και μπορει να προκληθει αδυναμη στυση αμα το παρακανεις δλδ το πεος να μην ειναι το ιδιο μεγεθος με πριν να ειναι μικροτερο λογω κακης στυσης
απο ελλειψη zinc και minerals

παντως το καλυτερο natural testosterone booster ειναι το SHILAJIT πιστευω
 
Δοκιμασα eviol e και μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα! Ανεβηκε η πεσμενη λογω φινας λιμπιντο. Ομως ταυτοχρονα ενιωθα εναν περιστασιακο πονο στον αριστερο ορχι. Βεβαια με τη διακοπη της η λιμπιντο ξαναπεφτει. Απο οτι φαινεται η βιταμινη ε ειναι aromatase inhibitor. Ξερουμε περισσοτερα γιαυτη?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
mimis giova είπε:
το shilajit ti einai???to zinc picolinate εχει αντενδειξεις???αξιζει τι δοκιμει??kappaaa ti λεσ εσυ??

Το zinc gluconate που έχω χιλιό δοκιμάσει πλεον,έχει πλάκα.
Δυστυχώς δεν κρατάει για πολυ το αποτελεσμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
mimis giova είπε:
τι ενοεις καππα??πριν την πραξη το επερνες δλδ??η καθημερινα???

Καθημερινά.
Δεν έχει τόσο γρήγορη δραση σαν σκευάσματα στιλ βιαγκρα.
Μπορεί να χρειαστεί 1 με 2 μέρες μέχρι να αποδωσει
 

Stripar

Established Member
Εγώ όποτε θέλω να έχω τρελά κέφια πέρνω MACA

Φυσικότατη και δέν αναιρεί την λήψη & δράση της DUTA
 
Μπλουζα